Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

zuzinabila
26. feb 2013

@maca_p asi neviem pocitat:]my sme 5-clenna rodina a platime tych 55-60 za noc,tak predsa to na osobu vyjde lacnejsie.

martinkah
26. feb 2013

@zuzinabila neboli sme priamo v Opatiji, ale v obci Moščenička Draga, blízko odtiaľ, na počasie sme mali celkom šťastie, predvlani sme tam boli 14 dní, z toho jeden celý upršaný, ďalšie dva-tri pršalo popoludní, vlani sme boli na 10 dní, zažili sme 2-3 kratučké prehánky - domáci vraveli, že tam už celé týždne nepršalo, bolo tam naozaj sucho.. teploty cca 29 stupňov, pre nás akurátne, boli sme cca v strede júla

karkana
26. feb 2013

Bol niekto v Poreč? tento rok nahováram manžela tam, zatial len čo som na nete pozerala, vyzerá to super,tak neviem, hlavne či je tam more teplé

zuzinabila
26. feb 2013

dakujem za info:}toho sa prave bojim,lebo su tam dost vysoke kopce,tak asi ta sanca prehanok je vyssia.na druhej strane je tam ozaj krasne prostredie:}

maca_p
26. feb 2013

@mima595 zaboric, 12 km od sibenika. vidis a to som minuly rok chcela od teba tip, na flek na pagu. pamätas 😀

mima595
26. feb 2013

@maca_p - vies, že ani nie 😉 😉 ..a poslala som ti??? lebo ja som ho už posielala tolkym, že MM mi už zakazal, lebo vraj sa potom ani mi nedostaneme na nase ubytko 😀 😀 😀 😀 ...ale nastastie, kolko ludi, tolko chuti....teta este mala volno 🙂 🙂

maca_p
26. feb 2013

@mima595 poslala, poslala, lebo vy chodite zaciatkom jula a my az posledny julovy 😀
ja dam tiez kontakt, az ked objednam pre nas. cakam, kym mi mm oznami termin celozavodnej dovci 😉

mima595
26. feb 2013

@maca_p - tak to ano, ten termin je nas 🙂 🙂

nellyza27
3. mar 2013

@cica13 ahoj, prosim ta mas nejaky kontakt na ubytko v podgore? A je to tam vhodne aj pre deti? dakuejm

nellyza27
3. mar 2013

@karkana ahoj, my sme boli minuly rok v Poreci. Bolo to zatial najkrajsie mesto v akom som v Chorvatsku bola, ale more a plaze sa mi uz tak nepacili. Je tam dost zly pristup do mora, a nebolo ani take priezracne.

riave
3. mar 2013

@karkana my sme boli v poreci a to dokonca 2x a planujeme ist znovu 🙂 je to prekrasne historicke mestecko. je pravda, ze more nieje tak ako dolu v makarskej, ale nam to nevadilo, urcite tam budeme chodievat nadalej 😉

karkana
3. mar 2013

@riave ale dalo sa kúpať?nebolo studené? kamienkova pláž? a aké miesto konkrétne ,kde ste boli v meste priamo alebo...

riave
3. mar 2013

@karkana jasne ze sa dalo kupat, more bolo uplne teple, v pohodicke, tych 27 malo...plaze tam boli kamienkove a skaly. my sme boli nova vas ubytovany a na plaz sme jazdili autom a druhy krat sme boli priamo v meste a na plaz sme chodili pesi. cize pohodka. urcite odporucam, ist aj na vecer do mesta, je tam uzasna atmoska 😉 ked tak by som aj par foto poslala, staci mi dat mail 😉

nanna6
3. mar 2013

@11dada11
Ahoj ja som tam osobne nebola ale pošlem ti info od cestovky s kt.chodíme už 4 roky a sme boli veľmi spokojný🙂
Kukni cenovo sú tiež veľmi lacný🙂

zuzanamv
3. mar 2013

Ahojte, vie mi niekto poradit, ci je lepsia destinacia okolie Zadaru (Bibinje) alebo nedaleko Splitu (Trogir).
Pripadne nejake konkretne osvedcene ubytovanie, apartman, Vdaka!

obcansr
4. mar 2013

Baby čo chodievate na Pag poradte nejaké dobré miesto nie s pieskom ale z kamienkami ale nie moc tiché miesto. Niekde kde sa dá aj večer poprechádzat. A aké je more je teplé alebo skor také studenšie?

obcansr
4. mar 2013

@martinkah my sme boli v baške cez cestovku ceres nemali sme práčku a dalo sa operieš v rukách a na slnku to vyschne ešte sme nemali práčku , a baška je super tam sa nam velmi páčilo🙂

danielitka26
8. mar 2013

zienky chodi niekto z vas aj do UMAGu ? sem hned hore ? chceli by sme ist tam, poradite mi nejaky kontakt na privatne ubytko?

zuzin78
8. mar 2013

@nellyza27 ahoj v Poreci ste boli v private???

zuzin78
8. mar 2013

@nanna6 cez aku CK chodite?? V tom letaku nevidno nazov mozem poprost o meno CK? Dakujem

nellyza27
8. mar 2013

@zuzin78 ano na private

lauraa
8. mar 2013

@danielitka26 v Umagu su vsade agentury sprostredkujuce ubytko, ale Umag moc neodporucam...kamene kamene kamene

danielitka26
8. mar 2013

@lauraa mne je jedno,ideme dospelaci piesok mi netreba,aj ked....no skus mi poradit nieco ine ale len hore dole na makarsku ist nechcem

suesy
8. mar 2013

My sme boli v Chorvátsku, keď mala malá rok a pol a veľmi sa jej páčilo, hlavne more. Kopu detí sme videli, čo nechceli do mora ani vstúpiť a naša malá išla rada a dokonca sa do vody rozbehla. A na gumovom člne dokonca zaspala. Boli sme v Grebaštici, to je pri Šibeniku a bolo tam super, dokonca sme šli s malou aj na vodopády Krka a ona si to tam vo väčšej miere odchodila sama (samozrejme, že sa aj chvíľami niesla), všetci si mysleli, že malá to nezvládne a že za ostatnými zaostaneme a my sme to prešli s malou o polhodinu rýchlejšie, ako druhá polovica našej skupiny 🙂 a to sme ešte fotili prírodu, obzerali ryby vo vode a malá sa pod chvíľou čľapotala vo vode. Ubytovanie sme ale riešili až priamo na mieste, nemali sme nič dohodnuté vopred.

natalia777
8. mar 2013

Kocky jedna otazocka, da sa najst lacnejsie ubytovanie ked idete na blint???? alebo su ceny rovnake ako vsade na internete, co sa tyka ubytovania.....zaujima ma hlavne PAG, len rozmyslame ci sa neoplati viac ist tam a hladat tam ubytovanie ked to vyjde lacnejsie ak nie tak potom ostava iba kupa cez net 😝

zuzin78
9. mar 2013

@nellyza27 oplatil sa privat? mozem sa spytat kolko stalo ubytovanie. mozes mi to prosim napisat aj do IP . dakujem moc.

halit13
9. mar 2013

@danielitka26 asi by som volila Rabac 🙂

mima595
9. mar 2013

@natalia777 - akokedy lacnejsie.....ked prides v nenastupny den..napr. utorok, stredu, tak ti mozno daju lacnejsie, ale ak ides v sobotu, vtedy asi nie...

ale inak, ja by som s takym malom babom na blind nesla....
isla by som jedine v tom pripade, ak by som poznala to miesto,kde chcem ist...napr. na Pag by som teda ja isla aj na blind, lebo tam chodime už pravidelne a pozname ho a vieme, ci v Novalji, ci v pagu, kde su dobre miesta, a hlavne ktore dediny vyssie maju aky pristup na plaz....

ale tak, že by som nevedela ani mesto, kam chcem ist, na to ja nemam povahu....

karkana
9. mar 2013

@danielitka26 no len v Rabacu tiež sú kamene, jedna pláž pre tých čo sú v hotely, ale je to plnéééé, a potom len kamene,ja som si tam neužila teda, kde sa trochu dalo do vody , to už bolo obsadene, a more nebolo ani veľmi teplé,ja osobne tam už nepôjdem,ale v Crikvenici máš na výber,tam je super

danielitka26
9. mar 2013

@karkana vdaka za nazor...napr ja poznam umag stela maris, sol polynezia bola som tam parkrat -...pre mna nemusi byt pieskova plaz.... ja potrebujem oddych a teda vylahnem aj na travu alebo kamenie ....moj drahy chcel do turecka ale ja mam panicky strach z lietania tak sme rezervaciu na turkay zrusili a hladam nieco tu nablizku kam vybehneme autom