Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

alami
19. apr 2013

@sarunatko ja som na tom podobne 😒 😀

katulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
obcansr
19. apr 2013

@alami chod čím skor lebo potom už bude natresk aby si to stihla do dovolenky ak niekde ideš , teraz to príde tak za 2 týždne ale ked je velký naval tak možeš čakat aj 1 mesiac

obcansr
19. apr 2013

@alami ahoj ja hladám podla lokality kde chcem ist hodim do googla a pozerám aj fotky aj kadejaké stránky maš tam na ubytko 🙂)

alami
19. apr 2013

@obcansr ďakujem, áno, musím sa poponáhľať, lebo sa mi nechce potom stáť tam s malým v rade 😝
našla som nakoniec túto stránku http://www.adriatic-home.cz/Chorvatsko/Ubytování tam sú celkom fajn ponuky, aj som dnes napísala niekoľkým domácim o info. Neviem, čo som do teraz poźerala tak sa mi zdalo všetko bu´d drahé, buď ďaleko od mora,...atď 😅 😀

alami
20. apr 2013

žienky, boli ste niekto na dovolenke v Splite? My sme tam boli len 2x na výlete, pomotali sme sa okolo prístavu a tak, ale pláž ako takú sme nevideli, viete mi niekto podať info, ako tam je? More čisté? Prístup do mora aký? atď... Ďakujem

lucimatuskova
22. apr 2013

Ahoj lulu2 ,my sme boli na Braci s malou ako 8mesacnou,vobec to nie je skoro chodia aj do turecka so 6mes. Teraz mame dve deti 2,5r a 6mes. A ideme do chorvatska zatial neviem kde. Inak my chodime do Omisu Duce a je tam super,piesocnata plaz aj more,samy piesok,nieco take hladam aj teraz.uzite si.

lucimatuskova
22. apr 2013

Ahojte, nevie niekto poradit super miesto v chorvatsku s dvoma detmi? Poziadavka ubytko blizko mora,piesok pripadne male kamienky,deti vek 2,5r. a 6mes. Okrem Omisu tam som bola je tam super a piesok.pocula som aj dobre referencie na Pag ma niekto skusenost?

tilly
22. apr 2013

ahojte, poradite nejake apartmany v bibinje? pripadne okolie? alebo aj biograd, idealne co najblizsie pri plazi a pre dve alebo tri rodiny, chceme to co najskor zajednat, kedze by nas islo tak viac, dikes

mica11
22. apr 2013

@lucimatuskova my sme boli pred dvoma rokmi na Pagu v Starel Novaliji, ale byvali sme daleko od mora, tak sme autom chodili po rôznych plážach. Aj tu na dovolenkovom fore najdes v časti" pieskové pláže v Chorvátsku, myslí , že sa to volá Povljana, tam by mal byť piesok. Ešte to idem kuknúť.

mica11
22. apr 2013

@lucimatuskova Chorvátsko - Pag

luba142
22. apr 2013

Ahojte, viete mi niekto poradit, co do chorvatska na kamienkovu plaz pod seba? Ideme na Makarsku s detmi 9 a 4 roky.....ked sme boli naposledy v chorvatsku este sme nemali deti, tak sme to riesili uterakom a tam vselijako, ale decka na kamienkoch sediet..... co pouzivate vy na lezanie a tak? Diky

alami
22. apr 2013

@luba142 my sme mali karimatky, takéto nejaké http://www.poziadavka.sk/ponuky/ponuka-129141/K... -tie na strednom obrázku, hodíš cez plece a ideš.
Nebolo cez ne cítiť skalky.

luba142
22. apr 2013

@alami no my sme vtedy mali tie na poslednom take penove zrulovane a stiahnute gumickou 🙂.....myslim,ze tie stredne by boli aj lepsie, len ked ideme autobusom neviem kolko budeme mat batoziny, tak uvidime ci to nekupime tam potom 🙂
A este mam otazku ako sa tam plati Kunami ci Eurami, kazdy mi vravi nieco ine 🙂

lauraa
22. apr 2013

@luba142 my menime vzdy eura na kuny(Obchody restiky a pod... este som tam nevidela zeby niekto platit €) len domacej za ubytko platime €....

alami
22. apr 2013

@luba142 potraviny v obchode sme platili kartou, v pekárni a reštike brali len kuny a na trhu - v tých kadejakých stánkoch kuny aj Eurá. Dialnice tiež brali aj Eurá, ale vydali v kunách.
karimatiek je tam na každom rohu, kúpiš si tam 😉

halit13
23. apr 2013

@tilly bibinje? no neviem, videla si odtiaľ fotečky?

tilly
23. apr 2013

@halit13 preco? je na bibinje nieco zle? my sme tam boli, ale teda len na prechadzke, neboli sme tam ubytovani... je to prva dedina za zadarom... to sa mi na tom paci, ze by sme mohli ist vecer do zadaru...

halit13
23. apr 2013

@tilly ahoj, my sme tiež boli 2x v zadare 🙂 - Donat, a ako som pozerala -hľadala novú dovolenku , tak som natrafila na toto http://bibinje-my-bad-experience.webnode.cz/#! , tak neviem, kúpať sa vedľa fabriky

tilly
23. apr 2013

@halit13 fuha a to co tam ta zeleznica? 😲

halit13
23. apr 2013

@tilly veď práve, na pláži fabrika a za app. železnica , no neviem, ja by som odtiaľ zutekala 😀, človek sa teší na dofču a potom takéto bonusy ako prekvapenie....

tilly
23. apr 2013

@halit13 no, tak ja teraz neviem, bibinje mi prislo ako dobre miesto

halit13
23. apr 2013

no asi treba pozrieť google maps a kuk kadiaľ ide železnica a kde je tá fabrika .... a pozerať a bibinje, tak niečo mimo toho

halit13
23. apr 2013
tilly
23. apr 2013

@halit13 no, skusime nejak tak... ked u nas je problem, ze vobec ani nevieme kolko rodin nas pojde, povodny plan bol dve, ale ako to poznam, nakoniec nas pojde 5 rodin po dve deti, tak to sa bude veeelmi tazko nieco hladat 😀

iinuska
23. apr 2013

@luba142 ahoj Lubi, my bravame karimatky, ale teda velmi na nich nepolezime, a deti uz vobec. Stale sme v pohybe 😉

luba142
23. apr 2013

@iinuska ahoj, no zabudla som na teba, mohla som sa ta ajh hned opytat 😀....myslim,ze to bude najlepsie riesenie a ked tak nejake lehatko zaplatime ked budu na plazi 😀

lauraa
23. apr 2013

@luba142 podla toho kam pojdes , v niektorych apartmanoch mavaju domaci lehatka zadarmo na plazi.... ja viac ako hrubsie osusky na plaz nenosim , nejako nam tie kamienky neprekazaju....

gloria9
23. apr 2013

ahojte maminy kolko vas tak zhruba stojí dovolenka v Chorvátsku?aspon priblizne