Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

radka.m.
27. júl 2009

mukky-pokud nebudete mít písečnou pláž,tak určitě doporučuji všem boty do vody,ty gumové,bez nich je to fakt riziko a nestojí za to přijít k nějakému úrazu.my jsme měli kamínkovou pláž,zkoušela jsem bez bot a byl to teda m azec a švagr šlápl minulý rok na ježka a akorát pak lítal v chorvatsku po doktorech,to za to nestojí,ježci nejsou jenom ve hloubce.my kupujeme ty obyč boty v penny,nebo v lidlu,stojí to pár korun

margareta93
27. júl 2009

ahojte,pozná niekto Vodice?teraz sa tam chystáme

sisidl
27. júl 2009

Ahoj.Vo Vodicach sme boli pred rokom a je tam dobre,aspon nam sa velmi pacilo
Mna by zaujimali ceny apartmanov na ostrove RAB-Lopar.. neviete mi poradit???

adelinka
27. júl 2009

ahojky holky..muzu se k vam taky pridat?

taky bych chtela do chorvatska..ja se rika "pas blink"nevim jak se to pise 😀 😀 😀 😀

verulka..pises ze tak jezdite a neni teda problem sehnat ubytovani..kolik vyjde ubytovani na den a osobu 😵 asi..dekuji

janca704
27. júl 2009

Ahojte.
Sisdl, my sme na Rabe boli pred dvoma rokmi a ubytko sme zohnali len izbu, varili sme si v kuchyni pani domacej (nic moc, furt nam nakukala cez plece). A ta izba stala okolo 30Eur na noc. Presne si nepamatam (a prave som sa pytala manzu a on tiez nie 😅 ), ale cca tak. No to su dva roky... A s ubytkom tam bol dost problem, zohnali sme az o nejakej 9 v noci. S dietatom by som takto uz nesla, bala by osm sa 😅 😅 😅 Ale po skusenostiach, ktore s takymito dovolenkami mame, je vacsi problem najs tubytko pre 2 o soby, ako pre povedzme 4 😉

kristina25
27. júl 2009

Ahojte.
My sme boli minuleho roku na Sirave na Kamenci, hned pri plazi sme mali hotel. Vyslo nas to na 250Eur, aj so stravou a malej kolotocmi na 6 dni.Ale vybavili sme si malu zadara, akoze este namala tri roky. Bolo super, lebo sme mali blizko vodu a restiky. Ale stale len to iste. Na dovolenku v zahranici je lepsie to, ze ides pozriet mesto, niejake pamiatky, ides na vylet lodou. V zahranici sa mi zda dovolenka lepsia. Aspon nam mala spala poobede po tri hodiny, lebo pri otvorenom okne, kde je blizko voda sa perfektne spi.

radka.m.
27. júl 2009

co jsem měla možnost poznat,tak určitě není problém sehnat ubytování přímo na místě,ale jenom takové ubytování,kde je to už dál od moře,záleží,jakou dovolenou si kdo představuje,já bych třeba na blink nejela,ne proto,že by jsme ubytování nesehnali,ale proto,že si raději připlatím více za nadstandart,někomu třeba nevadí,že to má dál na pláž,což nám by vadilo,tohle byla naše nej podmínka,já si nedovedu představit,že bychom museli ráno pobalit věci na pláž,kočárek a děti a hnali by jsme s tím,že za tři hodky budeme muset zase zpátky na oběd,nedovedu si ani představit,že bych 4děti někde honila na přeplněné pláži,pokud má někdo požadavek soukromé ubytování přímo na pláži se soukromou pláží,tak se určitě na blink nechytá,tyto domy jsdou většinou již obsazeny klienty ještě dřív na příští rok,než odtamtud odjíždějí domů,ale takovéto obyč.ubytko se určitě sežene na blink.

mukky
27. júl 2009

verulka, radka dakujem...
budeme mat kamienkovu plaz..radsej ich teda kupim nam vsetkym...radka a tie z lidla su cele uzavrete tie gumene topanocky?dnes som hladala skoro vsade ale pre maleho boli po bokoch a skoro vsade s roznymi vyrezmi atd... 😕 ,ale v lidli som nebola pozriet,zajtra tam nabehnem...

mukky
27. júl 2009

My ideme v auguste na ostrov Krk,budeme byvat v dome,2 izby s kuchynou,samostatne socialne,uz zacinam mat cestovnu horucku 😀 ,jedna noc nas bude stat 34 eur so vsetkym dohromady,verim ze to maly zvladne v pohode...

verulka
27. júl 2009

radka, my ficime na kamienkoch odvzdy uplne v pohode bosi 😉 mne osobne boty dost vadia. Asi pred 2r sme boty kupili a nenpsil ich nakoniec nikto 😀
vodice su super, boli sme tam snad 3al. 4x.
Co sa ubytka tyka, tak tento rok specialne( asi kvoli krize) si myslim, ze s ubytkom problem nie je. nas vysiel apartman- 3izby- dve mensie a jedna vacsia aj s kuchynkou a stolom a obr terasou ( 6 posteli- 3dosp a 3deti + krpe, ale ten bol zadara) 45e + ta tursisticka taxa 15e na cely tyzden 😉
je pravda, ze kazdy si musi zvazit co ocakva. My sme na plaz nikdy autom nedochadzali, teraz stacilo zbehnut schodami a hned bolo more, ale to sa nam nepacilo, tak sme sli po plazi asi 20min pesi a nasli sme si tu nasu plaz...okolo obeda sup spat a o 3tej opat na plaz..nebol to ziadny problem- teda pre nas 😉

mukky
27. júl 2009

verulka a s tym najmensim babom ste uz boli pri mori?

sisidl
27. júl 2009

mukky,nemusis zhanat tu,v pohode kupis v Chrorvatsku,maju ich tam na kazdom kroku .

mukky
27. júl 2009

sisi a vies ze som na to dnes myslela?Dufam ze nebudu nejak prehnane drahe...
ja sa tesim ze manzelov kolega tam uz isiel teraz piaty ci siesty ktrat,jeho kamarat tam ma domy a je z nasho mesta...o zakaznikov sa aj pejkne stara,ci je vsetko ok a podobne...ak by maly nedaj boze ochorel,vrati nam aj zalohu

sisidl
27. júl 2009

nie,nie je to drahe,je to v pohode,minuli rok sme kupovali ale fakt si nepamatam kolko stali,ale viem ze som si povedala ze uz zhanat na SK nebudem ze vzdy kupime tam.. je ich tam vela a dobre.. syn ani nevedel ze ma nieco na nohach su vyrobene s dobreho materialu.. 😉

mukky
27. júl 2009

dakujem,tak to vidim ze kupime tam...a kde ste boli Vy ak mozem vediet,a ako bolo?

sisidl
27. júl 2009

my sme boli dva tyzdne a boli sme tyzden vo Vodicach a tyzden na ostrove Vir. bolo perfektne 😉

sisidl
27. júl 2009

A vy? kam sa chystate?

mukky
27. júl 2009

My ideme na Krk..fiha,3 deticky,taka mlada mamina 😀

evina313
28. júl 2009

jaaaaj, kočky ked to tu čítam, až mi je nevolno 😉 my cestujeme praveže v sobotu v noci, ubytovanie nam daju až po 14.00. ja by som bola za že tam prídeme rano, veci nechame v aute a pojdeme trebars na plaz alebo niekde pokukat. ale muž nechce, že ked sa este nebudeme mat kde ubytovat. Malý ma rok.
predpokladame cestu aj s prestavkami nejakých 10 hodín.Ideme na Istriu. rozmyslali sme že vycestujeme o nejakej 03 v noci. nebude to prave cas na najvacsie zapchy?

adelinka
28. júl 2009

ahojky..holky kdy je nejlepsi dorazit do chorvatska kvuli ubytovani..chtela bych jen nekde na zacatek chorvatska

sisidl
28. júl 2009

mukky,dakujem 😀 ze mlada mamina 😀
tri mam na dve supy..prve sme mali dvojicky 😉

jonki
28. júl 2009

ahojte holky....vidim ze tu riesite vacsinou dovolenku s detickami 🙂
sme trosku iny pripad...chceme ist do chorvatska na svadobnu cestu....vlastnym autom a chceme ist aj na fakultativne vylety....neviete mi odporucit nieco pekne prosiiiiiiiim????? Zatial som bola v Chorvatsku iba v Tucepi pri Makarskej...

termin odchodu zo Slovenska piatok 11.9. zahaname asi skor nieco tichsie koli oddychu po stresovom obdobi....asi co najmenej ludi 🙂

dakujem za radu....ja by som vas aj precitala...vcera som zopar stran prebehla, ale vsetky prispevky nemam sancu stihnut 😀

verulka
28. júl 2009

mukky, jasne ze aj s nim. Min. rok mal 4mes a zvladol to na 1tku..cesta v pohode, sli sme vo stvrtok a dovca super. Vyhoda bola, ze bol len kojeny, cize absolutne ziadny problem.

radka.m.
28. júl 2009

mukky-jo,jo,ty z lidlu jsou přesně ty do vody,celé gumové,jinak určitě není problém koupit rovnou v chorvatsku,akorát že to přijde dráž.holky,potřebuji se zeptat-používáte někdo na cesty chladící box přímo do zapalování v autě?my jsme koupili,manžel neví,kam dal návod,tak se chci zeptat,jestli se to má před cestou zapnout doma do elektriky na nějakou dobu,aby se to nachladilo,nebo rovnou zapnout až na cestu v autě?a ty mrazící polštářky se tam už nemusí dávat jako do obyč.boxu?díky

alias313
28. júl 2009

my ked sme chodili do chorvatska ubytovanie sme vzdy az tam hladali a zatial sa nestalo ze by nebolo, minuly rok sme boli v Dubrovniku a tam sme mali apartman za 1600 na noc pre styroch cize to vychadzalo 400 na noc, tak to bolo v pohode a teraz ideme na Murter, tam bol ocino pred dvomi rokmi a mali fajn apartman za 300 na noc-os. tak som zvedava co najdeme my🙂))) jedine co som zabudla kolko sa plati cez madarsko ked sa ide a na chorvatskej dialnici?napiste niekto kto mate cerstve skusenosti/alebo si to pamatate..ja uz vobec nie...

lucka23
28. júl 2009

radka my mame taký box a pred cestou ho nezapiname. iba ked sa uz nosia veci do auta tak najrv sa zapoji tento box, kým sa ponosia ine veci. a tie mraziace vecicky tam uz nedavame. 😉

radka.m.
28. júl 2009

lucko díky, a vydrží ti třeba mražené maso v tom boxu celých 10hodin cesty,aniž by se rpzmrazilo?

bellada
28. júl 2009

my sme box zapojili az v aute, ale davali sme tam aj tie zmrazene vyplne, mali sme v nom iba maslo, syry, salamu, ziadne mrazene veci.......

sammy19
28. júl 2009

Ahojte. Tak sa hlasim po dovolenke 🙂 Vobec som tento rok nechcela este ist, bala som sa toho kvoli detom, ako to zvladnu a tak. Ale bolo uuuuuuuuuuuzasne! Hned by som sla spat.

chceli sme ist povodne do Brely v Chorvatsku, no ked sme tam dosli, tak to bola hlava na hlave, total plne a to nehovorim o tych ulickach plnych aut a turistov. No strasne, hned nas to odradilo, i ked ja som tam velmi chcela ist. Nakoniec sme skoncili kusok dalej v Bratusi - tam bola taka mala plaz, sice tiez podla mna dost ludi ale teda menej ako v Brele. Ubytko sme zohnali vlastne hned po prichode (nemali sme vopred zajednane) a mali sme krasny apartman s vyhladom na more.

Takze po tejto skusenosti sa uz tesim na dalsiu dovolenku o rok (ak Pan Boh da a ak bude z coho🙂)

adelinka
28. júl 2009

sammy..a kolik vas to vyslo?ja bych chtela s mojim a prckem..kolik se tam plati za decko?tak jak za dospeleho?a kolik vas to vyslo na den 😀 dekuji