Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

sedmolinka
24. jún 2012

@jasminet pozrela som si Tamaris a celkom ujde, chcem sa opýtať aká bola pláž a more pri hoteli a na ktorom poschodí sú apartmány so samostatnými izbami, mali ste aj stravu? Cez akú cestovku ste išli? Aká bola cena?

jasminet
25. jún 2012

@halit13 uprimne? mne bolo jedno aky je ten bazen, kupala som sa tam presne 1x - dcera vobec. isli sme tam k moru, do bazena mozeme ist aj tu v bratislave 😉 😀

janet24
25. jún 2012

@kaja73 a v akych cenovych relaciach sa tam pohybuje ubytko lebo mozno pojdeme na blind.

jasminet
25. jún 2012

@sedmolinka my nechodime cez cestovku, vybavovali sme si to priamo. cena je uvedena na ich stranke. mali sme apartman - kuchyna s roztahovacim gaucom, jednopostelova izba a dvojpostelova izba, kupelna s wc + samostatne wc - na stranke je uvedeny ako A3. boli sme na tusim 4 poschodi. na piatom bol tusim nejaky obrovsky apartman. inak su tam aj hotelove izby. vsetky apartmany aj izby maju vyhlad vylucne na more. stravu sme nemali, ale da sa dokupit - dole je hotelova restauracia.

lutsine
25. jún 2012

Poradte nejake dobre miesto v chorvatsku skor severna dalmacia, podobne ako mestecko Vodice, hotel blizko promenady, centra...dakujem.

mima595
25. jún 2012

@lutsine - napr. Biograd

jasminet
25. jún 2012

@sedmolinka tak ano, na 4 poschodi sme boli. som to pozerala na fotkach 😀 pridavam par foto... co sa tyka plaze, tak je kamienkova, v mori su vacsie kamene, chodili sme iba v topankach do vody, jezkovia boli vynimocne - ale halit pise, ze tento rok su... inak vela ludi sa chodilo kupat vpravo od hotela, tam je zruseny hotel jadran s naozaj naaaaadhernou plazou

kaja73
25. jún 2012

@janet24 to je rozne-my sme hned pri mori v apartmane s dvomi spalnami plus kuchynkou ,velkou terasou a to je do 17.8 cca 100 euro na noc a od 18.8 cca 70 euro na noc-vyspia sa tam 4 osoby uplne pohodlne a aj piata v kuchynke.
Apartmany s jednou spalnou,plus kuchynkou a velkou terasou idu cca 80 euro stred sezony a inak ccca do 60 euro-to je pre 3 osoby,ale da sa tam dat pristelka-su priestrane tie izby-raz tam spala rodinka so 4 detmi a pomestili sa.
Ale najdes tam aj nizsie ceny v aprtamnoch dalej od mora,alebo v aprtmanoch so spolocnou kuchynou-tie su casto aj hned pri mestskej plazi-ale na moj vkus je tam strasny ruch aj v noci.
V inych castiach ostrovo zas mozes najst aj ovela vyssie,ale aj nizsie ceny @mima595 ma zas inu cenu,ale na inej casti ostrova

halit13
25. jún 2012

@jasminet to hej, aj my sme boli v bazéne minimálne, more je more a chodíme tam tiež pre kúpanie v mori, len som nechápala tých ľudí, čo sa tam doslova tlačili, keď je krásna pláž doslova pár krokov

dadulik
25. jún 2012

baby, do chorvátska mi dúfam stačí občiansky preukaz, nie ? 😕 😕 mala ma svoj pas 😉

lydia22
25. jún 2012

@dadulik ano dospelym staci obciansky.

maruska22
25. jún 2012

@janet24 tu je zopár foto z mesta Pag..prvá je fotené na mestkej pláži, pohlad na ľavú stranu mesta (čast Vodice)
na druhej je pláž z tejto časti mesta....začína hned ako končí mestká pláž
na poslednej je pohlad z násho apart. na mesta...bývali sme v tej časti Vodice, hned nad plážou

janet24
25. jún 2012

aha to su take zatoky skor ale celkom pekne aj ked mam radsej vyhad na more 🙂 vdakaaa

maruska22
25. jún 2012

@janet24 ano mesto Pag je vlastne tak vo vnútri ostrova...more je tam velmi kludné, vacsinou dlhsia plytčina, voda čistučká...inak ked ti bude chýbat výhlad na otvorené more, mozem odporučiť dedinku Povljana...je to autom asi 15 minut od mesta Pag a tiež pekné pláže, čisté more... ale mne Pag vyhovoval najma preto, lebo ja milujem vecer sa prechádzat po tých úzkych uličkám v starých centrách...a tu je velmi pekné centrum, kopec obchodíkov, reštavrácii, v prístave je aj celkom pekné detské ihrisko

mima595
25. jún 2012

@maruska22 - ano, ihrisko na Pagu je super..take clenene..akokeby delene aj pre vacsich, aj pre mensich..my za nim cestujeme az z potocnice 😀 😀 😀

maruska22
25. jún 2012

@mima595 tak to ste chodili skoro cez celý ostrov 😀 idete aj tento rok na Pag? ja by som sa tam hned vrátila, velmi sa nám tam páčilo...

mima595
25. jún 2012

@maruska22 - ano 😀 😀 ,a el je to vramci vyletu do pagu 😀 ..zase až taki sibnuti nie sme, aby sme islli kvoli ihrisku, ale ked je jeden den tak "mracnejsie"..tak si planujeme vylet do mesta pag

a ano, ideme už tuto sobotu, tak o tyzden už hadam budem vegetit v mori

aj ked z cesty mam zase strach ☹

maca_p
25. jún 2012

@mima595 jeeej tak stastnu cestu 🙂 a dobre pocasko.

maruska22
25. jún 2012

@mima595 my sme tiež chodili po celom ostrove, lebo to by sami asi nerátalo, keby som celý týzden mala ležať iba na pláži 🙂
tak zelám krásnu dovolenku, nech vám výjde počasie 🙂
no cesty sa aj vždy najviac obávam 😒 ale nesmieme mysliet negatívne 🙂

mima595
25. jún 2012

@maruska22 -dufam, že pocko bude fajn..zatial sme boli 3x a stale bolo pocasie vyborne..preto volime ostrov..aj ked predpokaldam, že z tycj 13 dni budu aj horsie,a le hlavne aby sme si uzili 😉

duracelko
25. jún 2012

bol niekto v baške vode - hotel Slavija, alebo penzion Knezovič??? prosím o nejaké info ak tam niekto bol.díky

sandrus2
25. jún 2012

Ahojte chcela by som sa opýtať koľko vás vyšla dovolenka v chorvátsku len tak približne aby som vedela koľko to tak stojí lebo máme ročného synčeka doma a rozmýšlame že by sme šli 🙂 Ďakujem za každú odpoveď

lydia22
26. jún 2012

@sandrus2 tak my sme boli na 8 dni na Rabe a stalo nás to do 24 000 Sk tam bolo zaratane ubytko noc za 50 eur, ranajky čo nám robila domáca asi za 7 eur na den, benzín, strava čo som doniesla z domu aj co sme tam kupili, opalovacie krémy, doktor lebo syn nam ochorel a nejaké prkotinky tj.suveníry a pod.

janet24
26. jún 2012

@maruska22 Ahoj super tak idem zhanat ubytko na Pagu a co hovoris ist na blind?Nie je tam problem s ubytovanim na slepo?

mima595
26. jún 2012

@sandrus2 - no u nas ubytko 50E na noc, doprava 200E, na vreckove ratame tak 300E- veci na trhu, zeleninka, ovocie, pre deti tie "zabavky", zmrzky a ine nutnosti 😉 ..
potraviny neratame extra, ved aj doma by sme jedli a tie platime kreditkou, a uhradzame ich až po prichode z dovci ....

keiko33
26. jún 2012

Baby co ste z vychodneho slovenska, co ste boli na rabe, kolko vas vysli dialnicne poplatky v chorvatsku, teda za mito.

maruska22
26. jún 2012

@janet24 my sme boli na blind a v pohode sme našli...ale boli sme na prelome august/september, takze tak ku koncu sezony, ale myslim, ze aj v inom čase človek určite zozenie, len mozno to trosku dlhsie trvá...ubytko ponúkali fakt asi v každom dome 🙂 my sme platili 50 € za noc, ale mali sme velký apartman, dve spalne, kuchyna, obývačka, malá terasa, vyhlad na more, kúsok od pláže...boli sme tam 4 dospelý + 1 dieťa...cena uplne super. ale dalo sa zohnat aj lacnejsie...na plazi sme sa raz rozprávali s jedními Slovákmi a tí bývali kúsok od nás a nasli ap. pre dvoch dospelých a 1 dieťa za 30 € za noc

maruska22
26. jún 2012

@keiko33 na tejto stránke ti presne vypočíta, kolko ta výjde dialnica v chorvátsku

http://www.hellotourist.net/info.php?nyelv=9

janet24
26. jún 2012

@maruska22 fakt supeeer uz sa velmi tesim aj my chceme ist na konci augusta.ubytko za 30 eur na noc by bolo uplne super keby sa nam podarilo zohnat.no uvidime ved snad sa nieco najde.velmi pekne dakujem za infoo.krasny dniik 🙂

kaja73
26. jún 2012

@sandrus2 my chodime na 15 dni /Pag/ a vychadza nas to cca 45 000 -50 000 Sk pre 4 osoby-tam je uz zahrnute vsetko-ubytko,strava,cesta,poistenie......chodime koncom augusta .