Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

jasminet
12. jún 2011

@miss_shy boli sme na krku, co potrebujes vediet? 😉

jasminet
12. jún 2011

@miss_shy teraz som precitala par stran dozadu a vidim ze ta zaujima corinthia v baske. kukni si tuto temu, na poslednej strane @luccija pise o tomto ubytovani 😉

alami
12. jún 2011

@katik80 kvapky do očí, do uší, do nosa, tantum verde do krku, od teploty - dva druhy (ibuprofenum aj paracetamol), od kašla, na alergiu, na hnačku, atb (nenariedené), dettol na dezinfekciu odrenín, rýchloobväz, teplomer, sebe paralen a ibalgin + krémy na aj po opaľovaní +panthenol pena pre prípad spálenia

mariamayi
12. jún 2011

Ahojte babenky ..neviete mi niektora poradit, ci je benzin lacnejsi u nas alebo v Madarsku, resp. Chorvatsku, teda ci radsej natankovat doma, ci dalej...dik

janulkavalova
12. jún 2011

ahojte.nevíte nějakej odkaz na robinsonády v chorvatsku?prosím do zpráv,ať to tady nemusím dohledávat.díky:-)

lydia22
12. jún 2011

Tak my sme dnes boli na tej preslavenej rajskej plazi,piesok sme mali az v..... To radsej tu kamienkovu.neboli sme dlho lebo mne nebolo dobre.ale maly sa kus vyhral.inak more nadherne.a my vadilo to ze je tu vela ludi na dovolenke so psami,hoci ja mam psy rada ale tu mi troska vadia.dnes jeden kakal rovno pri jednom karavane a pani to potom prisla ocistit pieskom z plaze a vodou,ta nie ze by to zobrala do sacka a hodila do kosa no otras.a viac sa mi paci v banjoli ako v lopare.

verondza
12. jún 2011

@lydia22 no tak to by ma porazilo, ak by som mala byt na plazi so psami 😖 . fuj! ktovie, mozno aj my radsej skoncime na kamienovej plazi, ktoru mame najblizsie k apartmanu...

lydia22
13. jún 2011

@verondza tak tie psy nechodili priamo po plazi,aspon som nevidela,my sme lezali blizko pri chodniku a hned tam bol aj kemp ale aj tak.a ten piesok mi vadil sa mi na vsetko lepil co som vzala do ruky.ale to som mala celkovo zly den.neboj budete mat krasnu dovolenku,pocasie je krasne.

lauraa
13. jún 2011

@verondza klikni znova na link dala som tam este jeden album , priamo len z Rabu, rajsku poznas podla bielomodrych slnecnikov ...tobogan je, ale je plateny....

lauraa
13. jún 2011

@lydia22 tak uz si bola na Rajskej..... My to tiez striedame , kazdy den by som tam nechcela byt, osobne mam radsej kamienky a a to pieskove dno v Banjole.....
@verondza kam presne idete na rab?

alami
13. jún 2011

@lydia22 ešte jedna praktická otázka 😅 treba na večer oblečenie dlhý rukáv, dlhé gate? či to brať len tak do rezervy - podľa toho potrebujem pre deti počet kusov 😅 dík

verondza
13. jún 2011

@lauraa ideme do apt. Toni, v starej casti loparu.

http://www.lopar-apartments.net/maps/map_toni.

lauraa
13. jún 2011

@verondza a tam je kamienkova plaz? vidis to nepoznam, aj ked my sme uz popozerali hadam vsetky plaze na okoli...hod potom nejake foto , kedy cestujete?

verondza
13. jún 2011

@lauraa no fotky z apt. su take, ze vidno z terasy plaz. najblizsia ma byt 150 m. a jedina piesocna je rajska, nie? takze tato by mala byt potom kamienkova. no ale ci je to tak naozaj, to sa dozvieme az tam. sama som zvedava ako to vsetko bude.

verondza
13. jún 2011

@lauraa v nedelu. pobyt zaciname v pondelok.

verondza
13. jún 2011

@lauraa kukla so uz tie fotky. je to pekne, aj ked ma trosku zacina desit to mnozstvo ludi. myslela som a stale dufam, ze v juni to este nebude take sialene preplnene.

@lydia22 povedz, je to tam uz teraz preplnene? mne by sa asi kvoli synovi hodila najlepsie ta rajska plaz. ale ak by sme si tam mali skakat po hlavach, tak to tam radsej nepojdeme....

mima595
13. jún 2011

@alami - staci do rezervy, ale zase to zavisi od pocasia, ake bude...my sme este vecer chodievali v kratasoch, ale cez den sme mali cez 36..takže vecer bolo "prijemnych" 28

lauraa
13. jún 2011

@verondza je tam aj San Marino , mensia piesokova hned vedla rajskej, tam byva zvycajne aj menej ludia hlavne za tou skalou je hlboky voda a da sa aj perfektne zaplavat, nic pre deti ale pre dospelakov ideal, mala restika, toalety, jedine co je na nic je sprcha za peniazky, na rajskej sa v pohode da osprchoavat priamo v kempe

verondza
13. jún 2011

@lauraa mas to tam veru pobehane! prosim ta, ake moznosti pre decka su na tej rajskej? okrem uz spominaneho toboganu...
berieme nafukovaci clnok, takze sa maly bude urcite vacsinou hrat vo vode, ale aj piesok ho bavi...
ale stale citam, ze je tam pre deti vela kadecoho. len ja si neviem predstavit, ze coho 🙂

alami
13. jún 2011

@mima595 a ty si tiež už v Chorvátsku, či tak všeobecne píšeš? my ideme o týždeň, preto sa pýtam, že predsa to nie je júl-august, nech viem, čo zbaliť. Dúfam, že bude teplúčko 🙂

mima595
13. jún 2011

@alami - nie nie som, pisem vseobecne 🙂 ---prepac, som si neuvedomila, že chces infosky z 1. ruky 😎

lauraa
13. jún 2011

@verondza najdes dost atrakcii, kolotoce ,trampoliny, minigolf, tobogan.....len za vsetko sa plati...my vacsinou skaceme na trampoline, urcite bude pre deti zaujimavy aj vlacik co premava po meste, daju sa pozicat bicikle, boli sme aj na lodi so sklenenym dnom , nepacilo sa mi to , skoro nic sme nevideli, celodenny vylet lodou bol super ale pre malu utrpenie, nudila sa....manzel sa aj potapa ,lod si prenajimame od domacich....

verondza
13. jún 2011

@lauraa dik za info. vidim to tiez na tu trampolinu a asi tobogan a nejaky ten kolotoc. ale hlavne dufam budeme vo vode. kvoli tomu tam predsa ideme 🙂 .

lauraa
13. jún 2011

@alami ja tiez vzdy balim aj nieco teple pre malu, pocasie v chorvatsku je predsa len trosku nevyspytatelne, uz som zazila minuly rok v juli par chladnych dni a navyse na ostrove fuka...

lydia22
13. jún 2011

@alami zatial sme len jeden vecer maly dlhy rukav inak je teplucko,ale pre istotu zober nieco hlavne pre deti. @verondza zatial neboli preplnene plaze.

alami
13. jún 2011

@mima595 ve´d nič, ja len aby som vedela, či si teraz tam 🙂
@lydia22 ďakujem
veď isto beriem aj s dlhým, len iné je brať tak, aby bolo na každý večer na 10dní a iné aby bolo, ak bude treba 😅

mima595
13. jún 2011

@alami - v poho, chapeme sa 🙂
ja som pri 1. dovci nabrala kopec veci s dlhym rukavom a dlhe nohavky...teraz im davam dlhe nohavky na cestu tam...predsa, ked sa v noci zobudia a idu von, v noci je chladnejsie a tenke bundy s dlhym rukavom mam pripravene, ked vyjdu von...predsa v aute je klima, je chladnejsie, a vonku ofukne vietor
a potom beriem už len po jednom dlhom rezervnom, keby nieco....

teraz chcem vyskusat na cestu termo tielka, tak som zvedava, aky to bude mat efekt

karkana
13. jún 2011

chodí sa aj napr.v pondelok do chorvatska,lebo v sobotu su cesty preplnene,najdeme ubytovanie cez týždeň?či len v sobotu zas sa vybrať,vlani sme 12hod.cestovali do Crikvenici ,a pred tým 8hod.,chodí niekto aj cez týždeň?

kaja73
13. jún 2011

@karkana Ak nemas dake speci požiadavky na ubytko-napr-tri apartmyny vedla seba ,alebo TV,mikrovlnka atd na izbe a nie si viazana na jedno miesto,ale v pohode pojdes aj inde ako si planovala,tak si ubytko krasne najdes aj cez tyžden.Cesty su neporovnatelné cez vikend a cez tyžden-už aj piatky su casto zle.My chodime pondelky ,alebo stvrtky-to sa nam zatial vždy vyplatilo.Ale my mame ubytko zjednane vždy dopredu.