Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

lucijja
9. júl 2013

@alami aj my sme ten termín vo vodiciach... 🙂 ideme 10teho...som hrozne zvedavá aké to tam bude...

kaja73
9. júl 2013

@lisjanka chodili sme mostom -do mesta Pag-a tento rok ideme prvy raz trajektom-ideme na inu cast ostrova-Potocnica- a teraz je pre nas lepsi trajekt.
Plaze su na ostrove vsetkeho druhu-od kamenov,cez kamienky,hruby piesok az po jemny.
Ostrov nema vela prirodzeneho tiena-to nemusi kazdemu vyhovovat-ale nam to nevadi-chodime na plaz rano a potom navecer,plus mame slnecnik a je to OK.
Pre deti je ostrov Pag vhodny-piesok mas napr v Starej Novaliji, strk v meste Pag,plus je tu plno osamotenych nadhernych plazi-vacsinou s kamienkami a hrubsim pieskom.

limetka80
10. júl 2013

Ahojte, máme v pláne Mandre na Pagu, kto tam bol, neposlali by ste mi nejaký priamy kontakt na ubytovanie?
Ďakujem

alienka777
10. júl 2013

@syja ako vieš že ideme all inclusive(čo ideme) to som nepísala 😝 alebo ste rozmýšľali že tam ešte pocestujete? ja len že som čítala nie práve najlepšie recenzie... ako nikdy viac...hrozné to tam bolo...atď...starý nábytok alebo jednoducho zariadené izby mi vobec nevadia veď ideme k moru nie vylihovať v hoteli...ale písali že je tam neporiadok, plesne v kúpelni...atď 😒 tak z toho mam obavy...som rada že som aspon niečo zohnala keďže sme 5 členná rodinka a chceli sme min.polopenziu..čo podľa našich cestoviek je dva týždne pred odchodom dosť problém...a ešte by som chcela vedieť či ste mali animácie pre deti...alebo su poblízku aj neaké ihriská...ďakujem

janeita
10. júl 2013

@bubusik88
@alienka777
baska voda je skor mensie stredisko, cenovo podla mna to iste ako zvysok chorvatska(mimo dubrovnika ten je cenovo vyssi) restauracii je tam dost malo ale varia celkom kvalitne, a s obchodmi- ak neratam suveniry tak nic moc , akurat plaz pohodickova poloprazdna more typicky chorvatsky ciste- sem tam s nejakym jezkom.
a co sa tyka priamo hotela hrvatska- na mna tam bolo pri vela dochodkarov 😅 vecere boli sem tam nedovarene, ale tak pestry animacny program pre deti bol a nam to vtedy stacilo 😉

janeita
10. júl 2013

Ahojte, v auguste cestujeme- Biograd na moru, hotel Ilirija- skusenosti?

jojo76
10. júl 2013

@lisjanka my sme šli na Pag pred 2 rokmi cez Priznu-Žigljen trajektom...
jaj, ked odbočíš z dialnice na Senj čaká ťa po dlhej ceste zo slovenska ešte asi 3 hodiny serpentín! Síce krásne výhlady na more a ostrovy, ale ak mate slabšie žalúdky vela si z tej krásy neužijete. Naspäť sme šli mostom. Na Pag sa ešte určite vrátime je tam krásne, tento rok Vodice. Prajem krasnu dovču 🙂

syja
12. júl 2013

@alienka777 tak pokial viem tak hrvatsku ponuka tiptravel iba s all inclusive. my sme boli cez nich a animacny program tam robili dve slovenskej holky. celkom v pohode. doobeda nejka hodinka a pol a poobede tiez.
my sme mali kupelnu ok akurat co si pamatam tak koberec v izbe bol spinavy. uteraky menili kazdy den. taky normalny chorvatsky dvojhviezdovy hotel.
z ihriskami je to v baske vode slabsie. myslim ze tam bolo jedno ale na opacnej strane basky vody a potom nejake tie preliezky v basko polje. ale zase platenych atrakcii ako nafukovacie smykacky trampoliny a podobne tam bolo dost.

halit13
12. júl 2013

wau, že cena pre dvoch a dve deti do 12 rokov .... http://www.zlavomat.sk/zlava/95461-blue-waves-r...

halit13
12. júl 2013

neviem to tu zmazať, nie je to výhodné .... bohužial len 3 dni, to nie je nič moc ☹

rainee
13. júl 2013

ahojte, boli ste niekto tento rok na dovolenke v rabac-hotel hedera, mimosa, narcis? uvitam akykolvek nazor - hlavne ci tam nie su moc masovky, ci sa necaka dlho na jedlo, ci su tam animacie, ihrisko atd. pre decka. a zaujimalo by ma ci nebolo moc ladove more a tiez voda v bazenoch. minuly rok sme boli v tom letovisku ale iny hotel a veru sme sa moc neokupali, hlavne malej bola voda studena. @fleuerette nasla som na fore ze sa tam chystas, boli ste nakoniec a ako sa vam pacilo?

majajaja
14. júl 2013

@chrumka Pozor na příjezd na Čiovo, vede tam malý most, krátný, ale doprava se na něm umí zastavit i na hodiny, bude lepší vybrat jiný než sobotní termín průjezdů. Nad Čiovem taky pravidelně létají letadla do Splitu, musím říct, že jsem měla kopřivku jen z krátké procházky tam, ale možná to byl osobní pocit. Ostrov se zdál být jak malé Tokio, přeplněný, všude skútry, auta, ale Trogir byl krásný.

xalda
15. júl 2013

ahoj. My jedeme letos s 1.5 rocnim ditatkem. Chtela bych se zeptat, pouzivali jste plovouci vesticky?

alami
15. júl 2013

Baby, čo poznáte Vodice, prosím vás, aká je pláž v tých miestach, čo som na foto vyznačila červenou? Tam máme k ubytku (červený bod) najbližšie, tak či je to tam dobré, či nie. Inak by sme chodili až na Plavu plažu. Ďakujem

audiova
15. júl 2013

@jojo76 ahoj mi sme sa tiež teraz vrátili s pagu a tie serpentíny,veru nekonečná cesta,ale ten výhlad................. stojí to za to 🙂

obcansr
15. júl 2013

@xalda naši maly používali kolesá a rukávniky ale všimla som si že niektorý češi tam mali plavacie vestičky🙂

obcansr
15. júl 2013

@audiova tak tie seprentíny su skoro všade 🙂)

maruska22
15. júl 2013

@alami Ahoj my sme boli vo Vodiciach pred tromi rokmi a pokial si dobre pamatám v tom mieste co si oznacila nie je pláž...vedie tade len taká promenáda..akoze kupat sa tam dá, ale boli tadial len také velké skaly...potom uz pláž zacina tam dalej ako je tan hotel punta a hotel dalmatino...to uz je vlastne ta plava pláža

maruska22
15. júl 2013

@alami pozerala som tu cast aj cez google street...tam to je vidiet...nie je tam urcite pláž, je tam este prístav...tie skaly začínaju az dalej smerom k tým hotelom...takze odporucam tu plavu plazu...

alami
15. júl 2013

@maruska22 ďakujem, ja som to tiež pozerala, len v tej časti google street cesta končí, tak tam som už nedovidela.
A na Plavej plaži je nejaký prirodzený tieň (borovice) alebo treba riešiť nejaký slnečník či plážový stan? Dík

maruska22
15. júl 2013

@alami su tam aj stromy...ale plavá pláža je dost dlhá, tak zálezí kde sa zložíte...su tam aj useky bez prirodzeného tiena, tak by som asi brala aj ten plázový stan...my sme sa tu boli kupat len raz, mali sme ubytko v opacnej casti mesta, smerom na dedinku Srima, tak vacsinou sme boli na tej strane🙂

alami
15. júl 2013

@maruska22 Ďakujem ti za info, si zlatá 🙂

karkana
16. júl 2013

svokrovci sa vratili z Fažany , je to nad Pulou, a nešli si vynachváliť, rovina more krasne, teplé,borovice, a bolo tam veľa rodín s deťmi, okruhliakové skalky a pre deti super ,lebo voda len pomaly stupala, takže bolo treba zájsť dalej pre plavcov, také nie moc rušné miesto,

maruska22
16. júl 2013

@alami za maličko🙂 uzite si dovolenku, Vodice su krásne🙂

soletka6155
16. júl 2013

@lulu2 Ahojte my sa chystame do čiernej hory do apartmanu s malym a bude mat 4 mesiace

nataliasarron
20. júl 2013

Dovolenka v chorvátsku na ostrove VIR od piatku 26.7.2013 v apartmáne.

http://villa-maria-barisic.blogspot.sk/2010/04/...

Ubytovanie pre 4 osoby 😉 hľadáme parťákov - 2 osoby vlastným odvozom prípade 1 osoba s nami v aute 😉 Nemáte niekto záujem? 🙂 🙂

alexej12
20. júl 2013

Ahojte šiel niekto s malými deťmi do chorvátska, jedno má 3,5 druhé 2 a tretie 5 mesiacov? máte s tým skúseností, ako to zvládali a ako to bolo cenovo?

obcansr
20. júl 2013

@alexej12 no moj ma 5 rokov a zvládol to super, ked sme išli 1x tak som ho na to pripravovala a tešil sa a zvládli sme to super, ale on je naučený vozit sa , a ja som tiež od námestova a išli sme na dovolenku do Podgory a cesta super, aj segra ma deti 4 a 8 roč a tiež to zvládli a to boli 1x tak daleko, najlepšie je ist asi tak v noci , vtedy spia, a podla toho ešte kde chcete ist , ako daleko, a cenovo? no v sezone je to drahšie, rátaj že čím bližšie tým drahšie aj 20e na osobu, či chceš hotel alebo radšej súkromie , s jedlom či bez , nás vyšla dovolenka pre 3 1200e na 10 dní so všetkým ale to bol super app vybavený

waitinka7
22. júl 2013

My sa chystame s 5 ročným synom do Zadaru nejak na noc. Bude to po prvý krát taká ďaleká cesta, neviem, ako malý cestu zvládne. Hádam bude spať. Chcem sa opýtať, ako Vaše deti vydržali spať v sedačke, mám mu dať nejaký vankúš na okraj autosedačky, aby mu hlavička nepadala? Alebo bol niekto aj tak, že dieťatko ležalo vzadu na sedačke auta? Viem, že je to veľmi nebezpečné, ale dakedy sa možno nedá, samozrejme, chcem sa tomu vyvarovať.

obcansr
22. júl 2013

@waitinka7 moj syn spal v sedačke ale mam vyklápaciu , neviem aku maš ty, a bol v pohode, ani vankúš mu nebolo treba, a neviem ani ako by som mu ho tam dala.....