Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

roasha
25. máj 2009

sstefi,musis ist nizsie 😉
napr.sv.Filip a jakov,htl.Alba,nam sa aj tam pacilo,a dokonca bola na izbach aj kuchynka 😲 ,tak si si mohla kedy kolvek urobit kavco,alebo nieco rychle na obed/bola tam polpenzia/
plaz mas aj kamienkovu,aj piesok,voda super aj pre deticky....nemas to daleko/pod Zadarom/,klud.. 🙂

sstefi
25. máj 2009

hiii, fakt? tá polpenzia by nam bodla, totiž sa mi voooobec nechce varit na dovolenke. ani len kavu, lebo nepijem kavu 😀 😉
idem kuk 🙂

roasha
25. máj 2009

tu si pozri,take kludnucke mestecko/Biograd je 3km/ 😉 🙂
http://www.croatia.sk/sv-filip-jakov/1sfj.ph

karelka
25. máj 2009

ked chcete klud tak odporucam podgoru,je tam tak kludne ze ked vecer hodis spendlik z balkona rano ho najdes,pekne male plaze ale kamienky a ziaden jezko.alebo tucepy,krasne plaze,rusnejsie,ale este stale nie tak ako priamo makarska

geegee
26. máj 2009

ja zhanam Zaton kade-tade a vacsinou su uz take terminy, co nam vyhovuju, vypredane. My by sme chceli ist koncom augusta, mozno zaciatkom septembra - neviem ci by tam bolo este dost teplo v sept., a chcem tie 4* APP, a tie uz nemaju nikde ☹

Ja som bola par krat v Makarskej a plaze rovno v meste blizko centra boli plne, ale stacilo ist 5-10 minut severnejsie a parada - 2-3 skupinky na plazi 🙂

lalus
26. máj 2009

Karelka, prosim Ta, kde presne v Umagu ste boli? My by sme radi sli koncom júna s mesačným drobcom. Zatial sme rozhodnuti ist naslepo a v Umagu zacat hladat plaze a ubytko. Ak by si mi vsak prezradila viac, pomohlo by 😀

karelka
26. máj 2009

sol stella maris, ale aj ta sol polynesia je celkom fajn

lalus
27. máj 2009

dík, ale som to práve po sebe čítala a vidím, že píšem hlúposti 😖 ideme s ročným chlapom -checheche - a nie mesačným drobcom 😵 Aj tak však ďakujem, pozriem na nete

roasha
27. máj 2009

lalus 😀

katy1979
28. máj 2009

lalus pridavam sa ku karelke tie dve ubytka v umagu su super.

zuzidr
29. máj 2009

Ahoij,tak my sme sa rozhodli pre apartmány v Umagu,cez adriatic....chcem sa spýtať aké máte skúsenosti s touto cestoukou a ako sa to platí a podobne skúsenosti...dakujem velmi pekne....

a ešte niečo...písala som im tú predbežnú rezerváciu dnes ráno,kedy mi asi odpíšu?dakujem....

bellada
1. jún 2009

aj my ideme cez adriatic, nam odpovedali hned v ten den, ak poslete zalohu na ucet do 24 hod., dostanete aj zlavu 5%, vestky podrobnosti a instrukcie, ako postupovat vam poslu mailom....

ajus
4. jún 2009

ahojte, nam sa uz blizi 13.6. termin dovolenky, ideme do umagu-bungalovy kanegra. uz sa tesim, akurat chcem vas poprosit o radu, lebo ideme autom s malou. nie je zvyknuta na taku dlhu cestu a moj muz chce ist rano, malo by to trvat nejakych asi 8hodin..zoberiem hracky a knizky, ale aj tak. mate skusenosti s cestou s 2rocnym dietatom?

ricky
4. jún 2009

ajus- my mame tiez 2 rocnu a ked sme dlho v aute, tak mame zo sebou knizky, kde ich vsetky precitame, tak prezlecie nasich 10 barbin🙂) a ked nestaci tak vytiahnem laptop a pustim jej rozpravky🙂)
v juli ideme do chorvatska do hotela adriatic- biograd na moru, neboli ste niekto? na nete nie su recenzie...diiki 🙂)

k.a.t.k.a.
4. jún 2009

ajus knižky, papier a farbičky a mate o zabavku postarané 😉 moja malá strasne rada cestuje, teraz sme precestovali celé Taliansko a Siciliu karavanom dokopy 6000km a zvládla to perfektne 😎

roasha
4. jún 2009

ricky,musis si dat do google "biograd na moru hotel adriatic"a mas tam toho plno. 😉
http://www.uniline.hr/index.php?lang=sk&pid=611...

ajus
4. jún 2009

ste zalte, dakujem za tipy 🙂 a zelam vsetkym prijemnu dovolenku a vela slniecka 😉

ricky
4. jún 2009

roasha - no praveze nie su ziadne recenzie, nasla som tak akurat dve..jedna bola celkom pozitivna druha ne..tak reku ci tu nei niekto kto tam bol...

majulcek
6. jún 2009

ahojte baby,my sa chystame na konci mesiaca do petrcane,hotel pinija,boli ste uz niekto?pacilo sa vam? 😕

babatko88
7. jún 2009

ahojte kočky, my sme dnes prišli z chorvátska, boli sme v Rabac hotel Girandela... bolo tam super, aj celkom pekné počasie (aj keď nie moc teplo, ale tak akurát)... hotel v pohode, všetci sa sťažovali na mravcov, len my sme žiadnych nemali 😀 a to sme boli aj s malým... neodporúčam sem chodiť s deťmi v kočíku, je tam snáď milión schodov, takže malého sme museli v bugine nosiť... to nie je bohviečo... ale inak je to tak pekné, pri mori je promenáda, tam sú obchody, je to tam predražené, ale dá sa dohodnúť na cene, niekedy zľavia celkom slušne, my sme si kupovali tričká a zlacnil nám z každého 20kún (cca 3eurá)... 😅 idem sa ja asi vyspať, lebo sme boli busom a som z neho zlomená... tak peknú dovču

ankam
7. jún 2009

babatko nemala si ist niekde do Turecka???ci si ta s niekym mylim?
a co HR?pocasko moze byt?a voda v mori?

bubaczik
7. jún 2009

ahojte...tak aj my ideme tento rok do Ch.po dlhych hladaniach na nete,sme sa rozhodli ist na blend, 😕 ,šak adrenalin treba 😀 ideme asi na 2-3 tyždne,tak uvidime ,kde skončime 🙂

mna by len zaujimalo toto...isť s ba smerom cez rakusko na slovinsko a tak do chorvatska,alebo sa radšej zajsť do madarska smer na budapešť a tam sa potom pripojit na dialnicu smer do chorvatska? 😕 ide o to,že ja som počula,že v slovinsku je nejaky Cip,čo je neskutočne draho spoplatneny!tak neviem,ak by niekto niečo o tom vedel,budem rada.. 🙂

babatko88
7. jún 2009

ankam, áno, nemýliš sa, ale do turecka ideme až koncom augusta, toto chorvátsko prišlo tak narýchlo, dali sme len niečo cez 200e za nás dvoch a malého, takže nebolo veľa, tak sme vybehli kuknúť aj tam 😎
HR je v pohodke, všetko ok, počasie? no nám sa trochu pokazilo, ale nie moc, chodili sme raz v dlhom tričku a raz v krátkom, rýchlo sa oteplovalo, dve noci pršalo, ale ráno bolo pekne, kúpať som sa šla len raz, manžel bol stále vo vode, ale mne bola voda trochu studená a niekto predsa musel zostať aj s malým

babatko88
7. jún 2009

bubaczik, je to pravda, cez rakúsko a slovinsko je cesta rýchlejšia aj lepšia, ale cesty sú tam dosť spoplatnené, neviem presne (ale my sme dali za bus 82 neviem akú menu majú, autom určite o dosť menej, ale aj tak je to dosť) my sme tam spoznali jedných čechov a tý minuli 730kun na cestu (aj s benzínom), takže to je trochu dosť, ale no, ako sa to vezme... cez budapešť (cestu, diaľnicu) niečo kopú, nečakáš dlho, ale ideš krokom, no zase neplatíš toľko za cesty... viac ti neviem poradiť 🙂

kraviatko
7. jún 2009

Ahojte, chcem vás poprosiť o referencie ak ste boli s cestovkou Tiptour v chorvátksu - baška voda , neviem aký penzion myslím že Ivana, či to bolo všetko v pohode, lebo som čítala také hrozné veci ... že neviem čo teraz, keď to už máme zaplatené 😨 ďakujem

kraviatko
7. jún 2009

ahojte, my sa teiž chystáme do chorvátska, ale cez cestovku tip tour, tak vás chcem poprosiť o referencie na stredisko baška voda - penzion ivana, s touto cestovkou ..... ´dakujem

bubaczik
7. jún 2009

no porozmyšlame,jak pojdeme,v Slovinsku su myslim už eura,ne toliare,či sa mylim? 😕

inak ak si sa prave vratila,mna by zaujimali aj ceny hlavne "obedov" ..lebo akože fakt ja nemienim vyvarať tam,a decka potrebuju aspon raz za den teplu stravu 🙂
sice ked sme sa v Pariži najedli za 16€ tak v ch sa musime najesť tiež 😀

bodka13
7. jún 2009

😕 všetci(4deti +ty a mangel) ste sa najedli za 16€?....sa mi to zdá neskutočne málo
ak nechceš variť potom asi miniete dosť na stravu v reštauráciách,ja radšej uvarím vždy nejakú rýchlovku 😉 a peniažky radšej minieme na výlety 🙂

vodafon20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz