Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

penka
13. júl 2012

@lauraa ja som písala na kontakt do Podstrany, ktorý si tu dala. Pani mi núka izbu a štúdioapartmán. Nemá fotky, ale predpokladám, že sú tiež rekonštruované. Nepamätáš sa? Hlavne ma zaujímalo, či na tej izbe je kuchynka, píše že áno, tak to asi ideme bookovať.

rainee
13. júl 2012

@mimkao neni zac tak peknu dovcu a potom napis ohladne toho dugi otok 😉

cencula
13. júl 2012

má nekto záujem o ubytovanie v chorvátsku od 16.7 do 26.7 v Omiši pri Splite? rezervované sú dva apartmány po 4 ludí, kontaktné údaje dám do správy ubytovanie za noc pre štyroch je 65euro,

lauraa
14. júl 2012

@penka to nemam potuchy , ja som ine izby nevidela, my sme byvali v tom bielom domceku priamo nad plazou, to je 2+2 apartman ale byvali sme v nom len dvaja a to bolo uplne nove postavene .... takze zial v akom stave su izby neviem,to su tie dva domy vzadu, v studii urcite kuchynka bude , na izbe asi skor nie , mozno niekde spolocna pre par izieb..... nenapisla sa ti ci je tam kuchynka alebo moznost varenia?....

penka
14. júl 2012

@lauraa práveže mi posiela fotku toho bieleho domčeka a pohľad z izby na more. No, mám sa rozhodnúť cez víkend, ale chce 60,- pre 2 dospelých + dvojročnú

gangy
14. júl 2012

@miss_shy môžem poprosiť o kontakt na ubytko? dakujem

cencula
14. júl 2012

penka ja som dala link na ubytovanie pre 4 a chce 65 euro nemáš záujem?

penka
14. júl 2012

@cencula díky, ale manžel môže až od 30. júla 🙂

lauraa
14. júl 2012

@penka aj my sme tak nejako platili , mne sa zda ze 50 .... nie som si ista, inak ten domcek je apartman co mam nafoteny v albume modra kuchyna oddelena od obyvacky len polostenou , pekny balkon , samostatna spalna s vyhladom na more a velka kupelna..... len akurat je tam dost ticho, ziadne velke atrakcie

lupo2706
14. júl 2012

Ahojte.Bol niekto v Chorvatsku v Brodarici ? Aké je to mestečko a aké sú tam pláže?

viera386
15. júl 2012

@lupo2706 Ahoj,asi ťa nepoteším,bola som tam,ale na začiatku obce od Solarisu,pláž nebola čistá,dosť zanedbaná,možno v centre bude lepšia,kamene a kamienky na vstupe do vody.Veľa foto je na google earth.

gabulle
15. júl 2012

Ahoj, nebyl jste někdo na Krku v Punatu? apartmán Butkovič? děkuji za eventuelní info Gábina

drnduliak
16. júl 2012

ahojte holky, my sme sa v sobotu vratli z Istrie, Rovinj, bolo uuuzasne teple more, asi 29 st., mestecko bozske, som sa zamilovala, takze ak nechcete daleko cestovat, urcite odporucam 😉

annia
16. júl 2012

@drnduliak Do Rovinju sa chystame uz dlhsie,len nam do toho prislo bábo 🙂 Bývali ste v hoteli, či v apartmáne?A pláže sú tam aké?Nie sú to len také mestské pláže?

lupo2706
16. júl 2012

@viera386 No tak to si ma fakt nepotešila,ja som si toto miesto vybrala hlavne kvoli tomu ,že blizko je Solaris,aby sme aj tam mohli chodit,boli sme minuly rok v Tribunij a do Solarisu sme si spravili vylet 2 krat a velmi sa nam tam pacilo,teda hlavne detom.

nika262
16. júl 2012

Ahojte, napiste mi nejaky dobry tip na plaz so stomami, najlepsie niekde hore, ciste more a kamienkova plaz, ak viete aj o dobrom ubytovani pre 3-4 osoby v sukromi budem rada, v piatom by sme chceli vyrazit 😎

drnduliak
16. júl 2012

@annia my sme byvali v sukromi, nie priamo v starom meste ale na okraji, kusok od kempu valdaliso...plaz sme mali kamienky a skaly s krasnym vyhladom na mesto...ale je tam kopec plazi, velmi pekny je zlatni rt, ale to bolo na opacnej strane mesta, my sme boli spokojni s nasou plazou, takze sme ine neriesili...ale kraaasne mesto 😉

junovciatko
16. júl 2012

kto idete buduci tyzden do Chorvatska? ja som velmi nestastna, lebo pozeram predpoved a vraj bude prsat a zima bude...ideme so syncekom, som sa velmi tesila, ze sa bude kupat v mori, teraz sa normalne prestavam tesit na dovolenku ☹ ☹ 😢 😢 😢

koc1nka
17. júl 2012

@junovciatko ahoj,my ideme teraz vo stvrtok a kukala som,tak maju byt len prehanky v nedelu.A kam sa chystas ty?My ideme ku Splitu

mima595
17. júl 2012

ahojte, my sme sa vratili sobotu z Pagu a horucavy teda neskutocne...myslim, že sa nemusite bat, lebo take vyrazne ochladenie nehrozi a more je nahriate neskutocne...my sme akurat v piatok doobeda mali zamracene, ale voda v mori teplucka, len ked sme vysli von z vody, tak sme museli davat uteraky na seba..bolo dost chladno...

inak, co sa tyka jedla, my si varime a jedlo sme zredukovali riadne...deti mali naobed vacsinoou gulicky s mliekom..to maju radi a nemuseli sme ich nukat do jedla...a varila som vacsinou polievky..vyvar z kuracich stehien a hned som poom to masko orestovala na cibulke, zemiaky a bolo..
potom cesnakova polievka, paradajkova, hrachova, aka smotanova s vajickom..vsetko rychle polievky..mala som na 2 dni, ako druhe vacsinou boli cestoviny...bud motyliky, mali sme aj rybie prsty a raz sme mali aj gulas...2x sme boli na vecery a 4x sme grilovali....takže stravovanie tento rok na vybornu....

domeli
17. júl 2012

@junovciatko pridávam sa ku sklamaným - tiež plánujeme budúci týždeň stráviť na Jadrane, ale ak sa predpoveď počasia nezmení, nepôjdeme - pozerať spoza okna na dážď môžem aj doma. A že vie byť v Chorvátsku aj ďaždivo a veterno sme už raz zažili na vlastnej koži (a dokonca dole na Makarskej, kde každý vraví, že tam je to rarita). A bolo to, žiaľ, práve v podobnom termíne. Škoda, že sme sa nepoučili a naplánovali to narovnako.

babulka123
17. júl 2012

baby nezufajte.. podla tohto to vyzera nadejne...

http://pocasie.sme.sk/krajina/chorvatsko/makars...

my sme sa spoliehali na last minute a nejako nam to nevyslo a chceli by sme ist v piatok v noci a jaksik nemame kam.. hehehe takze u nas to vyzera ze ostaneme doma.. { chceme ist 4 dospely a 3 deti] a tazko sa hlada ubytko , vsetko je obsadene a na blind nechceme ist.

junovciatko
17. júl 2012

my ideme do Gradacu...zrusit dovolenku uz nemozeme len kvoli predpovedi, vsetko je uz zaplatene...neostava nic, len dufat, ze bude sa dat kupat a byt pri vode, ze nebude nam 10 dni prsat

lolonka
17. júl 2012

@junovciatko už ste v Gradaci niekedy boli?..ako tam je?..my rozmýšľame, že tam pôjdeme

junovciatko
17. júl 2012

@lolonka este sme nikdy neboli, ideme prvykrat...mame ubytovanie priamo na plazi, tak som zvedava...ideme narocky co najviac dole, aby bolo teplo, tak snad bude...sem ideme

http://www.adrialin.sk/obj_116672.html

lolonka
17. júl 2012

@junovciatko ...vyzerá to super....úplne na pláži...užite si to.. 🙂

lolonka
17. júl 2012

@junovciatko ...všetci hovoria, že také teplé more ešte nemali ako tento rok.. 🙂

junovciatko
17. júl 2012

@lolonka dakujem 🙂 ideme na nasu prvu dovolenku s malym, tak sa velmi tesim, som zvedava ako bude reagovat na more, lebo doma prvykrat do maleho bazenika som ho musela dat a aj po chvilke z neho utekal 😀 ale naposledy sa uz aj clapkal a tesil z vody 🙂

lupo2706
17. júl 2012

Ahoj.Moja mamina bola v Gradaci pred 2 tyzdnami ,velmi sa jej pacilo ,bola tam aj minuly rok.

katren
17. júl 2012

ahojte kocky, mozem poprosit o radu???? kamoska nas nalanarila na dovolenku emoticon nikde sme nechceli tento rok ist, ale vcera nas uplne dostala....isla dnes do Biograd na Moru /ci ako sa to pise/ a chceli sme ist za nou vo stvrtok, ale mali nemaju pasy, nebolo treba, tak ze naco a nic sme neplanovali.....takze ideme dat zajtra spravit pas a ze by sme tam isli buduci mesiac..... tak streda-nedela.....mozte mi dat nejake infosky o mieste????stacia take vseobecne.... emoticon Dakujem velice moc