Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

bajnokova
16. feb 2009

Ahojte!
Tak mi taky stále jezdíme do Chorvatska moc se mi líbilo v tom Solaris Šibenik,ta Brela je moc pěkná,ostrov Rab taky pekné loni jsme byly na Istrii ve Fažaně-nelíbilo se mi tam špatní přístup do vody takový ty velký placáky po kterých to strašně klouže,Gradac-takové klidné misto.
A chtěla bych poradit nemáte prosím někdo kontakt někam do soukromého ubytování?Nejlépe kde už jste byly a byly jste spokojeni?Děkuji Vlaďka

alon111
16. feb 2009

ako prostredie celkom fajn ale pripadala som si skor ako pri nejakej vodnej nadrzi ako pri mori .ja som bola v šilo a hned oproti bola cirkvenica.tak asi preto.

silver111
17. feb 2009

Ahojte kedzetento rok ideme aj mi do chorvatska tak sa pripojim mi ideme na nin bol tam niekto je to zadarska riviera

anezena
25. feb 2009

ahojte,
boli ste niektora na HVare v Jelse?
http://www.tiptravel.sk/index.php?d=8&s=640&u=88

chystame sa tam asi tento rok v juli. co poviete? doporucujete? chceme ist autom a kamosi idu busom. dakujem za vase postrehy

martinka79
25. feb 2009

Hvar jé ten máme sjetý celý Ale neubytovávali jsme se v Jelse. 🙂 otrov a vše kolme je to pirma.

martinka79
25. feb 2009

jezdíme jedině autem. 🙂 asi 5sezon. my jezdíme ivan dolac a do jelsy jezdíme na jídla obchody avýlety plus celý ostrov. 🙂

anezena
25. feb 2009

martinka a kade chodievate? a potom trajektom odkial? Split alebo drvenik? A kolko to asi vyjde ten trajekt a vseobecne cela cesta? chodite z Kolina? kolko to mate km? a kolko vas to vyjde asi eur? dakujeeem 🙂 🙂

martinka79
25. feb 2009

jééééééé to je věcí najendou. tak vše ti písnu. jezdíme z obou místr. ze splitu dražší trajekt rychleší bych řekla cesta potom po Hvaru. z drveniku do Sučuraje je tu mnohem levnější trajekt. a potom serpentinami po celém otrově až na jelsu. IVAN DOLAc

http://jadran.ihvar.cz/images/hlavni_plaz.jpg

km to netuším přesně ale kolem 1100km. asi více ti písnu od MM to víš má vše pod patronací já jsem jen přiruční zavazadlo. musímmpochválit ubytování super super. otevřené moře klid a super výhled přímo z apartmánu. 🙂

anezena
25. feb 2009

takze odporucas radsej ten split kvoli ceste? aby sme nesli radsej tymi serpentinami?
pozerala som na nete a zo splitu sa ide 105 minut trajektom a z Drvenikom 25 minut.

martinka79
25. feb 2009

no ale zase ze Splitu jede snad častěji a s drveníku častěji je to malá loď a ta cesta po serpentinách je je úžasná,a le já měla chvílemi obavy a jinak to je prima. hele jednu cestu taka druhou třeba z druhého. 😉

anezena
25. feb 2009

vidis, 🙂 🙂 dikes za typ.

bendy
9. mar 2009

Ahoje aj my by sme chceli ist v lete do Chorvatska autom. Chcem sa vas opytat kt. lokality by ste mi oporucili a ci je vhodne ist na ''blink" alebo si zarezervovat ubytovanie dopredu?

iwusska
9. mar 2009

Ahojte, my sa tiež chystáme koncom júna do Chorvátska na Zadar ostrov Ugljan, boli ste tam niektorá? Naši známi s ktorými ideme tam už idú tretí krát a počula som samé chvály. Je super že tam je aj kamenná aj piesočná pláž, moje baby vyfasujú kýbliky a ja budem vegetiť 😀

zuzka.o
9. mar 2009

Ostrov Ugljan je pěkný, ale přijde mi to jako hrozně nudné místo. Konkrétně jsme byli Zelená Kuklijica ... spousta mušlí, schránek ježků....

iwusska
9. mar 2009

My práve ten kľud hľadáme 😉 a idú s nami aj naše tri princezny, takže sa nudiť určite nebudeme 😀

samsara
9. mar 2009

Babule a boli ste niekto v OMIŠI? My sa tam chystáme tento rok,sú tam vraj pieskové pláže s pozvolným vstupom do mora,čo je vhodné pre nášho drobca. Konkrétne chceme ísť do Omiš- Duče. Ak ste tam boli,uvítam Vaše názory .

mia.
9. mar 2009

Ahojte, neviete mi povedať - ako je na ostrove Pag? Konkrétne Vlasici? Ďakujem
🙂

jasumat
9. mar 2009

OMIŠ- DUCe je jeho časť. Je tam strašne veľa áut, ľudí, je tam aj prístav, tak to more nie je naj. Okrem toho vlieva sa tam rieka Cetina, takže aj more je tam menej slanšie, lebo riečna voda sa tam mieša s morskou. Na výlet- to ÁNO! Plavba loďkou po Cetine, krásny starý hrad, dobrý trh a pizzéria. Ale na dovolenku radšej kľud. Aj v okolí Omiša je strašne veľa pekných a kľudných miest.

iwusska
9. mar 2009

jasumat ahoooj, sa vyznáš 😉 my ideme do Chorvátska prvý krát, tak som strašne zvedavá 😎

bodka13
9. mar 2009

my sme boli v Duće 2x a bolo super...piesočná pláž,nie preplnená,kľud,keď sa chceš rozptýliť vyber sa do Omišu asi 2km=pekná prechádzka alebo autom pri supermarket a potom túlať sa v centre mesta(obchodíky,kaviarne,reštiky,stánky,zmrzlinka,kolotoče,prístav,...),možnosť výletov autom Radmanove mlynice,na Makarskú,do Splitu,Trogiru,... alebo výlety loďou na ostrov Bol,do Supetaru,.. 🙂

maria19
21. mar 2009

Ahojte, podla mna je Chorvatsko pre dovolenku s detmi idealne, je to blizko a tento rok vraj budu spustene oba tubusy v tuneloch na chorvatskej dialnici, cize by mali zmiznut tie zapchy cez vikendy... 🙂 Super ponuka je na www.ubytovaniechorvatsko.sk (da sa tam zvolit pri vyhladavani aj vyber len pieskovych plazi, co velmi urychli preklikavanie) a velmi pekne domy v Dalmacii su na www.jurictravel.sk.

roasha
24. mar 2009

aj tu kuk 😉 🙂 .......-24%...plus 3%... 😉
www.globtour.sk

iinuska
24. mar 2009

No my na Chorvatsko nedame dopustit. Boli sme tam uz 7 krat a velmi dobre. Ale ubytko sme si vybavili sukromne, nie cez cestovku. To su zbytocne vyhodene peniaze.Chystame sa aj tento rok. 😎

nikolet02
24. mar 2009

ahojky cestovateľky aj mi by sme chceli ísť tento rok kooonečne do Chorvátska 😎 koncom júna-Tučepi,boli ste tam niektorá s rodinkou?aké sú tam ceny,a teplota mora by ma zaujímala,nakoľko máme díte 😉

roasha
24. mar 2009

nikolet,hod si Tucepi do google,pekne ti to "vypluje".
ja mam vzdy vsetky destinacie nastudovane dopredu,este aj satelit,potom ked tam pridem,orientujem sa ako doma. 😅 😀

gijar
24. mar 2009

ahoj, boli sme v Tucepoch na vylete, inak oblubujeme uz veeela rokov Basku Vodu 🙂
takze, plaz je tam fajn, len uzka sa mi zdala lebo ked vecer prisiel priliv tak tam bolo asi len 2m miesta na lezanie....inak kaviarnicky a restiky popri plazi, z plaze sa vyjde hore schodikmi - tam su aj sprchy a sj kaviarnicky, co sa cien tyka- fajn, lacnejsie ako v Baske ci na Makarskej....Apartmany sa daju najst aj uplne pri plazi ale tie su samozrejme drahsie....je to taka kludna dedinka....more tak ako na celej Makarskej riviere- ked sme boli my tak vzdy teplucke 😉

roasha
25. mar 2009

dievcata,ako je Baska Voda vybavena obchodikmi?je tam nieco? 😕

marcela.m
25. mar 2009

Prosim,kto mate dobre skusenosti s ubytovanim v Chorvatsku,dajte link-miesto,nazov,prip.tel.kontakt.Chceme ist autami a ubytovanie si zabezpecit sami,lebo som toho nazoru,ze cez CK je to predrazene.Sme tri rodiny -
6 dospelych a tri deti - 2 a 3 roky.Vdaka za info.Mozte aj do IP.Ale len konkretne ubytovanie.

marcela.m
25. mar 2009

Halo,nikto tu nema odporucanie?Co Selce?Nejake ubytovanie,prosim,odporucte.Dajte kontakt.Vdaka