Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

toni64
12. mar 2010

ahoj pepies,nechapem,ze preco ti stale neodpisali,mozno este nemaju sezonu 😀 na odpisovanie...ale vazne nam minuly rok odpisali v pohode a rychlo,aj ked teda pisali sme im asi v maji... no snad sa ti ozvu...lebo aj my chceme rezervovat uz teraz,asi sme sa pevne rozhodli,ze pojdeme do zatonu,len este musim manzela zlomit na tie lepsie apartmany,kedze maju tento rok omnoho lepsiu cenu ako minuly 🙂 a chceli by sme ist koncom juna zaciatkom jula,taky prelom,aj ked radsej by som isla v juni,ked su este neni prazdniny,je menej ludi,ale neda sa ☹

spevacka
12. mar 2010

ahojte, ďakujem za tie linky na Zaton,nevyzerá to zle, ale dosť husto, čo sa osadníkov týka, takže asi predsa len pôjdeme do toho Solaris...každá líška svoj chvost chváli... 😉

lalus
12. mar 2010

speváčka, pozerám na tú stránku solarisu 😉 Je nejaký podstatný rozdiel v jednotlivých hoteloch a vilách? Kde ste bývali vy?

toni64
13. mar 2010

ahoj spevacka,to s tym chvostom ma pobavilo 😀 ,ale nebolo tam az tak husto 😉 ,ale zase chapem,ze ked uz si niekde bola a bola si spokojna,tak sa rada vratis,ako napriklad ja,tiez pojdeme tak ako minuly rok do Zatonu 😎

pepies
13. mar 2010

ahojte, ja by som zasa na to iste miesto asi nesla ..... potrebujem zmenu ........ 😀
my chceme ist zac.septembra ....... nech je teple more 😉
zo Zatonu stale neodpisali ....... ☹

spevacka
13. mar 2010

no my sme boli aj v hoteli Niko aj Ivan, v podstate ubytovanie rovnaké, rozdiel ale bol v tom, že pred Ivanom bol veľký pekný bazén, aj celková poloha sa mi zdala lepšia, v apt.sme neboli, ale sú tam...mne sa tam najviac páčili bazány priamo na pláži, také, že si v nich máčate nôžky a popíjate drink, lebo je tam hned bar, je tam rôzna hlbka vodičky od členkovej až po asi 130, takže tam môžte byť s dieťaťom rôzneho veku, po pláži sú také pekné slamenné slnečníky, vyzerá to veľmi pekne, je tam veľký tobogán a to všetko vlastne poruke, netreba nikde chodiť a ešte sme boli veľmi spokojní so stravou-výber bohatý a rôznorodý, nemali sme pocit, že celý týždeň jeme to isté. Ubytovanie je trocha stiesnené, ale ako som už písala, ved tam sme chodili len spávať... 😉

pepies
13. mar 2010

spevacka idem kuknut este ten Solaris 😉

mna tiez viac laka ubytovanie v apartmanoch, ale so stravou ............ ja som mala este jeden tip na hotel v Chorvatsku, je to All Inclusive Hotel Donat *** a pocula som nan same chvaly. 😀 najprv som chcela ist sem, ale potom som nasla Zaton a viac ma to oslovilo .... 😉

http://tiptravel.sk/dovolenka/chorvatsko/donat/58/

Rozhodne chcem nieco so stravou, aby sme si aspon na dovolenke oddychli a nemuseli kazdy den rozmyslat, ze co budeme varit alebo kam sa pojdeme najest 😉

pepies
13. mar 2010

Toni teraz som kukala blizsie ten Family Special a je tam podmienka min. poctu osob 3, a my sme len dvaja dospeli + maly sa nerata, bo bude mat len 2 roky ☹

Inac tie **** hviezdove apartmany vyzeraju fakt super 😉

toni64
13. mar 2010

pepies,ale su tam aj studia pre dve osoby,tak to by nemal byt problem,minuly rok bol s nami aj brat s manzelkou a ich malou a ta mala v lete iba 1 rok,ale ked som teraz lepsie pozerala ceny na nas termin,tak to vychadza dost vela ☹,kedze sme uz styria...aj s tou zmenou je to pravda aj ja rada chodim na ine miesta,ale uzila som si to este bez deti 😀 ,ale teraz,ked su deti idem najradsej tak aby som sa v pripade ochorenia mohla dostat bez problemov domov,a uz sa to veru aj stalo,a nie raz ☹ ,raz este ked sme boli na Fuerteventura maly asi po dvoch dnoch dostal zapal stredneho ucha teda usiek oboch,no a pred dvoma rokmi v CHorvatsku ochoreli obaja ☹ ,ale sadli sme do auta a cez noc sme boli doma...ked ale troska vyrastu urcite zabrusim opat niekde inak ako do Chorvatska,este som skusila s detmi pred dvoma rokmi Turecko,ked nam v juni nevyslo to Chorvatsko,tak sme isli este v septembri do Turecka a bolo fantasticky,paradny hotelik,prijemne ubytovanie a malo ludi isli sm az 13.,ak by niekto chcel pozriet tu je link
http://www.dekampo-dovolenka.sk/turecko/side/ho...,
a idem este raz pozriet tie apartmany Albi a Solaris rezort-ja by som isla vsade 😀 😀 😀
a tiz som rozmyslala,ze pojdem uplne na juh Talianska konkretne do Gallipoli,neviem,ci poznate,ja som tam pracovala jedno leto a je tam uzasne ciste a krasne more a pieskove plaze,a daju sa tam tiez za vyborne ceny prenajat apartmany priamo na plazi....ale zial je to velmi daleko ☹,da sa uz aj letecky,dokonca vraj uz aj z Ba maju zacat lietat priame lety do Bari a to uz je odtaial kusocek,alebo autom a to trva aj 20 hodin ☹,takze neviem,ale chcela by som tam ist a ked tak aspon na mesiac 😀 😀 😀

pepies
13. mar 2010

toni su tam studia pre 2 osoby, ale ten family special je min. pre 3 osoby - myslia sa tym dospele osoby ☹

lalus
13. mar 2010

pepies a ak sa to oplatí a zaplatíte si to ako za tri osoby...nebude im to jedno??? skús sa opýtať, keď Ti odpíšu 😅

spevacka
13. mar 2010

toni, aj ten tvoj link nevyzerá zle... 😉 ale ja mám trocha predsudky, možno zbytočné, s 1-ročným dieťaťom do Turecka, čo vy na to? Máte skúsenosť? Inak ja už mám trocha strach, že ja vám tu vychválim ten Solaris a potom tam niekto pôjde a nebude sa mu páčiť. Hoci tam nie je nič k nepáčeniu...aspoň pre nás 😎

babula90
13. mar 2010

spevacka, my sme boli s 11 mesacnou v Turecku, ochorela ná, tam 😔 , bol to nočný let, v lietadle plakala a z klímy ochorela, boli sme v nemocnici, ale len ambulantne, nemáme dobré spomienky na Turecko 😒

babula90
13. mar 2010

toni, to máš pravdu, že ked neikto ochorie zbalíte sa ste doma, my sme v Turecku museli byť kvôli ATb s malou len v tieni, bolo to pre ňu peklo, napriek tomu, že sme šli v júni, ako naschvál sme natrafili na obrovské horúčavy- boli aj u nás v ten rok, bolo tam 43st. v tieni 😕 a ona horúčku, takže bola velmi smutná a keby som nekojila, ocitla by sa na infúzkach, ani raz sa v mori nekúpala a šli sme kvôli ekzému! 😢 Inak tam bolo super pre deti, strava vynikajúca!!! Kvôli staršej dcérke som nedala najavo, že sa trápim, tak som sa venovala jej, užili sme si tam bazény aj more, ale chudák manžel bol v hotelovej kaviarni v chládku s malou a nikdy viac ho na podobnú dovolenku nenahovorím... vlani sme s malou nebolo nikde, bál sa, ale tento rok chceme ist, ma ekzem.

babula90
13. mar 2010

na to isté miesto by som nešla ani za nič 😉 ved jetolko miest, ktore sme ešte nevideli, pdola mna je tos koda. Juh Talianska ma veeelmi laka, je to ine kafe ako sever 😀 , ale len letecky.
Krásna aj je Sardínia, Sicília, ach jo! 😎

pepies
13. mar 2010

Lalus ved to, ze neviem, ci je podmienka tej specialnej ponuky "Family Special" to, ze musia byt min. 3 dospele osoby ............. Niekedy to byva komplikovane pri tychto zvyhodnenych pobytoch, sama som robila na hoteli na obchodnom oddeleni,takze viem, o com hovorim ☹

stale mi odtial neodpisali, skusala som tam posielat aj dopyt na rezervaciu a vobec neviem, ci mi to odoslalo..... nijako sa mi tam nezobrazilo, ze trebars vas dopyt bol odoslany alebo take nieco, len mi to zamrzlo ......... 😠

Dnes som Zaton ukazala muzovi na webe, bol nadsenyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀

pepies
13. mar 2010

a este k tomu miestu dovolenky - ja by som sa vratila na jedno miesto - v Egypte sme boli v Hoteli Hilton ***** a bolo super. a kedze sa s manzelom chceme do Egypta vratit, urcite by som isla znovu do Hiltonu, bo africke hotely, to je vzdy risk, niekedy mozu byt aj pathviezdove no uroven otras - spina, drzy personal a podobne ....
Ale do Hiltonu by som sa este vratila, bolo tam super 😉

Spevacka tie hotely Solaris vyzeraju fajn, netreba to brat tak,ze ked to niekomu odporucis, musi sa to pacit aj druhemu, nemozes sa za ten hotel zarucit ................ Pokial sa Vam tam pacilo, je to ok ........... Pozerala som to a tiez sa mi to pozdava, len mnou vybrany termin uz nebol volny v ziadnom z ich hotelov 😒

lauraa
13. mar 2010

hallo pepies.. tam sme boli tiez.... nasa faraonova pomsta 😀 ma dnes uz 3 roky.....bola to super dovolenka , tiez by som sa vratila aj ked mozno nie uz do Hiltonu ale Egypta urcite..... 😵

pepies
13. mar 2010

Lauraa nasa spomienka na Egypt sa vola Jakubko a ma 1,5 roka 😀

toni64
13. mar 2010

jaaj baby,tak milujem cestovanie!!!!! 🙂
spevacka,chapem celkom tvoje obavy,mna manzel lamal straaasne dlho na to Turecko,mala som predsudky a velke!!!!a ked mala mala 2,5 roka ma zlomil a nelutujem,mozem povedat,ze to bola najlepsia nasa dovolenka ato som bola teda vselikde 😉 ,ale on uz bol predtym dvakrat ako sportovec na sustredeni,a poznal to a ja som stale odpmietala,bala som sa najma hygieny,ale myslim,ze sa nemusis bat 🙂 a s tou spokojnoustou je to tiez rozneako ja som bola strasne spokojna v tom Turecku tak tam bola jedna rodina tam bola tak nespokojna,ze uz vraj nikdy viac Turecko,la evsetko zalezi od uhlu pohladu 😉 ,aj cestovky,oni boli napriklad so slovenskou cestovkou ale nemeckom klubovom hoteli,neovladali ziadnu rec a delegatka tam bola asi tak 1x tyzdenne,nijakemu rpgramu nerozumeli ani personalu a tak boli nastvani,ze si potom vytvarali vela zbytocnych problemov,a som sa rozkecala,chcela som len povedat,ze dolezite je ist si oddychnut a nie hladat nedostatky 😀
a deticky mozu ochoriet nam tiez uz viackrat ochoreli a nic moc,ale aj tak kazdy rok vyrazam na dovolenku s nadejou,ze tento rok to bude super,ved cely rok cakam iba na to kedy sa rozbehnem a pleskenm a j detickami do mora a vylezeme az ked sme uplne rozmoceni 😀 😀 😀

a Egypt nas urcite tiez caka,moj syn je zamilovany do pyramid,akurat cakam,kym povyrastu,aby zvladli tie prehliadky a tiez mam predsudky 😀 ako som mala aj pred dovolenkou v Turecku 😀 😀

babula90
13. mar 2010

toni, ja som práveže predsudky nemala 😉 , len akosi sme nepočítali s chorobou, ke´dže chorá nebývala... inak tam bolo 90% Rusov 😝

spevacka
13. mar 2010

...no vidíte, kolko ľudí, toľko chutí, no babula, to mi ľúto, že ste mali takú dovču, inak podobne aj MM s Maťom minulý rok, poslala som ich do Chorvátska, že ja budem doma s bábätkom a Matúš prvé tri dni vracal a mal teploty (ocinko mu dal zjesť tortelini, ktoré neboli predtým v chladničke 😠 )

lilly21
13. mar 2010

spevacka - my by sme tiez chceli turecko v septembri, budeme mat tiez rok.. podla mna je turecko na dobrej hygienickej urovni,na moj vkus az prilis europske... ja luuubim egypt, ale to radsej az buduci rok... ale este v juni by som chcela chorvatsko - co hovorite na RAB- LOPAR - komplex San Marino?

spevacka
13. mar 2010

lilly, to nepoznám, ale my sme dvakrát boli na polostr.Rabac, mesto Labin a potom sa zíde do takej zátoky a tam bolo tiež dobre, ale to sme bývali na súkromí, ale sú tam aj hotely

pepies
14. mar 2010

Lili a v ktorom hoteli komplexu San Marina ste konkretne boli?
Ja som to uz predtym pozerala, zaujala ma hlavne ta piesocnata plaz, ktora je v Lopare...
Len tie hotely sa mi zdali na trosku slabej urovni - teda nie ze by som bola nejaka narocna...... Len som zatial nenasla nikoho, kto by tam bol, koho by som sa mohla opytat
Vy ste boli ako spokojni? 😀

My sme tiez uvazovali tento rok nad Tureckom v juni, volala ma kamoska, idu taka partia asi 4 rodiny s detmi, no zatial sa bojim ist s malym letecky - presne ako pisala Babula - nocny let, klimatizovane haly a busy, a obavam sa, ze by sme sa nezbalili.....
Radsej chceme ist autom do Chorvatska a ked sa nahodou nieco stane, nasadneme do auta a za 8 hodin sme doma 😀

lilly21
14. mar 2010

pepies - my tiez len chceme ist...do toho naposledy rekonstruovaneho... ked bude mat 8 mesiacov a Turecko ked bude mat rok - myslim, ze let v pohode zvladne

petinka11
15. mar 2010

😀

petinka11
15. mar 2010

zaujmalo by ma ci bol niekto v chorvatsku gradaci v tomto apartmane DRAGANA........a co by mi vedel k nemu blizsie povedat,ake je vybavenie,ci su na blizku obchody,zabava,ako daleko je plaz....a proste podrobnosti....dakujem....ideme s 1,2 rocnym dietatom tak ci je to vhodne

pepies
19. mar 2010

ahojte, tak mi konečne odpísali zo Zaton Holiday Resort, tak to nakoniec zoberieme, septembrový termín, balík "Family Special." 😀 V pondelok zaplatíme zálohu.

lalus
19. mar 2010

pepies, ktoré ubytko sme si zarezervovali a akú cenu vám tam vypočítali? môžeš aj do IP, ak nechceš verejne 😉 a čo povedali na to, že ste len dvaja dospelí?...keď ten FS je pre min. 3 osoby...