Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

lalus
30. mar 2010

takže odpovedali obratom 😀 😀 😀

Thank you for your inquiry. The resort is open for visitors (only pool complex is excluded, it is reserved only for our guests). Last season the price per car was 100,00 kn and for pedestrians was 20,00 kn.

pepies
30. mar 2010

lalus takze uz v tom mas jasno 🙂

zuzanocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katulikzlatulik
31. mar 2010

a co hovorite na KRK - BASKA? zevraj aj tam su piesocnate plaze a oplati sa tam ist s detmi? bol tam uz niekto?

jasminet
31. mar 2010

katulik - my sme boli a ideme tento rok s malou. pre nami boliiba strkove plaze, ale po par krokoch v mori piesok. ci tam je niekde aj piesocnata to neviem, nehladali sme. ideme do apartmanu, pred ubytkom je mala zahradka, takze budeme s malou tam, pripadne v bazene kusok od ubytka.

andy.a
31. mar 2010

Katulik,Baška je super,boli sme minulý rok a tento rok ideme zasa 😎 😎 😎
odporúčam hotel Corinthia,dieťa do 7 rokov je zdarma 😉 😉 😉

jasminet
31. mar 2010

my ideme do villa adria 🙂

majkaa76
2. apr 2010

Ahojte,
viete mi niekto poradit?
Vybrali sme si dovolenku v Chorvatsku cez chorvatsku agenturu (cez slovenske agentury nebol volny nas termin). Kedze nechceme prist o tuto dovolenku, potrebujem im uhradit penaznu sumu (zalohu) na ich ucet v chorvatskej banke, no problem je v tom, ze poplatok cez nasu banku je privysoky (osobne v banke za necelych 20,-eur, cez internetbanking je to o nieco menej). Chorvatsko este nepatri do EU, inak by bola sadzba len 13 centov v ramci krajin EU.
Ak mate nejaku skusenost, ci radu sem s nou! 🙂
Vdaka

pepies
11. apr 2010

Majka ja som platila cez Internetbanking, poplatok bol okolo 10 EUR. Rozhodne je to cez IB lacnejsie, ako priamo cez banku. Peniazky mali na ucte o 2 dni. 🙂

lyongirl
11. apr 2010

Ahojte, my ideme na ostrov RAB, mestečko Lopar - Rajská pláž, je to vhodné pre deti, nie je to ďaleko a ževraj je tam super. Ostrov je zalesnený, takže je možná prechádzka lesom. Pláž je piesočnatá a dlho dlho plytká.

lilly21
11. apr 2010

lyon - aj my 🙂 kedy?

lyongirl
12. apr 2010

20.7. - 3.8., len teraz sa rozhodla aj sestra, že chce ísť s nami, len ešte nevedia, či chcú byť ubytovaní tam kde mi, alebo v hoteli, tak možno sa ešte s nimi nejako doladíme na dátume, oni chcú ísť len na 7 dní, no uvidíme, ináč objednané to už máme, len to závisí všetko od sestry...
vy idete kedy?

stamion
12. apr 2010

lyongirl a koľko vás to bude stáť??????????Ako to opisuješ tak je to veľmi lákavé,a deti majú nejaké zľavy?

lyongirl
12. apr 2010

na noc nás to bude stáť pre všetkých 60€ a to je ešte minuloročná cena, ceny tam išli trochu hore. Deti zľavu nemajú, pretože nejdeme cez žiadnu cestovku, vybavovali sme si to priamo s domácimi penziónu. Je to bez stravy. Vybavil to MM a mne už len oznámil čo, kde a ako, takže ani netuším, či sa tam dá niečo zohnať lacnejšie, alebo pod. veci...

lilly21
12. apr 2010

my ideme v polke juna... este bude chladnejsie, ale mala bude mat 9 mesiacov, tak nam to celkom vyhovuje..
my budeme v hoteli s polpenziou - tiez cca rovnaka cena, ale my sme este posledny mimosezonny tyzden, tak je to za polovicu..

iinuska
12. apr 2010

lily, a malej jedlo ako budes riesit? My si tiez nieco hladame, ale asi skor apertman, prave kvoli jedlu

lalus
12. apr 2010

iinuska s jedlom si určite poradíte, nie je to až taký problém podľa mňa.
my sme minulý rok mali plnú penziu a sme Jakubkovi vyriešili jedlo takto: raňajky - chlebík, rožok s nami z ponuky...desiata ovocie...obed mal každý deň pohárik dovezený zo Slovenska - kúpili sme presný počet hotových jedál na každý deň a v kuchyni nám ich ohrievali....olovrant ovocie....večera kaša donesená zo Slovenska - síce mal každý deň na večeru tú istú kašu, ale určite mu to nevadilo. No a popritom samozrejme mliečko. 😉

iinuska
12. apr 2010

lalus, len Adamko kupovane sklicka nejako neoblubuje. Ja mu obediky varim

lilly21
12. apr 2010

planujem nejak ako lalus..

lalus
12. apr 2010

aj ja som varila a varím, ale keď 8 dní jedol sklíčka, tak mu to určite neublížilo 😉 Iné je, ak ich vyslovene odmieta..to môže byť problém. Ale ak Ti zje čo i len 2-3 druhy, tak nakúp tie. Však na ten týždeň prižmúr oko nad jeho jedálničkom, určite to prežije - keby hneď aj jedol týždeň to isté 😅

lyongirl
13. apr 2010

ja budem brať tiež sklíčka pre menšieho, teda asi, teraz varené jedlo totálne bojkotuje. Keby neexistovali rožky, kukur. chrumky, pudingy a MM, tak môj syn by zomrel, nič iné nechce, varené mám hrozný problém doňho napratať už skoro 2 mesiace ☹
Ináč jedlo budem brať zavarené, takže možno sa sklíčkam aj vyhnem, ešte som si nerobila úplné plány, aké jedlo, ale určite zavarené a už sa dovaria len zemiaky, ryža, popr. cestovinu s nejakou omáčkou ukuchtím, aj keď polpenzia by mi bodla...
My sme si moc iný termím vyberať nemohli, teda skorší, pretože MM má zrovna jún-júl najviac roboty. No a keby viac komunikoval, tak by sme určite vybrali nejaký hotel s polpenziou, lenže on zohnal kontakt, zavolal tam, zarezervoval a bola dovolenka. Ale som rada, že aspoň niečo vybavil a nekecám mu do toho, aj keď nabudúce mi snáď povie dopredu a dohodneme sa. S ubytovaním som max spokojná, je to 200 m od pláže (Paradise Beach). Reštaurácia je 50 m, a obchod je 30 m.
Parkovanie je k dispozícii. Domáce zvieratá sú povolené s predchádzajúcej dohode s hostiteľovi. Je tu možnosť využiť vonkajší gril a veľkou terasou v tieni pod domom.

lyongirl
13. apr 2010
lilly21
19. apr 2010

do toho ideme..tak som zvedava, mal by byt aj po rekonstrukcii teraz 🙂
ozaj, ako pasy? myslite, ze sa oplati, dat malej vlastny? ci len dopisat?

geegee
19. apr 2010

my sa chystame do Zatonu pri Zadare. Po minulorocnej skusenosti ine ani nehladam 🙂Inu pieskovu plaz tazko najdem v HR 🙂

jasminet
19. apr 2010

lilly - my sme malej dali urobit vlastny - aby pripadne mohla aj s dedkovcami sama cestovat 😉

lilly21
19. apr 2010

aj my mame piesok 🙂
jasmi - kolko to stalo?

lilly21
19. apr 2010

a aku ma platnost?

jasminet
19. apr 2010

2roky a stalo to 8€

lilly21
19. apr 2010

tak super, diky 🙂