Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

koc1nka
28. máj 2012

@mima595 manzel ide este 20.7. na nocnu a v sobotu pospi bude este v nocnom rezime tak by sme chceli ist vecer okolo 18.00 z domu

domeli
28. máj 2012

@ronja @mima595 @zuzkap2 ďakujem za tipy, ste zlaté 🙂

zuzkap2
28. máj 2012

@koc1nka my sme vlani sli s kmotrovcami a splanovanych prestavok nakoniec neboli ziadne, iba povinne tankovanie a cakanie na hraniciach. Tento rok ideme len my, tak dufam, ze nam cesta ubehne rychlo.

resetka
29. máj 2012

@subica2 ahoj my sme tam boli pred 2 rokmy...pripravte sa na vela vela schodov, kocik moc nevyuzijes, urcite si zabezpec nosic, ak mas aj male dietatko, strava tam bola vyborna, na terase lietali osy, daj pozor....je tam plaz fkk, kde je minimum ludi, tam bolo super, inak je tam trochu blby vstup do mora....napis ak budes chciet viac info

resetka
29. máj 2012

@koc1nka ahoj , my by sme chceli....pozerala som cosi pod splitom...nevies cosi o mimice? mame 2 rocneho chlapceka a neznasame preplnene letoviska, tiez by som uvitala s niekym ist...aspon sa stretnut na mieste...

koc1nka
29. máj 2012

@resetka ahoj,ja by som tak dalej ani nesla,zbytocne viac cestovania,ja si myslim ze chorvatsko je vsade rovnake,mne sa skor vidi ze cim nizsie,tym drahsie a preplnenejsie

subica2
29. máj 2012

@resetka ďakujem, konečne niekto...mňa zaujíma čokoľvek, pozitívne aj negatívne. Ideme do neznáma, tak chcem vedieť čo najviac a hlavne osobnú skúsenosť. Recenzií je veľa, viem, že to závisí aj od náročnosti človeka. Ak by si bola taká dobrá, napíš mi o všetkom, čo ťa napadne, poteší ma každá veta...

drnduliak
29. máj 2012

ahojte zenicky, my sme sa tento rok rozhodli pre istriu, kvoli vzdialenosti, a vybrali sme si mestecko rovinj, nebudeme priamo v nom, ale v casti Borik, zajednali sme si ubytko v App. mate nejake skusenosti s tymto miestom?alebo s niecim v okoli?dik za odpovede

resetka
29. máj 2012

@subica2 pozitivne: paradna voda, tepla, super jedlo v hoteli, nepreplnene plaze, relativny klud, krasny vyhlad na more z izby, blizkost FKK s uplne najmenej ludmi , borovicovy tien na plazi, bolo tam krasne....a stretli sme tam mata durindu

negativa: trochu tazsi pristup do vody, urcite topanky je treba, makke podlozky na plaz, uroven hotela by som dala max. 2 hviezdy a nie 3, hrozne matrace na spanie, chybajuci vytah v hoteli, premavali tusim len 2, osi na balkone kde sme radsej nevecerali, nekonecne schody...

a este ma napadlo, je tam trochu problematicke parkovanie pri hoteli, radsej sme nikam nechodili, iba raz do podgory...

mannah
30. máj 2012

urcite to nie je skoro 🙂 ja som bola uz dvakrat s takto malym babom pri mori prvy mal 5mesiacov ked sme boli a zvladal to lepsie ako ked sme isli o rok 🙂 a potom o rok som isla s 2,5 rocnym a 4mesacnym dietatkom a tiez to bolo ok, lepsie ako ked sme sli a mladsi mal rok a 4 mesiace. Takze urcite ... chodte 🙂

16kristina02
30. máj 2012

Ahojte, je tu toho hrozne vela popísane, tak to nejdem ani cele čítať. Chcela by som sa spytať, či nahodou neviete niektora o piesočnej plaži v chorvátsku, ubytovanie blyzko plaži, a aby to bolo vhodne pre 27 mesačne dieta. Ešte možno taka divna otazočka ale ak by ste mi aj poradili niečo čo zbaliť uurčite pre drobca, nejaky tap čo určite nezabudnuť, ideme s Maximkom prvý krat k moru 🙂

drnduliak
30. máj 2012

@16kristina02 piesocnate plaze su v okoli Zatonu a Ninu, kusok od Zadaru...

16kristina02
30. máj 2012

@drnduliak ďakujem 🙂

zuzkap2
30. máj 2012

@16kristina02 piesocne plaze su aj na Rabe
ja balim: lieky ( kvapky do oci ,usi,nosa,fenistil,probiotika,lieky od teploty,teplomer),opalovaci krem,topanky do vody, a uz teraz mam velkym poznacene aby som nezabudla uzavriet cestovne poistenie

kinka555
30. máj 2012

@16kristina02 ahoj, my chodievame na Rab, je tam piesocna plaz aj mnozstvo s drobnymi kamienkami, aj tento rok sa tam chystame 😉

16kristina02
30. máj 2012

@zuzkap2 cestovne poistenie sa uzatvara na danný termín kedy sa ide na dovolenku? každa poistovna to robi? dakujem

16kristina02
30. máj 2012

@kinka555 idete tam do hotela či do apartmanu? stravvanie je lepšie svoje alebo tam?

zuzkap2
30. máj 2012

@16kristina02 myslim ze cestovne poistenie ponuka kazda poistovna. Ja poistujem este par dni po dovolenke, lebo niekedy sa zdrzime dlhsie
@kinka555 aj my ideme na Rab 🙂

16kristina02
30. máj 2012

@zuzkap2 kde presne na rab idete? mate tam niečo ,,okukane,, ?

zuzkap2
30. máj 2012

@16kristina02 ideme do Loparu, uz mame zajednany apartman

kinka555
30. máj 2012

@16kristina02 vzdy byvame v apartmane, aj teraz pojdeme do apartmanu, ranajky a obedy robim na izbe kedze je tam aj kuchynka a na veceru sme chodievali do restauracie, neni to tam az tak drahe, povedala by som ze skoro tak ako tu

kinka555
30. máj 2012

@zuzkap2 jej a kedy sa tam chystate? 🙂

1ivanka1
30. máj 2012

@mannah a keď sa môžem opýtať kde ste boli na dovči s takými malými deťmi?

zuzkap2
30. máj 2012

@kinka555 ideme uz 29.6 vecer do 8.7

16kristina02
30. máj 2012

@kinka555 aha, super. Maš niečo odskušane, kde je to vhodne pre detičky, čo by si mi vedela odporučiť, lebo ja sa v tom fakt nevyznam 🙂

audiova
31. máj 2012

@zuzkap2 ahoj.aj mi ideme tento termín.dúfam že bude teplé more.my každý rok chodíme na tento termín a počasie nás ešte nikdy nesklamalo.kam idete?my na istriu 3km od Umagu-apartmány sol polynesia.ja už mám väčšie deti - 15,9.ideme prvý krát autom

zuzkap2
31. máj 2012

@audiova ahoj ideme na Rab do Loparu, aj vlani sme boli a more bolo uz teple, my len autom chodime

kinka555
31. máj 2012

@zuzkap2 a bude tam uz teple more? uzite si krasnu dovolenku, ja dufam ze muzovi daju v praci cim skôr dovolenku aby sme aj my mohli ist... na ktore miesto chodievate? my byvame ubytovani v Barbate a potom robievame vylety po celom ostrove, kazdy den sa chodime kupat inde

kinka555
31. máj 2012

@16kristina02 tak v podstate cely ostrov je zaujimavy, je na tebe ci by si skôr isla na cisto piesocnu plaz- ta je v Lopari, alebo by ti stacila aj s malymi kamienkami- take plaze su po celom ostrove, len na Supetarska Draga je to dost skalnate a nie moc pre deti. My byvame ubytovani v Barbate a potom robievame vylety po celom ostrove. Pokial ides na blink je dobre si to obzriet 🙂

zuzkap2
31. máj 2012

@kinka55 vlani bolo more uz teple, tak dufam, ze bude aj tento rok. My sme ubytovany v Lopare,na plaz sme chodili na Livacinu myslim ze tak dako sa volala, aby sa deti vyhrali v piesku, ale chodievame po celom ostrove. Tento rok chceme ist pozriet do Barbatu ekocentrum, dufam ze zas nan nezabudneme ako vlani 😀