Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

bellada
13. jún 2011

@karkana jasne, ze najdes ubytko aj cez tyzden, my chodievame zasedne v tyzdni, aby sme sa vyhli zapcham, nikde nie je dane, ze sa ubytko meni len v sobotu, to tak maju zauzivane skor cestovky, maju turnusy od soboty do soboty, ale privatne ubytovanie, ak ides samostatne, najdes v ktorykolvek den 😉 8 hod. cesta je maximum co sme absolvovali z BA do Strednej Dalmacie 😎

waitinka7
13. jún 2011

Dievcata, chodite do chorvatska aj na blink? Myslim tak, ze dopredu nemate nikde zarezervovane ubytovanie a podobne? My uvazujeme ist vlastnym autom, tiez niekedy v strede tyzdna, aby sme sa vyhli zapcham a dufame, ze sa niekde uz len ubytujeme (aj ked prideme v noci)...

jankabambulka
13. jún 2011

@waitinka7 my chodíme len a a len tak 😉

lydia22
13. jún 2011

@karkana my sme cestovali v pondelok v noci a cesty uplne prazdne.

mima595
13. jún 2011

my sme isli minuly rok v utorok na noc a do Budapesti este ako taka premavka, ale potom kde tu nikoho.....na chorvatskej dialnici sme prebehli 2 auta a toto vsjo....cesty fakt prazdne...teraz planujeme ist v sobotu na noc, tak dufam, že cesty už budu znova prazdne

jankabambulka
13. jún 2011

my musíme v doť blbom čase : z nedele na pondelok -ale inak sa to nedalo zariadiť skrz dcérku borku-ke´d sme chceli aby šla s nami ...

verondza
13. jún 2011

@jankabambulka to je blby cas? aj my tam ideme. som dufala, ze len tie piatky a soboty su zle...

jankabambulka
13. jún 2011

@verondza hej a hlavne ten termín čo ideme my.

verondza
13. jún 2011

@jankabambulka ale hadam to nebude take strasne ako v piatky ci soboty.

mima595
13. jún 2011

@verondza - ja si nemyslim, že to bude zly cas...
my sme minuly rok odchadzali z Chorvatska v sobotu, ale vecer, odchod z letoviska o siestej a do Zadaru to bolo plnsie /ale aj tak o polovicu menej aut, ako ked sme prichadzali v sobotu rano/ a od zadaru už v pohode....

babulinkab
13. jún 2011

my jsme vždy jezdili od soboty do soboty, do ch. jsme jeli v pátek o půlnoci - cestam tam úplně v poho -jezdíme na makarskou riviéru, zpátky v sobotu kolem desáté - hrůza - zácpy - hlavně mýtnice a hranice, tento rok jsme to zkusili od neděle do neděle, tak uvidíme

verondza
13. jún 2011

@lydia22 vy uz zajtra koncite?

lydia22
13. jún 2011

@verondza tak tak zajtra vecer odchadzame.

jankabambulka
13. jún 2011

@babulinkab tak daj vedieť -lebo my ideme tam v nedeľu v noci

babulinkab
13. jún 2011

@jankabambulka my ale jedeme až na přelomu srpna-září

stanka33
13. jún 2011

Ahojte,
nasla som tuto temu.nahodou a citam ze sa tu niekdo chysta na ostrov krk do hotela corynthia, aj my pravdepodobne ideme, pocula som celkom dobre veci, aj cenovo sa da..,tiez budeme musiet ist z piatka na sobotu asi 2.7 dufam ze to nebude take hrozne...chceme ist cez slovinsko mate s tym niekdo skusenost?
nasa mala bude mat vtedy rok, musi ist v normalnej autosrdacke hadam to nevadi, do vajicka sa nepichne

verondza
14. jún 2011

@lydia22 tak krasny posledny den dovolenky prajem! 🙂

lydia22
14. jún 2011

@verondza dakujeme, a vy uz pripravy v plnom prude? Uz sa vam to krati. 🙂

verondza
14. jún 2011

@lydia22 no jasne, pripravujem a pripravujem. mam uz poriadnu cestovnu horucku 🙂 uz aby boli tieto pripravy a hlavne ta cesta za nami a my sme sa konecne clapkali vo vodicke. hlasia jasne pocasie, sice nie nejako velmi teplo, ale to je mozno aj dobre. len dufam, ze more bude dobre na kupanie.
syncek sa aspon trochu okupal?

lydia22
14. jún 2011

@verondza neboj bude dobre pocasie aj more,aj vcera tu bolo pod mrakom ale dusno.a syn nechcel ist do vody hned bol rev.

katka55
14. jún 2011

@popo1 tak ako bolo sestre v Solarise? 😉

sorinka
14. jún 2011

@stanka33 ahoj my sme boli teraz po dva roky cez Slovinsko, urcite pojdeme aj tento rok a super skoro same dialnice akurat nevyhoda ze slovinska dialnicna stoji cca 35 EUR. Neviem ako to je cez Madarsko tak sme este nesli ale co som pozerala tak je to sice trosku menej km ale zase dlhsie trva cesta. Nam cesta trvala aj s prestavkami cca 9-10 hod. ale vzdy sme sli v podstate mimo sezony posledny junovy tyzden a hlavne nie na vikend. teraz tiez budeme musiet z piatka na sobotu a ideme 16.7. tak uvidime...

debbie
14. jún 2011

ahojte , práve som pozerala generali a poistenie na 10dní by mna a muža spolu vyšlo 20€ je tam urazova, trvalé, skoda do 50000€, vrtulník , prevoz ako, zda sa mi to fajn a mala ma babykartu z poistovne to stači?dik za odpoved

debbie
14. jún 2011

baby chceme isť na Rab bud suha punta alebo kampor , lopar isto nie, poradte ubytko ak ste už boli ...dik

verondza
14. jún 2011

@lydia22 tak stastnu cestu domov prajem a dakujem za vsetky informacie!

lydia22
14. jún 2011

@verondza dakujem uz nech sme doma bo ked si predstavim tu cestu autom,maly este teraz spi tak ktovie kedy zaspi v noci.a som rada ze som hadam troska pomohla.

dida81
14. jún 2011

Ahojte, tak aj my sa chystame v juli na RAB do Loparu 😀 ..práve cakam na info, teraz som objednávala apartmán 😉

@lydia22 stastnu cestu

Baby da sa zobrat kocik aj na pláž v Lopare: bud rajsku,alebi san marino?

dida81
14. jún 2011

@kaja73 vy kedy idete a kam presne?

kaja73
14. jún 2011

@dida81 Posledne dva augustove tyždne na Pag pri Zadare.

bubinko83
14. jún 2011

@dida81 aj my ideme v juli na Rab do Loparu 😎