Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

drnduliak
26. apr 2012

@miss_shy a co vam povedali?treba ten pas?aj ked je ditko zapisane v pase rodicov??

mima595
26. apr 2012

aj my už mame pas..už len aby bolo leto 😉

kaja73
26. apr 2012

@mima595 aj my sme ho uz dali radsej spravit-v utorok sa maly bol fotit. 🙂

mima595
26. apr 2012

@kaja73 - som bola vcera vybrat ten pas a na fotenie koooopec ludi..aspon 60...a boli aj s takym malym babom...asi rok a pol...ale asi si ich vsimla jedna z tych zien, co to vybavuje, lebo ich zavolala do vnutra prednostne...
akože nechapem, preco slovaci nemohli informovat skor....ja kebyže si to nevsimnem na tej ceskej stranke, tak zijem v sladkej nevedomosti...a pritom sme asi pred mesiacom boli dat robit pasy dvojkam, lebo už mali 5 rokov..sme mohli dat robit vsetkym naraz, aspon by sme mali množstevnu zlavu 😀 😀 😀 😀

mima595
26. apr 2012

@kaja73 - vies, tvoj muž vie aspon po madarsky, mozno by sa vyhadal, ale ja ked som si predstavila, že nas nejaky madarsky colnik odstavi o polnoci na hranici a zdrzi nas polhodinu, tak už teraz som hysterčila 😉 😎

urbisa
26. apr 2012

@mima595 Závidím,nás to teprve čeká.Chtěla jsem to udělat na konci roku a jaksi jsem na to zapomněla.Známá tam byla v pondělí a je tam hrůza,30 lidí před něma tak to vzdali,já jsem se objednala raději přes internet,jdem 10.5.,čekací doba +-10minut,tak jsem zvědavá,ale co naděláme,zase si na nás něco ti vyšší vymysleli,jen aby jsme to měli složitější a dovolenou dražší.Kam jedete?My ještě nevíme,buď opět Vodice nebo něco kolem....

mima595
26. apr 2012

@urbisa -my, ako už asi cely MK vie 😀 😀 ..na ostrov Pag

miss_shy
26. apr 2012

@drnduliak ano povedali ze treba, vraj na hraniciach to moze byt problem, kedze vsetci naokolo pas vyzaduju... no a ja som sa rozhodla ze sa nebudem stresovat, ved to trva 5min a stoji 8Eur. 😉

drnduliak
27. apr 2012

@miss_shy tak aj my pojdeme teda, 8 eur nas nezabije 😉 diky 😉

xenia55
27. apr 2012

@martinkah Dakujem za link na spravu. Ja som len nakukla do temy, lebo v lete ideme do Chorvatska... no a som prekvapena. tiez radsej vybavim malym pas, hoci ich mam v svojom.

janulka21
30. apr 2012

Ahoj maminy, poradíte nějaký apartmán, penzion či levnější hotel v Chorvatsku? Nejlépe s písečnou pláží a nějak rozmě daleko. Jedeme ve čtyřech s dvouma dětma. Je tady tolik příspěvků, že se mit to nechce pročítat celý. Díky moc 🙂

janka257
4. máj 2012

@petruskaz Ahoj, citam, ze ste boli na dovolenke v Sv. Filip i Jakov. my zvazujeme, ze tam pojdeme tento rok. Mohla by si mi prosim ta povedat, ci priamo v tom mieste je nejake centrum s obchodikmi, kaviarnami, restauraciami...? Alebo treba ist za tym az do Biogradu?

miss_shy
4. máj 2012

dievcata prosim vas poradte mi nieco blizko pri privlake (myslim mesto), apartamny.. rozhodli sme sa predlzit si dovcu ak bude pekne pocko. dakujeeeeeeeeem 😵

halit13
4. máj 2012

@miss_shy a čo tak zaton, resp. petrčane?

miss_shy
4. máj 2012

@halit13 popozeram, my to tam nemame vobec pochodene takze neviem, ktorym smerom sa mam vybrat 🙂 mas aj nejaky tip na ubytko?

subica2
4. máj 2012

aj my ideme 1xm živogošče, uvidíme...

siminks
4. máj 2012

@petraluk ahoj prosím ťa nemohla by si mi odporučiť nejaké overené ubytko kde si bola adresu na majitela?Dakujem

fuzinko
6. máj 2012

Ahojte kocky, nechce sa mi citat tych 177 stran,len par dozadu a pre sa chcem spytat ci mi niekto nevie poradit.

V lete chceme ist na dovolenku do chorvatska s v synom ktorý bude mat v tom case 9 mesiacov. Chcela by som ist nikde blizko, ale nie na istriu, najlepsie severna dalmacia alebo kvaner, uz mam nejake tipy ale nie su overene, napr. zevraj Rab je dobry alebo Nin...
Ide mi o to, ze by som chcela byvat v sukromnom apartmane blizko plaze ktora bude pieskova, alebo z malých kamienkov aby sa maly mohol hrat (nie betonova) s dobrym vstupom do mora, na ktorej nebude miliarda ludi. Na plazi by mala byt nejaka kaviaren nech si mam dat kde kavicku 🙂. A posledna podmienka aby to nebolo letovisko so 100 obyvatelmi kde skapal pes, cize sa nebude dat ist vecer na prechadzku, netvrdim ze tam ma byt rusno, ale aspon par restauracii , resp.nejaka promenada. Prosim pozna z vas niektora taketo miesto? my sme take nasli na braci v sutivane, ale s malým sa nam nechce ist tak daleko. za kazdu radu moc dakujem, uz som zufala. 😢 😢 😢

sorinka
7. máj 2012

Ahojte boli ste niekto na ostrove Mali Lošinj? my to mame odporucene od jedneho chorvata ze vraj je tam najkrajsia priroda ale nepoznam nikoho kto tam bol..

janinah
7. máj 2012

hľadám ubytovanie v Dubrovníku al. v okolí,vie niekto poradiť?2 dospelí a deti 16 a 6 a možno aj 18r. by s nami ešte šla,ale zatiaľ má iné povinnosti.... a aby sa tam dalo aj niečo malé uvariť... nemám toľko času všetko čítať,možno neskôr...Ďakujem

viera386
7. máj 2012

@janinah Ahoj,skús tuná,je to úžasný kus zeme, v dedine Orašac,vedľa je hotel Radison http://www.orasac.com/ban/index.html

sorinka
7. máj 2012

@fuzinko My sme boli minuli rok v Omiši a tam je tiez piesocna plaz a krasne mesto.

miss_shy
8. máj 2012

potvrdzujem Omis je super 🙂

lauraa
8. máj 2012

bol niekto v Nin? potrebujeme tam topanky do vody? nejake info...

fuzinko
8. máj 2012

@miss_shy ahoj a nebolo tam studene more ako pisu niektorí a ze je tam aj nejaka rusna cesta?

fuzinko
8. máj 2012

@sorinka ahoj a nebolo tam studene more ako pisu niektorí a ze je tam aj nejaka rusna cesta?

andrejkag
8. máj 2012

@mirka285 ahoj rozmýšľam nad hotelom Pinija, mala bude mať v júli 8 mesiacov a syn 7 rokov, už si písala že pláž neni veľmi pre malé deti,ale ešte by ma zaujímalo aký je vstup do mora, to všade su len betonové platne? v bazéne je morská voda?? a stravu ste mali polpenziu? stačilo? a chutilo? 🙂 😉

mirka285
8. máj 2012

@andrejkag ahoj,vies co boli tam aj strkove plaze ale dost uzke.. mali sme polopenziu,jedlo bolo dobre,naozaj vzdy sme si vybrali...ak boli decka hladne cez den nebol problem,je tam snack bar kde si mohli dat pizzu,spagety,hamburger a taktiez v v arealy maly obchodik,takze tam sme si kupovali aj pitie alebo jogurty ci zmrzlinu...v bazene je sladka voda,bola taka akurat ani moc studena,ani tepla..

miss_shy
8. máj 2012

@fuzinko no my sme byvali prvy rok v apartmanoch v kopci, ale tam by som uz nechcela lebo to bola strasne makacka s kocikom, a druhy rok v hotel Brzet 🙂 tam bolo super, plaz sme mali cez hlavnu cestu ale nebola vobec rusna, v pohodicke sme presli vzdy na druhu stranu. More bolo o nieco chladnejsie koli Cetine, ale nam to vtedy nevadilo lebo bolo velmi horuco. Inak nam sa Omis pacil zatial najviac, ale tak chceme toho pobehat viacej 🙂

fuzinko
8. máj 2012

@miss_shy dakujem za odpisanie, ja sa bojim tej studenej vody, maly matko bude mat 8-9 mesiacov a chceme ho kupat v mori a bokim sa ze to bude pre neho studene, ale je tam podla fotiek krasne 🙂