Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

katecameron
15. sep 2011

na ostrove krk pri Malinska dubasnica konkretne Vantacici 😉

mimkao
15. sep 2011

Aj my sa chystáme od 22 sept. na Krk- do Malinskej. Bol tam niekto v tomto čase? Bude sa dať ešte kúpať? Lebo nejak extra otužilí nie sme... 😅

martinake
2. jan 2012

Ahojte, prosím nejaký dobrý typ resp kontakt na super apartmán, letovisko, najlepšie blízko pri mori do 50m v chorvátsku. Je to jedno v ktorej časti........ Ďakujem

zuzanaadam
2. jan 2012

ja som tam bola s malým je tam super len draho ale krasa a chodte večer malý ti pospí v aute vy môžte tiež pospat niekde na tých parkoviskach. dietatu more len prospeje

alias313
2. jan 2012

ahojte, chceme si rezervovat apartman vo Vodiciach. Boli ste tam niektorá??Je to priamo v meste Vodice...Je tam aj nejaka piesocnata plaz?

martinake
3. jan 2012

To nikto nerieši ešte letnú dovolenku? Tak aspon raďte, prosím.........

jasminet
3. jan 2012

@martinake my sme minuly rok boli v tucepi, uplne na konci je rovno na plazi hotel tamaris. su tam aj izby aj apartmany. od mora oddeleny len promenadou. bolo super. dole je bazen, taky mensi, ale staci, restika... plaz je kamienkova, prirodzeny tien zo stromov.
a za seba osobne odporucam vila adria v baske na ostrove krk. tiez od mora oddelene iba promenadou. pred hotelom (apartmany) je sukromna zahrada so stromami, plaz je bez prirodzeneho tiena... baska je krasne male mestecko, stare, uzke ulicky, super obchodiky...

katun
3. jan 2012

ahojky, my sme boli v Solarise v Andrija hoteli cez Rakusku cestovku, ktoru sprostredkovala SK cestovka. Bolo to all inclusive - blizko plaze, vyhoda bola, ze sme mali napr. v cene aj vstup do bazenov vnutornych v hoteli Ivan, ked bolo zle pocasie, vyblaznil sa maly v tych bazenoch (mali rozny typ vody, teplej, studenej, morskej, streky,...) tiez bola vyhoda, ze oproti inym hotelom to bol all inclusive (asi jediny) a tak boli pri plazi zadarmo cez den aj nealko napoje, vecer alko (kto mal chut 🙂 ), tiez na obed aj vino aj pivo, zmrzlina (mnam, mnam, 😀 ) .. bolo tam vela francuzov, ktori robili vecer program - vlastne asi cely den, ale aj vecerne diskoteky pre deti, co bolo tiez fajn. ked som sa rozpravala s maminou, ktora bola cez SK cestovku tusim v NICO, mali problemy uz od zaciatku - ci s pristelkou, ci s jedlom, izbou a podobne. .. a poobede bola kafe a palacinky 🙂 tak to bolo tiez super. nuz len ta cena je vysoka, ale bola som inak spokojna, v komplexe je vela atrakcii pre deti (tiez sa musia platit, vlacik, trampoliny, poniky, auticka, minigolf,...) Tak ak sa niekto rozhoduje medzi hotelmi v Solaris komplexe, odporucam Andriju.

martinake
3. jan 2012

Ďakujem, ďalší prosím.........

lauraa
4. jan 2012

@martinake my uz mame poriesene ako kazdy rok...https://picasaweb.google.com/102146716195483106... ostrov Rab , piesok nejake apartmany aj priamo na plazi....

lauraa
4. jan 2012

@martinake https://picasaweb.google.com/102146716195483106... a tu jekusok z celeho chorvatska.....mozno sa ti nieco zapaci....

martinake
5. jan 2012

@lauraa Dakujem, stále chodievate na to isté miesto? Popozerám.........

martinake
5. jan 2012

@jasminet a do adrie ste sli cez cestovku? Pocula som uz o nej? kolko vás vyslo ubytko, nie je drahá?

jasminet
5. jan 2012

@martinake my vobec nechodime cez cestovku, vsetko vybavujeme priamo s hotelom. nooo, je dost draha, aspon ten nas apartman bol velmi drahy, lebo bol pre 6 osob, balkon, kuchyna, obyvka, 2 kupelne, vyhlad na more. su aj mensie a lacnejsie, aj bez vyhladu na more. a hlavne, je priamo na promenade a plazi.
pozri si www.hotelibaska.hr

syja
5. jan 2012

@martinake skus pozriet http://www.dovolena-chorvatsko.cz/ dost velky vyber apartmanov za super ceny a mas tam aj vzdialenosti od mora centra atd.

martinake
5. jan 2012

@syja Dakujem, idem hladať

pospecka
5. jan 2012

My jsme byli s ročním synem v městečku Orebič, hotel bellevue, all inclusive pro celou rodinu na 14dní za 22tis (druhá půlka srpna). 🙂 Přes cestovku, můžu jen a jen doporučit. byl tam bazén a brouzdaliště pro prťata. od 11 do 23 hodin postmix neomezně. Snídaně obědy večeře - švédský stoly. Fakt super. Jezdili jsme loďkou na Korčulu, fakt super dovča.

syja
6. jan 2012

@martinake alebo skus tuto http://www.chorvatsko.atour.sk/chorvatsko-ubyto...
tu maju dopodrobna opisane apartmany a mas tam aj sfoteny vyhlad z terasy plus presne rozlozenie apartmanu. A jednoduchy sposob vyhladavania.

danasek
6. jan 2012

Ahojte, možno som trochu mimo hlavnej témy, ale neviete mi dať niekto recenziu na Vodice - Srima , penzión Bonaca, Myslím ubytovanie, strava a hlavne pláže. Išli by sme aj s deťmi. Díííííííííííííík

martinkah
12. jan 2012

@martinake my sme vlani boli v obci Moščenička Draga, ale náš apartmán bol od pláže ďaleko (ale tichučko, pokoj, domáci super), takže ani nedávam link, tento rok tam ideme znova... veľmi pekná dedinka, turisti skôr zo západnej Európy, stredoeurópanov pomenej, je to skôr severne, takže aj cesta sa dala zvládnuť

martinake
12. jan 2012

@martinkah dakujem my by sme chceli nieco bezprostredne blízko pláže..........

audiova
13. jan 2012

ahojte .tak mi už máme dovolenku vybratú,tak sa veľmi vytešujem .môžem čakať až do júna ☹ .vybrali sme si Umag ,apartmány Polynesia.V Globturáckom katalógu to vyzerá ako fajn miesto,tak uvidíme.nebol tam už niekto?

babulinkab
13. jan 2012

U nás taky vybráno apartmán v Bašce Vodě na Makarské riviéře. Jedeme tam už potřetí, je to tam super 😉 😉

syja
13. jan 2012

@babulinkab baska voda je super. my sme boli minuleho roku a toho roku ideme do basko polje co je pesi 15 minut tak sa velmi tesim. ak sa mozem opytat kolko vas vide apartman, pre kolko je osob a ako daleko je od mora a v ktorej casti basky sa nachadza. vdaka

babulinkab
13. jan 2012

@syja aparmán je pro 4 osoby, v sezoně stojí kolem 80 eur za noc, mimo sezonu 53 eur za noc, je cca 120 m od moře, a v podstatě když se sejde k moři, tak je to tak v půlce hlavní promenády bych řekla. Ulice zagradina.

syja
13. jan 2012

@babulinkab Vdaka za info. My zatial vyuzivame hotely. Mala to ma zdarma a tak nas tyzden z PP stoji tolko co apartman. Ale mala rastie a tych hotelov s dietatom zdarma je cim dalej tym menej a obzvlast v baska vode. Tak v buducnosti mozno vyuzijeme. Baska voda je uzasne nie prilis rusna ani nie prislis kludna proste je kam vecer ist sa prejst.

babulinkab
13. jan 2012

@syja nás taky okouzlila. Akorát jediná nevýhoda je, že to tam máme 1000 km 😠 😠 😠 😠

syja
13. jan 2012

@babulinkab No my 1300 km ale aj tak nam stoji za to raz do roka to absolvovat. Boli sme v chorvatsku na styroch miestach ale ked poviem malej ze ideme do chorvatska tak hned prva jej reakcia je "hura uz sa tesim na trampoliny a vodicku v baska vode" tak asi tak. 🙂

ada11
13. jan 2012

aj my zvažujeme v lete Chorvátsko, len my nemáme žiadne skúsenosti 😉 raz sme boli v Bulharsku a to je všetko, ja sa bojím morských ježkov 😕 ja som tiež pozerala v cestovke hotel v Baška vode, ale zdalo sa mi to dosť drahé, tak uvidím ako sa rozhodneme 😉 bola by som rada, ak by ste napísali nejaké typy s osobnou skúsenosťou. Pre nás je dôležitý pozvoľný vstup do mora a najradšej by sme boli, aby to bolo otvorené more, nie nejaký záliv 😉

agentkak
16. jan 2012

Ahojte kočky uz zvažujem kam ist na dovku a celkom sa mi pozava RABAC máte niektorá skúsenosť ?? aspon podla foto to vyzera že tam asi je dost naročný teren pre golfáče tak neviem .... lebo chceme ist len na istriu nie daleko kvoli detom ale teda ten vyber nie moc velky... alebo viete poradit pekné mestečko na Istrii?? (okrem Pula, Medulin, Poreč) dakujem 😉