Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

katik80
17. jún 2011

Máte skúsenosti s mestečkom Starigrad-Paklenica?

princeznal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hori
17. jún 2011

@merikac chod na to tak, ze ked hladas v chorvatsku pieskovu plaz, tak vela moznosti nemas... ostrov Rab, rezorty okolo mestecka Nin (Zaton, Privlaka, Sabunike) a potom uz len veeeelmi ojedinele, take co sa hladaju ako ihla v kope sena... 😉

babenky, ja prave balim... ked vidim tu strasnu kopu veci, tak mi je zle z toho, ako to poobede napracem do auta... uz vidim - pride mango z roboty, polovicu mi z toho vyhadze...

drnduliak
17. jún 2011

@gumimaci a ako to prebieha?je to len plavba popri tych ostrovoch, alebo sa aj niekde zastavuje?diky 😉

gumimaci
17. jún 2011

najprv plavba okolo ostrovov, potom vystupenie na jeden z nich, "volny program" bud sa dalo vykupat, alebo ist sa prejst na skaly. potom plavba na spat + obed (ryba alebo maso) Odporucam miesta na hornej palube, ked sme isli naspat tak boli vlny a este asi aj kapitan chcel aby sme si "uzili" more tak sme sa trosku hojdali a ti co boli na spodnej palube boli dost mokri 😝 @drnduliak

verondza
17. jún 2011

@hori chichi, presne akoby som to ja pisala. ibaze my ideme az v nedelu. ale ostatne sediii! 😀

janush
17. jún 2011

neviete mi niekto poradit nejaky pekny apartman pri mori na Istrii, kde sa da ist aj s 5 mesacnym babom? Dakujem

karkana
17. jún 2011

neviete či sa dá priamo na mieste v hoteli ubytovať v Rabacu Girandella?a cenu na jedneho s polopenziou,ak by mali volné,nevieme presne datum,kedy tak si nechceme rezervovať

zdeniii
17. jún 2011

Ahojky, poradíte někdo a dáte tip kam v Chorvatsku s prckem? ted jí je 14 měsíců a chtěli bychom jet na konci srpna nejlépe... Aúe nevím jestli je Chorvatsko pro takový prcky úplně vhodný... dostáváme spíš tipy na Itálii, ale mně se tam moc nechce....

syja
17. jún 2011

@karkana na strankach www.valamar.com ktory su vlastnikom hotela girandella. ale niekedy to cez cestovku vychadza lacnejsie obzvlast ked je to lastminute. dobre ceny na girnadellu ma globtour. my sme boli tiez cez nich.

andrejkag
17. jún 2011

ahojte žienky nemáte skúsenosti s hotelom Aurora v Podgore??? ďakujem za každe info
nevieme sa rozhodnúť či skúsiť hotel a polpenziu alebo apartman a strava svoja (čo sme už boli 2x)

andrejkag
17. jún 2011

alebo hotel podgorka v podgore??? 😉 🙂

ivett
17. jún 2011

ahojky, potřebuju poradit, chceme koncem prázdnin na dovšu do chorvatska, vzhledem k tomu, že dceři bude sotva 8-9 měsíců a letět ještě nikam nechceme, tak pojedem autem, máme určité požadavky a docela problém něco najít, kdybyste někdo o něčem věděl, budu ráda za jakoukoli informaci...

takže ty požadavky:
- soukromá vila (buďto celá k pronajmutí nebo alespoň apratmán), max. o 4 apartmánech (kvůli soukromí)
- poblíž pláže (tak do 1000m max)
- s vlastním bazénem
- oblast Istrie a Kvarner (jižněji nechceme)
- s bezproblémovým příjezdem a parkováním
- ne vyloženě na samotě, ani ne přímo v centru, prostě tak akorát 😀

kdybyste měla nějaká tip, dejte...díky moc

jarkah
18. jún 2011

@andrejkag V Podgorke sme boli vlani a tento rok ideme zas. Úžasná strava, milý personál, trošku skromnejšie ubytovanie - zato ale veľmi čisto. Dala by som z 10 bodov 10 🙂

ivka2007
18. jún 2011

ahojte my ideme na Istriu do Rabacu 2.7. a bojím sa aby sme mali dobré počasie,lebo čo som pozerala do 27.6.má byt len do 20stupnov

jahodka11
18. jún 2011

@katik80 ano, bboli sme tam pred 2 rokmi..taka klasika, len plaz nic moc....prislo mi to ako u nas na Zelenej vode pri NMnV, ale mesto pekne....malicke...ubytovania kopec...ale nepojdeme tam znovu, nic extra....

lucula73
18. jún 2011

@ivett ahoj,my sme mali také isté požiadavky,ale niečo zohnať bolo takmer umenie.Nakoniec sme vybrali apartmany sol stella maris,asi 2 km od Umagu,je to vlastne prázdninový komplex,aj bazeny,aj možnosti na prechádzku a do mesta je to tie 2km,chodí tam aj vláčik.Boli sme aj apartmany sol polynesia,to je hneď vedľa,3km od Umagu, 😉
však si vygugli to ubytko,možno by sa vám páčilo.My ideme 12.7.

ivett
18. jún 2011

@lucula73 díky za odpověď, vím které apartmány myslíš, ale to je právě to, co my nechceme, apartmánový komplex ne, my chceme soukromou vilu nebo apartmán, našli jsme zatím jednu na ostrově Rab, zatím je to vítěz, pokud do konce měsíce nenajdeme něco jiného...ale moc díky za snahu pomoci...

jinak v Podgoře jsme byly kdysy s holkama na dámské jízdě, měly jsme teda soukromý apartmán a bylo to fajn, městečko malinké, ale pěkné, i diskotéku jsme vyzkoušely 😀 bylo tam moc fajně, podruhé bych tam ale asi nejela, je to daleko a zase tak extra to není...ten hotel jestli je to ten, co myslím, tak myslím, že taková klasika - průměr, měli jsme tam s delegátkou informativní schůzky a nic moc, ale na to vyspání to asi stačí, jen ta pláž nic moc, takový 2m pás přímo pod chodníkem a cestou, kde korzují davy turistů, no nic pro mě...

zuzub
18. jún 2011

ahojte, planujeme dofču pravdepodobne to bude chorvátsko-Tučepi, chcem sa spýtať na cestu, ktorá trasa je podľa vás najlepšia? cez Rakúsko? cez Maďarsko?.... nevieme sa rozhodnúť.Ďakujem

alami
18. jún 2011

@zuzub ahoj a kedy idete? aj my ideme do Tučepi, odchádzame v utorok nadránom. Ideme cez Maďarsko.

zuzub
19. jún 2011

@alami my by sme mali ísť 30.7.2011 ale nie sme ešte 100% rozhodnutý zvažujeme aj možnosť ísť niekdde letecky, hlavne preto ak si zrátam ubytko, stravu, cestu, poplatky a pod tak už sa za tú sumu dá násjť aj last minute letecky zo všetkým, takže neviem
a idete to apartmánov, čo na hotel?

lauraa
19. jún 2011

@zuzub mozno mas pravdu, minuly rok nas 11 dni na rabe vyslo 1000 eur(nevarili sme , chodili sme jest po restikach a ranajky sme mali s ubytovanim....) problem je v tom, ze nikdy nechodime sami a tazko sa zhana nieco pre viacerych....

andrejkag
19. jún 2011

@jarkah ahoj prosím ťa sú v podgorke izby s klímou? a cez aku cestovku idete? my by sme chceli ísť na 10 dní od 28.6. do 7.7. a tento termín ma len satur
ja ešte stále neviem či chceme hotel alebo apartman a to by sme šli do Tučepi

jarkah
19. jún 2011

@andrejkag Nie, klíma v hoteli nie je, my sme mali so sebou malý stolový ventilátor a ten nám stačil, izbu sme mali s výhľadom do parku, takže až tak horúco nebolo ako na opačnej strane smerom na more. A nejdeme cez naše cestovky, ale cez nemeckú, vyjde nás to na 9 nocí toľko, čo vlani cez Tiptravel na 7. Ja osobne na dovolenke variť nechcem, chcem si to užiť naplno, takže u nás je jasná voľba - hotel. 🙂

zdeniii
19. jún 2011
karkana
19. jún 2011

@zdeniii čítala som o Albone na fore,zvon pekny ale vo vnutry hrozné,neodporúčajú,GirANdella hotel tam je super vraj,

lauraa
20. jún 2011

cestuje niekto tento tyzden na rab? my ideme vo stvrtok ale ked pozeram predpoved pocasia veru neviem ci sa mam tesit.... ☹

alami
20. jún 2011

@lauraa my ideme dnes v noci do Tučepi, počasie pozerám tu, ako je v Splite a ja som nadšená 😅 http://pocasie.24hod.sk/europa/chorvatsko/split/

alami
20. jún 2011

@zuzub do APP, budeme hľadať až na mieste.