Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

katarina3011
25. feb 2011

Ahoj Martinake, pozri si na www.adriagate.com Brist, hotel na plazi, super oblast, krasne je tam, hotel super. Ja som tam teda nebola osobne,a le minuly rok tam bola kamoska a vravela, ze to bolo super. Ona isla tiez cez tu cestovku.

Juj, uz aby bolo leto...

katarina3011
25. feb 2011

@martinake

Ahoj Martinake, pozri si na www.adriagate.com Brist, hotel na plazi, super oblast, krasne je tam, hotel super. Ja som tam teda nebola osobne,a le minuly rok tam bola kamoska a vravela, ze to bolo super. Ona isla tiez cez tu cestovku.

ajka72
26. feb 2011

Milé maminy, nemaminy dávam Vám do pozornosti cestovnú kanceláriu Natalen so sídlom v Košiciach, ktorá ponúka množstvo krásnych miest na strávenie dovolenky v Bulharsku a Chorvátsku za super ceny...

kosta123
7. mar 2011

@marcela.m - aj ja by som chcela nejaký kontakt,Crikvenica,Selce alebo niečo okolo,

hotaska
12. mar 2011

Zdravím všechny, mám otázečku 😉 byli jsme loni v Mandre (ostrov Pag) a moc se nám líbilo, jen nám celý týden hrozně foukal vítr. Nevíte, byla to jen náhoda nebo na Pagu fouká pořád?

kaja73
12. mar 2011

@hotaska my mame skusenost po 4 pobytoch tam,že ked fuka,tak riadne.A ked nefuka,tak je takmer uplne bezvetrie.Zaleži aj na tom z ktorej strany ostrova si.Akonahle začne vetrisko,tak nema konca kraja.Je to nevyspytatelne.Mali sme už 2 tyždne čo ani nezafukalo a mali sme aj 10 dni čo fukalo stale.

hotaska
12. mar 2011

@kaja73 nám foukalo celý týden a úplně všude, ať jsme jeli kam jsme chtěli 😠 vítr nám byl v patách a že byl pořádný!
Jinak přenádherné místo, ráda by jsme se vrátila, ale tentokrát už bez větru 😀 ....... moc děkuji.

vargovka
12. mar 2011

Ahojte dievcence. My sme boli už tretí rok po sebe v Primošteni. Nam sa tem veeeeeelmi páči. Male utulne metečko z peknymi plážami a krasnym vyhladom na otvorene more. Neviete my niektorá poradit nejake take podobne miesto ako je Primošten? Hlavne nech je otvorene more. 🙂

katie1
15. mar 2011

@vargovka ahoj my sa chystame do Primostenu tento rok. Ideme na blind. Ako je to tam s ubytovanim, najdeme rychlo? Tiez sa tesim na otvorene more 😎

vargovka
16. mar 2011

@katie1 ahoj. podla toho kolky idete. My ked sme boli iba traja, tak sme nasli raz dva ubytko. Vlani sme boli ôsmi a bolo to o niečo tažšie,ale oni tam v centre Primoštenu maju take svoje kancelarie čo najbu ubytko. Vola sa to že Turist Biro. Nakoniec sme zohnali krastny dom z vyhladom na more. Je tam velmi pekne,len chodte 🙂 Juj až vam zavidim. Či žeby sme aj my šli už po štvrty krat? 😀 😀 😀

katie1
16. mar 2011

@vargovka 😀 Tak to sa velmi tesim, ze sa Vam tam tak pacilo 😉 Ideme 3 dospeli a 1 dieta. Dakujem za info!

vargovka
16. mar 2011

@katie1 noooo tak to je pohoda. to zoženiete určite. 🙂 tak nech sa aj vám tak páči ako nám 🙂 🙂

petusko
20. mar 2011

ahojte, tiez sa tento rok chystame prvy krat k moru, chceme ist dve rodiny s detmi od cca 8 mesiacov do 4 rokov.
Chcela by som poprosit, ak ma niekto kontak alebo link na dobre apartmany, nie velmi na juhu, na type plaze nezalezi.
Paci sa mi Lopar, vie niekto poradit dobre ubytovanie? Dakujeeeem 🙂

xkacatkox
23. mar 2011

ahojky holky, poradíte mi, chystáme se letos poprvé k moři, doporučily nám v CHorvatsku lokalitu POdstrana, penzion Belmondo, mylsíte si, že je POdstrana vhodná pro 1,5leté dítko?Dále bych se zeptat na vaše zkušenosti, je lepší Chorvatsko nebo Řecko?má kamoška mě od Chorvatska zrazuje, důvod mě nepřijde zas ¨tak pádný (prý si děti nemohou stavět hrad z písku a tak)a nabízí nám 5ecko, ale autem, mylsím, že cesta do Řecka autem mi přijde náročná, tak se chcu zeptat na vaše názory

lydia22
23. mar 2011

@xkacatkox ahoj my ideme tiez 1x do chorvatska auto,syn bude mat 2 roky,ideme na ostrov rab do mesta banjol,a na rabe su prave vhodne plaze aj more pre male deticky.do grecka by som autom nesla,ale to je moj nazor.

lauraa
23. mar 2011

@lydia22 aj my chodime uz roky do banjolu... ku komu idete?najlepsia plaz pre male deticky je priamo pred kempom...kedy idete?
@xkacatkox v podstrane sme boli raz pred rokmi, pre nas idealna dovolenka. je to velmi pokojna dedinka pred Omisom,kamienkove plaze, nejake 2 restiky ale pre deti nic(teda ak neratam stary tobogan co nebol v prevadzke a to sme tam boli koncom jula )atrakcie pre deti, velky trh najdes asi 15 km dalej v Omisi a aj pieskovu plaz, hodim ti link na album kde najdes aj fotky z podstrany a omisu.... inak duafm ze ste priamo na plazi lebo druha rada ubytovani je cez frekvantovanu cestu a je tam umenie prejst, chodniky pri ceste nie su ziadne....

lydia22
23. mar 2011

@lauraa no ideme tam vdaka tebe si tu spominala vila franka tak tam sme si rezervovali od 7.6 do 14.6 lebo potom uz nemali volno asi tam idete vy si spominala 23.6 tak sa hrozne tesim,dufam ze pocasie vyjde,takze hned blizko je tam plaz pre deti a plytke more?

lydia22
23. mar 2011

@lauraa dufam ze ti to nevadi ale myslela som na teba ze chcete ist az po 23.6 skoda asi sa tam nestretneme.

lauraa
23. mar 2011

@lydia22 poslala som ti ip

lauraa
23. mar 2011
lauraa
23. mar 2011

@xkacatkox http://picasaweb.google.com/anna1972.laura/Chor...

tu najdes fotky aj z postrany a okolia.....

lydia22
23. mar 2011

@lauraa uz som pozrela dakujem.

xkacatkox
24. mar 2011

@lauraa díky moc, fotky máš úžasne namyslala jsi mě na ostrov Rab, uvidíme o se námpodaří sehnat za ubytko na POdstraně nebo Rabu 😀 to Řecko jsme opět zamítla, kamoška mi teda opět řekla jakou dělájm blbost jet do CHorvatska, ale jen at si jede do Řecka autem bez nás, nás tohle teda nenadchlo , za to Chorvatsko jo

marcy30
31. mar 2011

ahojte....mate nejaky dobry tip na dovcu s rocnym prckom, severna dalmacia, najlepsie jemny strk, piesok a pozvolny vstup do mora? A slusne ubytovanie 🙂 diky

monako3
2. apr 2011

Ahoj holky, můžete mi prosím doporučit místo kde je písečná pláž bud na ostrově Rab nebo Pag, nejlépe kdyby jste doporučily i apartmán poblíž te pláže pro tři rodiny 🙂

michamicha
4. apr 2011

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s CK Dalmacijatour z Prahy? Majitel je Chorvat. Bohužel jsem nikde nenašla žádný pořádný reference, tak to zkouším ještě tady 😅

dckami
4. apr 2011

ahoj holčiny,
hledáme ubytování v Chorvatsku, nejraději na Istrii nebo Krku. Jedeme 2 rodiny s dětmi - doporučítě mi někdo nějaké vhodné ubytování pro děti poblíž moře? 😕

Koukám, že stejný problém řešíme asi všichni.......

bubinko83
6. apr 2011

ahojte ,boli ste niekto na ostrove Rab? Ako to tam vypada? Chceme tam ist s malym len na odporučanie znamych.Aka je vodička v juli? A ako dlho trva cesta?

syja
6. apr 2011

@bubinko83 ja som na rabe sice nebola ale planovali sme toto leto aj ked nakoniec ideme inde tak to mam dost nastudovane aj ked len teoreticky. na rabe je viac oblasti napr. suha putna ( velmi lacny hotel eva) ale plaze dost prirodne takze pre deti nic moc, potom cast banjol barbat blizko do centra tak fajn na vecerne prechadzky ale plaze kaminekove a potom san marino tam je pieskova plaz idealne pre deti viac ako 100 metrov od brehu malicka voda ale vraj dost prepchate a voda nie velmi cista a ubytko dalej od plaze.. tak neviem. mozno sa ti ozvu kocky co maju priamo skusenosti. my sme sa nakoniec rozodli pre vrsi mulo. tam su tiez plaze vhodne pre deti tak som zvedava. ak mate niekto skusenosti s vrsi tak budem rada. vdaka za kazde info.

lauraa
6. apr 2011

@bubinko83 kukni o kusok vyssie dalasom tam linky na albumy s fotkami z Rabu,najdes tam aj San Marino, aj Banjol a v druhom su fotky z celeho Chorvatska.....

@syja voda na Rabe je nadherna, cista .....San Marino je v sezone dost preludnene ale v juni je uplne super, cast Barbat s malymi detmi nic moc ale Banjol je super , hlavne pred kempom , kamienky su malicke a do vody super bez topanok priamo v Banjole su na plazi asi 2 schodiky do mora ale dno je piesok a plytka voda asi 20cm par metrov....