Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

amatas
16. júl 2014

@ivetah
Dobrý deň,

No tak hlavne by som brala tieto dlhodobé predpovede s rezervou, pretože zo skúsenosti Vám viem povedať, že nevedia predpovedať aké bude počasie zajtra a nie to ešte o mesiac 🙂

Ale podľa slov starých Dalmatíncov, vraj keď je slabá zima, a toho roku bola nie že slabá, ale priam teplá 🙂 vtedy je začiatok leta chladný a august a september vraj býva horúci 🙂

Tak sa nechajme prekvapiť, ale určite sa nenechajte znepokojiť predpoveďou počasia tri týždne vopred 🙂

Pekný deň.

haslerka27
16. júl 2014

@amatas dakujem za radu,.....minuly rok toho bolo aj v turecku pozehnane

ivetah
16. júl 2014

@amatas dakujem velmi pekne 🙂

bizuka
16. júl 2014

@amatas mala by som otázočku,,,je dostať u Vás v Lidl saguaro minerálnu vodu????roky som ju trepala so sebou,,,tento rok už cestujeme piati, tak by som vodu nechcela vláčiť....ďakujem

zverkova
18. júl 2014

@amatas
Dakujem 🙂 Uz sme sa vratili, je to pravda 🙂

zverkova
18. júl 2014

@martinkah
Dakujem za radu 🙂 Uz sme sa vratili. Urobili sme podobne 🙂

janicka99
18. júl 2014
Používateľ janicka99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janicka99.

Ahojte,

čo sa týka veku, podľa mňa to nie je skoro. Vidím to aj na sebe, aj na sestrinom malom. Ja sama keď som mala rok, boli sme s rodičmi aj s celou rodinou na Krku. (Inak KRK jednoznačne odporúčam!) Je tam krásne 🙂

Naposledy sme boli v Chorvátsku aj so sestrou, ktorá mala tiež ledva ročného synčeka a nebol žiaden problém. Malý si vodu užíval a plakal, keď sme ho z nej brali von. Je pravda, že Šibenik je "troška" ďalej ako Krk, ale nemyslím si, že by nebolo vhodné ísť s drobcom na dovolenku len preto že má rok. Samozrejme ak to nie je ďaleko a pod. Ale hovorím, u nás v rodine je to akosi zaužívané, že už od malička sa chodí na dovolenky a nikomu to neublížilo - priam naopak! 🙂

bellada
18. júl 2014

Zienky co vravite na letovisko Brodarica? poznate? ja len tak zbezne co sme prechadzali okolo, ale mozno pojdeme tento rok prave tam, tak by ma potesili nejakr info hlavne ohladom plazi, aky je tam vstup do mora, ci ich je dost a tak a ci sa da daco podniknut tam, restiky, kaviarne....

moncikova
20. júl 2014

Maminy, tie ktore sa chystate do Chorvatska v najblizsich dnoch autom, ponukam nevyuzitu mesacnu dialnicnu znamku - slovinsku. Platna do 13.8.2014, samozrejme aj s blokom. Cena 15 eur, info cez IP.

jankastubka
20. júl 2014

My smeboli koncom juna s kastela travel, boli sme veeelmi.spokojni. Ubytko super, plaz sa dala najst aj velmi pekna, treba sa trocha prejst a hladat, pocko mohlo byt aj lepsie ale ked bolo skaredo isli sme na vylety, split, trogir, solin... Celkovo hodnotim ako super dovolenku. Boli sme s 13 mes baby, aveeelmi sa jej pacilo.
Co sa tyka vody v lidli, saguaro som nevidela. My sme pili z vodovodu a malej sme kupili 5 l Janu za par korun vakcii.

lydia22
20. júl 2014

Ahojte my dnes vecer odchadzame do Kastela Stafilic tesime sa hlavne dufam ze deti cestu zvladnu

sesevicka
20. júl 2014

Ahojte, chcem sa spytat ci nahodou v poslednej dobe nebol niekto z vas v Meduline. Boli sme s muzom kedysi na Premanture a strasne sa nam tam pacilo. Teraz mame maleho a chceli sme ist tam do kempu zial bolo vsetko obsadene. Tak sme si objednali kemp v Meduline a az teraz citam strasne recenzie na to miesto. Muz je na nervy a chce to zrusit 😅 prosim baby dajte mi niekto nieco pozitivne. Dakujem pekne.

zuzannecka
22. júl 2014

Dievčata chcem poprosiť o radu....Koľko eur si mám vymeniť na kuny keď ideme trojčlenná rodina na 8 dni do chorvátska? Myslim iba ako ,,vreckové". ďakujem

veve39
22. júl 2014

@zuzannecka s tym sa vobec nejako nezatazuj, niekolko zamen a na mieste uvdis, ci vam to staci...na kazdom rohu v HR zamenis EUR na HRK ( v turistickih agencijah), dokonca nie raz som mala skusenost ze aj lepsim kurzom ako ked som menila na SK

zuzannecka
22. júl 2014

Veľmi pekne ďakujem 😀

andrii
22. júl 2014

@amatas.... ako je to so zamenením eur na kuny? nie je tam s tým problém? nechcem veľa meniť a vlastne neviem,koľko by som asi zmeniť mala 😒

rena40
22. júl 2014

@veve39
čauko,tak ja mám inú skúsenosť...v TB som menila s kurzom 7,30 a na Rabe bol 7,15 až 7,20 😒

veve39
22. júl 2014

@rena40 je pravda, ze tento rok som nebola...to je moja dlhorocna skusenost, ze castokrat to bolo v mieste pobytu vyhodnejsie...asi nie vzdy a vsade, taktiez som niekolko eur zamenila, ale ked som dalsie menila tam, bol kurz este o malo lepsi...

rena40
22. júl 2014

@veve39
..aj ja som bola z toho prekvapená 😒
najlepšie je platiť kartou a skúsila som aj výber kn z bankomatu erste s kurzom 7,288 😉

bizuka
22. júl 2014

@jankastubka kde presne ste boli?

jankastubka
22. júl 2014

@bizuka kastel luksic apartman tanja

dada2007
23. júl 2014

...my sme boli pred týždnami....na SK sme mali kurz 7,20 a v chorvátsku na hoteli 7,40 ....len pre info.

marlenka75
23. júl 2014

@rena40 Prosím ťa ty máš TB? Aj ja mám TB, nevieš aký je poplatok za to keď si v Chorvátsku vytiahnem z bankomatu kuny? Ďakujem.

marlenka75
23. júl 2014

@rena40
@veve39 Kočky vačšinou na ostrovoch býva horší kurz ako na pevnine, vlastná skúsennosť a takisto aj cena benzínu.

veve39
23. júl 2014

@marlenka75 ano, myslim ze na ostrovoch je vela poloziek drahsich

lydia22
23. júl 2014

@bizuka si sa pytala na vodu saguaro maju ju tu v lidli

bizuka
23. júl 2014

@lydia22 super, ďakujem, tak ju nemusím vláčiť......

rena40
23. júl 2014

@marlenka75
nemám TB,mám Slov.sporitelnu a výber z bankomatov erste je bez poplatku 😉

marlenka75
23. júl 2014

@rena40 Ďakujem.

maruska22
24. júl 2014

@sesevicka my sme boli v Meduline vlani....celkove sa nám tam pácilo...mestecko pekné, hlavne tá promenáda popri mori...hlavne vecer tam bolo rusno, vela atrakcií, stánkov, reštík...také zivé to tam bolo...to bolo fajn. Mne osobne sa nepácila tá piesková pláž...ale ja vseobecne piesok nemusím, ale v campe (tusim sa to volalo Camp Kastelja) boli pekné pláže...tam bolo super...aj okolité dedinky sa nám pácili...Premantura, Banjole....a hlavne mesto Pula...kvoli tomu mestu sme tam isli...v Meduline sme sa ocitli tak náhodou...ale nelutujem 🙂