Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

babula90
1. mar 2010

laki, dakujem Ti za linky, ked budes mat cas. Si zlata. 😉
Chceme klud pre deti, ale mozno aj ten Zaton resort s bazenom, lebo od 19h-20h. byt na apratmane by bola poriadna nuda 😖

samika
2. mar 2010

my sme boli po dva roky tiež v Nine a bolo super. 🙂 sú tam dve pieskové pláže, nie moc široké, tak že keď si rozložíte deku tak pred vás ani za vás sa už nikto nerozloží. aspoň na tej menšej kde sme chodili my. tam sa zmestilo tak 30 ludí. a tá druhá je dlhokánska. aj v zatone sme boli na skútroch a všelijakých tých atrakciach, je to tam krásne vybudované pre deti, len cez deň je na tých plážach stráááášne veľa ľudí. a večer tam chodí z Ninu aj vláčik. mne sa na Nine veľmi páči aj to že sa dajú odtiaľ robiť rôzne výlety. Zadar 15 km, Pag cca 35 km, ostrov Vir tiež veľmi pekný cca myslím 10 km no a Zaton je asi 4 km. a samozrejme rôzne fakultatívne výlety loďou.a ubytko bolo tušim 30 - 35 eur / noc.myslím že v albume mám aj pár fotiek.

spevacka
2. mar 2010

http://www.solarishotelsresort.com/galerije.asp...
my sme tiež Chorvátsko-maniaci, tu sme boli dvakrát, vrelo odporúčam
nie je tam hlava na hlave, rozsiahla, niekoľkokilometrová pláž, množstvo rôznych bazénov, tobogany a iné atrakcie aj pre malinké deťúrence, bohaté švédske stoly, len ubytko troška stiesnené, ale majú rôzne veľkosti izieb. a netreba ísť cez CK, objednávali sme priamo cez net celý pobyt

martinka79
2. mar 2010

kousek od Ninu je Sabunike. taky dobré místo zas epro klid a pohodu rodin.. do NiNu kousek prochajda po pláži a takové polní cestě.
U nás td stále vede Hvar... Ivan Dolac dcera nechce nikam jinam. a na výlety můžeme všude po moři i souši. 😀

samika
2. mar 2010

spevacka, my sme tam tiež boli po dva roky, ale v karavánoch a bolo super 🙂

babula90
2. mar 2010

vdaka Vam vsetkym, za linky a IP. 🙂

spevacka
3. mar 2010

samika, však? a nebolo horúco v karavane? to ste si tam prenajali? ak ano, za kolko? Malému by sa to asi celkom pozdávalo

bajnokova
3. mar 2010

Ahojka tak mi letos jedeme do Primoštenu tak jsem zvědavá

samika
3. mar 2010

spevačky, my sme tam boli rok 2005 a 2006 a vtedy tam mal nejaký pán zoSlovenska k prenájmu 5 karavánov. ale ďalší rok ho už odtiaľ vytlačili. mal perfektné miesto, hne´d pri soc. zariadeniach a 30 m k moru. (kúsoček od toho bazénu s tým hríbikom, alebo čo to bolo.detskám sa tiež veľmi páčilo v karavanoch.

andrejkag
4. mar 2010

Ahojte, nemá niekto skúsenosti s http://www.apartmanibarbara.com/en/galerija.html#

ďakujem

cencula
4. mar 2010

speváčka a to ste si objednali z tejto stránky? ja tam nerozumiem ani mäkké l, kde to vlastne je? kolko vás to vyšlo a kolkí ste išli a ako ak sa môžem opýtať?

kulimka
6. mar 2010

Ahoj jezdite nekdo do Tučepi?

musko
7. mar 2010

my sme boli tu a super http://www.villamarin.hr/

pepies
7. mar 2010

musko tie apartmany vyzeraju dobre a je to super cena.

teraz kukam na mape, ze je to strasne daleko, az dole pod Makarskou. isli ste autom? kolko trvala cesta?
videla som tam niekde aj bazen pri tych apartmanoch, je tam k dispozicii aj bazen?
dakujem.

kulimka
7. mar 2010

Ahoj pepies tak nam cesta do Tučepi trvala 18 hodin i s prestavkami, ale ty byly jen na par minut a asi 4 hodinky jsme spali v Rakousku v aute. Jezdime vzdycky na vecer a druhy den pn poledni jsme tam letos uz pojedeme i s malym takze ty prestavky budou asi delsi. Ta cesta se da, my jezdime bez cestovky, na stejne misto takze se vyhnem tem zacpam nemusime jezdit tak abychom tam byli v sobotu jako vetsina, ale vetsinou jedem uz ve ctvrtek a to jsou cesty volnejsi. Ubytovani tam sezenes skoro vsude a za lepsi cenu nez kdyz si to zajistis dopredu

pepies
7. mar 2010

kulimka ahoj, diky za info, v Tucepi som bola aj ja, ale pred sto rokomi autobusom, uz si to ani poriadne nepamatam. pamatam si len, ze tam bolo pekne, super plaze a teple more, hoci sme boli koncom juna. 😀
ak mas nejaky link na dobre ubytko, posli mi prosim cez IP. dakujem.

myslim, ze ten link, co dala Musko, to je este nizsie ako Tucepi, to je az pod Dubrovnikom.........

kulimka
7. mar 2010

Ja jsem ted z mobilu tak na ten odkaz jsem se nedivala ale az budu na Pc tak poslu

musko
8. mar 2010

ahoj
je to pod Dubrovnikom.....
Leteli sme do Dubrovnika, pán nás prišiel počkať autom.....bazén je k dispozícii, sú schopní podávať plnú penziu - my sme mali polpenz. super dovča

cencula
8. mar 2010

ahojte včera som sa rozprávala so známymi s ktorými chceme ísť na dovolenku, a oni chcú ísť niekde do čiernej hory, nemôžete mi poradiť kde je to najvhodnejšie aj pre deti? kde bude aj ihrisko, tobogany, atd. máme 3 deti - 2 ročné, 6 a 7 ročné a chceme ísť vlastným autom, a nechceme ísť cez cestovku, ale chceme súkromné ubytovanie, díky za info

pepies
8. mar 2010

musko diky za info, napisala som Ti aj IP.
no my praveze letecky nechceme ist, chceme ist autom, ak letecky, tak by sme isli uz niekam dalej, trebars grecke ostrovy alebo Turecko ......

ja si to este pozriem cez navigacny, ze ako je to daleko ......... a je super, ze je tam moznost stravy, urcite by sme tiez radi uvitali polpenziu.
aky bol doplatok za polpenziu, nevies?
diky za infosky 😉

toni64
8. mar 2010

Ahojte,my chodime s detmi od malička do Chorvatska asi od ich 6 mesiacov a vždy sme chodili dolu na Makarsku rivieru,konkretne Baška voda alebo Tučepi,tie su hadam aj lepšie ak ešte kočíkujete je to véééélmi dlhé mestečko tiahnuce sa pri mori,takže sa dosýtosti poprechádzate,ale ako nám deti rástli,tak chceli viac zábavy pri mori ako sú kamienky....a tak sme minulý rok vyskúšali kamp v Zatone vola sa to Holiday Village a stránku majú www.zaton.hr,aj ked aktuálne im nejako blbne...no na každý pád ideme tam aspoň dúfam aj tento rok...mali sme to aj s polpenziou a strava bola tiež dobrá-švédske stoly,resp.bufet a pláž je tam piesková,čo ocenili hlavne det,a prístup do mora parádny dlho,dlho plytká voda,ihrisko na plaži,vo vode a v areáli tiždosť atrakcii pre deti,premáva vláčik do blízkeho Ninu,no boli sme spokojní,môžem odporúčať 🙂

toni64
8. mar 2010

pepies nám cesta do Tučepi nikdy netrvala viac ako 11 hodín,ale išli sme vždy v noci,takže tých prestávok nebolo možno tak veľa ako cez deň,detičky pekne spinkajú 😉

pepies
8. mar 2010

tak konecne niekto, kto bol v Zaton Holiday Resort.......... 😉

toni64
8. mar 2010

aj ty si bola? a ako si bola spokojná??

babula90
8. mar 2010

toni, to znie suepr, chcems a spýtať, či to tam večer nie je nejako veľa hlučné pre malé dieťa? 😉

babula90
8. mar 2010

Cencula, nechcem Ťa nejako odhovárať, ale švagriná bola v Čiernej hore apovedala, už nikdy viac!! tam sa to len rozmáha, neboli spokojní po nijakej stránke 😒

pepies
8. mar 2010

toni nie nebola, len na predchadzajucich stranach som hladala niekoho, kto by mi vedel povedat, ako bolo v Zaton Holiday Resort. chceli sme tam ist minuly rok, ale nakoniec sme skoncili v Taliansku a tento rok sa stale rozhodujeme. 😉

a kde ste boli ubytovani? citala som, ze je tam na vyber medzi 3 a 4 hviezdovymi apartmanmi a ze je tam aj moznost polpenzie.
ako ste boli spokojni? ak sa Ti chce, napis IP. diky 😉

lalus
8. mar 2010

toni, pepies, aj ja som už začala pozerať, kam by sme sa s drobcom mohli vybrať a ten Zaton vyzerá fakt pekne.... doteraz sme chodili len sami dvaja (min. rok sme neboli) s mm a naslepo, bolo nám jedno ubytko i služby - veď sme tam chodili len prespať...
toni, kde ste bývali? Oplatí sa tá polpenzia tam objednať, alebo sa prestravuje v pohode človek aj sám - je tam písaná nejaká samoobslužná reštika a pod... som prelúskala takmer celú stránku 😅

ako vyzerajú tie mobile homes? Aj to nemusí byť zlé....všade je písaná klimatizácia, takže možno by to bolo fajn, mať výbeh medzi stromy (pravdepodobne totiž pojdeme dve rodiny, t.j. 4 dospelí a dve deťúrence), čiže by sme mali ubytko vyriešené spolu.

a ak budeš písať pepies IP, tak ho prepošli aj mne, pls 😉 vopred vďaka

lalus
8. mar 2010

jááj a ešte, že kedy ste boli...my chceme ísť na prelome júna-júla...voda bola ešte moc studená??? Viem, že to závisí aj od celkového počasia v júni (pred 3-4 rokmi sme boli tiež koncom júna a bolo 35 st. a rok na to sme chorvátsko kvôli studenému júnu zrušili 🙄 )....no voda môže byť ovplyvnená aj nejakými prúdmi, takže sa nevyhreje ani počas augusta

babula90
9. mar 2010

lalus, to s tou studenou vodou ani nevrav 😠 , ja som zimomravá a VŽDY sme mali v Chorvátsku studenú ako v potoku ☹ , tým, že je hlboká, sa nemôže zohriať tak ako v Taliansku.. v júni by som asi nešla... my sme bli v júli- teplota vzduchu super, ale more studené, domáci hovorili, že pršalo predtým a prišiel studený prúd.. ani kúpať sa mi nechcelo, vlani v auguste bola tepl. vzduchu 37st a voda studenááááá. na Makarskej. Tak tuzim po teplom mori, vyhriať si klby 😀 😎