Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

majka2
1. máj 2014

ahoj. kto poradi dake fajn ubytko pre 6 dospelych a dve deti jedno ma 6rokov a druhe 8 mesiacov blizko plaz pozvolny vstup do mora dake konkretne ubytko dakujem za rady

dada2007
3. máj 2014

ahojte.......bol niekto vo Villas Rubin v Rovinj-v apartmánoch?...........viete poskytnúť nejaké infošky? dakujééééééém 😉 😎 😎 😎

alien2603
5. máj 2014

Ahojte, chystame sa do apartmanov Villa Maria, Primosten...Mate s nimi niekto skusenosti? Je to vhodne aj pre rodiny s detmi? Dakujem za vase postrehy 🙂

mravvcek
5. máj 2014

Ahojte poznate niekto hotel Falkensteiner Borik Zadar? Boli ste tam niekto?

marlenka75
18. máj 2014

Ahojte, tento rok sme si vybrali ostrov Rab, boli ste niektorá, ako tam je a ako funguje tá preprava trajektom na ostrov?

zata2
18. máj 2014

baby poradte kde ist s 1,5rocnou dcerkou do chorvatska na dovolenku popripade dajte aj nejaky link s apartmanom lebo ja neviem my s manzelom sme chodili len do grecka tak nemam predstavu dakujem za vsetky odpovede

lydia22
18. máj 2014

@marlenka75 ahoj my sme boli pred 3rokmi na Rabe v meste Banjol cesta trajektom uplne v pohode ani sme dlho nečakali premáva v určitých intervaloch

marlenka75
18. máj 2014

@lydia22 ďakujem, už to pozerám na nete 🙂

lauraa
18. máj 2014

@lydia22 kde ste boli? Aj my chodime do banjolu....Padova 2

zata2
18. máj 2014

@tomiholjubavi prosím ta neporadila by si mi mám 1,5ročnú dcérku a nevieme kam v chorvátsku ísť na dovolenku aby bolo teplé more a nie moc kameniste, ešte sme tam nikdy neboli, dakujem

lydia22
19. máj 2014

@lauraa ved od teba som ziskala kontakt na Vila Franka pred 3rokmi ;) len dalsie roky sme uz na dovcu nesli lebo jeden rok som bola tehu a minuly zas mala dcera 7m a zle cestovala tak ideme teraz do Kastela Stafilic

lauraa
19. máj 2014

@lydia22 aha... A kam to idete teraz?

antuanet
19. máj 2014

Ahojte ja obzeram ostrov Krk, je to blizko celkom, nemate niektora tip na miesto kde je aj detske ihrisko, aj nejaky detsky bazenik*?dakujem 🙂

lydia22
19. máj 2014

@lauraa Kastela Stafilic takze dost na juh ale prespime na pol ceste ideme cez cestovku co maju baby slovenky tam a vy kam tento rok?

lauraa
19. máj 2014

@lydia22 my asi na blint niekam....mozno Turecko ak nieco bude.ale chorvatsko To ist tiez asi Dole smerom Zadar a nizsie...

monika0612
19. máj 2014

@zata2 Ahoj. My sa chystáme s deťmi na Makarskú rivieru. Najmladšia má 14 mesicov.
Minulé leto sme boli vo Vodiciach a voda mala iba 22 stupňov na konci júla. Takže určite južnejšie aj keď je to ďalej.

erzulik
19. máj 2014

V juli sa chystame do Chorvatska s 3 rocnou dcerkou, poradite mi ci mame ist v noci alebo skoro rano? Odchod mame vo stvrtok 10.7. Poprosim Vase skusenosti ideme po prvy krat autom

lydia22
20. máj 2014

@erzulik my sme sli s 2rocnym synom v noci on v pohode ale pre mm to bolo vela kedze ja nesoferujem ak by sme sa striedali bolo by to ine teraz ideme rano ale prespime v madarsku cize dojdeme podvecer do madarska tam prespime a zas rano smer chorvatsko uvidime ako to zvladnu deti kupujeme aj to prenosne dvd ze sa troska zabavia mm uz nechce ist v noci je to dost na jedneho ked soferuje a my sme az z vychodu tak to mame daleko

alami
20. máj 2014

@erzulik ahoj,ja by som na noc nešla (záleží od človeka, viem, že niekto chodí práve rád na noc, ale ja sa bojím únavy a mikrospánku, potom aj v noci po pumpách stáť je nepríjemné, ale to je o mne 🙂 My chodíme nadránom, vyrážame okolo štvrtej, to už máme nejaký spánok za sebou, decká spia tú noc oblečené, len prešupneme do auta a ešte si pospia, teda prebehneme Slovenskom ešte bez premávky, čo je super. Na miesto prídeme poobede, teda v takom dobrom čase, že ešte aj stihneme more v ten deň vyskúšať. Nám to takto vyhovuje. Inak som do auta prvýkrát brala strašne veľa vecí deťom, aby sa nenudili, ale ani to nevyužili, stačí nám prenosné DVDčko a pozerajú väčšinou nejaké rozprávky.

kvietikova
21. máj 2014

ahojte mamičky chcem sa opíitat či bol niekto v chorvacku medzi Umagom a Novigradom v stredisku Dajla,mám aj 20-mesačne dieta a neviem či je vhodne tam s nim ist či sa nam to oplati... 🙂 Ake máte skusenosti ak ste tam niektora bola,Dakujem 🙂

filipb
23. máj 2014

Mamičky, prosím poraďte nejaké miestočko na dovču máme 2 ročné dieťatko. Hlavne nech tam nie sú šutre jak jablká. Už raz som bola v Biograde, ale tam mi to príde preľudnené... 😒

simikas
23. máj 2014

@chjulia aHOJ PROSíM ta kolko stojí apartman čo si dala link, nemaju tam ceny dakuijem

elise
23. máj 2014

@filipb my ideme na NIN je tam piesková pláž - plytké more a je to blizko zadarku pri vire

chjulia
24. máj 2014

@simikas ahoj, 80,- e na noc

vladulik2
25. máj 2014

Ahojte baby. Chcem sa opýtať hlavne tých , ktoré ste boli v rámci dovolenky v Medžugorí. Je to vôbec vhodné pre deti vo veku 8, 7 a skoro 4 roky? Nie je to náročné? Ako to zvládli vaše deti? Budem vďačná za akýkoľvek názor.

amatas
26. máj 2014

@filipb Ahoj, v ktorom termíne plánujete dovolenku?Ak Idete v špičke sezóny t.j. druhá polovica júla a prvá polovica augusta, vtedy je všade veľa ľudí, v tom čase má aj väčšina Chorvátov dovolenku 🙂 Ak si ešte nič nenašla, pozri si môf fotoblog, dovolím si povedať že máme v ponuke dosť pekných apartmánov za slušné ceny. Pláže sú u nás väčšinou z jemného štrku 🙂

tulka3
27. máj 2014

My ideme na RAB do Loparu. Boli sme aj minuly rok, len tento rok idem na 15dni.

Ideme dve rodinky, ja s manzelom a 2 dcerky /8r. a 6r./ a kamarátka s manželom a 3 dcerky / 7r. 3r. a 6m./ , ideme hned po vysvedcku v noci 🙂

Lopar je idealne pre rodinky s detmi , kludne aj babatkami.

simikas
27. máj 2014

@tulka3 ahoj ja by som sa chela opýtať či vieš dať link alebo kontakt priamo kam chodíte?prípadne nejaké fotodakujem,my sa tiež chystámea tam sme neboli...

tulka3
29. máj 2014

@simikas
www.lopar-joka.com to je kontakt priamo na majitelov.
Fotiek je obrovske mnozstvo ale nejaku peknu vyberiem a pridam , ked budem vediet ako. Ale napis mi kludne a rada ti vsetko poviem 🙂

lucinocka
29. máj 2014

@vladulik2 ja by som s takymi malymi detmi nesla