Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

iinuska
3. aug 2010

@emogeon podla mna by to mali nahlasit oni, ked ta oficialne ubytuju. Inak na najblizsej policajnej stanici

emogeon
3. aug 2010

ved to sa mi to nepaci preto hladam nahradne ubytko ach jááj...

miska73
3. aug 2010

@emogeon jak píše iinuska, když nenahlásí sami, tak musíšna policii...

ellise
3. aug 2010

ahoj holky, my se v neděli vrátili z Gradacu, na můj vkus moc lidí, jak na pláži tak ve městě, moře bylo víc neklidné, v sobotu byli velké vlny a v neděli se moře hrozně ochladilo, ale pak to šlo nahoru. Tam jsme jeli v pátek ráno, a žádná kolona, vraceli se v neděli a taky bez kolon

Loni jsme byli v Živogošče a tam se mi líbilo víc. bydlení jsme měli domluvené, měli jsme info že je letos plno, tak po loňskýcj zkušenostech jsem si to raději pojistili

petra_1988
4. aug 2010

Ahojky, chteli bychom se vybrat na dovolenku do Chorvatska nebo Italie. Mame v planu jet sami autem se tremi detmi a manzelem, jenze se chceme vyhnout cestovkam. Mame predstavu bydleni v nejakem soukromem domecku blizko plaze. Zatim jsme nic pekneho nenasli. Prosim, nemate nekdo nejaky kontakt, telefonni cislo nebo email na ,,pana/pani domaci,,? 🙂 Dekuji

wladka
4. aug 2010

ahojte..
my tiez hladame nieco na prelom august/september.. ideme na blind, v croatii som bola naposledy snad pred 15rokmi, a v Pule, byvali sme v dedine, coby dedina, doslova lazy.. a odvtedy som sa nan zanevrela 🤐 ..

prosim o pekne miesta - letoviska, kam mame ist, a kam sa to oplati.. predsa len dam sancu tomu statu 😀 ..chcem viac kamienkovu plaz - platne, ci betony to nie.. asi by som to neprezila..radsej strk, kamienky, prip. piesok, ciste more, pozvolny vstup.. a prosim o tipy na vyhladavane letoviska.. kde by bolo trosku rusno, nech nie sme v dedine, nieco aj pre malu(4roky) - aktivity, atrakcie, restiky, taverny...

dakujem..

petra_1988.. nasla som nieco, celkom dobry prehlad.. len neviem kam sa orientovat... kuki link: http://www.infoadriatic.com

petra_1988
4. aug 2010

Dekuji za link, rychle jsem to probehla, ale zdalo se mi, ze to je vsechno jizne polozene. Letos bychom chteli nekde severneji jako je Rjeka, Krk, Novy Vinodolski... My jsme chodili posledne tri roky k jednej pani do domecku a nemuzeme si ji vynachvalit. Po ctvrte uz je to ale pro nas hodne okoukane, tak chceme pauzu. Jestli mas zajem muzu ti poslat na ni cislo. Pani je Ceska, takze tam neni problem

petra_1988
4. aug 2010

@wladka : Je to pobliz Zadaru, male mestecko Starigrad. Bylo tam opravdu fajn.

emogeon
4. aug 2010

baby za pobyt v app. ste platili az na konci pobytu?

iinuska
4. aug 2010

@emogeon to zalezi aj od domacich. Ako sa dohodnete

emogeon
4. aug 2010

jasne len som chcela vediet ako to funguje v praxi,
lebo nemam skusenost este som nebola takto v app.

kamilecka
7. aug 2010

Ahojte

my sme vcera vnoci prisli z Chorvatska 🙂 Bolo supeeeer a kazdemu odporucam, ziadne auto s klimou nam netrebalo,tam sme sli v noci,tak mm musel trochu dokonca prikurit 🙂

@jankaw Aj my sme chodili na tu plaz,po ktorej sa ide po prasnej ceste 😀 bolo tam paradne,myslim ze sa volala Valikra beach 🙂 chodia tam len miestni, aj nas tam zaviedla nasa domaca 🙂

macka01
7. aug 2010

no ja si auto bez klímy neviem predstaviť.Ale ked zoberieš do uvahy ako sa posledné dni ochladilo a hlavne v noci,tak potom asi fakt nebolo treba,ale tak10 dní do zadu a viac ked boli riadne hyce by si asi inač hovorila.Ako je v Chorv.teraz??koľko asi stupnov?vraj aj prší

kamilecka
8. aug 2010

@macka01 velmi zalezi od miesta kde si,kam sa chystas. Neda sa povedat ze v CHorvatsku je pekne ..napr my ked sme odchadzali tak bolo 21 stupnov a zamracene,ale na vikend hlasili ze ma byt 30. Ak ides smerom na makarsku tak tam mas ovela viac teplejsie.
A klimu by som asi aj tak nezapla a mozem porovnat v noci sa cestuje ovela lepsie ako cez den. My sme napr stali v kolone ked sme sli cez den domov z Chorvatska.....stali sme tam vyse hodinu. Ale dialnice boli fakt vytazene na plno aj v noci aj cez den.

jankaw
8. aug 2010

@kamilecka To bola perfektna plaz, podla mna najkrajsia v okoli...

iinuska
8. aug 2010

@kamilecka zalezi, aj v ktory den ides, my chodievame v tyzdni, a da sa. A s tou cestou na noc mas pravdu. Tam ideme vzdy na noc, ale domov uz cez den

sonulienkas
8. aug 2010

iinuška my takisto, tam na noc , naspäť cez deň a to si teda bez klímy neviem predstaviť 😖

iinuska
8. aug 2010

@sonulienkas my mame klimu a Adamko sa v autosedacke poti aj tak 😖

potvorka
9. aug 2010

ahojte, my mame ist v piatok v noci, ale kedze pozeram pocasie tak to asi zrusime ☹ a ak sa vmestime do normalnej ceny tak poletime do tepla 😨
http://www.foreca.com/Croatia/Rab?tenday
no co vy na to ????

martinka79
9. aug 2010

tak my máme dovolenou v chorvatsku za sebou. ostrov Hvar samo nádhera... počasí jedinečné a s pevninou se nedá srovnávat. tam jezdíme na noc.... hranice překračujeme kolem 20hod a na m ístě jsme do 10hod dopo... i s trajektem... děti v noci vesměs spí. domů jezdíme na den... na pevnině nebylo nic moc.... atak jsme to zvládali super--- jinak klima je fajne...lilo od Zahřebu až po Rakousko a ČR v pásech... fakt maso, ale MM to zvládl...a děti jedinečně.... 😀

tilly
9. aug 2010

toto uz co je za leto... ved nebol jediny teply tyzden... ze by bolo vkuse teplo... co pocuvam, tak sa vsetci vracaju z chorv. predcasne... kvoli pocasiu

standa82
9. aug 2010

My máme tiež Chorvátsko za sebou. Už týždeň sme doma. Pršalo tam jeden deň. Ináč bolo super teplúčko 33 st. Boli sme na Istrii - Poreč. Cestovali sme v piatok o 21.00, malý nám zaspal o 01.30 a spal do 7.15. Domov sme išli poobede o 13.00. To už zaspal o 13.30, lebo cez obed ešte spí a večer tiež zaspal o 21.00 a spal až domov. Takže na to , že sme s ním boli 1x mimo SR, bol skvelý.

iinuska
9. aug 2010

@potvorka s tym pocasim si ma velmi nepotesila, my ideme vo stvrtok

jasminet
9. aug 2010

@tilly my sme mali prve dni 14-16 stupnov a nevratili sme sa, nezrusili sme dovcu. ved v chorvatsku je kopec veci k videniu aj za skaredeho pocasia 😉

macka01
9. aug 2010

to počasie sa blázni na celom svete,čo doposiaľ bol august(8)najteplejší,začína sa to presuvať na jún,júl.Tiež sme vždy cestovali v aug.,tento rok sme boli od 12.júla a neľutujem,bolo nádherne teplo,niekedy až moc 😀 (38st.)Ked sme 26.eho odchádzali začalo sa ochladzovať a často poprchať,tak je to dodnes.My sme mali celých 14 dní nádherných.

tilly
9. aug 2010

@jasminet celkovo mi toto leto lezie na nervy... toto nie je leto, ani jar nebola poriadna... stale je len zamracene a skaredo...

iinuska
9. aug 2010

@tilly mozno bude pekne na jesen 😉

tilly
9. aug 2010

@iinuska dufam, ze aspon to, aspon by sme si to vynahradili na cyklovyletoch...

jasminet
9. aug 2010

@tilly jar a jesen uz velmi dlho nie su. z tepla a leta je rovno zima a naopak.

potvorka
9. aug 2010

no bojim sa ze bude zima a mrholit, tak ani vylety neporiesis, a hlavne 2 rocnemu dietatu je vsetko ukradnute, clapkanie sa vo vode a piesok je zaklad, preto sme vyberali lopar 😠 a ja tiez uz tuzim po moru, nic ine mi teraz k zivotu nechyba 😢