Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

lauraa
15. jún 2011

@zuzi26 z ba by ste tam mali byt za par hodin teda my jazdime po trajekt za 6 hodin, rano okolo 4 vyrazame a okolo 11 sme uz na ubytku...

verondza
15. jún 2011

@zuzi26 aj my berieme manducu 🙂 . a kocik. ale oboje pre dceru. syn uz odvoz ano odnos nepotrebuje. vyrazame v nedelu. mozno sa stretneme na rajskej. 🙂

zuzi26
15. jún 2011

verondza tak aj vy idete? 🙂 ja uz mam cestovnu horucku - odporucate ist cez Slovinsko? My ideme do hotel komplexu San Marino - mne sa nechcelo varit 🙂 beriem celu tasku prikrmov, inak mame polpenziu. Bol niekto v tomto hotel? My planujeme tiez vyrazit o stvrtej..ste ma potesili ze to do jedenastej stihame..hadam to deti v zdravi preziju. To druhe mestecko je niekde blizko Loparu, da sa tam ist pesi? Ta rajska plaz nie je moc dobra?

sherynkamalinka
15. jún 2011

Ahojte baby, chcem sa spytat ci bol niekto v oblasti Porec 🙂

verondza
15. jún 2011

@zuzi26 no, tak ja zas varim 🙂 . ale mne to vyhovuje. inak by sa mi syn za cely pobyt asi nenajedol. je to s nim tazke 😒 . vo vsetkom nieco najde, co mu nechuti. no hroza. musim navarit nieco overene, lebo chvilu uz ho nebude ani vidno..
a pre malu je to tiez takto lepsie.. ale beriem aj par kupovanych prikrmov, pre pripad, ze by sme neboli cez obed v apartmane.
ja sa chystam predovsetkym na rajsku. ak tam teda po mne nebudu skakat psy, alebo ostatni dovolenkujuci. pre 4-rocneho syna to bude myslim idealne-piesok a plytka voda.
ake velke mas deti?
no a akou trasou pojdeme? to neviem. soferuje muz a on sa este nedokopal k tomu, aby si to konecne naplanoval. sama som zvedava.. ako pojdete vy?

renciik
15. jún 2011

pozriem ten rabac ked ste boli spokojne.... a nepoznate niekto nahodou materada residence v poreci? celkom sa mi to pozdava, len som nenasla fotky z plaze... a to je to najdolezitejsie, aby bola pekna plaz pre deti, nie rebrik alebo velke skaly, ale v poho vstup do mora...

zuzi26
15. jún 2011

verondza ja tiez netusim ako ideme, muzik robi naplno, este ani nemal cas si k tomu sadnut - preto za nho zhanam inspiraciu 😉 ale ideme aj so sestrou a svagrom, tak ich asi budeme sledovat 🙂Ale asi cez Slovinsko myslim, aj ked sa tam plati draha dialnicna, ale ide mi o pohodlie. Ja mam dvojrocnu a polrocnu - takze bude sranda - ale beriem to tak, ze je to obeta pre deti, nech su na zdravom vzduchu a aj pre mna to bude nakoniec zmena - aj ked makacka. Aspon to varenie ze mi odpadlo, na obed budeme vzdy na izbe s mliekom a prikrmami. S malymi budeme asi tiez len na tej rajskej plazi, hanka sa tesi na stavanie hradov z piesku.

verondza
15. jún 2011

@zuzi26 no, tak to budes mat zaberacku! mne je starsi syn uz viacmenej za pomocnika a dcerka je zas take kludne 8 mesacne babo. ale aj tak sa trochu bojim. ale je to pre ich zdravie, tak to beriem aj ja a dufam, ze vsetko dobre dopadne. uz sa velmi tesim, ako sa s malym vyblaznime v mori! ocko s malou budu asi travit viacej casu pod slnecnikom 🙂 .

marija
15. jún 2011

Kocky ak by ste niektora cestovala 3.7 autom do Chorvatska, cez Slovisnko a ste z BA alebo okolia, napiste mi prosim IP 😉 vieme sa dohodnut vyhodne na predrazenej dialnicnej znamke v Slovisnku 😝

karkana
15. jún 2011

@marija môžem sa opýtať,chceme ísť do Rabacu,už som všetko popozerala na nete,a vyzerá to tam super,aj pláže,nie sú tam ježkovia?a boli ste aj na výlete lodou ?

marija
15. jún 2011

@karkana neboli. Ja som ani jedneho nevidela 😀 Ked sme boli v Umagu a v Trogire, tam ich bolo viac. Aj si pozerala nejake konkretne ubytka?

karkana
15. jún 2011

to nie,hľadáme až ked prídeme apartmán,najprv si vyhliadneme pláž a potom sa ubytujeme,aby sme nemali daleko,vyzera to tam pekne,a chceli by sme ísť lodou do Benátok

lauraa
15. jún 2011

@zuzi26 san marino komplex je presne nad plazou san marino, mas to na nu blizsie ako na rajsku.... na rajsku sa dostanes popri mori smerom k pristavu a hned za pristavom je rajska plaz( za nou je obrovsky kemp) nemozes ju nenasjt , je tam kopec bielomodrych slnecnikov.... nam vyhovuje viac san marino, menej ludi a za skalou je moznost pe dospelakov si aj naozaj zaplavat.....Banjol je na druhej strane ostrova, hned vedla je mesto rab , budete nim prechadzat do Loparu.....my necestujeme cez slovinsko ani nie kvoli znamke ale hlavne kvoli zapcham na dialnici v slovinsku.....

drnduliak
15. jún 2011

holky neboli ste nahodou niekto na vylet po ostrovoch kornati?dajte nejake info ako to tam chodi...diky 😉

janka_puf
16. jún 2011

vylet lodou na kornaty nukaju priao na plaži,my sme lodou vychdzali zo strediska resort v zatone.bol to celodenny vylet aj so stravou.

gumimaci
16. jún 2011

@drnduliak Ahoj, my sme na Kornati boli pred 3 rokmi. listky na lod sme kupili v domacej turistickej kancelarii. ale potom sme zistili, ze sa daju kupit aj rovno v pristave. tych vyletnych lodi tam je vela. a tak ako tu bolo pisane, je to na cely den aj s obedom.

mariamayi
16. jún 2011

Ahojte babenky ..viete mi niektorá poradit najlepšiu cestu (z PO, KE) do Chorvatska (Nin, zaton). Mate niektora skusenost s benzinkami v Madarsku, kde sa da bezpecne oddychnut (pospat)...alebo aspon zastavit - nejaka slusno-cista benzinka?Dik

mariamayi
16. jún 2011

este som zabudla ..ako je to s dialnicnymi znamkami ? kde sa daju zohnat za tu najsamlepsiu cenu?dik 🙂
a taktiež poistenie...v ktorej poistovni je najsamlepsie? dik

mima595
16. jún 2011

@mariamayi - dialnicnu znamku v Madarsku sa da kupit na benzinkach...my chodime z PO, smer Kosice, potom Cana, Zdana až na Kechnec, tam je prechod do Madarska...neviem presne ako sa vola...a hned za prechodom, myslim že max. 5 minut jazdy autom je benzinka, na ktorej sa daju kupit dialnicne znamky....ked idete teraz, bude to OK, ak idete v sezone, tak je ta benzinka v piatky vecer na prasknutie a ked sme boli minule tam, spadol im system, sme sa zdrzali skoro hodinu....

benzinky v Madarsku su slusne skoro vsetky, tam nie je problem....my zvykneme robit prvu vacsiu zastavku za Budapestou

a kedy idete??

jankabambulka
16. jún 2011

@sorinka ahojky. IP

diana23
16. jún 2011

ahojte, bol niekto v dedinke Privlaka? stale sa neviem rozhodnut ake mestecko vybrat a v privlake je celkom fajn ponuka...

karkana
16. jún 2011

@diana23 ano boli sme,ale nám sa nepáčilo,len betonove platne ,ale že z druhej strany je piesočnatá,je to malé a kľud,neni kam ísť,uprednostňujem niečo väčšie,a čo mi vadilo,v apartmáne bol hrozný smrad s kanalizácie,tam je rovina tak s tým majú problém,to ma znechutilo ,takže radšej hore v Crikvenici ani náznak super bolo,ani porovnať s Prívlakou,ale boli tam ľudia,čo sa stále vracali ,takže treba skúsiť a uvidíš,možno že Vám sa bude páčiť

diana23
16. jún 2011

@karkana takze uplny klud?betonove platne? 😒 ziadna promenada, hudba, zmrzka nic?🙂tak to radsej nie. ved prave, ze som hladala foto a vsade to vyzeralo ako v pupende na balatone🙂 ...aj ked ubytko vyzeralo fajn za skvelu cenu.
muz je zblazneny do vodic, jelsa bola uzasna, makarska uz masovka...crikevnica sa mi zda vysoko.

lusana
16. jún 2011

@diana23 boli sme v privlake minulý rok žiadny smrad tam nebol, pláži je tam viacej môžeš si vybrať aj bez betonu, my sme chodili na čisto piesočné, bola tam plytká voda, veľmi vhodné pre malé deti, je pravda že je to malé mestečko a je tam dosť kľud, ale velmi pekne sa dá prechádzať popri mori je tam niekolko kilometrový chodník
my máme malé deti takže nejaký nočný život nám nechýbal, ale inak sa nám tam veľmi páčilo. V prípade zlého počasia sa dá urobiť pekný výlet do Ninu- historické mestečko

hori
16. jún 2011

babenky, v sobotu odchadzame do Vodic... prvykrat autom a prvykrat s dietatom 🙂 tesim, tesim... ale vzdy, ked je mala doma zla a urevana, tak mi stiahne zaludok, ze aka asi bude po ceste... 😉 snad to prezijeme.

ajka72
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriiama
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karkana
16. jún 2011

@diana23 crikvenica je super,nemá chybu,tiež sme si mysleli,že je studene more,ale bolo veľmi teplučké a je tam tak isto horúco ako dole,a krasne more,príroda,no nás očarilo hned a sme sa zhodli,že už len hore budeme chodiť,je to aj bližšie ,pláže paradne štrkovité aj piesočnaté,lodou sme boli navštíviť Vrbník,,aj do Starej Bašky ide lod,teraz ideme pravdepodobne do Rabaku,kamoška bola vo Vodiciach a veľmi si chvalila,prvý krat sme boli v Senju,bolo by super,ale hrozne studená voda,

merikac
16. jún 2011

ahojte baby, prosim, vie mi dat niektotra link na stranku, kde sa da vybrat apartmanove ubytko , ale nie cez cestovku-najlepsie kde sa da priamo nakontaktovat na majitela,,zhaname nieco pre 8 ludi a hlavne pieskovu plaz, koli detom....dakujem pekne

bodka13
16. jún 2011

@merikac my hľadáme aj na stránkach cestoviek...mnohí majitelia apartmánov tam majú link aj na svoju vlastnú stránku a tam sa dá napísať priamo im 🙂
aj tu sa dá nájsť ubytko http://www.ubytovanivchorvatsku.cz