Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

zuz757
24. jún 2013

hpaja, boli sme v hoteli funimation pred tromi rokmi a boli sme velmi spokojni, pekne prostredie, izby a vynikajuce jedlo, ja urcite odporucam

halit13
25. jún 2013

@hpaja len ak si ho vyberiete, dajte si určite do poznámky, že morská strana alebo parkovisko, lebo časť hotela je priamo nad veľkými odpadkovými kontajnermi a šialene to smrdí - alebo len napíšte, že určite nie izbu nad tým ..... hotel je to inak krásny, aj prostredie a možnosť výletov

hpaja
25. jún 2013

@zuz757
@halit13
Moc děkuji za info, už jsme si to včera zarezervovali a v pátek vyrážíme 🙂 Nemáme to přes cestovku, objednali jsme přímo na stránkách hotelu a měli bychom mít výhled na moře 🙂 a jaké jsou pokoje? Myslím velikostně? Větší rodinný už volný nebyl, tak máme ten menší rodinný 2+2.

alzbet124
25. jún 2013

toto vyzerá hrôzostrašne a ešte k tomu štyri 😒 : http://www.aktuality.sk/clanok/231402/pocasie-t...

petraslov
27. jún 2013

My sme sa v nedeľu vrátili z Vodíc, boli sme v Chorvátsku prvýkrát, ale mne osobne dosť vadilá tá kamienková pláž a malému tiež. Inak bolo krásne, len sme bývali ďalej od centra mesta, tak tam som sa s deťmi ani nedostala.

petraslov
27. jún 2013

@jazminn my sme sa v nedeľu z Vodíc vrátili 😉

petraslov
27. jún 2013

@alami my sme sa v nedeľu vrátili z Vodíc 😉

babulinkab
28. jún 2013

My se včera vrátili z Bašky Vody. Opět Chorvatsko nezklamalo, krásné počasí, jen poslední dva dny foukal večer vítr. Moře proměnlivé, některé dny teplé jak kafíčko, jindy trošku studenější.
Koupali jsme se jak na kamenných plážích, tak i na písčitých - Omiš-Duce. Byli jsme v dinoparku v Omiši, na výletě ponorkou, každý večer promenáda.
Cesta domů přes Chorvatsko úplně v pohodě, nejhorší úsek cesty Vídeň - rakouské hranice. Tam jsme chytli kolony.

hemetre
28. jún 2013

@babulinkab mali ste vopred zajednane ubytko?

sanchezova
28. jún 2013

@adinkam čau, jezdíme a právě jsme se vrátili z Drveniku, tady máš vizitku 🙂 byli jsme tam se synovcem 3,5 let a spokojenost . je to 6-10 metrů od moře 🙂

babulinkab
28. jún 2013

@hemetre my jsme měli dopředu objednané. Ale určitě není problém sehnat na místě, tam mávají cedulkama co 5 metrů.

hemetre
28. jún 2013

@babulinkab bez deti sme chodili bez ubytka, vzdy sme nasli - nebol problem, min rok sme mali zajednane, tento rok uz pojdu dve deti, tak rozmyslam ci zajednat alebo nie, a chcem nieco halvne blizko vody. A nechceme ist hlavne niekam daleko.

livia123
29. jún 2013

@hemetre ...držim vam palce, ale ja by som urcite nesla v sezone s detmi na "blind". Poznam rodinku. vlani cely den hladali a nic nebolo volne...nakoniec uz súhlasili aj s takym ubytovaním, co by si inak nevybrali...mozno mali velku smolu 😖 ...aj my ideme 5.7. do CR na 10 dni a máme apartman zajednané...som zvedavá, uz by som dnes isla 😉

majajaja
30. jún 2013

@babulinkab Ahoj, odjíždíme v týdnu do Omise-Duce, budeme v domě na pláži, a zaujalo mně jak píšeš že jste měli výlet ponorkou - o co prosímtě šlo? A Dinopark se líbil? Budeme mít děti 12-10 a 1 rok.
Taky bych se chtěla zeptat ostatních, snad se nebudete moc smát - u moře miminkům dáváte plenu na plavání, nebo bývají nahaté: A tím pádem, jakou tam s sebou asi berete zásobu papírových plenek?

babulinkab
30. jún 2013

@majajaja ponorka jezdí z Makarske, stojí to 75 kun za jednoho, mají akci 3+1, trvá to půl hodiny, sice v moři toho zase až tolik k vidění není, ale z té jízdy byly děti opravdu nadšené
Dinopark stojí 80 kun za jednoho, má to dvě části půlka dinosauři a půlka zábavní park, většina atrakcí je v ceně, ale kdo chce jít na aquazorbing nebo na trampolínu na lanech, tak to se platí ještě extra. Nám se tam teda líbilo. Akorát je problém, jak je vedro, že některé gumové atrakce jsou hodně rozpálené.
http://www.dinopark-croatia.com/typo3/index.php...

Přikládám foto té ponorky.

majajaja
30. jún 2013

Díky za rychlou odpověď. Tak do ponorky jedině beze mě, to raději rafty na Cetině 🙂) a na dino se asi podívat půjdeme 🙂

miskab
2. júl 2013

Ahojte babulky chcem sa spytat bol niekto tento rok v chorvatsku na ostrove krk? chceli by sme tam ist kvoli malemu ye vraj su tam jemnulinke kamienky plaz vhodna pre deti? nechceme ist na kamennistu plaz,chceme ist na blink neviete kolko tam stoji ubytko na noc? dakujem za info

miskab
2. júl 2013

este som sa chcela spytat kde je na krku piesocnata plaz?

katarina3011
3. júl 2013

@livia123
Suhlasim a opat by som Vám všetkým mamičkám poradila, radšej sa pýtajte vopred ak chcete ísť na vlstnú päsť ...
Ak sa chystáte na dovolenku do strednej Dalmácie, oblasť Trogir, Ciovo, Kaštela, tu žijem a máme s kamarátkou Andrejkou cestovku, tak naozaj rady poradíme. Máme už aj mamičky, ktoré si u nás rezervovali, dokonca sa nám mamička s nickom lalajka vrátila s dovolenky a podľa jej slov bola veeeeeeeeeľmi spokojná. Koniec koncov môžete nás sledovať aj na Facebooku pod Kastela Travel.
Dievčatá pýtajte sa 🙂 ale prosím len an túto oblasť, tu to naozaj poznáme a ostatné oblasti môžeme preveriť, ale už to budú inforemácie z druhej ruky 🙂

livia123
3. júl 2013

@katarina3011 ...pocula som aj dobre aj zle o Petrčane (Severná Dalmácia), ale v tomto roku sme sa rozhodli, ze tam predsa pojdeme 🙂 apartman máme rezervované....chceli by sme sa pozriet okrem Zadaru aj Nin, aj ine miesta, ktoré by mohli byt zaujímavé aj pre deti...uz som nasla na webe nejaky Dinopark nedaleko Splitu, mozno tam pojdeme ...ale bola by som vdacná za nejaké rady a nápady 🙂 nudit sa nebudeme, ale chcem mat aspon nejaky plán A a nielen sa povalovat na plázi...to nie sme my 🙂

katarina3011
3. júl 2013

Najlepsie pre detiska je podla mna v Sibeniku Solaris aquapark a co sa tyka toho Dinoparku v Omisi, tam som osobne s malym nebola, ale som pocula, ze to nieje nic extra ... je pravda, ze mi to povedala mamicka a deticky sa tam celkom tesili, takze to je asi nie velmi objektivny pohlad.
Definitivne odporucam Solaris, je tam toho kopec pre deti. A na vylety urcite v okoli Splita sa urcite choidte pozriet do Salony a do jaskyne Vranjaca...

livia123
3. júl 2013

@katarina3011 dakujem za tip 🙂 ....este to ma troska znepokojuje, ze teplota mora bude podla predpovedi len 22-23 C 😒 , no co uz ked nam vyhovel len tento termín...

katarina3011
4. júl 2013

@livia123
Tak vám aspoň nebude horúco, lebo teda ja osobne nemám rada, keď je vonku horúco vleziem do mora a je mi ešte teplješie 🙂 A keď chcete veľa pobehovať po okolí, tak je to možno aj lepšie 🙂
Ak budete mať cestu cez kaštel, tak sa zastavte 🙂

kamka17
4. júl 2013

pekný deň prajem žienky...v sobotu odchádzame na Istriu, Pula Banjole...mám z toho celkom statočný stres, hlavne cesta s malou bude asi zábava a chlap ešte prišiel s tým, že kolóny na diaľnici a tak...neviete ako to tam vyzerá? teda s tými kolónami...

luba142
5. júl 2013

ahojte, nepotrebujete damsku obuv do mora?

jazminn
5. júl 2013

@petraslov no vidiš, a my dnes sme prišli- v piatok. Bolo super, dokonca sme na oláži stretli playmetku Plačkovu s kamarátmi tam bola vo Vodiciach a bulvár píše, že v Zadare, a odfotená je pláž vo Vodiciach, v skutočnosti tie prsia nemala vôbec také veľké ako pôsobia v telke, správala sa úplne normálne...takže aj taký zážitok.
Naozaj v tých Vodiciach ten hotel Imperiál a Vilky-ubytko na úrovni a o strave ani nehovorim, mali sme polopenziu švedské stoly, jedenia, ovocia a o zákuskoch ani nehovorím....idem sa postaviť na váhu...iste kilo hore!

jazminn
5. júl 2013

@kamka17 žiadne kolony nie sú...

mirenka84
5. júl 2013

Ahojte,chcela by som sa opytat ci ste niektora nahodou nebola na Pule v hotely Belvedere.dakujem

petraslov
5. júl 2013

@jazminn tak ste si super užili, je tam fakt pekne, len škoda, že my sme sa do centra mesta vôbec nedostali 😉 Tak aj takúto celebritu ste videli? no vidíš, stačí ísť len do Vodíc, hm?! 😀 My sme stravu nemali zajednanú, varili sme si sami, ale keď niekedy nabudúce pôjdeme, tak si dáme tiež už polpenziu 😉

maruskat
6. júl 2013

@obcansr Mozes mi napisat kde ste konkretne boli na Krku v Baske? V hoteli, ci apartmane? Potesil by aj nejaky link alebo kontakt,dakujem 🙂 Mozes aj do IP.