Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

kubus
20. mar 2014

@petule12 ahoj. sv. filip a jakov zaujal povodne aj mna. ale svagrovci chodia do biogradu na moru a velmi sa im tam paci. maju 2 deti (5r a 2r). chvalia plaz, borovice- tien aj mesto. tak hladam ubytko v biograde.

petule12
21. mar 2014

@kubus díky, také jsem na ten biograd koukala.
No uvidíme, z toho sv. filip i jakov je to do biogradu 2-3 km po cyklostezce jsem koukala.
Každopádně někde tam asi zakotvíme 🙂

hemetre
21. mar 2014

@petule12 Ahoj, boli sme v sv. Filip a Jakov ubytovani na vikend, su tam betonove platne, mne sa osobne viacej pacilo v Biograde na moru, su tam borovicove lesy, ale urcite nie ist na plaž Bošana, tam nie je nic, mlade stromy, pod kt je hnedka z rana obsadene, a ludia sa posuvaju podla toho ako sa toci slnko 😒 lepsie ist na tie zadne plaze - za hotelom Kornati, nám sa pačilo velmi v Biograde, večer to tam žije na promenáde a celkovo v meste - super 😉

smileko
23. mar 2014

ahojte, viete poradit cenovo prijatelny apartman v okoli Trogiru pre 2 dospelych a 1 dieta so zahradou, grilom a aby nemusel byt nastup v sobotu? Idealna by bola strkova plaz. Aka je asi priemerna cena apartmanov v hlavnej sezone (v Chorvatsku sme boli uz davno, tak nech sa zorientujem 🙂 ) dik.

jakani
23. mar 2014

maminky, poradte !!! boli sme v HR cez adrialin, aj cez adriagate, mate dobru skusenost aj s inymi agenturami cez net???? ...lebo adrialin si teraz ziada zaplatit celu sumu do konca juna, co nam nevyhovuje-lepsie je platit zostatok sumy na mieste, nikdy nviete, co sa moze pred dovcou stat...a na adriagate nie je az taky velky vyber na nas termin.....vdaka za kazdy tip 😉 😉 😵

alami
23. mar 2014

@jakani ja si vyberám tu http://www.adriatic-home.cz/Chorvatsko/Ubytování kontakt je priamo na majiteľov, nie je to cestovka. Väčšinou žiadajú 100 Euro vopred a zvyšok pri príchode.

syja
23. mar 2014

@smileko My sme boli minuly rok v trogire aparmany nokola trogir. Objednavali sme to mhttp://www.chorvatskeubytovani.cz/apartmany/tro... cena za2plus1 40 eur za noc. Hned pod apartmanom bola plaz ale hrozna ale dve minuty autom bola pekns plaz na okruh gornij. Co bolo na tomto apartmane uzasne bola nadherna velka terasa s vyhladom na more ziadny apartan pod nami uz nebol,uzasny domaci a hlavne 5 minut pesi do centra prekrasneho trogiru za uzasnymi vecernymi prechadzkami kde bola vecer nadherne atmosfera aku som este v chorvatsku nezazila aj ked tam chodime 5rokov. Ak mas otazky v pohode sa ozvi

smileko
23. mar 2014

@syja dakujem, pozriem to 🙂

alzbet124
23. mar 2014

@jakani ahoj skús pozrieť tu - teraz ideme cez nich: http://www.kastela-travel.com/ alebo tu - tu priamo kontaktuješ majiteľa: http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/ 😎

alzbet124
23. mar 2014

@jakani ešte aj tu môžeš pozrieť: www.croatia.sk - min. rok sme boli cez nich 🙂 a platili sme rezervačný poplatok a potom ostatné v Hr domácim 🙂

barinkas
23. mar 2014

Brzo to určitě není 🙂 my byli s malou, když měla 13 měsíců... pohoda... jeli jsme klasicky, že ubytko najdeme tam, vždy tak jezdíme, ovšem do stejného místa, Tučepi. Mohu jen doporučit 🙂 Dětem svědčí mořský vzduch, klima atd. Kamarádka byla s malou v zimě v Rakousku, měla 4 měsíce... Bych v tom žádný problém neviděla 🙂
Letos se chystáme zase, jen bude asi veseleji... malá je už čert, tak se těším, co předvede na pláži 😀

jakani
24. mar 2014

@alami
@alzbet124 dakujem za linky, idem popozerat 😉

raada
24. mar 2014

@smileko byli jsme u Trogiru, polootrov ČIOVO, jsou tam rodinné domky s ubytováním, zahradou a ze zahrady přímo východ na pláž (ale je to kombinace kamínků a betonových plat, sem tam větší kamínková plážička). Mám i telefon někde na to ubytování, jako zahrada super, moře na zahradě super, ale žádné velké pláže tam nejsou🙂

smileko
24. mar 2014

@raada nemas nazov toho ubytovania?

petule12
25. mar 2014

@hemetre ještě jeden dotaz, jak je to tam ve vodě ve sv. filip i jakov - jsou tam ježci apod? Je to na boty do vody? Holky určo boty do vody mít budou, ale přemýšlím jestli je potřebujeme i my dospělí. Díky

hemetre
26. mar 2014

@petule12 my sme boty do vody mali, ale da sa urcite aj bez nich, vstup do mora je z tych betonovych platni, tak su tam bud schodiky alebo ked najtede miesto aj s normalnym vstupom, tak radsej ano, ale kopec ludi chodilo aj bez, zalezi od cloveka .

alien2603
30. mar 2014

@katarina3011 Zdravím, hľadáme nejaké ubytovanie v chorvátsku... Mozete mi prosím povedať niečo bližšie? Je to vhodné pre deti?

hori
31. mar 2014

Kocky, nemate niektora nahodou skusenost... ked platim zalohu za ubytovanie do chorvatskej banky, kolko dni moze trvat transakcia? Zajtra to bude tyzden po prevode a Chorvati stale neodpisuju, ze by im daco prislo... a to slubili, ze sa ozvu hned, ako peniaze nabehnu, kurnik, bojim sa, co som nieco nezvorala... 😒

alami
31. mar 2014

@hori No nechcem ťa strašiť, ale mne minulý rok nabehla platba hneď na druhý deň. Možno ťa len zabudli informovať, ozvala by som sa im, či im prišli peniaze.

hori
31. mar 2014

@alami Lebo pani mi poslala cislo uctu, IBAN a BIC (SWIFT), tak rozmyslam, ze naco mi posielala to cislo uctu, ked pri prevode (cez IB) to odo mna ziadalo len IBAN a BIC (SWIFT). (Cislo uctu bolo mimochodom uplne odlisne ako IBAN, pytala som sa jej, ze ci je to v poriadku, odpisala, ze ano, ale fakt ked som potom pozerala na ten formular zahr. platby, tak som ho nemala ani kam napisat.) Peniaze odisli, poplatok za transakciu mi este nestrhlo... ach, jaj, zajtra jej napisem, dufam, ze z toho nebudu problemy... 😒

adka12
31. mar 2014

@hori ja som posielala zálohu v začiatkom februára po prechode na Sepu a peniaze prišli asi o 3,4 dni

katkatt
2. apr 2014

ahojte, detom sa objavil ekzem, takze smer more. Viete poradit miesto, kde je plytke a nie teple more? aby boli aj v mori, nielen pri mori

katkatt
2. apr 2014

nie studene som myslela, aby vydrzali aj vode 😎

chjulia
3. apr 2014

ahojte, prosím neviete mi poradiť nejaké dobré miesto na dovolenku na Rabe, Pagu alebo v Nine? Chceme ubytovanie priamo pri pláži niekde v apartmáne - max 50 metrov, pláž s pozvoľným vstupom kvôli deťom, aby bol v blízkosti obchodík a reštaurácia, radšej pokojnejšie miesto s menšou plážou. Poznáte nejaké miestočko?

A objednávali ste niektorá ubytovanie cez tuto stránku: http://www.uniline.hr/croatia/? Sú spoľahlivý? Alebo poznáte nejakú inú kde sa dá dobre objednať? Ďakujem. 🙂

dooscoby
4. apr 2014

@hori ja som preto isla priamo do banky a mne este uctovali 10 eur za prevod lebo tam je ina mena. Popripadne sa zbehni do banky opytat, myslim,ze by mali vediet povedat ci to prislo alebo neprislo na ucet popripadne by som skusila nieco skomolit v anglicke a napisat e-mail urcite maju dake kontaktne pracovisko do tej banky kam mala ist platba a poinformovat sa.

hori
4. apr 2014

@alami @adka12 @dooscoby tak nastastie na piaty den sa chorvati ozvali, ze peniazky prisli a apartman mame rezervovany... 😵 😵 😵 to som si ale vydychla... lebo teda nechcela by som takyto problem riesit... 😕

sslabikar
7. apr 2014

Ahojte.

Odporucali by ste ist do Umagu s detmi? Ake mate skusenosti s plazami tam, prip. niekde na blizku?

lauraa
8. apr 2014

@sslabikar na privat alebo stela maris, kanegra? v camp je celkom pekne vybaveny pre deti , dokonca su tam aj bazeny ale zial plaze su dost kameniste , betonove platne, umela zatoka kde je strk ale v sezone dost plna.... myslim ze v chorvatsku najdes pre deti aj nieco vhodnejsie ,a le to je len moj nazor... mozno s atam niekomu paci , myslim ze minuly rok sme tu o umagu diskutovali....

gnocca
8. apr 2014

@maruska22 ahoj mozem sa ta opytat, premyslame nad tym zeby sme sli tento rok niekam k moru v okoli puly, rozmyslala som nad banjole, pješčana uvala. no sama neviem co by bolo najlepsie.. ideme s 3 detmi, no vecer by sme sa mozno aj radi presli po nejakej promenade 🙂 no to neviem ci nieco take v tom banjole je, kedze pises ze tam nic nie je. nevedela by si mi poradit nejake miesto? do medulinu teda nie lebo som dost vela recenzii citala ze je to tam spinave. dakujm za pomoc

maruska22
8. apr 2014

@gnocca ahojky...no je to tak ako píšes...banjole je malinká dedinka, kde toho veľa nie je...more je tam pekné, my sme chodili k hotelu centinera http://www.centinera.com/ ale inak je tam nuda. Pula ako mesto je nádherná, nám sa velmi pácilo, len tam zasa nie su velké moznosti kupania, kedze je to prístav. Pekné pláže su v časti Verudela, ale to je skor taký hotelový komplex...No a Medulin je pekné mestečko, tam je pekná promenáda, kopec reštík, kaviarní, lunapark...len zasa to more je o ničom. Teda spon priamo v meste, tá velká piesková pláž sa mi nepáčila. Chodili sme sa kupat az daleko do kempu http://www.medulinriviera.info/anu/campingmedulin/ Ale zasa ka ide človek autom, tak sa tam dá v pohode presuvat...my sme mali ubytko v Meduline, ráno sme sa niekam odviezli napr. do Banjole, alebo Premantura, poobede sme sa zasa isli pozriet do Puly a vecer sme chodili na prechádzky po promenáde...no my sme také akčné typy, tak nám to celkom vyhovovalo🙂 Skus este popozerat niekde dedinku Fažana...to je severne od Puly, či by to tam nebolo ideálnejsie..