Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

petusko
28. máj 2011

@jankabambulka nestras 😲 my ideme 14.8. 😖 nasa prva dovca pri mori s detmi, tak velmi dufam, ze nam pocko vyjde.

jankabambulka
28. máj 2011

@petusko jejdanenky ja nehcem strašiť. to absolutne nie.my máme problém v otm, že chlap si nomúže hoc kedy zobrať voľno a musia to mať všetcia naraz -lebo sa musia navzájom istiť.. je potápač a teraz dostal od 1.8 a všade hovoria , že teplo bude len do polovičky júla a ja len pevne verím, že sa mýlia. minulý rok sme boli posledné 2tt júla a mali sme tam byť ešte prvé 3dni augusta ale vtedy stále pršalo a tak sme šli domov hoc sme mali zaplatené. ale vtedy sa vracali asi všetcia-to čo boli tie 40km kolony. tak my sme boli v nich .ale kedy deti začili bicyklovanie na diaľnici ? 😀

petusko
28. máj 2011

no tak to som zvedava, ale ja verim, ze sa mylia a je zavcasu este hovorit o auguste. A bude pekne a hotovo ! 😀 😉

kaja73
28. máj 2011

@petusko Dufam že sa to dobre zobrazi-je to prognoza na leto v chorvatsku.My ideme 16.8.Aspon prvy tyžden by podla prognozy malo byt super. http://www.pluska.sk/letny-relax/leto-chorvatsk...

petusko
28. máj 2011

@kaja73 jeviem to tam najst, nezobrazuje mi to, ale aspon nazov znie optimisticky. Ved uvidime. My mame ubytko zajednane, ale nie zaplatene, tak keby bolo naozaj velmi zle, tak sa nam to mozno podari prehodit. Ale verme, ze bude krasne 😎

petusko
28. máj 2011

aha a uz to vidim, tak ak to vyjde, tam nam ten tyzden bude svietit slniecko 🙂

kaja73
28. máj 2011

@petusko teraz pozeram,že je to asi minuly rok. 😒 Nesedie datumy na tento rok.16.8 je tento rok utorok,nie pondelok.Oni tam totiž radia ist pondelok 16.8 a to nesedi.

petusko
28. máj 2011

aha, to som si nevsimla. ☹ no tak nic, asi sa fakt nechame prekvapit.

mima595
28. máj 2011

@jankabambulka - a preco ste menili...prave som pozerala vyvoj vo VUB, tak prave tento vikend je skoro sezonne maximum 😀 😀 na nakup kun
ved sa ti stale viac oplati platit kartou.....
my v podstate menime v Chorvatsku, ale malo co, len na zmrzky, na atrakcie...inak vsetko plaime kartou..

jankabambulka
28. máj 2011

ja som menila na poplatky.. ale všetko ostatné platíme v € akurát nejaké atrakcie v kn a to robíme výber tam

maruska22
28. máj 2011

@heln
@darca30
@drnduliak
viem ze urcovat pocasie takto dopredu sa velmi nedá...len som chcela vediet tak vseobecne, ci má zmysel ist do Chorv. aj v septembri...my sme vlani boli prvý augustový týzden a pocasie bolo tak do 28 stupnov a tiez dost veterno...kupat sa sice dalo, ale myslela som ze tam bude vacsie teplo 😉

drnduliak
28. máj 2011

@maruska22 nuz pocasie je nevyspytatelne a nema zmysel sa trapit niecim, co aj tak neovplyvnime...hlavne treba pozitivne mysliet, prilis vela neocakavat a urcite to bude super najsamlepsia dovolenka 😀

lydia22
29. máj 2011

Veru tak pocasie je nevyspytatelne,my ideme o tyzden na rab a pravidelne sledujem na nete 10 dnovu predpoved ale zatial je tam take pocasie ako u nas,tak uvidime.hadam nam to vyjde.

mima595
29. máj 2011

@lydia22 - tak ty si prva tohtorocna lastovicka z MK do Chorvatska??? 🙂 tak pozdravuj a nech sa mate super 🙂 🙂 ....normalne ti zavidim / ale v dobrom 😉 /

bubinko83
29. máj 2011

@lydia22 daj vediet ako je na Rabe ???? My ideme v strede jula 😉

svataterezicka
29. máj 2011

Nevíte kolik stojí ve Slovinsku 7denní dálniční známka?

lydia22
29. máj 2011

@bubinko83 jasne dam vediet a kde konkretne idete?my do banjolu ale chcem ist pozriet aj do loparu a suha punta.

zuzkap2
29. máj 2011

@lydia22 dufam ze vam pocasie vyjde 🙂 my ideme na Rab 1.7

maruska22
29. máj 2011

@drnduliak mne je to v podstate jedno kedy pojdeme...ja som schopná zbalit sa aj dnes 😀 , len muz si potrebuje nahlasovat dovolenku, tak to musim zhruba naplánovat...vlani sme ani neplánovali ist, len sme sa tak v polovici jula rozhodli a 1. augusta som uz lezala na pláži 😀 niekedy su neplánované akcie tie najlepsie 😉

zuba
29. máj 2011
lucinocka
29. máj 2011

v juznej dalmaciji je najstabilnejsie pocasie.... tu prsi posledne 2 junove tyzdne a druhy septembrovy 😀

bubinko83
29. máj 2011

@lydia22 ,my ideme do Loparu tak sa tešim na tvoje referencie 🙂

darca30
29. máj 2011

@maruska22 No nám tiež dosť fúkalo aj pršalo a more bolo chladné. Tiež som bola pred pár rokmi vo Vodiciach prvý septembrový týždeň a bolo krásne. Minulý rok to bolo na figu, ale celkovo bolo chladné leto aj tu 😒 . Tak želám, nech Vám tentokrát počasie výjde. 😉

svataterezicka
30. máj 2011

@zuba Děkuji 🙂 Ted mi říkala kámoška že loni jeli přes Madarsko, že to vyjde levněji a nejsou takové kolony...

michamicha
30. máj 2011

@svataterezicka my jeli přes maďarsko v r.2008 a byla to super cesta, sice jsme jeli podstatně dýl než přes slovinsko a chorvatsko po dálnici, ale cestu jsme si užili, je to tam krásně zelený a mně moc sympatická krajina 😉 akorát někomu by nemuselo vyhovovat to vlhko, je tam jak v prádelně 😅 😀

fatima30
30. máj 2011

baby nemate niektora sukromny kontakt na majitela na apartman alebo izbu pri alebo v Trogire?cez cestovky strasne drahe a neviem ci ist naslepo dvaja plus 11 mesacne dieta.

alebo nejake krasne sukromne ubytovanie v chorvatsku priamo na majitela hocikde,mozete mi poslat na mail fatinka@centrum.sk alebo aj tu.
velmi pekne dakujem,urcite sa lepsie dohodnem sukromne ako cez cestovku.

zuba
30. máj 2011

@michamicha No tak ja som cez madarsko išla tiež raz,ale cesta bola samá diera a nakoľko sm eišli v noci, tak sme na tých dierach skoro prišli o auto ☹

mima595
30. máj 2011

@zuba - no ano, cesty pre zajace su sama diera v madarsku, ale dialnice su super...my sme pred 2 rokmi zle odbocili podla navigacie, nas naviedla mimo dialnice a tie cesty fakt nic moc...ale naspat sme sa riadili navesnymi tabulami a dialnice uplne parada...siroke, vynikajuce znacenie

ciko85
30. máj 2011

baby boli ste uz niektora na ostrove Krk-Malinska ako tam je?...my ideme do chorvatska po 1x,tak dufam,ze nam pocasie vyjde ideme presne za 4tyzdne 🙂 uz sa nevieme dockat 😉 len ta cesta bude pre nas hotova katastrofa Zara nam nechce sediet v autosedacke dokonca ani ked ideme v noci,tak tam nechce spat...juuuj dufam,ze to prezijeme 😅

mimisash
30. máj 2011

@ciko85
ahoj na krku budete raz dva, je to len cca 6 hodin cesty a v malinskej je super konoba vola sa bracera a ak mate radi sardinky musle a ine morske tak si tam isto pochutite