Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

katika82
3. aug 2015

@zuzin78 tu dokonca máte niečo aj voľné od soboty ale ako som písala všetko ďalej od mora http://www.chorvatskeubytovani.cz/apartmany/pri...

gabikkas
3. aug 2015

Ahojte, prosim odporucte juznu dalmaciu, kde by bolo este volne od 1-13.9. s plazou vhodnou pre deti a najlepsie, kde su aj stromy, vdakaaa

katika82
3. aug 2015

@gabikkas no pláže vhodné pre deti určite makárska, baška voda,podgora a tučepy v tomto termíne určite zoženiete niečo aj na blink od omišu budú stáť ľudia s tabuľkami a chytať posledných dovolenkárov. my sme takto v roku 2007 na makárskej zohnali ubytovanie za 7 eur na noc na osobu - neuveriteľné sa nám to zdalo je pravda ale že dosť daleko od mora. chodievali sme preto autom na celý deň do podgory. Ale termínu od 1.9. by som sa nebála ísť alebo ak tak si už teraz niečo hľadať na stránkach voľné

gabikkas
3. aug 2015

@katika82 ahoj, prave Podgoru pozerame, ale by si sa cudovala, ze je obsadene, jedny co sa nam ozvali, ze maju volne pre 6 ludi, tak to je take divne, ze kuchyna je spojena s terasou cize je to otvorene....

katika82
3. aug 2015

@gabikkas no ja som tiež hľadala a veru do toho 12 septembra ešte dosť plné také čo majú stránky na nete ale niektorí nemávajú stránky tak u tých sa dá nájsť už len na mieste

dudulka888
3. aug 2015

My sme nasli ubytko na stranke adrialin.sk,minuly tyzden sme ho vyplatili,ideme 14.8.ale na blint by som urcite nesla nakolko je chorvatsko tento rok uplne obsadene.

alenka7777
3. aug 2015

@dudulka888 ako vies?

roklin
3. aug 2015

na blink makarská a makarská riviera urcite nie,je to plné

lucica
4. aug 2015

Ahojte prosim dajte odporúčania na dovolenku v chorvátsku. Hladám niečo ako dovolenkový dom, s 3-5spálnami, pre 2-3 rodiny s detmi. Lokalitu nemám žiadnu preferovanú, ale nech je to do 10 hodín, t.j. makarská a nižšie už nie. A od pláže by to nemalo byt viac ako cca. 300m. Čím bližšie tým lepšie 🙂. Začala som obzerat už budúcoročnú dovolenku 🙂 Dakujem, najlepsie niečo overené 🙂

dudulka888
6. aug 2015

Lucica kukni si na stranke adrialin.sk my sme si tam nasli ubytko.

peneloppe
6. aug 2015

my sme nasli na hrvatska.com

lucica
6. aug 2015

Niekto nejake recenzie a odporucania na mestecko novalija na ostrove pag? Dovolenka bude s dvoma detmi 2 a 4. dakujem

mima595
6. aug 2015

@lucica - a kam presne?? Lebo Novalja je velmi velká, hlavne velmi rusná teraz v auguste...strašne,a le fakt strašne veľa mladých ľudí...hovorím o NOvalji, existuje aj Stará Novalja....

lucica
6. aug 2015

@mima595 Myslim novaliju nie staru. Mam rada rusnejsie a vacsie mestecko, kde mam aj 7 dni co pozerat a ako sa vecer zabavit, kde je moznot vyberu restauracii. Ubytovanie nepotrebujem v centre, radsej v okrajovej casti, tak do 800m od centra. Myslim ze tam je uz v noci tichšie. No more musi byt co najblizsie. A dolezita pre mna je klima. Chceme ist koniec juna zac jula. Tak dufam, ze vtedy este nebude tak preplnene vsetko. Hlavne deti este nemaju prazdniny a my mame zatial neskolakov. A po skusenostiach z poslednych rokov je v juni niekedy teplejsie ako v auguste.

mima595
6. aug 2015

@lucica - tak jun, jul v pohode...ja som myslela, ze idete teraz...my tam chodime v juli, ale minuly rok sme boli v auguste a to sa nedalo porovnat...vsade, ale fakt uplne vsade kopec mladych Slovincov a aTalianov...

no...co sa tyka Novalje...ako takej...tam nemas co pozerat 7 dni, lebo to nie je historicke mesto....ale potom skus hladat ubytovanie v okoli plaze Babe....je to cast Novalje smerom na Lun...tam je plaz a v okoli su domy na prenajom...ide sa sice cez cestu, ale taku miestnu komunikaciu....nie strasne rusna..

lucica
19. sep 2015

Ahojte, poproím tipy na chorvátsko. zacinam hladat na buduci rok. Ale piste prosim konkretne ubytovanie kdekolvek v chorvatsku. dve podmienky sú, aby sa hned z domu dalo vyjst na plaz, pripadne len cez chodnik alebo cesticku prejst. Jednoducho priamo na plazi a aby to bolo max 10-15 min do centra mesta, t.j. max 1km.

milos1967
26. jan 2016

tu je super, blizko more, mala voda vhodná pre deti, pieskové dno
www.ubytovanie-chorvatsko-vir.sk

stvura
26. jan 2016

@lucica mi sme boli v Nin-e, mozem len odporucit. Dlha pieskova plaz s nizkou vodou, pre deti uzasne. Mestecko je male historicke, poslem ti aj priamo kontakt na domaceho kde sme boli mi, hovori troma jazykmi, inac cistucko, boli sme dvaja dospely a tri male deti

lucica
26. jan 2016

@stvura Ďakujem, už mám rezervovane, nakoniec ideme ostrov ciovo mesto okrug gornji. Ale nin sa mi nepacil.bola som v zaton holiday rezort a boli sme sa v nine prejst a mstecko mini ale pekne ale moc sa mi tam nepacilo. Maju tam peknu pieskovu plaz ale len jednu

anndrea
26. jan 2016

@stvura mohla by som poprosiť ten kontakt na ubytko? Ďakujem

milos1967
26. jan 2016

0905617834

danielle77
23. feb 2016

Ak hľadáte kľudné prostredie v okolí Zadaru, odporúčam Privlaku - apartmány 70 m od mora, nové - moderne zariadené, možnosť stravovania v reštaurácii, pobyty na 7 a aj 10 nocí, nástup kedykoľvek, https://www.facebook.com/rmgrouptravel/

anett20
23. feb 2016

Dobry den,kolko by staj pobyt od 16.7-23.7 pre dvoch dospelych a jedno dieta dva roky

livia123
26. feb 2016

@halit13 ale je! hned tá prva pláz je Lucica 🙂

janula17
3. mar 2016

@stvura aj ja by som prosila nejaky link na ubytko, dakujem

stvura
3. mar 2016

@janula17 davam ti link, boli sme tu: http://www.booking.com/hotel/hr/vila-dalibor.sk...
Urcite odporucam, velmi pekne, parkovanie na dvore, k plazi je to 10min k blizsej a cca 20min k vzdialenejsej. Voda super, do centra 20min, do obchodu 10min

kvetka08
14. mar 2016

@mima595 . Ahoj, píšeš o Krku. Boli ste? Mňa zaujíma Punat, hotel Omorila, máte skúsenosti? Čo okolie, more, počasie? Ďakujem.

mima595
14. mar 2016

@kvetka08 - ,musela si si ma pomylit, my sme na Krku neboli...mali sme to ako jeden zo smerov vyhliadnutych, ale neboli sme....

viera386
21. mar 2016

Ahojte,rozmýšľam prenajať si na sezónu mobylhome .Bolo by to v Chorvátsku na Pagu-Straško druhá rada od mora.Vychádza to cca 540€ na týždeň 4 dosp+ 2 deti do 12 rokov.Ak by sme sa dali dokopy aspoň po dvoch týždńoch bolo by fajn. Šiel by nieto do toho?Prestriedali by sme sa . Ja nemám veľkú rodinu tak hľadám takto. Prosím nevkaladajte príspevky -kontakt viera386@atlas.sk