Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

sarunatko
15. mar 2013

Máte někdo kontakt na ubytování v soukromí někde na Krku?

martinake
15. mar 2013

@sarunatko Mám ak by si chcela. Boli sme tam vlani. Apartmani Crnekovič. bolo to cez miestnu cestovku. www. lpdtours.hr

martinake
15. mar 2013

My tiež zháňame ubytko niekde na Makarskej riviere, blízko pri mori, pekné ubytko a hlavne cena. Bol niekto na živogošči mala duba? Skapal tam pes alebo dá sa? Poraďte. Všetko je poobsadzované a hlavne tie ceny sú už horibilne vysoko.

sarunatko
16. mar 2013

@martinake A jak to bylo daleko od moře? Bylo tam čisto? Nemáš nějaké fotky?

lubako
18. mar 2013

ahojte kočky, je tu toho strašne veľa, nedá sa to všetko prečítať. prosím o radu, skúsenosti. chceme ísť autom s cca 3 ročným dieťaťom-rozmýšľam ostrov Pag- najradšej nejaká jemnučká štrková pláž (že vraj pieskové sú niekedy akoby bahnové a ten piesok ide všade a na druhej strane niekde popisujú kamienkové pláže a v skutočnosti sú tam ostré kamene), ubytko niekde v súkromí, apartmánoch blízko pri mori, kľudnejšie miesto. Ak mate nejaký tip-poraďte. budem rada za akékoľvek tipy a skúsenosti.
a ešte jedna otázka - cez akú stránku ste hľadali na nete ubytko, nechcem to mať zbytočne predražené cez CK a bez ubytka sa bojím ísť s malou.

bryonia
18. mar 2013

@lubako Na tomto ostrove sme boli pred 3 rokmi a bola tonaozaj dobra dovolenka, moja mala mala vtedy 3,5 roka. Presli sme skoro cely ostrov, je naozaj vhodny pre deti. Podla tvojich poziadaviek, by vam vyhovovala Stara Novalja, Jakisnica, alebo mozno aj Metajna. Je tam klud a plaze s pieskom. Piesok je skor taky jemny strk, na vacsine plazi. Ak by vam nevadilo chodit k moru kazdy den autom, tak je dobra aj Strara Novalja alebo aj Pag mesto. No v hlavnom meste na plazi bolo dost narvane, hlava na hlave, ale zasa verne prechadzky po starom meste su carovne. Zalezi na tom, ci chcete mat uplny klud alebo aj moznost nejakej vecernej zabavy. Ja by som nesla napr. do casti Gajac, lebo tam bolo ubytovanych velmi vela mladych a pubertaov, co chodili na plaz Zrce a asi je tam rusno. Mandre sa mi zdali na ubytovanie dobre, ale boli tam na plazi ostre kamene. Najkrajsie plaze su Cista plaza, Caska (jemny strk az piesok), Sv. Duh (oble kamienky a kamene) ale tie su dostupne len autom. V Caske sa sice da najst aj ubytko, ale je to velmi blizko plaze Zrce a tam su v noci diskoteky, niekedy az do rana, tak tam sa asi moc spat neda.
Ubytovanie som nasla na nete a napisala som tam. Da sa rezervovat aj cez miestne agentury, hod do googla "turisticka zajednica Pag, Novalja atd." a najdes nieco. Ak by ste isli mimo sezony jun, september da sa aj bez ubytka, a hladat tam, ak cez prazdniny treba zaistit dopredu.

lubako
18. mar 2013

@bryonia ahoj , vďaka. Môžem sa opýtať, kde konkrétne ste boli vy?- myslím-aké ubytko, pláž, proste aké máte konkrétne skúsenosti?

bryonia
18. mar 2013

@lubako My smeboli jeden tyzden v Novalji a druhy v Starej Novalji. V Novalji sa mi nejako nepacila plaz, ale mozno niekomu vyhovuje. Kupat sme sa chodili najviac na plaz Caska, bolo to asi 2-3 km a potom na plaze Cista a Sv. duh to bolo dalej tak 6-7km, chodili sme autom doobeda v Novalji a poobede niekde inde. Vecer sa dalo poprechadzat okolo stankov, nieco kupit, nafukovaci hrad, trampoliny pre deti. V St. Novalji sme byvali priamo pri mori, su tam take domy s vybetonovanymi molami a medzi nimi je kusok piesku a more. Vecer tam ale nebolo nic, okrem dvoch, troch restavracii, takze tam je to uplne v klude. Je tam aj pekna plaz, su na nej aj nejake atrakcie, ale my sme tam nechodili, kedze sme mali more pod oknom.

bryonia
18. mar 2013

@bryonia http://www.ricovnovalja.com/
tu sme boli jeden tyzden, na druhy apartman nemam kontakt, lebo to nam vybavila majietelka tohoto u svojej kamaratky.

obcansr
19. mar 2013

@bryonia ahoj a ako sa vam tam páčilo a pláže boli aké ak možem poprosit, bolo to dobre pre deti díky

bryonia
19. mar 2013

@obcansr Pacilo a nam velmi, plaze pre deti boli velmi dobre, pozvolny vstup. Na mna privela ludi, ale boli sme v hlavnej sezone na prelome jul august, tak to je asi vsade. Prikladam foto z roznych miest na ostrove.

syja
27. mar 2013

Jeeej premenovali nám tému preto som ju nemohla nájsť 🙂

kamonika
27. mar 2013

@maca_p ahoj,maš nejake fotto zo zabovica?

obcansr
27. mar 2013

baby boli ste niektorá v podgore v app Lampic? alebo celkovo v podgore ? pačilo sa vam tam diky

zuzin78
1. apr 2013

Holky neviete nejake ubytko v Pasmane???

alzbet124
2. apr 2013

baby, boli ste niektorá na dovolenke v Hr cez túto stránku?: www.adriatic.hr Ak ano, boli ste spokojní? ĎAKUJEM 🙂

obcansr
3. apr 2013

@zuzin78 ahoj hod do googlu a pohladaj su tam kadejake ponuky

viera386
4. apr 2013

@halit13 ešte v roku 2013 prvý aquapark v Chorvátsku!!!!

sona76
5. apr 2013

@lauraa tiez uvazujeme nad Chorvatskom, prave pozeram Tvoje fotky...biely domcek na plazi - ten, pri ktorom je posedenie s napisom ORANGINA?

lauraa
5. apr 2013

Podstrana..

Kontakt mozem do IP .

cencula
7. apr 2013

ahojte pred nedávnom mi jedna pani odporučila túto stránku, kde sú zlavomaty a sú tam aj celkom dobré ceny na chorvátsko - je tú súbor zlavomatových adries, z ktorých ked si kúpite , tak určité percento z nákupnej ceny vám vrátia. Ked sa vám čiastka nazbiera na 12euro, dáte si ju vyplatiť na účet, mnet´t pani pomohla, lebo čo to cez zlavomaty kupujem, je tam aj hej, mall, pre malé bábätká proste všetko, pri registrácii dostávate automatick y2eurá, ked sa zaregistrujete cez tento odkaz tak mám za vás body. http://www.navratnepeniaze.sk/?ref=25388 bližšie info na mojej IP adrese, prajem pekný den

vanessm
8. apr 2013

@andie25 Ak sa smiem spýtať, aké ste mali ubytovanie, názov,ďakujem

andie25
8. apr 2013

@vanessm vila Cetina Omis časť Duce

vanessm
9. apr 2013

@maca_p Ak sa smiem spýtať, kde ste to boli ubytovaní?

riverparkdanceschool
10. apr 2013

Milé mamičky. Zbystrite pozornosť! Leto sa blíži a my máme pre Vás aj Vaších najmenších skvelú tanečnú dovolenku na ostrove PAG (CRO) v krásnom 3* hoteli priamo pri mori. Poďte dovolenkovať s Riverpark Dance School a buďte fit, vo forme a opálene už na začiatku leta! Každé ráno aj večer sa bude cvičiť Dance Joga a Zumba s našimi skvelými lektorkami Alex a Andrejkou! Zoberte aj Vaších najmenších a cestovná kancelária Alenski Travel Vám podľa veku dieťaťa poskytne informácie o zľave na ubytovanie pre dieťa 🙂 V ponuke je aj možnosť stráženia detí za poplatok.

alami
19. apr 2013

Baby, prosím vás, kto máte link na nejakú dobrú stránku, kde si hladáte ubytko v súkromí s kontaktom rovno na majiteľa? Ďakujem

andrea78
19. apr 2013

@alami http://www.chorvatske.cz/ubytovani-mapy/dalmaci...
preklikaj si, mám overené, komunikácia priamo s majiteľom objektu, oslovení reagovali v podstate do 24hod 🙂

alami
19. apr 2013

@andrea78 super, ďakujem, idem hľadať 🙂

Babky, ešte jedna otázka. Môj drobec má pas platný len do júna. Môžem ísť vybavovať nový pas skôr, aby som potom nestála v rade, keď bude pred letom nátresk na pasovom, alebo musím ísť až keď vyprší platnosť? Nemáte skúsenosť?

zuzkap2
19. apr 2013

@alami ja som malej vybavovala pas 3 mesiace pred jeho skoncenim,takze kludne si chod. Niektore krajiny vyzaduju ,aby bol pas platny minimalne 6 mes.

sarunatko
19. apr 2013

Já už asi dva měsíce hledám ubytování v soukromí a stále nenacházím nic, co by nám vyhovovalo ☹