Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

vralen
5. júl 2014

@tigri my rozmyslame nad rabom.mas nejaky kontakt na ubytko.

tigri
5. júl 2014

@vralen
4x sme boli ubytovani v apartmanoch Mirakul

koka89
9. júl 2014

ahojte nevie niekto o dakom lacnom ubytovani na ostrove KRK cena na 10/noc

zuzanar2
9. júl 2014

@zuzub
Dobrý deň...už prešiel istý čas od kedy ste tu písala....ale našla som to len teraz. My sa chystáme tento rok do hotela Donat....verím, že bude všetko ok 🙂 Minulý rok sme boli nižšie V Baške Vode - hotel Hrvatska a boli sme max. spokojní. Jasné že brutal luxus to nebol, ale ušlo to a hlavne strava bola perfektná. Tento hotel Donat je hodnotený trošku lepšie, takže verím že spokojní budeme aj tento rok.
Ak by ste už boli po dovolenke, napíšte mi prosím ako sa Vám pačilo. Ďakujem.

mita30
11. júl 2014

dobrý deň, neviete mi nikto povedať, aké je teraz počasie na Rabe? Všetci ma strašia, že je škaredo - studené more! Na predpoveď z netu sa moc nespolieham ☹ dik

aaalena86
11. júl 2014

@zuzanar2 Dobrý deň.My ideme v stredu, do Baška Voda do toho hotela čo vy.Píšete,že ste boli max.spokojní.Tak to ste ma potešili. 🙂

rena40
11. júl 2014

@mita30
ahoj,to by zaujímalo aj mna,odchádzame v nedelu večer...ak sa ti dakto ozve,daj mi prosím vedieť 😉
Inak tie predpovede sú naozaj rôzne,od utorka by sa malo zlepšiť....aspon dúfam,len more sa schladilo 😒

zuzanar2
11. júl 2014

@aaalena86
Ako ja si myslím, že fakt úplne v pohode. Teda pokiaľ neočakávate maximálny luxus. Izby sú také priemerné, zariadenie postaršie...ale tak nejdem tam kvôli tomu. Strava bola fakt dobrá a more fantastické, krásne čisté. Poobede už to bolo horšie a priplavilo sa tam kadečo ale dá sa nájsť nižšie aj taký menej frekventovaný kúsok pláže a tam bolo fantasticky. Videla som si aj v hlbokej vode krásne na nohy 🙂 Prajem príjemnú dovolenku.

aaalena86
11. júl 2014

@zuzanar2 ďakujem.Tak to ma teší.S tým zariadením som počítala,lebo to aj v cestovke uvádzajú.Ak more a strava bola super tak to je hlavné. 🙂

lucy1001
12. júl 2014

@mita30 My sme sa práve vrátili z Bašky - Krk. Týždeň bol troška upršaný, ale bolo to v pohode. Ráno pršalo a cez deň sme sa kúpali, krásne svietilo slniečko. Voda troška chladnejšia ako po minulé roky, ale zase toto leto nevyzerá byť veľmi horúce. Zaujímavé bolo, že bola každý deň iná :D a tiež iná ráno a iná večer. Nebojte sa, počko bude ok 🙂.

lucy1001
12. júl 2014

Práve sme sa vrátili z Bašky. Ak by niekto chcel nejaké info, pokojne 🙂 ...

bublinka127
13. júl 2014

@lucy1001 mohla by som poprosiť o nejaké foto??? Severné pláže som už videla, tak ma zaujímajú tie južné...môžem poprosiť aj link na ubytovanie?? Pláž v Baške bola dosť plná?

Ja tiež sledujem predpoved počasia, tento víkend v Dubrovniku len 23 st.
Dakujem.

lucy1001
13. júl 2014

@bublinka127 pláž v Baške bola plná. Keďže mi veľmi neobľubujeme taký nátresk a a ani piesok, chodili sme sa kúpať úplne na kraj do Zaroku. Sú tam kamene, ale pohodička, kľud. Dajú sa zapožičať 2 lehátka a slnečník za 90 kuna na deň, čo je cca 12€. Pozvoľný vstup do mora, kamene ale nie šutre a po cca 5m piesok. Inak my sme boli v Baške na Krku, nie v Baška voda. A počasie? Napr. do štvrtka super, ale nie horúco ako minulé leto. Vo štvrtok celý deň pršalo, tak sme využili aj bundy a pláštenku na káričku. V piatok dopoludnia zamračené a po daždi, voda studená. Na obed dážď a následne super teplo, slnečno a okolo piatej večer perfektné kúpania v teplučkej vode :D. Toto leto je fakt nevyspytateľné. Fotky môžem poslať, ale nemýliš si to? To nie je juh. Išli sme cez Adrialin (už druhý krát), ck super ale ubytko som nevybrala dobré. 450m vzduchom od mora je ďaleko :(.

diana23
13. júl 2014

Ahojte, neviete, či sa dá dostať do Solarisu, keď ste tam nie ubytovaní, aj za nejaký poplatok trebárs?

bublinka127
14. júl 2014

@lucy1001 nemýlim si to, chcela som info o Baške na Krku

amatas
14. júl 2014

@rena40
More má 24 stupňov a od zajtra zrážky končia...Vraj majú nastúpiť horúce dni a pre všetky mamičky, ktoré cestujú v auguste, leto má byť najteplejšie práve v auguste 🙂

amatas
14. júl 2014

@diana23
Do Solarisu môžete zájsť aj keď tam nie ste ubytovaní, vstupné je pre deti do 6 rokov 70Kuna a pre ostatných 100 Kuna 🙂

amatas
14. júl 2014

@zverkova
Momentálne v Chorvátsku, tak hovoria naši hostia. Vraj na Slovensku zamenili v kurze 7,3 Kuna a tu 7,5 🙂
Pekný večer...

haslerka27
14. júl 2014

Budúci týždeň ideme do biogradu,teda par km odtiaľ konkr.svaty Filip i jakov.bol tam niekto?čo pozeram počasie,ma tam byt cez 30cely čas čo tam budeme tak sme radi.naco by sme nemali zabudnúť?ideme partia17ludi s detmi😌

diana23
14. júl 2014

@amatas Ďakujem, v "našej" cestovke netušili, resp. tvrdili, že určite nie...takže sa tešíme🙂

ivetah
14. júl 2014

ahojte, mozete mi prosim Vas napisat, o kolkej zvyknete vyrazat na cestu? pojdeme v podstate akoby z Bratislavy cez rakusko. dakujem za vsetky rady a odporucania.

lauraa
15. júl 2014

@ivetah kam idete? na rab vyrazame okolo 4 a doobeda sme s prestavkami uz ubytovany...mame to 500km a trajekt...

ivetah
15. júl 2014

@lauraa ideme do karlobagu, cca 660km.

ewwwe
15. júl 2014

@lauraa ahoj a vedela by si mi odporucit nejake ubytko na Rabe a ak ste tam uz boli ake su tam plaze, je moznost najst tam aj nejake tiche playe vhodne aj pre male deticky? dakujem

marlenka75
16. júl 2014

@ivetah My ideme k Zadaru Privlaka, od nás necelých 700 km, ideme cez Rakúsko a vyrážame okolo tretej ráno 🙂

lauraa
16. júl 2014

@ewwwe mas v ip 😉 , my sme chodili do Banjolu cele roky , plaz je kamienkovo pieskova, Lopar ma cisto pieskovu plaz len tam je vzdy vela ludi( znama Rajska plaz)

ivetah
16. júl 2014

@lauraa @marlenka75 dakujem kocky 🙂

amatas
16. júl 2014

@haslerka27 Ahoj, urcite nezabudnite tento rok repelenty, aparátiky proti komárom do zástrčky a fenistil. PO tých častých dažďoch máme všade v tomto teple požehnanú úrodu komárov 🙂

ivetah
16. júl 2014

@amatas vy ste v chorvatsku, mozem sa opytat, ci bude v auguste fakt len okolo 26 stupnov? co hovoria lokalne predpovede? my ideme od 3.8. (karlobag) a to podla accuweather bude vraj po burke okolo 25-26 stupnov len.... dakujem za info 🙂