Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

mirka285
30. jan 2012

@kvetka08 ja som bola v Piniji a bolo tam fajn..neviem co konkretne ta zaujima,plaz je hned pri hoteli,ale je uzka,nie moc vhodna pre malinke deticky,ale zase ma tento hotel kopec inych vyhod..my sme tam boli s velkymi detmi-7,12 rokov a veli sme boli spoko,bolo tam aj kopec malych deticiek do roka,tie maly vacsinou pod stromom nafukane male bazeniky a tiez boli spokojne..

janefonda
30. jan 2012

@kvetka08 aj my sme tam boli a nemozem sa stazovat. Byvali sme v tej casti, kde je jedalen. Boli sme s rocnou dcerkou a max spokojnost. Izby nie su velke v tej casti, ale stacia a ved nakoniec nie som tam preto, aby som bola na izbe. Postielku pre malu sme mali v cene- je to ale cestovna postielka, takze ja by som si uz nabuduce vzala do nej matrac pre malu 😉 myslim tym normalny, nie ten cestovny.
My sme isli cez satur a kamosi isli s nami len tak, ze isto budu mat nieco volne- oni kupili apartman-rodinnu izbu a ten uz bol aj väcsi o dost. Tam mas väcsiu kupelnu, mini kuchynku a dve izby, plus balkon 😉 ALe tak stacila nam aj nasa izba 😉 kupelna sice mini, ale na sprchu a wc staci. Jedine co mi chybalo bola chladnicka na izbe.
Cistota hotela a aj ochota personalu podla mna super. S jedlom sme boli spokojni, v jedalni su aj detske stolicky, co sme vyuzili. Na tento hotel som nasl predtym ako sme tam isli aj zle recenzie, ale podla mna niekt. ludia uz nevedia co od dobroty. Boli sme tam prve dva tyzdne septembra- nebolo ani tak mega plno a mali sme krasne tepplucko. Urcite treba topanky do mora. ALe ked sa prejdete 5 min k susednemu hoteluj etam aj piesocnata plaz. A my sme vzdy boli pod kosodrevinou- medzi hotelom a morom su stromy a v lete to bol super tien 😉 Nasli sme si take miesto, kde ked vstupujes do mora su tam kamene, ale uz po dvoch metroch je piesok. A su to dve min. chodze od hoteloveho bazena 😉

kvetka08
31. jan 2012

@mirka285 Mirka, ďakujem Ti. Čo počasie, aký je hotel, stravovanie. My máme deti 6,10 ročné - tiež v pohode.

kvetka08
31. jan 2012

@janefonda : píšeš o Donate, či Pinija? Ďakujem ti, potešila si ma tak-či tak.

janefonda
31. jan 2012

@kvetka08 o Donate v Zadare 😉

kvetka08
31. jan 2012

@frick Ďakujem ti veľmi pekne, privítam fotky, pošli mi. My by sme si objednali rodinnú izbu, pobyt máme vyhliadnutý na 10 dní. Ešte sa vrátim k počasiu. Pršalo Vám? Počula som, že Zadar je dosť taký premenlivý, ale zasa sa mi to moc nezdá... neviem.

kvetka08
31. jan 2012

@janefonda Tak si ma potešila, počasie dobré? Kedy ste tam boli?

janefonda
31. jan 2012

@kvetka08 prve dva tyzdne septembra. Nam pocasie vyslo- ale to je dost individualne rok od roku. My sme mali krasne teplucko, more super teplucke. 😉 Zalietali sme si na padaku, co taha lod po mori. Bol to super zazitok 😉 krasny vyhlad na cely Zadar a okolie 😉

frick
31. jan 2012

@kvetka08 nie nepršalo boli sme tiež 10 dní počasie nám vyšlo boli sme začiatkom júla

mirka285
31. jan 2012

@kvetka08 boli sme tam v juni posledny tyzden a pocasie bolo pekne,cca 28,29 stupnov...Hotel je prijemny,pekny,skor mensi,ziadny megakomplet ,vonku su ihriska pre deti,je tam aj vonkajsi hotelovy bazen,strava bola uplne v pohode,dalo sa vybrat,akurat ta plaz je uzsia,ale kedze mate vacsie deti,tak vam to nebude vadit..mozte si urobit vylet do nedalekho Zadaru...no naozaj mna ten hotel prekvapil,naozaj sme tam stravili prijemnu dovolenku..vonku bol taky pinijovy park,kde sa dal zahrat pinpong,tam boli aj tie ihriska,ale to je vlatne hned pri plazi,a bola tam diskoteka,ktora v tej dobe nefungovala,takze to neviem povedat,co je s tym teraz,vtedy to zariadenie diskoteky vsetko vypratavali,treba sa spytat v CK..a vecer bola pre deti minidisko...

andrejkag
31. jan 2012

ahojte bol niekto v Novigrade hotel Laguna?? mala bude mať v lete 8 mesiacov odporúčali by ste mi ho?? plus syn 7 rokov, 🙂
so synom sme boli 1x v chorvátsku ked mal 3 roky, teraz mám aj obavy s takým malím bábom, ísť 😖

lusana
1. feb 2012

ahoj, vie mi niekto odporučiť dobrý apartmán v Omiši alebo na Rabe pre 2 dospelých a 2 deti.

susanni
1. feb 2012

@lusana
ahoj Lusana. My sme boli minuly rok na Rabe, v stredisku Lopar, apartman Sanic, maju aj internetovsku stranku. Bolo tam velmi dobre, je tam aj detske ihrisko, nie je to daleko od mora, asi takych 150 m. My sme mali vyhlad priamo na detske ihrisko, co bolo super, kedze nas synator tam travil dost casu, hlavne pred vecerou, ked uz nebolo tak teplo. Dalo sa tam aj opekat alebo len tak sediet na vonkajsej terase pri grile. Myslim, ze vsetky izby maju dva balkony. More je tam teplucke, plytcina je dlho, takze idealne pre rodiny s malymi detickami. My sme vyhladavali piescitu plaz, tak sme si vybrali Rab. Da sa tam najst ale aj kamenista plaz. Kompou je to z pevniny asi 15 minut. My sme boli velmi spokojni s dovolenkou, domaci su velmi mili, maju tri deti, ktore su taktiez velmi privetive. Ak mas nejake otazky, kludne odpis.
Zuzana

slavkav
1. feb 2012

ahojte, bol niekto vo vilkach hotela Imperial? mam ponuku na Donat a tieto vilky, citam, ze s Donatom ste boli spokojni, mna lakaju vilky o trosku viacej - kvoli tomu, ze nie je to az tak daleko od mesta. dakujem. 😉

zuzkap2
1. feb 2012

Aj my sme boli vlani na Rabe v Lopare a tento rok tam planujeme opat ist,len sme byvali trosku dalej od mora ale nam to nevadilo
@lusana
@susanni

slavkav
2. feb 2012

neviete niekto poradit ubytovanie na Rabe v Lopare - ale aj s bazenom a nie az tak daleko od mora? dakujem 😉

slavkav
2. feb 2012

@janefonda prosim ta - v Donate - klasicka izba myslis, ze by bol problem plus pristelka plus cestovna postielka? bolo by to velmi obmedzene? ake je tam prosim ta vyzitie pre deticky? dakujem

lusana
2. feb 2012

tak sme sa tiež rozhodli pre Rab, ale už hladáme ubytovanie pre dve rodiny 4 dospelý 4 deti, buď 1 velký apartmán alebo 2 vedla seba spojené balkonom, je najlepšie ísť priamo do mesta Lopar alebo je vhodná aj iná časť ostrova? nepoznáte niekto Palit, zaujímajú ma hlavne pláže?

kinka555
2. feb 2012

@lusana ahoj my sme boli 3kra na Rabe, vzdy sme byvali v barbate a potom sme si robili vylety bud peso alebo autom, v Palite je tusim aj autokemp a byva tam dost ludi... Lopar bude asi o nieco drahsi ale je to na vas ako sa rozhodnete

lauraa
2. feb 2012

@kinka555
@lusana my chodime do Banjolu, je to vedla Barbatu , sem tam zajdeme aj doLoparu ale to uz musime ist autom, nam viac vyhovuju kamienky a piesok v mori ako len cisto pieskova plaz....z Banjolu sa dostanes popri mori az do centra mesta Rab... plaze su kamienkove a mori je piesok, pri odlive je aj plaz pieskova aspon teda cast.... Banjol je mensi, pokojnejsi ale zato mesto rab je krasne ,rusne, da sa tam aj vela vidiet. vecer byva program na namesti... niekde som davala uz link na album ak chces pozri sa, je tam nafoteny Banjol, Rab, LOpar...

lusana
2. feb 2012

ďakujem @lauraa @kinka555

audiova
2. feb 2012

@lauraa ďakujem za info.veľmi si ma teda nepotešila ☹ ,ale hádam to nebude až také zlé.idem tam z detmi (15,9) tým kamene nevadia.ako je to tam prosím ťa zo vstupom do mora,alebo sa tam dá ísť len s tých platní?nemaš nejaké foto?

janefonda
2. feb 2012

@slavkav to by sa tam nevoslo, pristelka aj cestovna. To si vezmite rodinnu izbu, kde mate dve izby. Proste v tej nasej izbe to bolo naozaj len pre cestovnu postielku plus nasa velka. Neviem si predstavit tam vopchat postel este jednu. Ale mozno maju aj väcsie o nieco, tam kam davaju aj pristelky- spytaj sa na to v cestovke.
My sme boli s 16 mes.dcerkou takze sme nehladali moc vyzitia pre deti. Nam stacilo more 🙂 ale dalej bol nejaky zabavny park, a v meste su aj kolotoce, tak ked pojdete na prechadzku isto tam daco najdete 😉

lauraa
2. feb 2012

@audiova co teraz myslis?banjol?

lauraa
2. feb 2012

@audiova prepac ,teraz som nebola v obraze, myslis Umag.... my sme boli v bungalove Sol stela maris, kukni na nete, najdes obrazky , je tam taka laguna s lodami, tak my sme byvali pri tych prvych bazenoch..... voda urcite nebola hlboka, lebo moj synovec este nechodil do skoly a v pohode sa chvachtal vo vode...uz mas velke deti , urcite si more uziju .....

slavkav
2. feb 2012

@janefonda dakujem. ale uz nam ten hotel vypredali. no co uz. hladam dalej 😉

audiova
3. feb 2012

@lauraa .ano myslela som ten umag.písala som neskôr niečo som mala s počítačom .inak ďakujem určite to na nete pozriem.

audiova
3. feb 2012

už nikto nebol v apartmánoch polynesia v umagu? ☹ ☹ ☹

jankabambulka
3. feb 2012

prosím , bola už niektorá v dugi rat ? dík

tinnka9
4. feb 2012

@jankabambulka ano, my sme boli asi pred 5rokmi. co by si potrebovala vediet?