Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

ivana11155
18. máj 2012

Ahoj,
my sme tam boli min.roku, maximalna spokojnost, pre nas jedno z najlepsie vybudovanych stredisk v Chorvatsku a uz sme boli na viacerych miestach s detmi, tak to viem porovnat. Je to stvorhviezdickovy rezort, bazeny aj pre take male deti ako mas ty s teplou vodou, 3druhy plazi, jedna uplne pieskova aj v mori piesok, druha okruhliakova s velkymi okruhliakmi, treria s malymi kamienkami. Vsade krasne, cistucko, plaze max.ciste aj more. Odporucam.

ivana11155
18. máj 2012

@martinadt - Pulu neodporucam s malymi detmi, my sme tam boli, ked mal maly 3roky, je tam pre deti velmi zly pristup do mora a na plazi ostre kamene.

ivana11155
18. máj 2012

@audiova
Ked mozem poradit v Umagu by som jednoznacne odporucila apartmany Sol Stella Maris, boli sme tam dvakrat posebe, max.spokojmost, max.vhodne a vybudovane stredisko pre male deti. Apart.Polynesia neodporucam.

subica2
18. máj 2012

@ivana11155 Ivanka, neviem pre koho bol určený ten tvoj prvý príspevok, aký hotel si to opisovala, kde bolo tak super?

subica2
18. máj 2012

@ivana11155 my sme ešte v Chorvátsku neboli, doteraz sme sa orientovali na inú časť sveta, teraz keď mám 3 deti, rozhodli sme sa ísť autom do Chorvátska, Živogošče, hotel Nimfa - nepoznáš to náhodou?Poteší nás každý postreh...

viera386
19. máj 2012

@subica2 Ahoj,to bude Solaris resort pri Šibeniku

adka12
20. máj 2012

Ahojte baby, rozmýšľame nad dovolenkou v Chorvátsku. Makarskú máme zbehanú a keďže na jednu dovolenku už ideme v júny do Turecka, chceli by sme niečo lacnejšie ešte aj v Chorvátsku na severe. Ísť autom a ubytovať sa buď na súkromí, alebo cez cestovku v nejakom penzióne. Máte nejaké dobré tipy pre rodinu s dieťaťom čo sa týka ubytovania a dobrej pláže na severe Chorvátska?
Inak v tom Solarise sme boli aj my pred 2 rokmi a bolo fakt super. Dcérka mala rok takže tie všetky atrakcie pre deti sme nevyužívali, ale komplex vybudovaný na úrovni.

audiova
21. máj 2012

@ivana11155 bohužiaľ máme kúpený pobyt v sol polynesii.dúfam že to nebude až také zlé.mohli by ste mi popísať že ako to tam vyzerá pri týchto apartmánoch a ako je to s morom-vstup a pod.Renata

mbrnakova
21. máj 2012

@andie25 Ahoj prosím ťa a ako sa volal ten hotel, resp. ubytovanie o ktorom píšeš? Plánujeme dovolenku v Chorvátsku, po dlhých 11rokoch sa tam opäť chceme pozrieť...a hľadám ubytovanie, najlepšie asi aj s polpenziou, variť sa mi nechce...🙂 a budeme tam 4 dospeláci a dve deti do 2 rokov...

ďakujeme

andie25
21. máj 2012

@mbrnakova my sme bývali na private, vo vile, no stravovali sme sa na pláži a v meste, lebo to bolo bez stravy. Apartmány a izby krásne veľké, čisté, všetky s výhľadom na more. Tento rok ideme zas, ale my sne rezervovali uz v decembri, kedže sa to rýchlo vybookuje. Takze neviem či budu mat ešte niečo voľne. Pošlem ti link do posty.

ivana11155
23. máj 2012

@subica2
ano myslela som Solaris pri Sibeniku.

ivana11155
23. máj 2012

@audiova
Ahoj Polynesia bude Ok, je tam aj vsetko pre deti, ihriska, trampoliny, tobogany, odporucam sa previest vlacikom na Sol Stella Maris- tento rezort sa mne osobne paci viac, aj do Umagu, su tam dalsie atrakcie. U mna Umag resorty a Solaris resort pri Sibeniku v HR jednoznacne super.

audiova
23. máj 2012

@ivana11155 ďakujem. a čo vstup do mora,je tam veľa skál?

subica2
23. máj 2012

@ivana11155 a s hotelom Nimfa nemáš skúsenosť?Ani si niečo o tom nepočula?my to už máme zaplatené, lensa chcem utvrdiť v tom, čo mi povedali v cestovke...

adka12
23. máj 2012

@subica2 je to v podgore?

subica2
23. máj 2012

@adka12 nie, v Živogošče, hotel Nimfa, all inclusive - vieš niečo?

subica2
23. máj 2012

@adka12 ďakujem, to som už čítala, ale si zlatá...myslela som skôr osobnú skúsenosť, tie názory sa tam rôznia, amlo by to mať primeranú kvalitu, ale v cestovke toho nasľubujú...myslela som, či si tam nebola osobne alebo nejaký tvoj známy...aj tak ďakujem

martinka2000
24. máj 2012

ahoj chci jet s detma do CHorvatska,rada bych poprosila o radu na nejaky dobry rodinny hotel u plaze nevim do jakeho mesta ale urcite neco blizko letiste a pokud mate tip na levne letenky byla bych rada diky moc Martina

halit13
26. máj 2012

Nin, vebka, super, už sa aj kúpu http://www.lookaway.net/sl/webcam/hrvatska/zada...

zuzin78
26. máj 2012

@martinka2000 ahoj, my sme minuly rok boli v Punta Verudela v Pule, ale to nie je v hodne pre rodiny s detmi. nemci , taliani. tam robili bordel a krik aj do 1,30hod, ale nasim detom to nevadilo skor mne.
tento rok ideme do hotela Park v Pule, uvidime ake to tam bude 😀 😵

martinka2000
26. máj 2012

dekuji moc zuzin78 ja porad hledam koukam a porad si rikam aby to nakonec nedopadlo spatne kdyz stale nad vsim tak premyslim,jinak nasim detem to taky nevadi :D ale jsem uz na prasek nevim jestli autem a nevim kam aby to nakonec nedopadlo tak ze zustaneme doma ale to by me deti sežraly :D :D :D

domeli
26. máj 2012

ahojte, máte niektor tip na mestečko v chorvátsku tak, aby v tom mestečku boli aj domy na ubytovanie na súkromí aj kemping? Chceme ísť s 2 ročnou dcérkou a keďže sa k nám pridajú aj naši blízki, ktorí ale chcú stanovať, zháňam tipy na pekné miesta, kde sa to dá zladiť. Osobne poznám iba Zaostrog poniže mestečka Makarska. Viete niekto o niečom na Istrii, príp. aj tam dole na Makarskej? Ďakujem.

ronja
27. máj 2012

@domeli ahoj tak my sme boli minulý rok s 1,5 ročnou dcérkou v chorvátsku na ostrove Vir - pri Zadare, spojený je s pevninou mostom takže žiadne poplatky navyše neplatíš. Boli sme ubytovaný v apartmane 150m od mora a viem že tam bol aj kemp so stanmi - našla som aj nejaký kontakt Camping Matea, 232 34 Vir, Tel. +385 23 362 474.Na Vire sa nám veľmi páčilo takže tento rok opäť vyrážame k tej istej pani čo sme boli aj minulý rok u nej. pred rokom sme boli cez cestovku teraz ideme priamo cez nu takže ušetríme na poplatkoch pre cestovku. ak by si mala záujem o bližšie info o ubytovaní pošli mi IP.

mima595
27. máj 2012

@domeli - my sme boli v Nine a hned vedla domu bol aj kemp

zuzkap2
28. máj 2012

@domeli my sme boli na Rabe-Lopar a aj tam je kemp

koc1nka
28. máj 2012

Ahojte dievcence,ktora z vas vyraza 22.7.-vecer-smer chorvatsko,okolie Zadara?Boli sme dohodnuti s viacerymi a nakoniec nam ostava ist samym 😔

mima595
28. máj 2012

@koc1nka - neboj, nam sa osvedcilo ist samym..hlavne odkedy mame male deti...lebo si robime prestavky podla nas...ked maly spi a MM vladze, tak potiahne este pol hodinku, spravime prestavku a malym dame najest a ideme dalej....
ked sme isli viaceri..tak sme sa v kuse cakali, prestavky oni chceli robit, ked nasi akurat super spali.... ☹

koc1nka
28. máj 2012

@mima595 ja by som aspon jedno auto privitala keby slo s nami,v pripade keby sa nieco stalo.Aj deti by sa viac vyblaznili,kebyze su tam aj ine deticky.

mima595
28. máj 2012

@koc1nka - ja som myslela konkretne cestu...to je fakt, kym je to bezproblemove, je lepsie ist samym..len kto to zaruci 😉
ale inak moja sestra ide, ale 20.7.