Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

zdeniii
22. jún 2011

@svataterezicka ahoj a kde jsi v Pakoštane byla ty? taky v tom jak jsem dávala ten link?

zdeniii
22. jún 2011

@blumka a jaké ubytko a kde máte rezevované?

blumka
22. jún 2011

@zdeniii akurat som dotelefonovala s manzelom, a jeho prva reakcia ked sommu povedala ze tam nie je elektrina, ze to nie je dobre lebo nebude online 🙄 😀, ale tusim tam je nejaka internetova kaviaren.
My to uz ale pravdepodobne menit nebudeme, ideme do Pakostane so znamymi, oni tam uz idu asi 4x na to iste miesto, dost si pochvaluju. Takze ich uz nebudeme motat, zaloha je uz aj tak zaplatena, tak si toto pinebeach nechame na buduci rok 😉

svataterezicka
22. jún 2011

@zdeniii Myslíš v tom Pine Beach? My byli ubytovaní v normálních apartmánech ale na tuhle pláž se taky dalo dojít, bylo to fajn že se tam dalo schovat do stínu pod ty stromy, no je to už pár let co jsem tam byla tak nevím jestli už to je nebo není přístupné takhle všem...

maartinkaa
22. jún 2011

@zdeniii ahojte, no ja som im pisala este v january a chcela som len jednu chatku pre styri osoby, pretoze moje dvojicky nepotrebuju postel a ani jedlo a neboli mi schopni vyhoviet 😠 sme dvaja dospeli a styri deti, z toho dve malicke, tak mi povedzte, ktore dve deti si dam same do samostatnej chatke, alebo sa mame rozdelit a kazdy si vezme po tri det, alebo ako, proste to nemalo logiku a naco mi je malickym all, dalsia vec je vysoka suma, vyslo nas to okolo 1800 eur a to sme mali mat aj zlavu za rychlu rezervaciu,,,,,brrrrr, jeednoducho som bola sklamana 😔 😔 😔
i ked sa mi to tam tiez velmi pozdavalo a ani ja som neriesila, ze tam nie su sprchy a tak, ale islo mi o tu prirodu a romanticnost,,,,,,,

blumka
22. jún 2011

@zdeniii my mame rezervovane apartmany...ked najdem linku tak hodim

zdeniii
22. jún 2011

@blumka já jsem pávě lenoch na dovolené vařit 🙂)

zdeniii
22. jún 2011

@blumka internet tam je 🙂

blumka
22. jún 2011

@zdeniii tak to ja by som tiez brala taku dovolenku kde nemusim varit, ale kvoli detom, hlavne kvoli tej mensej radsej tento rok aj s varenim 😀 ale ako uz teraz vidim v tych horucavach tak budeme zit hlavne na polievkach a ovoci 😅
toto mame rezervovane http://www.apartmani-stojanov.hr/en/main.html

zdeniii
22. jún 2011

@maartinkaa to mne mzí, ale vždyt tam jsou i 5ti místné ty bungalovy, ne? http://pinebeach.hr/cz/bungalovy-u-more.aspx ale třeba je to velikostně fakt maličky...

zdeniii
22. jún 2011

@blumka to vypadá taky pěkně určitě to bude super!!

blumka
22. jún 2011

@zdeniii dam vediet v auguste 😀 a ty teda este nemas nic vybrate?

zdeniii
22. jún 2011

@blumka noooo nemám, ale Pina Beach u mne vede 😀 takže musíme hodit slovo s manželem 🙂 a uvidíme 🙂)
je to totiž jediný co mne nadchlo 🙂 ještě jsem hledala možnost v Itálii ale tam jsem na nic hezkého nenarazila...

maartinkaa
22. jún 2011

tak teraz som si dala tu namahu a vyhladala so si ten mail,,,,,,,1872,67 eur uz so slavou 136 eur za skory booking 😝

zdeniii
22. jún 2011

@maartinkaa a jedete tam?

blumka
22. jún 2011

@maartinkaa a na kolko dni?

maartinkaa
22. jún 2011

@zdeniii nie, nejdeme,,,,to mozem ist niekde letecky s celou rodinou,,,,
@blumka na tyzden!!!!
ratali mi ubytovanie pre sedem ludi, tak to moze byt, ze mysleli patmiestnu a dvojmiestnu chatku,,,,,a pisala som tam minuly rok, nie tento ako som pisala v january a to mali dvojicky len pol roka a v case dovolenky by mali rok,,,takze by spali s nami v posteli a jedli by uplne nieco ine ako my,,,,,urcite babatko nepotrebuje plnu penziu,,,,,

maartinkaa
22. jún 2011

rozpravali sa so mnou po slovensky, tak som im to polopate vysvetlila a nepovolili, tak u mna skoncili a som sklamana, lebo je to krasne miesto, kde by ma velmi bavilo oddychovat,,,,,,

lea132
22. jún 2011

Ahojte,vedeli by ste mi poradiť nejaké ubytovanie,aby to bolo čo najbližšie k slovensku,vhodné pre deti..

A este mám jednu otázku,ak by sme išli na noc,aby malá spala,tak nás ubytujú,keby prídeme nejak nadránom? 😅

blumka
22. jún 2011

@maartinkaa fuu..tak to je fakt dobra palka..a ten pristup sa mi tiez nepaci.

zdeniii
22. jún 2011

@maartinkaa to je škoda... ono taky záleží holt na lidech na koho naazíš jak s tebou jedná ☹

katarina12
22. jún 2011

Ahojte. My sme práve v Tučepi, časť Makarska, je tu super. Počasie je okolo 30 st., ľudí nie je príliš veľa, pláže sú pekné, vodička výborná. Večer sa s deťmi poprechádzame po promenáde, je tu živo. Ak by ste mali otázky, pýtajte sa. Keď budem pripojená odpoviem.

xkacatkox
22. jún 2011

@katarina12 to jsi mě potěšila krásným počáskem, vyplatí e měnit peníze tam na kuny nebo mám vyměnit doma?co cesta?v pohodě, nebyli kolony?chodítě někam na jídla?kolik se to zhruba pohybuje
děkuji

janet24
22. jún 2011

ahojte da mi niekto tip na dovcu do chorvatska s pol rocnym n babom?kde je ako taky klud a pekna plaz a nie je to tak daleko dakujeem

maartinkaa
23. jún 2011

no co je?? nejako ste utichli???? 😀 ja sa uz tej dovolenky neviem dockat a momentalne mi je jedno kde to bude, len uz potrebujem vypnut, ta ponorka je hrozna a som zrela na psychiatriu 😀 😀 😀 😀

@zdeniii ideme teraz do omis-duce, chceli sme piesok, aby sa chalani zabavili a ja som si mohla trochu oddychnut, aj ked pri styroch chalanoch to nie je ziadna slava 😀 ale fakt sa neviem dockat, ide nas dost vela, hlavne vela deti, tak si beriem aj stuple do usi 😀 😀 😀 😀

blumka
23. jún 2011

@maartinkaa ahoj, a kedy idete? my az v auguste ale mne sa uz o tom aj sniva 😀
tiez sa neviem dockat, po troch rokoch dovolenka 😉

xkacatkox
23. jún 2011

já mám cestovní depku, nikam se mi nechce, momentálně řeším jak jet přes Slovinsko, nebo objet přes Madarsko, tot dilema, chlap k prdu, ten to neřeší , ale 780za známku mě přijde dost

maartinkaa
23. jún 2011

@blumka ideme uz za par dni,,,,9.7. a tiez sa mi sniva krasny sen o tom ako sa nehybne slnim a nikto ma neotravuje 😀 😀 😀

maartinkaa
23. jún 2011

@xkacatkox my chodime cez madarsko a vpohode po dialnici 😉 cez slovinsko sme isli len raz v 2007. na makarsku a viac nikdy,,,,,

xkacatkox
23. jún 2011

@maartinkaa díky za radu,já furt nevím, mám z toho obavy, aby jsm ezase někde nebloudili, ale 800 za známku se mi dávat nechce, tak ještě najít nějakou dobrou trasu, na gradac, neznáš?je to jako na Makarskou