Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

miriamkela
15. júl 2016

@minis dnes je katastrofa.. ja som tu .. na stalo .. bolo zatvorena dialnica .. fuka silny narazovy severny vietor.. maslenicky most zatvoreny aj dialnica..aj most na pag.. hlasia zlepsenie zajtra poobede .. davajte si pozor .. kto idete sem a kto idete na SK

tin007
16. júl 2016

My sme teraz v Nin-e; vcera velmi fukalo, no ked sme sa presunuli doobeda do Zadaru, tam bolo prijemne. Vecer bola aj burka a potom riadne fucalo celu noc. Teraz vietor slabne, snad uz bude klud.

samuelson35
16. júl 2016

@miriamkela Baby, ak niekto budete zháňať ubytko pre rodinu s deťmi v Chorvátsku, odporúčam kontaktovať miriamkela. Majiteľka Mirka je zlatá, ochotná, ubytko nám poukazovala, a bolo naozaj na úrovni, navyše za super cenu. Všetko novučičké, čisté, premyslene zariadené a vybavené, priestranné, klimatizované. Ja som sa o ňom dozvedela neskoro, už sme mali v okolí rezerváciu, tak sme sa boli aspoň pozrieť.
More cca 200m - tiež pekné - ideálna dovolenka pre rodinu s deťmi. 😎
Mirka, možno sa na rok vidíme 🙂 😉

stvura
16. júl 2016

@samuelson35 a kde v ktorej casti? daj na nu kontakt, mame deti takze radi by sme si nasli nieco co nam bude vyhovovat, chceli by sme ist i s priatelmi ktory maju malinke babatko, oni nemozu ist hocikde...dakujem

miriamkela
16. júl 2016

@samuelson35 dakujem pekne .. dodam vas do mojej skupiny

dominika590
17. júl 2016

@miriamkela dobry den hladame ubytovanie a zajtra budem vediet upresnit termin

kikulka25
17. júl 2016

@miriamkela dobry den prajem, mohli by ste aj mna, prosim, pridat do Vasej skupiny? Dakujem 😉

danielle77
17. júl 2016

@miriamkela poprosim pridat do tej skupiny

maxiva
17. júl 2016

aj ja chcem pridat do skupiny

miriamkela
17. júl 2016

poslala som vam vsetkym pozvanky 😉

frisnica26
17. júl 2016

poprosila by som vás aj ja . dakujem pekne

elizita
17. júl 2016

@miriamkela aj ja chcem info, chystame sa koncom augusta

lenussska85
19. júl 2016

@miriamkela aj ja si prosim pozvanku 😊

hennicka
19. aug 2016

prosim poradte... buduci tyzden mame ist na dovolenku do Chorvatska, este sme neboli, boli sme taliansko spanielsko a take podobne nafukovackove destinacie ako to mm vola 🙂 ale ja neviem prist tym chorvatskym plazam na chut... Zvazujeme Istriu - Rovinj, Fazana... alebo som zacala kukat aj druhu stranu Zadar,Sibenik, Pag,Rab... ideme s dvoma detmi 4 a 8 ale aj so svokrou 🙂 takze potrebujeme plytsiu vodu bez skal pre deti, aj promenadu a trocha zivota vecer pre nas. Tiez mame radi prirodu, pamiatky a take tie malebne dedinky proste miesto kde sa da chodit a kukat ale nech je to take dovolenkove.... A ja takuto kombinaciu v chorvatsku neviem najst 😀 pozdava sa nam ta istria ale je toho tak malo kazdy chodi skor na druhu stranu tak sa neviem rozhodnut...

thebeno
4. sep 2016

Tak sme sa prave vratili z dovolenky v HR. Na zaklade informacii aj na MK sme si vybrali ako destinaciu ostrov RAB kde su pieskove plaze vhodne pre deti. Cakanie na trajekt nebolo nijak zvlast dlhe (prichod Nedela - okamzite nalodenie, odchod Sobota okolo 12:00 cakanie aj s nalodenim cca 40 min). Bohuzial sme dost neskoro vyberali ubytovanie a tak aj s ohladom na ceny sme sa ubytovali v dedinke Supetarska Draga (cca 5km od Loparu). Nakoniec sme zistili ze je uplne jedno kde sa clovek ubytuje lebo na tie najlepsie plaze treba ist autom + peso. Stoji to ale za to. My sme boli na plazach Sahara (cca 15 min. chodze v lese) a STOLAC (cca 10 min chodze). Su to FKK plaze ale hned vedla nich su aj plaze pre textilakov. Na severnej casti LOPARskeho poloostrova je cca 22 peknych velkych nepreplnenych pieskovych plazi ktore su super hlavne pre decka. Nedostatkom pre niekoho moze byt prave ta nutnost dlhsej cesty autom + peso (co nam problem nerobilo a boli sme tam s 4 a 7 rocnymi chalanmi). Tento nedostatok je ale dovodom toho ze plaze nie su preplnene tak ako je rajska plaz priamo v meste lopar (Fuj). Ked nam fukala silnejsia bora (zo severu) boli sme pozriet aj plaze v Supetarskej Drage (da sa ale moc neodporucam) a v juznejsom Kampore kde je velmi pekna ale malicka pieskova plaz na konci smerom ku komplexu Raffaelo. Preto ak niekto hlada ubytko mimo loparu odporucam skor tuto dedinu aj ked do Loparu sa potom musi jazdit vecsiu vzdialenost cez mesto rab.
Druhu polovicu dovci sme potom boli na plachetnici ale to je zazitok sam o sebe. Na RAB sa planujeme este vratit koli deckam a aj preto ze sa nam tam zapacilo. Privital by som teda odporucania tych co pochodili aj ine plaze keby ich opisali ako sa im pacili.

stvura
5. sep 2016

Mi sme vcera dorazili z NINu...uplne skvele, dalsia dovolenka bude znova smerovat tam a kedze sme "nadviazali druzbu" s pravidelnymi vyletnikmi (skupina nemcov) sme ziskali kontakt na lepsie ubytko...plaz vyborna, deti sa vyhrali dosytosti (mame 4r, 5r a 8r) 🙂 🙂

elly1708
17. sep 2016

Odporúčam Zaton holiday resort , niečo úžasne

gabikkas
17. sep 2016

@elly1708 mozes mi prosim poslat link, odkial ste objednavali dovolenku, vdaka

elly1708
17. sep 2016

http://www.zaton.hr/en/ priamo cez nich, sú povolené aj psy, máte na výber apartmány, mobilné domy tie sú super a kamping. Ja som bola 4os + dieťa + polpenzia v mobilnom dome na 10dní od 1.9.2016 za 1300 eur, supeeeeer, family special

puntadura
1. nov 2016

Ahojte. Vrelo odporučujem, hlavne pre rodinky s malými deťmi ostrov VIR. Je to jedna z najbližších destinácií v Dalmácii zo Slovenska, je spojený mostom s pevninou, takže žiadne čakania na trajekte. Výborná dostupnosť po dialnici, teraz už aj maďarského hotového dialničného úseku Gyor- Csorna - Sombathaly. Cestu spravíte za 7-8 hodín, a potom samozrejme ešte záleží, s ktorého miesta budete vyrážať na dovolenku ....
Výborná slnečná južná zátoka, kde je v mori piesok, pozvoľne zvažujúce sa more a piesok v mori zaručujú výborné teplejšie more.
Rada Vám dám viac informácií ohľadom cesty, ubytka, stravovania, nákupu čerstvých potravín na mieste, ale aj ohľadom celej dovolenky na Vire aj na IP. 🙂

elly1708
1. nov 2016

Vir som bola a neodporúčam pre rodiny, kamenistá pláž ale hneď vedla je Nin a tam je krásna piesočnatá pláž, alebo ZATON HOLIDAY REZORT v Nine suuuuupeeeer. A za 7-8 h nemáte šancu do CHR, iba ak ste piráti a chcete sa zabiť

puntadura
1. nov 2016

Južná zátoka na Vire, pláž je síce kamienkovitá, avšak v mori je piesok. Výborná teplejšia voda, nakoľko piesok vyhrieva more. Apartmány len 2 domy od pláži. Všetko na skok
Nin je od Viru asi 5 km, na pieskovú pláž treba dochádzať takmer každému autom z okolia, parkovanie je 20 Kuna na deň. Je to naozaj super pláž, oplatí sa ju navštíviť počas dovolenky.

wicka5
28. dec 2016

Babenky, chceme ist teraz v zime do Dubrovniku - viete mi odporucit ubytovanie pre 3 osoby? Blizko historickeho centra by bolo najlepsie. Tiez rozmyslame, ze sa zastavime aj na Plitvickych jazerach na 1 noc - aj tu by som poprosila o tip na ubytovanie a nejake rady - co sa tyka cesty a pobytu v HR v zime 🙂 dakujem

frisnica26
28. dec 2016

@puntadura dobry den, dakujem mala by som záujem, môžete mi poslať info? šli by sme 4 osoby dve deti a dvaja dospelí. deti jedno bude mať necelé dva roky a druhé štyri roky

frisnica26
3. jan 2017

@elly1708 a aka tam bola voda teplučká, či pre deti studená? chceme ísť začiatkom júla. dakujem

oli_
4. jan 2017
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.
miriamkela
4. jan 2017

@oli_ si zlata za tie članky..ale berte to s nadhladom .. tie destinacie co su krasne plaze nie su vhodne na ubytovanie s detmi .. z viacerych dovodov.. co neskor ocenis ak sa presvedcis o mojich odporucaniach .. ja tu zijem a viem ako to je realne v sezone .. sama ledva cakam kedy skonci .. a teda moja lokalita ubytovanie je na nezaplatenie lebo spis v tichu a klude.. a zaroven mas vsade blizko .. co by vsak nebolo v pripade ubytovanie v zadare - zaton - promenada auta turisti - hotelova zabava hluk - nespis.. detto nin - ubytovanie tu je vysoka cena a nekvalita .. a pritom z viru to je 2 km odvzes sa vyskusas blato piesok plytcak .. (co ti zacne liest na nervy po 2-3 dnoch) a nasledne hladas more kde je cistucko no nebudes mat piesok vsade .. krk baška .. je sice pozvolna plaz no ma v mori nesmierne vela ježkov ..a počasie tu je nestale teda castejsie prsi .. crikvenica .. vyskusaj ..ak nie si turista skalolezec tak tych kopcov budes mat dost .. dole kopec more .. hore kopec ubytko ..a nevraviac ze casto budes vyuzivat za poplatok vlacik ak budes chciet vydiet okolie .. a takto by sme mohli pokracovat... oni kazdy sme iny preto MY co sme tu a ponukame nase sluzby pristupujeme ku kazdemu zvlast - individualne podla vasich poziadaviek .. tj. snazime sa vam ponuknut to co vy si ziadate .. (mne sa 80% hosti vracia co teda vravi same za seba že su spokojni) tak teda všetkym vam v novom roku prajem vela zdravička a spravny vyber dovolenky

frisnica26
4. jan 2017

ahoj dakujem krásne,
@miriamkela ahoj dakujem krásne, máš pravdu, vždy je to lepšie takto. mne ide o tu vodu, chcem aby sa kupali, a nechcem aby mala len okolo 20 stupnov, ved to ani nevojdu do vody. tak teda ako je to fakt s tou vodou kedžer tam bývaš, dakujem za radu.

miriamkela
4. jan 2017

@frisnica26 kukni si moju nastenku..minule leto uz v maji sme sa kupali a ja som teda citlivka..

stvura
4. jan 2017

@frisnica26 pozeram ze stale hladas...inac ostrov Vir je velmi blizko Ninu takze to ze voda bude mat 28st by som brala s nadhladom, je to ta ista voda ;). V zatoke Ninu inac 28-30st urcite je. Hluk sme nemali ziaden a to sme po dva roky boli ubytovany v dvoch odlisnych castiach Ninu, piesok nas neomrzel, deti neboli ochotne nosit topanky - jeden den sme boli za znamymi vo Vire. Vsetko je ale individualne. Pocasie, nalada, priatelia....