Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

lyongirl
26. jún 2010

my sme písali po slovensky, odpísali nám po chorvátsky a google nám všetko prekladal, ja už nemčinu neviem ani oprášiť, som z nej total dutá, nespomeniem si ani na vlastný životopis v NJ 😀
ja si všetko prekladám cez google 😉

lyongirl
26. jún 2010

@sksko potom ten návrh ukáž 😉

katka113
26. jún 2010

ahojte, písala som asi 70 Loparanom ale na termín 24.07-31.07 som nezohnala žiaden apartmán. Neviete mi poradiť? Viem, že je to termín, ktorý už býva väčšinou full obsadený. Ak má niekto info. o voľnom apartmáne pomôžte, P R O S Í M !!!!!!!!!!!!!!!!!

lenca30
26. jún 2010

baby dakujem skusim to takto nejako spisat, lebo mne je v podstate jedno kedy v auguste. som zvedava na vase dojmy z loparu tak nezabudnite to tu potom opisat a pochvalit sa ko ste sa mali

syja
26. jún 2010

@katka113 a skusala si aj http://www.tour-net.eu/sk/ tam maju v tomto termine este volne apartmany ale neviem ci aj priamo v lopara. skus pozriet len pri tych apartmanoch nie je napisane v ktorej casti su ale je tam mail a oni ti odpovedia. nejednas sice priamo s majitelmi ale ceny sa mi zdaju blizke tym ako ked to objednavas priamo. komunikujes so slovakom. my sme mali tako jeden vybraty ale nakoniec sme sa rozhodli pre hotel a uplne inde. skus mozno este nieco bude aj na lopare.

debbie
26. jún 2010

baby kde treba zísť z diaľnice ak nechceme isť cez srbsko po dialnici...? a kde zase pripojiť sa ???dik za info 😀

debbie
26. jún 2010

teda v srbsku mimo dialnice 😀

katka113
27. jún 2010

Ahojte, som najšťastnejší človek na svete. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Konečne dnes ráno sa mi podarilo nájsť voľné ubytovanie v Lopari.(už mám aj zmluvu).
Aj keď cena na jeden deň pobytu je vyššia ( 75€), ako som pred 2 týždňami predpokladala (že nájdem), dnes mi to bolo jedno. Som šťastná, že po dlhom hľadaní (denne som strávila 2-3 hodiny pri počítači) sa to podarilo a s rodinkou sa môžeme vybrať na prvú spoločnú zahraničnú dovolenku. Prajem krásny deň. 🙂

cencula
27. jún 2010

nemá niekto záujem ísť nadovolenku do dedinky Sabunike pri Nínskom zálive 15km od Zadaru od 24.7? je to súkromné ubytovanie, domáci je velmi zlatý a ochotný, ide o apartmán s kúpelnou +WC, kuchyna tri izby s postelami plus pekná vonkajšia verandička, na den 55euro, kto má záujem napíšte mi do IP pošlem bližšie info a hádam nájdem aj fotky.

eimiky
27. jún 2010

nemáte niekto typ na súkromné ubytovanie Kkr, Baška časť Zarok?

jasminet
27. jún 2010

@eimiky kuk tento link, je tam aj min. 1 v zaroku

l3nka
27. jún 2010

poradíte mi niekto miesto podobné Krk - Baška? aby boli obchodíky pri pláži, pekná pláž vhodná aj pre malé dieťa... ak by ste mali niekto foto budem len rada 🙂)))

adus123
27. jún 2010

ahojte, no ja som bola na stopro rozhodnuta, ze pojdeme s rodinkou do Chorvatska na blink, par maminiek mi dalo nejake kontakty, ktore som chcela vziat so sebou..pre istotu....ale ako vidim, pisete, ze je strasne tazke zohnat ubytko aj v predstihu cez net...tak sa uz aj trosku bojim...je tu este par odvaznych rodiniek, co to predsa len risknu na blink? My sa chystame okolo 17. teho jula, takze akurat vo full sezone....

lyongirl
27. jún 2010

@katka113 gratulujem a teším sa s tebou 😉
dúfam, že si dovolenku užijete, možno sa aj stretneme na pláži, alebo v meste a nebudeme o tom ani vedieť 😀

zuuzuu
27. jún 2010

@lenca30 mas to 100% potvrdene, ze deti do 5 rokov musia mat pasy? dik

zuuzuu
27. jún 2010

@zuuzuu a uz to bolo zodpovedane, tak nic

zuuzuu
27. jún 2010

@katka113 super tak predsa nejaka pozitvna sprava, v dobrom zavidime a kam konkretne ked smiem vediet?

miluska.h
27. jún 2010

ahojte, mate niekto skusenosti alebo nejake recenzie na apartmany Empirej v Poreči? tu je link:
http://www.empirej.hr/eng/index.html

katka113
28. jún 2010

ide sem : http://www.apartmani-romeo.com/ apartmán 3

eimiky
28. jún 2010

@jasminet ďakujem za tip 😉

hpaja
28. jún 2010

Ahoj holky, jenom se chci pochlubit, že už máme taky konečně vybráno, už bylo na čase :D V pátek jedeme na 14 dní do Rogoznice, apt. je 30m od moře, má velkou stinnou terasu, pláž vypadá moc pěkně, tak snad budeme spokojení 🙂 Ubytko je teda taky dražší (75e/den), než jsem původně počítala, ale co už 🙂
Díky za tipy, mějte se a užívejte si dovči 😉

iinuska
28. jún 2010

@hpaja aj my ideme do Rogoznice, ale az 11.7 😉

hpaja
28. jún 2010

@iinuska jé a kde budete bydlet? My budeme v apartmánu Ante 4. To se tam možná někde potkáme 🙂

lenca30
28. jún 2010

zuuzuu nie nema to potvrdene, ale su tu baby co boli v chorvatsku s detmi tak sa skusim popytat

lenca30
28. jún 2010

hpaja...rogoznica je nazov app alebo oblasti prosim? mylsela som ze ides do Loparu

inak baby ja som na nervy nemoze zohnat v Lopare ubytko app pre dvoch, je to sttrasne vsetko je obsadene

macka01
28. jún 2010

ahojte,veľmi často tu spomínate Lopar,je to taka vychytávka??? 😉
My ideme 11.7. do Bibinje na týždeň a počas pobytu chceme nájsť ešte niečo na další týždeň.Len začínam mať obavy.Často píšete že nemôžete zohnať ubytko,takže kríza -nekríza CHorvátsko je stále asi v kurze 🙂

zuuzuu
28. jún 2010

@katka113 zistila si prosim Ta ako daleko od mora sú tie apartmany?

debbie
28. jún 2010

@adus123 my sme odvážna rodinka 🙂 ideme 10.7. na blink 🙂 😀 krk, a baška ak nebude nič rak krk-krk, malinka ved je kde hladať všade sa najde kusok krásnej pkaže pre nas 🙂

nadush
28. jún 2010

citam, ze uz pomalinky vsetky mate ubytko 🙂 drzim paste, aby vyslo hlavne pocasie 😉

my stale hladame niekoho na tu cestu, takze ak ma niekto termin dovolenky od 17.-24.7 dajte vediet... z nitry vyrazame 16.7 vecer 😉