Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

katik80
2. mar 2014

Ahojte maminy, boli ste niekto v Brodarice? Uvítam každú skúsenosť.

tinnka9
2. mar 2014

@katik80 ahoj, my sme boli minulý rok. čo by si potrebovala vedieť?

dooscoby
2. mar 2014

Maminky aku mate skusenost s dovolenkou v Zadare oblast Bibinje. Mame ponuku na apartman,ale este som len v stadiu ano ci nie alebo potom hladam oblast Trogir,Omis len to je uz trosku dalej. Boli ste niektora na Zadare? Nie je to tam hlava na hlave?

halit13
3. mar 2014

@dooscoby len pozor aby ste v bibinje neboli pri tej odstavenej fabrike - brr

dooscoby
3. mar 2014

halit13 tak nakoniec sme vybrali a ideme cez kastela travel. Hladala som,spekulovala,ale na juh ist je aj daleko,ale co maju ludia skusenosti Omis,Duce tak ti za chrbtom fici magistrala. Na Nin,Zaton,som tiez nasla par negativ spinave plaze,riasy. Tazko sa vybera a tym,ze ideme prvy raz tak to tam nepozname hoci ja uz som bola na makarskej a Hvare a tam to bolo pekne len to som bola mlada a bez deti. To okolie Trogiru vyzera pekne tak vyskusame. Manzel by najradsej siel zasa do Talianska kvoli atrakciam,ale uz som ho zlomila na Chorvatsko tak som zveda na jeho reakciu

http://www.kastela-travel.com/slov/unit.php?id=...

halit13
3. mar 2014

@dooscoby výborne, lebo kuk tieto fotky z bibinje ...... ☹

karkana
3. mar 2014

neviete ako je na hraniciach -hlavne na Madarských,ked máme dieťatko v náhradnej star., 4mesačné a ešte má iné meno,určite budem potrebovať splnomocnenie od kolíznej a či ho aj preložiť,,,,,alebo či radšej tento rok neísť do Chorvatska,bojíme sa, aby na hraniciach neboli problémy,ale veľmi radi by sme išli-smer Crikvenica

dooscoby
3. mar 2014

@halit13 uff nie pekny pohlad.Aj o Zadare som citala,ze pekne mesto trosku komunisticke a hlucne.Inac cez tu Bibinje maju prechadzat vlaky a na pluske bol clanok,ze do mesta sa ide okolo skladky.Inac tusim aj v Duce ako je Omis bola vraj aadaka fabrika citala som diskusie,ale. uz by mala byt zburana len tam je priblem s tou cestou hlucna a tazko prechodna.Ja soma s Talianskom bola spokojna boli sme pri Caorle pekny rezort,plaz cistili kazde rano,ani nie draho len to more nie je take cire hoci rano bolo vidiet krasne na dno.Raj pre deti vsade same atrakcie co asi v Chorvatsku bude chybat.My ideme na juh kvoli klime more a hory vraj super na dychacie cesty

halit13
3. mar 2014

@dooscoby poslala som ti ip

dada2007
3. mar 2014

@dooscoby my sme boli min. rok v Nin a pohodička...žiadne riasy, špina......vôbec. A boli sme kuk aj v Zadare-krásne mesto. Atrakcie rôzne sme mali v Zaton rezorte-motorky, mega trampolíny, disco, program....atd...atd....

slunicko3001
4. mar 2014

Babenky, nevedeli by ste mi poradiť nejake ubytko v Mimiciach a nižšie ?? nemáte niektorá kontakt , lebo čo som prešla net, tak všade tie iste ponuky a ked som im napisala o cenu alebo obsadenost, tak niektorí ani nereagovali.. Dakujem 🙂

c15211b8
4. mar 2014

@slunicko3001 ahoj my sme boli v mimiciach, ubytko krasne ale strasne strmy kopec na plaz len po schodoch sa dalo ist, plaz krasna ale uplny zapadakov

stepanka87
5. mar 2014

Ahoj,my jezdime do Chorvatska od synova prvniho roku,jezdime do Zaton holiday resort,v borovicovem haji s piscitou plazi,na to si dej pozor,malo kde se v Chorvatsku najde piscita plaz.Je tam spoustu hrist,bazenovy komplex s brouzdalistem.Ubytovani je bud 3* nebo 4* apartmanech a pokud byste jeli v zari,tak je to min.o pulku levnejsi nez o prazdninach.Ubytovani ve 4*je velky luxus.

hasprica
6. mar 2014

ahojte baby viete mi poradit najblizsiu piesocnatu plaz v chorvatsku?

matejapartmani
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matejapartmani
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
halit13
6. mar 2014

@hasprica asi Medulin-Pula

katarina3011
11. mar 2014

Dievčatá ja vám odporúčam dovolenku v Kaštel Štafilici... 🙂

aulicna
16. mar 2014

@stepanka87 mozem poprosit link? Plaz je hned pri rezorte?

stepanka87
16. mar 2014

@aulicna je to www.zaton.hr,pisu prez mobil,tak ti nemuzu poslat primo odkaz.jinak na plaz od nejvzdalenejsiho apartmanu je cca 200m.Nemam odhad,ale je to v podstate u toho.

aulicna
16. mar 2014

@stepanka87 dik uz som to nasla cez google, piesoc.plaz bola cistucka?

dada2007
18. mar 2014

@aulicna my sme boli v Nine-ale chodili sme večer do Zatonu-na zmrzku....pivko....kvoli zábave-detské ihriská, atrakcie..... Ale aj cez den kuk. Výhodou tejto aj Ninskej pláže je, že nepotrebuješ obuv(nie sú tam ostré kamene, skaly) a nie sú tam ježkovia.......pre deti ideál.

lolonka
18. mar 2014

inak pozor..ak si myslíte , že v Chorvátsku je parádny piesok...tak sa mýlite...my sme boli v Zatone v zátoke..kde bol piesok........podľa ich.......podľa nás bahno.... 😒 ...kolega bol na ostrove...tuším na Rabe..na tej oslavovanej pieskovej pláži..a povedal tiež, že to nebol piesok..ale bahno... 😒 ..keď do Chorvátska tak na kamienky radšej....v okolí Makarskej...tam je krásne...ale hlava na hlave...nemáte ani kadiaľ ísť k moru..jedine po dekách ostatných turistov

kluvancek
18. mar 2014

@lulu2 Ahoj, ja do chorvatska len na blink. nemusím stresovať aby náhodou niekto neochorel, aby vyšlo počasie.... Mne a mojej rodine to viac vyhovuje. Nestresujeme aby sme stihli raňajky, večeru. Doma si naplánujem cca celotýždenný jedalníček - všetko jednoduché rýchlovky, alebo vopred uvarené a zavarené v pohári. Môj syn mal 13 a 1/2 mesiaca. program sme si zariadili podla svojho a potrieb syna ( celé dni sme boli na pláži - keďže sme chodili tam kde je aj tieň a syn to dobre znášal) . Čo sa týka ubytovania super- domáci sa idú pobiť aby ste bývali u nich, takže sa dá dohodnúť. A čo sa týka strach či bude niečo volné - bude, už tie časy prešli že mali plno celú sezónu. My uprednostňujeme trošku ďalej od pláže - kľud a pokoj cca 5-7km od pláže nejaká malá dedinka a sme jak v raji. Toľko z toho čo upredňostňujem s rodinou. Zažili sme dovolenku aj cez cestovku ale to neni pre nás to práve orechové.

jeja21
18. mar 2014

ahojte, vedeli by ste mi poradit nejaky apartman na Istrii -Poreč, Rovinj, Opatija, Moščenička Draga...?Blízko pri pláži, vhodný pre deti...nie betón?Zaujímajú ma možno osobné skúsenosti. dakujem

dada2007
19. mar 2014

@kluvancek vieš poradiť nejaké rýchlovky na zaváranie? dakujem!

kluvancek
19. mar 2014

Trebars bravčové dusené ( všetko dusené múžeš dať do pohára alebo do mrazáku) a dorobiš už len ryžu (a aj tú môžeš polotovar) . Kapustnicu zavarám. Lečo mávam v pohári. ..... Potom beriem cestoviny. A som toho názoru že týždeň byť na sáčkových polievkách nie je hriech, aj keď jeden večer keď si spravíme posedenie šupnem polievku na šporák nech sa pomali varí- a máme vývar cca na 2dni. Potom rajčinová je rýchla, a mávam v mrazaku predvarené struky tak aj kyselú mám cca za 10min uvarenú. Možnosti je kvantum. Ja osobne veľmi nerada varím, ale na dovolenke mi to robí celkom radosť. Čudujem sa tomu ale tam mi to fakt nevadí. @dada2007

petule12
20. mar 2014

holky my na dovolenou nakupujeme jídlo tady 🙂 dobře se to vozí a dá se to jíst.
http://www.eshop-rychle.cz/www-stmenu-cz/eshop/...

petule12
20. mar 2014

nebyl jste někdo v sv. filip i jakov?
jaké to tam je?