Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

yasmina
29. jún 2009

ahojte kocky...bli ste niekto v tomto rezorte?mae nejake skusenosti?
http://www.novi.hr/en

zdenka
29. jún 2009

Ahojte, nema niektora z vas skusenost s kotvenim v Brele?

scarlette
29. jún 2009

ahojte, my sme sa vratili pred par dnami a dialnicu v slovisku sme obhcadzali a bolo to uuuplne v pohode, ono vela zalezi od toho kam mierite 🙂
my sme boli pri zadare, a zial tiez nam pocasie moc nevyslo, zo 7mich dni sme mali iba 3pekne pocasie ale aspon som si precitala dobru knizku 😀

maart
30. jún 2009

Holky a nemate nejakou dobrou stranku na pocasi v Chorvatsku....jedeme v sobotu, tak se desim toho, co nas tam ceka, jak tam bude 😒 ....Nemuzu najit nic s predpovedi.

jittuss
30. jún 2009

http://pocasi.nachodsko.info/ tady stránka na počásko můžeš si tam vygenerovat i destinaci

krpito
30. jún 2009

maart, skús túto : accuweather.com 🙂

petraluk
30. jún 2009

Ahojky, něco málo jsem dočetla.

Taky jsme byli už 8.6. na Krku, počasí ještě bylo super, nespadl ani kapka, po celou dobu jasno a 28°.

Ale chtěla bych reagovat na Zuzzika, neni pravda, že se ta dálnice nedá objet. Dá se jet přes Itálii, zatočí se ve Vilachu a pak na Terst. Cesta je rychlejší než přes Ljubjanu, až do Terstu se jede po dálnici a tam se pak musí sjet na normální silnici, která je až do Rijeky. Poplatky tě vyjdou jako když ještě Slovinci neměli známky.

Jezdíme tak druhym rokem, jinak jsme taky jezdívali přes Ljubjanu, takže mam srovnání a neni to můj výmysl.

Na ostov Krk jezdíme už asi 5- 6 let,dříve pod stan, teď s malym do apartmánu. Vždy jedeme někdy v červnu nebo přes červencový svátky a pak máme ještě jinou hlavní dovču. JInak by mě to tam už celkem nudilo, známe to tam opravdu dokonale.

Kdyby to někoho zajímalo, tak ten apartmán je tady http://www.apartmani-posel.hr/fotohr.html

dominka11
30. jún 2009

my odchádzame dnes večer, tak som zvedava, ake tam budeme mat počasie.

maart
30. jún 2009

Diky holky, nevypada to tam tak spatne 😉 ....Dominiko, preju, at vam pocasicko a vsechno vyjde.

nicolkarin
30. jún 2009

dominka11 tak zelam peknu dovcu, kludnu a rychlu cestu a samozrejme slnecne pocasko. 😎

zuzik03
30. jún 2009

petraluk, ja nepsala, ze se to neda objet, jen ze mi to neprijde pohodlne, ale je to tim, ze mi dite v aute rve 😉 objet se da vsechno, i placene useky v rakousku, kdyz se jede pres klagenfurt a je to i hezka cesta.

bellada
30. jún 2009

aj my odchdzame dnes v noci, teda to uz bude zajtra 😀 dufam, ze pocasie bude ok, teploty hlasia vysoke, len tie burky...snad nas obidu 😎 po navrate napisem ako bolo 😉

bodka13
30. jún 2009

bell...peknú dovolenku 🙂 ...pozerala som počasie a vyzerá to,že počasie sa konečne umúdrilo 😉 http://www.meteoonline.be/
...my ideme 11.7 ,tak sledujem ako je v HR

bodka13
30. jún 2009

maart...niečo pre teba 😉
http://www.meteoonline.be/ -označ si Kroatia v ľavom stlpčeku
http://www.chorvatsko24.sk/kontakty.asp -celkom dolu na stránke si daj Aktuálne počasie v Chorvátsku
http://meteo.hr/ -označ si Prognoze a v nej 7 dana

petraluk
30. jún 2009

ZUzik ale já píšu že je to časově stejný a levnější než kupovat slovinskou dálniční známku 😉 Přes den bych to klidně objížděla, protože to je nádherná cesta, ale v noci je prd vidět a docela strašidelná cesta, jeli jsme ot jednou.
A řvoucí dítě nezávidim, loni byl Luky ještě zlatej, ale letos se probudil ve 2 ráno, 2 hodiny byl v pohodě a 4 řval než usnul, byl to děs ☹ Zpátky to naštěstí celý prospal 😵

bajnokova
30. jún 2009

Ahojky tak ja se taky přidám 7.7. odjíždíme v noci jedeme do Pakoštane ještě nevíme jestli pojedeme přes Madarsko a nebo klasika přes Rakousko-jezdíme tak každej rok prej t´je to jedno finančně to přijde na stejno tak nevím 😉 ale taky se mi v noci ve t´mě to slovinsko nechce objíždět a taky uvidíme co ta naše Sabulka loni byla zlatá spinkala letos mám trošku strach že už je starší má víc rozumu loni to bylo i fajn že ještě nechodila nikam nám neutekla letos ju tam budu nahánět.Jedu pak i s dětmi ještě jednou a to nás berou babička s dědou to jedem na Pag-Novalja tm to vubec neznám tak jsu zvedavá 🙂

zuzik03
30. jún 2009

petraluk, jejda, ja myslela, ze jizda v noci je zarukou klidne jizdy, vidim, ze ani to neplati 😉 tak aspon ze jedna cesta byla ok. v kazdem pripade dik za tip, na terst by me to vubec nenapadlo, na to mrknu.

maart
1. júl 2009

Bodka diky! Perfektni stranky a vypada to i docela slibne, co? 😉 ...jedeme uz v sobotu brzo rano, zitra vypukne baleni...uf....5 lidi na 14 dni! 😀 😝 ...

roasha
1. júl 2009

dievcata,pocasia sa netreba bat,my sme sa vratili pred 2dnami(Baška voda),akurat sme vymakli premenlive pocasie,ale nebolo to nic strasne. 😉
nie som o nic menej opalena,ako po ine roky.obcas zaprsalo z jedneho oblacika,ktory siel okolo/prehanky/,alebo take fajn burky boli stabilne,ked sme mali veceru/a to vam uz mohlo byt jedno/. 🙂
dva dni bolo pod mrakom,ale normalne sme sa kupali,a aspon pokozka dostala oddych. 🙂
ovela strasnejsie ako pocasie bolo,ze bolo 2x zemetrasenie,a clovek pri kazdom zahrmeni cakal,co sa bude diat. 😅
takze dovolenka bola fajn,krasne fotky,oddych ako sa patri.... 🙂 😎

ketinecka
1. júl 2009

Od 1.7.2009 by mala byt v slovninsku aj 7-dnová dialničná nálepka za 15 eur, a tuším aj mesačná. Viete o tom niekto viac info? Ci to tak teda aj ozaj je?

sstefi
1. júl 2009

zemetrasenie? 😕 😅 to ako tam? v "baška voda" nestraš 😕

nicolkarin
1. júl 2009

Slovinci uvazovali o tom ze od 1.7 zavedu tyzdnovu znamku, ale zial som zatial o tom nikde necitala, ci je to aj pravda a ci ich naozaj zaviedli. teraz isli susedovci do chorvatska, tak ked sa o tyzden vratia spytam sa.

sonicc
1. júl 2009

Baby boli ste uz v Bakare? Alebo aspon v tom zalive? Zevraj je tam pekne a kedze je to zaliv aj teplejsie more. A este k tomu je to aj blizko. Dakujem za odpovede 🙂

monika77
2. júl 2009

viete mi niekto poradiť, teraz keď sa dá ísť do Chorvátska iba na občiansky a chceme ísť s dieťaťom, nepotrebuje mať žiaden doklad pre dieťa? či ísť na pas a mať tam zapísané svoje dieťa?

cica13
2. júl 2009

monika, dieta musi mat bud vlastny pas, alebo ho ma rodic zapisane v pase, my s MM mame daaavno neplatne pasy, jazdime na obciansky a nase deti maju svoje vlastne pasy.

ketinecka
2. júl 2009

+ este dodam, ze dieta do 5r. MOZE mat vlastny pas a dieta nad 5r. MUSI mat vlastny pas

bajnokova
2. júl 2009

A kdž mam obě děti zapsané v pase tak je to v pořádku,ne?

ketinecka
2. júl 2009

bajnokova - no ak maju obe deti do 5r. tak je to ok, ak ma niektore viac potrebuje svoj pas, no ale v cz to moze byt inak

zuzik03
2. júl 2009

v česku je to do deseti let, ale pokud sis nechala zapsat dítě do pasu před zářím 2006, tak do 15 let. dneska psali o pasech a cestovani s detma v MFD.