Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

lauraa
12. júl 2010

@danka135 co myslis rab? alebo nieco ine z chorvatska? niekde som davala link na album kde su fotky z celoho chorvatska....ak nenajdes poslem ti ho cez ip ....

lauraa
12. júl 2010

inak ideme do chorvatska 28 do 9 .8.... nebude niekto v tomto termine tiez na rabe?

janinac
12. júl 2010

lauraa my jedeme na Rab až na konci srpna 😉
Letos tam jedeme po třetí - je to tam prostě úžasný 😵😵

lyongirl
12. júl 2010

@lauraa my sme na Rabe do 3.8. v meste Lopar 😉

dominka11
12. júl 2010

@lyongirl aj my chceme ist na noc z 19-teho na 20teho 🙂 a kam idete? my ideme s karavanom, takže skončime asi v Lopare...

lyongirl
12. júl 2010

ideme tiež do Loparu, presnejšie sem:

http://www.croatia-rab.com/hrv/smjestaj-jakuc.php

takže vy máte ubytko so sebou?

dominka11
12. júl 2010

ano 🙂 idete s niekym? my by sme radi chodili na rajsku pláž.

lyongirl
12. júl 2010

ideme so sestrou a s jej rodinou a tiež budeme chodiť na rajskú pláž...
môžme sa stretnúť, len neviem, ako sa nájdeme 😅 , počítam, že tam bude poriadna kopa slovákov...

lyongirl
12. júl 2010

zajtra dočítam 😉 idem hajať...

janinac
13. júl 2010

která pláž je rajská???? Ta u kempu???

katka113
13. júl 2010

@lyongirl ahoj, koľko vás vyšlo ubytko?
my ideme do Loparu 22.7. večer, doplatili sme si 1 deň aby sme sa vyhli zápcham na diaľniciach.
Takže ubytovanie máme od piatku 23.7. vrátane soboty 31.7
Nepozerali ste aké tam bude počasie? Ja som si pozrela 14 dňovú predpoveď pre Lopar a teploty začínajú ku koncu mesiaca nejako klesať!!!! ☹ 😝
Niekto tu spomínal, že cez Maďarsko nepôjdete cez Budapešť ale cez Moo.... Je to lepšia trasa?
A o koľkej chcete byť pri trajekte?
Strašne veľa otázok ale ja sa tak teším, konečne ideme 1x po 11 rokoch manželstva na zahraničnú dovolenku s našimi 2 deťmi. Dúfam, že dovolenka bude báječná. 🙂

dominka11
13. júl 2010

@lyongirl možno sa stretneme 🙂 ked uvidim 2 male deti a budem počut slovenčinu, tak budem pozorovat 😀 😀
@janinac ano, aj pri kempe je rajska 😉
@katka113 počasie som nepozerala ešte, ale snad bude dobre...neviem vôbec kedy sa oplatí byt pri trajekte, dufam len cez týžden tam nebude naval. Ja tipujem, že tam budeme niekedy doobeda, podla toho aky bude maly v aute.

lyongirl
13. júl 2010

@katka113
@dominka11
Ahojte, ja neviem, akoby som vysvetlila, ktorá je Rajská pláž, nikdy som tam nebola, ubytovaní sme v Lopare, manžel sa vyzná viacej, no asi najbližšia pláž v Lopare bude rajská 😀 , je piesočnatá...
Ubytko nás vyšlo myslím 60€ na deň/noc, všetko vybavoval manžel. predpoveď som ani ja nepozerala, takže neviem, pozerala som ju ešte dosť dávno a vtedy to vyzeralo, že bude horúco, no asi teda pozriem, ale myslím, že to až také hrozné nebude, budeme na ostrove, tam to je iné ako na pevnine, mraky sa roztrhajú hneď, len neviem ako to je, ak zostane zima...
My sme ubytovaní od 20.7. - 3. 8., vyrážame teda 19teho večer asi okolo 21-21:30, uvidíme, koľko nám deti večer vydržia byť hore a ideme cez Maďarsko, ale neviem presne kade, to sa MM dohadoval so švagrom. No a ráno chceme byť pri trajekte skôr, radšej počkáme, aby nebol niekoľkohodinový rad...dúfam, že v utorok ráno nebude nával, lebo to nie je bežný deň, kedy sa vymieňajú turisti a nieje ani víkend...
Tiež sa teším, lebo pri mori som bola len 1x a to na svad. ceste a v Chorvátsku som nikdy nebola, no a more ma láka, deti sú atopici, tak snáď im to more trošku prelieči a tak...

sksko
13. júl 2010

ahojte.. ja prave baliiiim 😀 v piatok skoro rano odchod... takze s kym sa vidim v Lopare???? 😀 cely buduci tyzden sme tam 😀
my budeme neprehliadnutelni.. slovo Jakubko a Misko ( akoupozornenie) pouzijem asi tak 60 krat do minuty 😀

dominka11
13. júl 2010

@sksko aj my mame jakubka, takže ked budeš vidiet manželský pár s Kubkom, to sme my 😀 😀 vidim, že mame aj rovnako stare deti 😉

dominka11
13. júl 2010

lyongirl - aj my by sme chceli byt pri trajekte rano, lenže asi po ceste sa niekde zastavíme a pospime si, kedže ideme s karavanom.

sksko
13. júl 2010

@dominka11 ano, chlapci su rovnako "stari" akurta nas mladsi je Misko a ten starsi je Jakubko... ale ja mam taky pocit ze ked na plazi zakricim Jakubko ale Misko tak sa otoci asi sto deti 😀

nadush
13. júl 2010

@sksko aj ja mam Miska a upozornujem, teda hovorim Misko priblizne rovnako casto ako ty 😀
balim aj ja, traja sme sa mestili do jednej velkej tasky, takze vaaaau, u mna uspech 😝 😀

vidim, ze v lopare budeme viacere, nedame nejake stretko? 😀 😀 😀

lyongirl
13. júl 2010

baby nejaké stretko by bodlo 🙂

@sksko teba spoznáme podľa tričiek, nie? 🙂

no a nás spoznáte podľa mien Alex a Riško, poprípade Naďa a Adam, to sú sestrine deti...

lyongirl
13. júl 2010

baby, mali sme si kúpiť tričká s logom MK, hneď by sme sa spoznali...

dominka11
13. júl 2010

jasne baby, môžme dat stretko 🙂

nadush
13. júl 2010

@lyongirl aj ja som Naďa, takze ked segra bue kricat na svoju malu, je dost mozne, ze aj ja sa otocim 😀

nadush
13. júl 2010

@lyongirl aj ja som Naďa, takze ked segra bue kricat na svoju malu, je dost mozne, ze aj ja sa otocim 😀

lauraa
13. júl 2010

super , tak dufam ze niekoho z vas este spozname na plazi, nasa mala ma 4 , vola sa Laura a tiez na nu kricim kazdu chvilu.... tricko mozno niekde zozeniem s logom MK.... my sme na rabe od 28 do 9.....

lyongirl
13. júl 2010

@nadush no super, tak sa potom ozvi, keď budeme kričať...

@dominka11 a ty sa voláš Dominika? Lebo ja sa volám Dominika 🙂

tilly
13. júl 2010

baby, idete v piatok na rab? 😀 my pojdeme asi v pondelok v noci alebo v utorok, ideme na blind, takze uvidime, ci zozenieme ubytko.... ma niekto aj dieta cca. 4-7 rokov? ideme s 5 rocnym dominikom, ze by sme sa k niekomu navtierkovali, aby sa mohol s niekym pohrat v piesku 😉

tilly
13. júl 2010

my budeme dost napadni budeme mat bud quinny buzz tyrkysovy alebo cierne pp pliko s bielym bodkovanym vnutrom pre mladsieho a starsi je strasne neposedny, cize asi budem stale vykrikovat dominiiiik takze mna urco spoznate 😀

dominka11
13. júl 2010

jeeej baby, ale nas je 🙂

@lyongirl ano ja som Dominika 😉 keby sme na rabe do 4.teho možme spolu oslavit meniny 😀 😀 aj s malým Dominikom 😉

nadush
14. júl 2010

teda baby, fakt nas tam bude hojne 😅 my sme tam do 24. tak sa potom ohlaste, ak nas nahodou volakto uvidi (zacuje) 😀

lyongirl
14. júl 2010

🙂

nadush
14. júl 2010

a inak co, uz balite? 😅 ja som dnes bola drogeriu nakupit, poobede nas caka potravinovy nakup+lieky 😉
uz ma chyta cestovna horucka, tesiiim 🙂 🙂 🙂