Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

raduska12
13. jún 2013

Ahojte ! 🙂 je tu toho strašne veľa napísan=ho tak sa psýtam tu : kto idete do Cirkevnice ? alebo kto tam bol ? aká tam je voda ? čístá ?! a čo ubytovanie cenovo ? chceme ísť 4 dospelý a dieťa 2 roky 🙂 ďakujem za odpovede

miss_shy
13. jún 2013

Ahojte dievcata, boli ste niektora prosim vas na ostrove Pasman? Ako tam prosim vas je? Aka je moznost zohnat ubytovanie priamo na mieste? dakujem za odpovede 🙂

jazminn
13. jún 2013

@alami aj my ideme už 26.6. Vodice...

alami
13. jún 2013

@jazminn my ideme až 14.8. , práve som poslala peniaze ako zálohu. Potom môžeš napísať, ako sa ti páčilo, čo máme ísť pozrieť a tak, nech sa mám na čo tešiť 🙂 Vy máte kde ubytko?

jazminn
13. jún 2013

jasné, napíšem, my sme ubytované: Vilky hotela Imperiál a vy kde?v hoteli Imperiál? ktosi už tu písal, že bol niekde ubytovaný vedľa tých Viliek a že bolo to biedne...to naše ubytko vyzerá na obrázku celkom dobre, a mne sa páčilo, že je tam aj bazén a hneď aj pláž...uvidíme...

bluvatko
13. jún 2013

@jazminn na kolko dni idete a za kolko? nam teraz ponukali od 7.8 do Vilky hotela imerial

alami
13. jún 2013

@jazminn my ideme do súkromného app, 100m nad prístavom, ale ako som pozerala, lepšie je ísť dlhšou cestou, ale na Plavu plažu, ocenenú modrou vlajkou, to máme tak 500m. Nie najbližšie, ale veď nie sme kriví, ani starí, ani mimino nemáme, tak zvládneme prechádzku. Ubytko sa mi páči, je pri ňom taký park so šmýkačkou a kolotočom - aj to sa hodí 🙂

alami
13. jún 2013

@jazminn v čom to bolo biedne? Ubytko, či pláž?

kvetka08
14. jún 2013

@subica2 Ahoj, boli ste teda v Nimfe? My ideme tento rok v júli. Môžeš niečo prezradiť? Ako bolo, aké počasie a podobne... ďakujem.

lenkage
14. jún 2013

@alami ahoj, my chodíme každý rok na dovolenku do Chorvátska, ale zakaždým na iné miesto, aby sme spoznávali.. Vo Vodiciach sa nám veľmi páčilo, tam to proste žije, pri plážach sú bary, hudba, spev. Neboj, bude sa Vám páčiť..

peggy589
14. jún 2013

@alami ja som pisala,že ubytko bolo biedne,my sme ale byvali vo Flore madere,to je hned vedla viliek .Plaž je tam krasna,čistulinka,čiste more...my sme sa chodievali kupat oproti na ostrov Prvič,tam sme boli len my dvaja🙂.

jazminn
14. jún 2013

@bluvatko idem ja s 8 ročnou dcérou za 670 eur na 10 dní /autobus, ubytovanie, polopenzia, poistenie/

jazminn
14. jún 2013

@alami sa mi vidí, že písala, že ubytovanie bolo biedne... veď tu v daktorej téme to je...

raduska12
14. jún 2013

Ahojte nechystáte sa niekto do Chorvátska - Cirkevnica ? na začiatku júla .. my ideme sami a hľadáme niekoho s kým by sme sa tam stretli na pokec a tak 😅

alami
14. jún 2013

@peggy589 a ako ste sa presúvali na ten ostrov? Ste mali svoj čln?

peggy589
15. jún 2013

@alami ahoj,nie,nemali sme čln chodi tam z pristavu trajekt,tušim 3x za den.Listok stal 2eura.Tam išiel na obed tušim okolo 12h a naspät o 17.00.ak si dobre pamätam....a raz sme poprosili miestneho rybara a ten nas tam ochotne zaviezol už rano,lebo trajekt tam rano nechodil až na obed.Ten trajekt chodi na 3 ostrovy...my sme chodili len na PRVIč

alami
15. jún 2013

@peggy589 super a je tam teda aj na tom ostrove pekná pláž aj mere - aj pre deti? aby sme vedeli, či sa mlžeme vybrať.A tam sú aj nejaké kaviarničky,či nič-len pláž?

alami
15. jún 2013

kto cestujete, isto sa hodia informácie: http://www.croatia.sk/info/info.php

peggy589
15. jún 2013

@alami to nie su take typicke plaže...detom sa bude asi viac pačit vo Vodiciach.More je tam čiste,krasne...bola tam jedna plaž,taka malinka,tam bol aj piesok to bolo hned pri pristave,ale vela plaži je tam takych,že musiš zist po skalach a tam je taka malinka sukromna plažička.ale určite sa tam oplati zajst,ostrov je velmi pekna dedinka,da sa tam prejst,su tam krasne domčeky,uzke ulice a su tam 2 kaviarne

alami
15. jún 2013

@peggy589 ďakujem pekne za info 🙂

monikapalo
16. jún 2013

@awalancha3 naaadhera 🙂

bluvatko
17. jún 2013

Nebol niekto v penzione Marija v mestečku Novalja ake to tam je?

petusa5551
18. jún 2013

Ahojte, chystáme sa s deťmi (7a2) prvý krát do Chorvatska a chcela by som Vás poprosiť o rady....kam sa vybrať, aby to bolo kludnejšie, pekné miesto, okruhliakové pláže....dôveryhodnejšie sú Vaše skúsenosti a zážitky, ako popisy cestoviek....(veľa stránok som aj čítala, ale všetko sa to nedá ) Ďakujem za každý tip. 🙂

kristinka83
18. jún 2013

@janica81 ahoj, my sa tento rok chystame asi do Sila. Kde ste tam byvali? ako daleko su od seba tie plaze ? nasa mala bude mat rok, ked pojdeme..

blueapple
18. jún 2013

ahoj, my se v srpnu chystáme do apartmánu v Zaton Holiday Resort, trochu se děsím cesty,....je to první dovolená s dětmi u moře, ale zároveň se moc těším.

alami
18. jún 2013

@petusa5551 ja by som ti radila Tučepi 🙂 kuk sem https://www.modrykonik.sk/forum/dovolenka-v-zahranici/chorvatsko-tucepi-2/
je to pokojná destinácia, kde je živo, ale nie až príliš a kde sú predovšetkým mladé rodinky s deťmi a nie hlučné partie.

robka
19. jún 2013

Ahojte my sa chystáme začiatkom jula do Trogiru boli sme tam s manželom už dávno teraz ideme so synom(3) máme rezervovaný apartmán ideme viacerý velmi sa teším 😵

petusa5551
20. jún 2013

@alami ďakujem za radu aj link, idem preštudovať 🙂

adinkam
23. jún 2013

ahojte, chtěla jsem se zeptat jestli někdo neví o nějakém hotelu tak 10-15 metrů od pláže. To je naše hlavní podmínka a taky kdyby byl hotel v nějakém větším městě a třeba na promenádě přímo🙂 moc díky🙂
my jsme měli odjíždět v pátek do Bašky- jezdíme tam už 4 roky, ale malý brácha dostal neštovice, tak hledáme něco jiného...

hpaja
24. jún 2013

Ahoj, máte některá zkušenost s hotelem CLUB FUNIMATION BORIK u Zadaru? Předem děkuji 🙂