Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

mima595
5. mar 2012

@minewka - kaja ma pravdu, my chodime na Pag avsetky plaže, co pisu, že su pieskove, tak typicky pieskove nie su....
my sme si nalsi taku mini plazicku pieskovu, ale je to malicka dedinka bez nocneho zivota, iba jedna restika ...ale plazicka teda super...

drnduliak
14. mar 2012

holky poradte mi nejaku dobru destinaciu na Istrii alebo niekde na severe chorvatska, ideme 4 generacie, tak nieco aj vhodne pre deti (mala bude mat 1,5 roka), aj pokoj pre seniorov (75+)🙂dakujem 😉

jasminet
15. mar 2012

@drnduliak baska, ostrov krk

kikakama
15. mar 2012

Neboli ste niektorá v Chorvátsku s CK Kvalita?
Prípadne aj inde v touto cestovkou? Vďaka za všetky info.

viera3866
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viera386
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lelask
18. mar 2012

ahojte da sa ist niekde do chorvatska mimo sezony s nie velmi studenym morom? 😀
Nechceme piesok - ideme preliecit exem a ak mate kontakt niekde do sukromia budem vdacna.
Sedim tu a citam vase postrehy uz asi hodinu a neviem si vybrat. 😅

lauraa
19. mar 2012

@lelask my sme boli uz zaciatkom juna na Rabe a deti mali vtedy par mesiacov a v pohode sa aj kupali v mori, teploty vzdchu boli velmi prijatelne , znami chodia na Rab uz v maji , zostavaju 3 az 4 tyzdne s detmi (astmatici) na preliecenie..zalezi urcite aj kam sa vyberies, otvorene more, dole makarska , split, omis, ostrovy....aku mas predstavu?

lelask
19. mar 2012

@lauraa mala nieje velmi dobra cetovatelka, takze niekde nie moc daleko, ale zase by som chcela aby sa mohla aj kupat v mori a to bude asi na severe este studene. 😅 hlavne potrebujeme kamenistu plaz kvoli exemom. Ale ak by sme museli pojdeme aj juznejsie. Dakujem

alzbet124
19. mar 2012

@lelask my sme boli koncom júna v Lokva Rogoznica a bolo super počasie...ale keď nechcete ísť ďaleko odporúčam ostrov Pag,sú tam rôzne pláže 🙂

kaja73
19. mar 2012

@lelask
@alzbet124 Pag je ozaj super-boli sme tam 5 krat 😉 len treba vediet ,ze je to ako mesacna krajina-malo stromov,ale nadherne vrchy a plaze. My to tam milujeme. 🙂

drnduliak
19. mar 2012

@viera3866 dakujem, uz som o tom pocula, ale neviem, ci bude chciet ist rodinka az tak nizsie, preto by som radsej niekde na sever, najlepsie asi ta istria...ale ved zvazime este 😉

alzbet124
19. mar 2012

@kaja73 aj nám sa tam veľmi páči 🙂 boli sme v Šimuni,tam sú na pláži aj stromy a je tam široká pláž 🙂

lelask
21. mar 2012

@kaja73
@alzbet124 kde presne ste boli ubytovane? dakujem

alzbet124
21. mar 2012

@lelask ubytovaný sme boli priamo v Šimuni(dom č.87) chodili sme cez jedného pána tu na Sk,ale už ho nemá v ponuke :(

kataatak
22. mar 2012

Ja osobne som bola s derkou 1.5r v USA. Ak je dietatko zdrave, pohodove, nevidim dovod preco necestovat. Nabalit par hraciek, jeho oblubene jedlo (u nas su to piskoty, caj, susienky,...), zakladne lieky pre kazdy pripad - Nurofen, Smecta, Septonex, Vitamin C a mozes vyrazit kamkolvek. Ale mojej znamej sa stalo, ze boli s takmer trojrocnym synom na dovolenke v zahranici. Ma problemy s jedlom - malo papa a je taky drobny, ze nanho nie su tabulky. Chodia na endokrinologiu. Ked sa vratili z dovolenky, sli tam na prehliadku a doktorka ich bez milosti vyhodila, ze sa s nou neporadili. Ze s takymito detmi sa do zahranicia cestovat nesmie, pretoze v cudzom prostredi moze dieta prestat jest...

zuzin78
22. mar 2012

ahoj, my sme boli minule leto s 3rocnou a 5mesacnou v Chorvatsku v Pule, a bolo super az na to ubytovanie ale nelutujem ze sme isli, tento rok ideme tiez do Puly, ale do ineho hotela, tak sa uz teraz tesime. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

subica2
22. mar 2012

Ahojte, my ideme v auguste do Chorvátska - Živogošče - hotel Nimfa. Máte niekto s týmto hotelom skúsenosť? Budem vďačná za akúkoľvek skúsenosť.

annaf85
23. mar 2012

My sme boli raz v Primostene - velmi krasne mestecko, ale nie je to moc pre deti. Plaze s vacsimi kamenmi. Potom sme boli na Pagu, ale tam sa mi az tak moc nepacilo, i ked plaze su tam takmer piescite. Moc sa nam pacilo v Baske na ostrove Krk, tam su strkove plaze, pre deti uzasne. Vyhrali sa a nemali sme piesok uplne vsade. My chodime do privatu, to sa nam pozdava najviac. Ranajky - olovranty si robime sami a vecere si davame v restauracii. Mam tak istotu, ze deti sa najedia.

miskaro
23. mar 2012

Mohu doporučit Sarou Novalju na ostrově Pag. Pro děti je tam idální písečná pláž Planjka, dá se ležet i ve stínu, vstup do vody je pozvolný. Jsou tam i dětské skluzavky. Bydleli jsme v apartmánu hned u vody, navíc hned u domu byla málá písečná plážička. Když se nám nechtělo na veřejnou pláž Planjku, zůstali jsme prostě u domu. Podívej se na fotky zde: http://www.novalja.sk/chorvatsko/letoviska/leto...

syja
23. mar 2012

@subica2 osobnu skusenost nemam ale recenzie mam nastudovane lebo sme chvilu o nom tiez uvazovali ale nakoniec sme sa rozhodli ze pre nas je to tam prlis pokojne. zopar recenziii je napriklad tu http://chorvatsko.orbion.cz/hotely/nimfa-3032/

subica2
23. mar 2012

syja ďakujem, chcela som vedieť nejaké novšie a osobné info - tieto recenzie sú staršie. Prosím, napíšte ak máte niekto vlastnú skúsenosť. Ďakujem

viera386
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viera386
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkah
25. mar 2012

@drnduliak skús si pozrieť na nete dedinku Moščenička Draga.. pre deti je tam síce "až" jedno mini ihrisko, my sme ho ani raz nevyužili, na pláži sa im páčilo viac 🙂 a pre seniorov je to podľa mňa fajn, pokojné. len si musíte nájsť ubytko blízko pláže, nie ďalej na kopci ako my 🙂

alzbet124
25. mar 2012

Baby...a bol niekto v Bibinje?Je tam neaká možnosť prechádzky,kolotoče pre deti,trhy a pod? Ako to tam vyzerá?Aký je vstup do mora,je prevažne pozvolný?Býva tam veľa ľudí na pláži?Stále špekulujeme,kam na dovolenku...tento rok nevieme vybrať:(

miss_shy
25. mar 2012

halo halo a v Privlake nebol teda nik?

maruska22
25. mar 2012

@miss_shy ahoj...my sme chceli ist do Privlaky pred dvoma rokmi...aj sme sa tam boli pozriet, ale velmi ma to tam neoslovilo☹ neviem, na mna je to moc dedinské...ale tak každému sa páči nieco iné..niekomu práveže taká samota vyhovuje..záleží čo od dovolenky očakávas 😉

viera386
25. mar 2012

@alzbet124 Ahoj,je to roztiahnutá dedina,nejaké detské preliezky v dedine,ja by som toto nevolila.Vraj je pekne v Sv.Filipa Jakov, Pekne je pri Zadare časť Borik, Pláže pozvolné,kamienkové i pieskové,ubytko v areáli karavan,mobilhome,hotely.Pláže nie sú preplnené,platí sa tu v prípade že bývate mimo vstupné.A moja srdcovka Solaris resort.Tu sa deti i dospeláci vybláznia.Ale i Biograd na Moru,Nin pri Zatone.Najlepšie je popozerať cez Google Earth.Tam sú foto od dovolenkárov tak budeš mať najlepší prehľad.Každému sa páči niečo iné.

viera386
25. mar 2012

@miss_shy Milá moja,je to tam kde líšky dávajú dobrú noc.Ale skús popozerať na Google Earth tam budú obrázky od dovolenkárov.Ale je to malá dedinka.Neviem prečo tu si sa rozhodla dovolenkovať,už skús Nin, Neviem,čo očakávaš od strediska a aké priority sú vo výbere miesta.