Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

jajka968
27. aug 2009

ahojte,

my sme sa vrátili v sobotu, najprv sme mali zajednané ubytovanie v omiši, ale nezobrali sme to, lebo spodný apartmán úplne bez okien, žiadne vetranie, nič, vrchné apartmány síce super. aj k pláži sme to mali ďaleko, zo sľúbených 3 minút na pláž sa vyklulo dobrých 15 a to ešte riadne rezkou chôdzou.
tak sme sa pustili do hľadania ubytka, našli sme v duče cca 3 km od omišu, super obrovský apartmán, 4 spálne, 2 kúpelky s wc, veľká kuchyňa, 2 terasy s výhladom na more, k moru 50 m a pláž piesková, more čistučké, v podstate aj pláž, len mi strašne vadili špaky od cigariet, ale za to veru chorváti nemôžu. apartmán nás stál 120 eur na noc a to nás bolo 10, 7 dospelých a 3 deti, takže super. bola som maximálne spokojná, super dovolenka, budúci rok sa tam isto vraciame 🙂 🙂

annia
27. aug 2009

Ahojte,my sme sa prave vratili z Podgory..a bolo super.Najprv sme tam ani neplanovali ist,mali sme namierene do Zivogosce,ale nezohnali sme ubytovanie,tak sme skoncili v Podgore a nelutujeme.Je tam krasne, nie je taka rusna ako napr.Makarska,je tam plno vseliakych aktvit a aj vecer je tam kde zajst.Na plaz sme chodievali trosku dalej od centra,lebo tam boli dost preplnene.Ale more bolo uzasne,cistucke a teplucke 🙂

sirell
28. aug 2009

coxa, my sme boli na ostrove Rab, v Lopare, su tam pekne pieskove plaze s plytkou vodou, da sa vybrat aj taka kde nie je moc ludi. Idealne pre rodiny s malymi krpcami. Neviem ako je tam v septembri pocasie, my sme boli 2. julovy tyzden. Voda bola tepla, lebo kedze je tam plytko, slnko to vyhreje tak, ze poobede je pri brehu "horuca" voda.

geegee
2. sep 2009

My sme sa vcera vratili zo Zatonu, odporucam vrelo kazdemu pre dieta akejkovek vekovej kategorie 😉 😵 Neriskovala by som tam ale ist bez rezervacie, my sme si chceli este predlzit pobyt a bolo vsetko obsadene. Tak sme isli este na par dni na Murter.

vlasta80
6. sep 2009

my sme sa 1.9 vratili z Bašky Vody bolo fajn, maly cestu zvládol v pohode, tam sme isli v noci, tak to prespal a spät sme isli cez den ale bol kludný🙂pláž sme maly taky hrubsi strk ale dalo sa, more ciste a teplé. aj v meste bolo pekne

krupica
10. sep 2009

Ahojte,vie mi niekto poradit ci su v oblasti Tucepi komare? dakujem velmi

annia
10. sep 2009

No my sme boli kusok pod Tucepi a komare teda boli....ale zas nie nejako vela,asi tak ako u nas . 😠 ..hlavne vecer,ked sme chodili von,bolo tych malych bestii akosi viac 🙂 esteze sme mali so sebou sprej.

molnarovak
13. sep 2009

Ahojte, potrebujem poradiť. Chystáme sa na výlet autom a budeme prechádzať cez Makarsku. Chceli by sme sa tam zastaviť na pár hodín, možno sa trochu okúpať, niekde sa najesť a pokračovať ďalej. Neviete mi poradiť, kde by sme sa mohli zložiť? Nejaké dobré miestečko, kde by sme mohli parkovať, blízko pláže. Určite by sme si niečo našli aj sami, ale možno sa nájde niekto, kto mi poradí niečo pekné, aby sme tam zbytočne hodinu neblúdili.

cessy
13. sep 2009

ahojte my sme sa vcera vratili z Zivogoste. bolo supeeer, hned by som sa vratila 😅

indamo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
v555
10. jan 2010

indamo,dnes je problem najst milenku??????? 😀 😀 😀

pepies
14. jan 2010

ahojte, viete mi poradit dobry all inclusive hotel v Chorvatsku? Laka nas ostrov Krk, Rab pripadne Severna Dalmacia - Zadar, Vodice .........

Ja som vybrala zatial toto: Hotel Donat *** Zadar, 7 noci all inclusive pre 2 osoby vyjde ako first moment okolo 550 EUR 😉

http://www.booking.com/hotel/hr/hoteldonatzadar...

Poznate niekto tento hotel pripadne viete odporucit nieco ine v Chorvatsku?

pepies
14. jan 2010

ahojte, viete mi poradit nejaky dobry all inclusive hotel v Chorvatsku? Laka ma ostrov Krk, Rab, Pag pripadne Severna Dalmacia - Zadar alebo Vodice .....

Dakujem. 😉

lovaa
24. jan 2010

ahoj...nemáte náhodou někdo zkušenost s apartmánem Dětský ráj v Sukošanu? (přes uvch.cz?)
Předem děkuji za reference 😉

janinkaza
27. jan 2010

ahoj,
neviem, či sa nájde nejaká dobrá duša, ale snáď mi niekto poradí....chceli by sme ísť na dovolenku na ostrov krk, mesto baška, termín : začiatok augusta....boli ste tam niekto v tomto čase ? ako to vyzerá na pláži ? hlava na hlave, či dá sa ? ďakujem za každé info ... 🙂

jalao
27. jan 2010

ahojte, ja mam podobnu otazku, akurat inu destinaciu...chceli by sme toto leto pozriet do Chorvatska na ostrov Vir...boli ste tam niektora? mate niekto skusenosti? Diky moc!!!! 🙂 🙂

jazminn
28. jan 2010

Ja som bola v lete s 4 ročnou dcérou na Biogradskej riviere a bolo super. Pláž piesočnatá aj kamienková, voda priezračná, pre väčšie deti a dospelých všelijaké vodné atrakcie, banán, padák, tobogány a pod. pre malé deti detské ihriska v parku pri pláži, velké množstvo barikov a reštaurácii pti pláži, vlastne tie pláže sa tiahnú 2-3 km a za nimi sú parky. Takisto lunapark, kolotoče a v meste vláčik. Bývali sme v penzione asi 100 m od pláže, všetko nájdete na www.lomnica-tour.sk. Vrelé doporučujem najmä s malými deťmi.

slunycko
28. jan 2010

janinkaza: Ahoj, začátkem srpna tam bude na 100 procent hlava na hlavě.

jalao: Ahoj, já tam byla s přítelem už po sezóně. Je to tam nový a vypadá to hezky. Jelikož jsme byli po sezóně, tak v té době se v Chorvatsku vždy rekonstruuje. Moře je tam pěkný 🙂

kristinaa
22. feb 2010

Ahojte, nemate niekto odporucanie na dobre ubytko v Rovinj? Dakujeeem 🙂

andrejkag
25. feb 2010

Ahojte bol niekto v Privlake pri Zadare? Poradí mi niekto či áno alebo nie?

jasminet
25. feb 2010

janinkaza - hlava na hlave tam je aj koncom augusta 😅 viem z vlastnej skusenosti. 😀
my tam ideme tento rok koncom juna, uvidime ako bude.

laki
25. feb 2010

my sme boli pri Zadare v Nine 🙂 , bolo tam super 😉 , aj tento rok tam ideme

andrejkag
25. feb 2010

Ahoj laki bola si aj v Zatone alebo v Privlake? Neviem sa rozhodnúť 😒 Asi vyhráva Zaton, vraj v privlake je až hrozný kľud. Neporadí niekto ? 😉

babula90
25. feb 2010

laki, daj nejaký tip na konktrétne ubytko, vdaka. aké sú tam pláže?

pepies
25. feb 2010

ahojte,
mne sa celkom lubi toto, mate niekto skusenosti?

http://www.satur.sk/zaton-holiday-resort-3/p=dG...

danulik
25. feb 2010

petka - ja som to pozerala uz pred rokom, ale nakoniec sme isli do IT, ved vies 😉 vyzera to dobre 🙂

pepies
25. feb 2010

danulik ajoj 😀 😀 😀 😀 😀
presne - my sme sa rozhodovali medzi Zatonom a IT a zvitazilo Taliansko ...... Aspon sme sa tam stretli ......
Tento rok sa hadam uvidime aspon na tom stretku augustoviek 😀

danulik
25. feb 2010

peti - dufam 🙂 🙂 🙂

pepies
25. feb 2010

ale ak ste boli niekto v Zaton Holiday Rezort, napiste nejake infosky 😉

dani na stretko sa tesim 😀

laki
1. mar 2010

ahojte, konkrétne v Zatone sme neboli, ale pláž bola neďaleko od nás, len tam sa za niektoré pláže platilo.
Nám kľud vyhovuje, kvôli deťom, tam o 23.00 hod. všetko stíchlo a bolo super. My sme neboli ubytovaní v centre Ninu, ale asi cca 1.5 - 2 km od Ninu, v pohode sme tam šli večer na prechádzku. Od Zadaru je to asi 15 km. Pláže tam sú pieskové, čo je stvorené pre deti.Bývali sme 50 m od pláže, takže niet sa čo sťažovať. Možno to vybavenie kuchyne by mohlo byť lepšie, ale tento rok beriem ešte jeden hrniec, a ešte mikrovlnku - to kvôli dcérke, je celiatička, takže na rozmrazovanie chlebíku.Babula, ak chceš pošlem ti link do IP, len ho musím pohľadať.Inak sú tam aj luxusnejšie ubytká, len to je už potom aj cenovo náročnejšie. Nuž a nato že v podstate sme celý deň deň na pláži, tak nám to úplne stačí. To už potom závisí od každého aký je náročný.