Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

alika54
5. feb 2009

ahojte kocky,,,necitala som vas cele ale chcem sa popytat co by ste mi doporucili,,,chceme ist s dvoma malymi detmi ale autom,,neake overene plaze aby boli vhodne pre deti,asi byvanie v neakom apartmane by bolo fajn,,,,diiiik moc

sisidl
5. feb 2009

..my chodime do Hr tak,ze s manzelom sa dohodneme kedy ideme,zapltime si pred odchodom v banke poistenie,sadneme do auta aj s troma detmi a ideme..naposledy sme boli na ostrove Vir-pre deti uplne idealna plaz..dlllho bola plytka voda,deti sa tam naucili plavat..no proste super..a druhy tyzden sme boli vo Vodicach ,aj tam sa nam velmi pacilo,tam je trosku rusnejsi zivot ako na tom ostrove,ale fantasticky bolo aj tam aj tam..
chodime tak ze odstavime auto pri plazi,poobzerame sa ako tam je a ked sa nam paci ideme hladat ubytko.. 🙂

alika54
5. feb 2009

sisidl,,,diiiiiik,,,,takze najst ubytko nieje problem? vsak,,,idem kuknut na nete kde sa ten Vir nachadza nech mam trosku prehlad,,,presne o tu plytku vodu pre deti mi ide,,,

sisidl
5. feb 2009

alika,vobec sme nemali problem,ten Ostrov je fajn,je tam aj strkova aj pieskova plaz,prechadza sa cez most a nemusis ist trajektom..si sme len tak,vobec sme nemali vyhliadnute miesto..a je tam aj lidl..skratka super 🙂odporucam.plytka voda bola snad aj 100 metrov.Mala mala rok aj cca 10 mes. a vsetko zvladla super a starsi tiez bez problemov..a tuk tuk tuk do dnes den neboli chory ani jeden a zmyzol im aj exzem..takze ak sa da dva tyzdne ideal..my sme boli tyzden Vir tyzden Vodice aby nem nebolo dlho na jednom mieste a ako vravim,ubytko neni problem.Ja som bola zatial s detmi pri plazi a manzel sa siel opytat na ubytko a za chvilu sme mali apartman 😉 a je to podstatne lacnejsie.

alika54
5. feb 2009

uz kukam na nete foto,,, 🙂 🙂 🙂 ,,,a inspirujeme sa s mangelom 😉

sisidl
5. feb 2009

..prijemne inspirovanie 🙂

alika54
5. feb 2009

diiik,,, 🙂 😉

sisidl
5. feb 2009

..a keby naahodou..tak mame cislo na toho majitela co sme boli u nich ubytovany,fajn apartman..dve izby +kuchyna s obyvackou 😉

alika54
5. feb 2009

a nemas este neake foto z dovci,,,na plazi a tak 😉 ,,,nasla som toho tolko ze mam z toho gulas 😝 😅

maart
5. feb 2009

Sisi ahojky, taky planujeme dovcu v Chorvatku s trema detickama....nikdy jsme jeste nejeli bez zarizeneho ubytovani, ale nevypada to az tak slozite 😉 . Chtela jsem se zeptat, jestli je taky mozne sehnat nejaky apartman s moznosti polopenze? Nebo to uz je trochu slozitejsi. Jdu se na ten ostrov taky podivat. Diky.

k.a.t.k.a.
5. feb 2009

no ja neviem ale Vir je úplná katastrofa 😖 taký odpad Chorvátska ... nikdy v živote ani len k blizkosti toho špinaveho ostrova ma už nikto nedostane 😝 pre mna to bol slovensky Lunik, lebo kam sme sa pohli tam boli skládky odpadu 😝 služby žiadne a pláže pomlčím a to sme pochodili celý ostrov, hej jedna pieskova tam bola ale bola záhádzaná smetami a ked sme sa chceli niekde najesť tak sa nedalo, teda až na jednu pizzerku mizernu, vždy sme sa museli vybrať do Zadaru 😝 fuj ale som sa zase nas.. to vždy ked si na ten ostrov spomeniem.

alika54
5. feb 2009

kati a co mas ty overene? nikde na nete som nenasla podrobnejsie foto plaze z Viru,,,tak neviem,,,

k.a.t.k.a.
5. feb 2009

ked chces kludne ti poslem fotky Viru na mail, aby si nahodou po prichode neostala tak obarena jak ja, len ich musím dakde vyhrabať 😉 ja Chorvátsko moc nemusím, to len moj manžel, ale ked už tak asi Makarsku 😉

roasha
5. feb 2009
alika54
5. feb 2009

jej,,,tak posli som zvedava,,,a dik,,,ja neviem kam,,no je to blizsko autom preto chceme chorvatsko,,,a na makarsku som pocula chvali,,,

hancas
5. feb 2009

alika-----jedíme na ostrov Rab_Lopar,je tam super pláž a je tam pozvolný cstup do moe pro děti ideální.

alika54
5. feb 2009

😉 idem kuknut,,,

jasumat
5. feb 2009

My chodíme už veľmi dlho iba do Chorvátska- a stále sme boli iba na juh od Splitu- tzn. Omiš, Brela, Baška Voda, Tučepi.. Tento rok máme rezervované ubytko v Podace- je to 2km od Zaostrogu a cca 15 km od Makarskej.
Tie pláže nás nikdy nesklamali. My máme priority pri výbere aby to bolo pomerne blízko pri pláži, podľa možnosti s výhľadom na more, aby tam nebolo veľa ľudí- to sa radšej vyberieme občas do nejakého strediska na výlet, aby tam bol kľud a hlavne pláž vhodná pre deti a aby bolo na nej dostatok tieňa. Neviem si predstaviť udržať 4 deti pod slnečníkom🙂)Na Makarskej je pláž obvykle s malých okrúhliakov, našim deťom to nevadí.
To miesto, kde ideme tento rok spĺňa všetky naše požiadavky- tak sa tešíííme.
www.apartmani-kosovic.com

sisidl
5. feb 2009

katka..neviem,no..kedy ste tam boli?my sme boli minuli rok a nam sa velmi pacilo a bolo tam cisto,ci sme boli na kamenistej plazi alebo na tej pieskovej..my sme boli velmi spokojny a aj do restiky sme tam chodili aj do pizzerky aj na zmrzku a vsetko bolo vzdy v poriadku..

k.a.t.k.a.
5. feb 2009

v 2006- tom sme tam boli 😝 ludia z okolitých miest sami hovorili že Vir v minulosti fungoval ako smetisko 😝

capy
6. feb 2009

tilly my sme boli v solarise minule leto a priniesli sme si odtial tominka 😉 mozem doporucit urcite sa tam este vratime
kuk: http://www.dekampo-dovolenka.sk/chorvatsko/dalm...
http://www.travel.sk/dovolenka/chorvatsko/dalma...

maart
6. feb 2009

Holky, no tak ted fakt nevim.... 😅 ....zitra jdeme na veletrh cestovek, tak snad budeme moudrejsi. Chceme neco blizko more, na peknym miste, prostorny apartman nebo rodinny pokoj a jidlo....jo a jeste pracku 😀 !

maart
8. feb 2009

Holky, co ostrov Krk...mesto Krk...dobry? Mate zkusenosti???

petrulla
11. feb 2009

Eimiky dakujem za foto.
A teiz by ma este zaujimal KRK a dovolenka s detmi.
Baby hodte nejake skusenosti 😉

monika131
11. feb 2009

Ahojky petrulla. Na Krku sme ešte neboli, ale môžem Ti odporučiť Podgoru.(nachádza sa asi 10 km za Makarskou). To je podľa mňa na dovolenku s detičkami ako stvorené. Boli sme tam minulý rok, ja ešte deti nemám, ale švagrinka tam mala tri deti - vo veku od 5 do 10 rokov, a poviem Ti, že sa nenudili, ale ani sme sa o nich nebáli, pretože v celej Podgore je pešia zóna, more je krásne čisté, bez mušlí, je tam kamienková pláž, ale dajú sa kúpiť papučky, priamo na pláži.
Aj ubytko sme mali fajn a strava bola tiež dobrá.(Nad moje očakávania)

ladek
14. feb 2009

Prosim neumite nekdo chorvatsky ???????????!!!!!!!!!!!!!! Prosim napsat do IP 😉

alon111
14. feb 2009

na krku som bola a nepacilo sa mi to

lisounek
14. feb 2009

ahojky osobne doporucuji Brelu krasne misto, super kolonada, vybornaaa zmrzlina a krasne plaze... 😉

staninkaaadamko
15. feb 2009

Ahoj, aj ja idem v juni do Chrovatska a maly bude mat rok a tri mesiace. Tiez sa toho bojim hlavne cesty lebo nema rad dlhe cestovanie tak som zvedava ci napisu ine mnamicky, Tiez ideme do Solarisu do hotela Ivan

maart
15. feb 2009

Alon, my teda nakonec pojedeme nekam jinam....ale muzu se zeptat proc se Ti tam nelibilo? Nehezke place nebo co? 😒 ...