Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

roasha
26. mar 2009

marcela,chces kontakty? 😕
v prvom rade ty musis mat predstavu,kde chces ist,a ked si "to"hodis do google,vyhodi ti to apartmany v danej oblasti,tam mas aj kontakty.

marcela.m
26. mar 2009

hladam selce,crikevnica,ale furt len cestovky.na chorvatskych www. som sa uz tesila,ale zas cestovka,inac sa mi tie domy velmi pacia.

marcela.m
26. mar 2009

A co som nasla apartmany priamo s adresou,zistila som,ze nie je kuchyna.Nie je to vobec lahke najst pre tri rodiny,tri osobitne spalne + kuchyna,wc,sprcha...nic ine nerobim,len kukam do toho pc.

marcela.m
26. mar 2009

Roasha,ale co je to za privat s cislom?Ja nechcem limbu ani nic podobne.Takych stranok je milion.Privat a cislo.Ale ja chcem normalne nazov,adresa,tel.A sama si telefonicky dohodnut s majitelom.A nie cez niekoho,kto si este aj zarobi.to radsej pojdem na slepo.

marcela.m
26. mar 2009

A to sa fakt nenajde niekto,kto chodi aj pravidelne na to iste miesto a pozna sa uz aj s majitelmi?Ved tolke ste tu pisali,ze chodite do chorvatska pravidelne.Aj som pisala do IP-jedna sa mi ozvala,za co dakujem,ale nic viac.

Napr.Sisidl pisala,ze bola v Selcach.

martinka79
26. mar 2009

já mám dba kontakty na ldi kam jsme ejzdili pravidelně, také jsem se tu ptala čekala, že mi někdo ěnco písne a nic. asi si to tu každý syslí. 😠 to nevadí.

roasha
26. mar 2009

marcela,tak potom naslepo,ved tam najdes ubytko naozaj v kazdom stredisku.

martinka79
26. mar 2009

no já s dětmi na splepo nejedu to si raději něco najdu přes net. ale já radovala také jedné amině odkazy na super lidičky stačí reference. 😉

marcela.m
26. mar 2009

Martinka,tak mi ich posli do IP.A kde ste chodili?

martinka79
26. mar 2009

hvar Ivan dolac
zadar sabunike Nin.
jinak hopdně moc dslších míst od pagu a dále lišin, ale nemám už na lidičky kontakty. 😉

marcela.m
26. mar 2009

vdaka.Ale chceli by sme ist blizsie.Crikvenica,Selce.Musim ist,mala vstala.

martinka79
26. mar 2009

blíž, to snad ani ne nin už je dost blízko. 😉

miri.b
23. apr 2009

nema niekto skusenosti s ubytovanim na ostrove Ugljan v rovnomennom hoteli? dakujem

maart
23. apr 2009

Holky, jak jste to resily s penezma? Treba my jedeme na tyden na ostrov Rab, jsou tam bankomaty nebo si musim penize zaridit uz v CR?

iwusska
23. apr 2009

miri.b aj my ideme na Ugljan, možno sa tam stretneme 😀 ale nie do hotela ale do apartmánu 😉

katrin21
23. apr 2009

marcela:
my sme boli min, rok cez limbu vo Vodiciach.. v uplne novom hoteli.. strava bola vynikajuca, to sa ani opisat neda aka dobra, hotel mal male izby ale novucicke a klima bola za priplatok... tiez krasne terasy, ale milion komarov takze sme si ich neuzili...

a more vo Vodiciach nas neoslovilo... kazdopadne vsak hotilek bol novy, domaci ustretoví a to ja som narocný klient....

potom sme boli cez Seneca tours dalsi tyzden v Nemire( Omiš), app. Aga Neven, tiez super, blizko mora, ale shody( na kocik to nebolo), inak nadhera, akurat kupelna mala slaby zaves a tak bola tropcha potopa.. inak tiez zrenovovane.. strava sa nam tam nepacila, uz by sme si ju nekupovali...

cena u oboch 500€/týžden s polpenziou, bez dopravy, 2dosp- + 2deti (4os).. bol to last minute.

Pacila sa nam skor ta Nemira kvoli moru a tiez v Omisi je super trch a koltoce pre decka.

katrin21
23. apr 2009

marcela ved ked chces ist bez cestovky, tak chod len tak, urcite nieco najdes... 😉

danulik
23. apr 2009

prosim vas, bol niekto na ostrove RAB, stredisko LOPAR? ak ano, poprosim nejake info 🙂

katrin21
23. apr 2009

na RABe bol min, rok moj anglictinar, je tam piesok a voda po kolena... vsade.... pre mimina idealne, ja by som sa tam unudila...

danulik
23. apr 2009

katrin - dik 🙂
prave preto tam chceme ist, dcera bude mat 10 mesiacov, tak chceme piesok a vodu po kolena 😀

zaba21
23. apr 2009
miri.b
23. apr 2009

a ako je to s varenim v apartmanoch, varite si sami, alebo si dokupite vecere v hoteli? Mne sa teda cez dovolenku varit nechce, najma mojmu muzovi 😅 , je strasne priebercivy

maart
23. apr 2009

...holky, jak s tema penezma, hlavne mne zajima Rab 😉 , jsou tam bankomaty na vyber penez? Nebo si to mam zaridit v CR? Diky

maart
23. apr 2009

Mirib...my jedeme na prvni tyden do apartmanu (Danulik, taky do Loparu 😉 ), budeme tam mit tedy zarizenou kuchyn, ale nechci stravit dovolenou u sporaku (toho mam doma dost 😝 ), takze budeme chodit na vecere do restaurace. Snidane budu teda asi delat, ale to neni az takovy problem. Obedy neresim...nejake ovoce, pecivo, pohoda. Druhy tyden se presuneme do druhy ostrov do hotelu. Tam mame polopenzi 🙂 . Tesime se moc.

miri.b
23. apr 2009

zaba21, dakujem, podla Tvojho opisu to vyzea byt idealna dovolenka pre nas 😉

miri.b
23. apr 2009

a vzdy chodime autom, len 1x ssme boli autobusom a stacilo 😀
autom sme si zmapovali skoro cele pobrezie a teraz ideme skusit ostrov 😉
inak ja odporucam aj Ciernu horu 😉 , akurat ze je tam dlha cesta ,my sme chceli ist do Albanska, ale teraz to s malym nezvladame 🙂

zaba21
23. apr 2009

Dufam, ze budes spokojna / ja som tam bola na odporucanie kolegyne , ktora tam bola predtym 3x a aj jej pribuzni tam boli viackrat. Aj v nasom turnuse boli ludia, ktori tam uz predtym boli. Ten pristup do mora a miesta na lezanie neboli az take idealne, ale dalo sa. Este tam bol myslim aj tenisovy kurt.

dadulaa
23. apr 2009

danulik, my sme boli na Rabe pred 2 rokmi nie síce v Lopare, ale dochádzali sme tam autom každý deň kvoli piesku, lebo malému sa najviac páčilo na piesku, na kamienkovej pláži sa tak nezahral. Lopar je podľa mňa najkrajšia časť ostrova, ideálne pre malé deti, keďže je voda ďaleko do mora po kolená.

maart, bankomaty tam sú, takže nemaj žiadne obavy, aj my sme odtiaľ vyberali. 😉

maart
23. apr 2009

Diky, Dadulo 🙂 .