Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

jasminet
17. júl 2011

@lauraa ja som podla fotiek myslela, ze je to priamo na tej rajskej plazi a ziadna cesta medzi nim a plazou... 😕

katka127
17. júl 2011

@mima595 ahoj.. no my sa chystáme do Nin... ale máme malé detičky.. tak som zvedavá... a môžem sa opýtať, kde ste bývali? hľadáme niečo pre deti, nech sa nenudia, ked prídeme od vody... dakujem...

miminika
17. júl 2011

... chystáme sa 30.júla na ostrov KRK s deťmi 4 a 1 rok, máte nejaké info o pláži 😒 .myslíte,že nájdeeme niečo na blint v súkromí a ako dlho to približne trvá (hľadanie ubytka) ☹

mima595
17. júl 2011

@katka127
http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/nin/apartman...
byvali sme tu - my sme mali 2+2+1, ale cena bola 50E, to nam odpisala hned, ako sme sa pytali, ci ma volno....
ma tam smykalku, kora je v tieni doobedu a potom okolo 6 vecer a neskor, slnko na nu svieti od tej druhej poobede a hned vedla taku kuchynku...vpredu maju dvor, ktory je v tieni od tej siestej vecer.....

mima595
17. júl 2011

@karkana - ano, už suhlasim aj ja...neviem, preco pisu, že vhodne pre deti, nasim to velmi vadilo...

lauraa
18. júl 2011

@jasminet San marino je komplex hotelov neviem ktory z nich je najblizsie k Rajskej , hotel Plaza a jeho apartmany urcite nie, mozno hotel Lopar by mohol byt niekde najblizsie k Rajskej....cesta vedie len po pristav ,ktory je medzi Rajskou a San.marinom..hotelovy komplex sa rozprestiera mierne na kopci popri mori takze zavisi naozaj ktory hotel si vyberies....

zuzin78
18. júl 2011

😵 😵 my sme dneska uz konecne zajednali dovolenku, odchadzame 20.8.2011 a ideme do PUNTA VERUDELI v Pule. tesime sa. 😵 😵 😵

olik2009
18. júl 2011

@karkana Ahoj aj mi sa chystáme v piatok na Rabac,tak neboli ste spokojný,je tam pozvoľný vstupdo mora-ideme do hot.komplex-Albona-ďakujem za odpoveď

dammia
18. júl 2011

@bubinko83 Ahoj môžem ťa aj ja poprosiť o kontakt, hladám niečo si dopredu si tiež zarezervovať, nakoľko sa s 11- mesačným dosť bojím ísť na blint. Dakujem.

karkana
18. júl 2011

@olik2009 odtial sme prišli,je tam hrozne teplo,38 cez den,večer o siedmej bolo ešte 34,more celkom telé,počasie super,tam ano je pozvolny vstup do mora pri hoteloch,,len dosť veľa ludí,,,len my sme chodili na skalnaté pláže,

karkana
18. júl 2011

@myska25 my sme pre štyri osoby platili 60eur na noc v Rabacu,

karkana
18. júl 2011

mima595, Crikvenica je veľmi dlha,my sme od namestia smerom k Selciam chodievali na pláže,piesok a kamienky,možno tam dalej ak boli betonove,no na tejto strane by sa vam určite páčilo,aj manželovi kolega hovoril,že bol na konci crikvenici a že sa mu nepáčilo,proste na rok určite len tam toľko pláži parádnych,len treba pobehať

betyna8
18. júl 2011

ahojte
tak sme sa cez víkend rozhodli aj my,žeby sme šli koncom augusta dakde do chorvatska, začínam núrat po nete.určite by som chcela nejakú kludnejsiu oblast,nie aby tam bola na plaži hlava na hlave 😝 malý ma 1,5 roka.
@bubinko83 viem,že tu už vela dievcat pýtalo ten kontakt od teba,ale ak sa da,aj ja si prosim 😉

karkana
18. júl 2011

@betyna8 skuste Selce,kámoške sa tam páči aj s malým

simonceli
18. júl 2011

@betyna8 my jsme se v pátek vrátili ze Sumartinu, je to malé městečko omezené ubytovací kapacitou a bylo tam málo turistu, všechno v klidu příjemně, spousta místa a velmi přítelská atmosféra. MAlá má 21 měsíců, tekže sjme také volili klidné místo a tohle si nemůžu vynachválit.

tanija133
18. júl 2011

My sa chystame v nedelu do Chorvatska do Pakostane pod Zadarom....a pozeram pocasie...ma sa ochladit teno tyzden...ma porazi, a ked tam prideme a bude ladove more....uz som to tam par krat zazila, ako sa pri ochadeni a velmi ochadilo more.....som zvedava, ako sa bude vyvyjat to pocasie tento tyzden.... 😢

carmen86
18. júl 2011

@miminika my sme minuly rok presne tak isli na KRK a nemali sme nic zajednane,mali sme nakoniec na vyber asi 4 ubytovania a boli sme 2+2+1dieta a nasli sme fajn ubytko a trvalo to asi nejaku hodinu aj nieco, zvykneme chodit do Crikvenice cast Dramalj a vyskusali sme aj Malinsku a tam bolo uplne perfektne vela plazi a malo ludi drobne male kamienky a uplny pokoj 😉

maca_p
18. júl 2011

kde je teraz tepla voda? len sa nam nechce cestovat az na makarsku.

minuly rok sme boli na krku a pri krku, ale to bol cisty lad 😲

@tanija133 bola som 3x v kroacii a len raz nam vyslo pocko na 100% aj to na makarskej.

kukucg
19. júl 2011

Ahojte kocky, mam otazocku, mam trochu dilemu ci nam vziat plnu penziu alebo pol penziu, v cene velky rozdiel nie je, asi 20 eur na osobu a 10 dni, len neviem ci nebude chodit po vyletoch a atak, ze ci tam budeme v case obedu a ci nam bude vobec chutit v tom teple :-/ neviem no

miss_shy
19. júl 2011

@kukucg my sme nikdy nebrali plnu, prave koli obmedzeniu cez obed a tiez sme neboli cez obed hladni, deti vzdy vtedy spali, a ked boli hladne kupili sme nieco v obchode alebo na plazi 🙂

maca_p
19. júl 2011

@kukucg
@miss_shy ano, maju tam kopec fajnovych vyrobkov, aj parky v kysnutom ceste, na obed to staci. plna penzia sa neoplati

kukucg
19. júl 2011

@maca_p
@miss_shy dakujem vam za infosky, mne len prislo ze sa to oplati, ved to vychadza asi 2 eur na obed, to mi pride super, ale asi to nakoniec nechame teda na pol, a obedy poriesime za behu, uvidime 😉

kalistra
19. júl 2011

@olik2009 ahoj, my sme boli v Rabaci uz dvakrat, konkretne v Girandelle a velmi sa nam pacilo...je to myslim, pomerne blizko k Albone. Plaze su krasne, romanticke, malicke, s okruhliakmi, ziadne ostre kamene, voda prenadherna, cista, priezracna, nie ako na piesocnatych plazach...mne osobne sa tam plaze velmi pacia hlavne kvoli tej cistote vody a kvoli tomu, ze to nie je jedna dlha plaz, ale take sukromnejsie...aj ked je pravda, ze naposledy tam bolo dost ludi. ale urcite budete spokojni 😉

olik2009
19. júl 2011

@kalistra ahoj a a ďakujem ,už sa tešíme,ale ojím sa toho počasia,lebo hlásia ochladenie a dážď ☹

tinki
19. júl 2011

nosili ste do vody topánky na kúpanie? kvôli ježkom...či len deťom ste dávali?

iinuska
19. júl 2011

@tinki len najmladsiemu 🙂

olik2009
19. júl 2011

@tanija133 Ahoj mi odchádzame v piatok na Rabac,tak to cítim s Vami aj ja sa bojím toho počasia,len aby nám nepršalo..bojím...bojím..bojímmmm 😒

ina29
19. júl 2011

my ideme zajtra a tiez niesom z pocasia moc nadsena ☹

miss_shy
19. júl 2011

dievcata prosim vas mate nejaky kontakt sa sukromne ubytko na krku - baška (a este v blizkosti corinthie), 4 dospeli, dakujeeeeem 🙂

miss_shy
20. júl 2011

baby s pocasim to vyzera naozaj biedne :( asi pojdeme radsej neskor....vrrrr da sa spolahnut na tuto stranku http://pocasie.aktuality.sk/krk/ ?