Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

marianka79
18. jún 2010

@bianka234 som počula že ked tam človek príde a nemá objednané ubytko tak si tam určite nájde niečo a je to lacnejšie ako cez cestovku 😉 a o dost

bianka234
18. jún 2010

marianka ja som bola raz ešte tehotná so sestrinimi malými deckami a mamou, mali sme tel.dohodnutý penzion a ked sme tam prišli majiteľ nebol doma, syn nič nevedel, celý penzion obsadený, to bolo. 11 hodín sme cestovali skoro ma porazilo. Bojím sa lebo malý má rok a 8 mesiacov a dietu, takžeked nebude ubytko hned, tak to bude veliký problém

debbie
18. jún 2010

@marianka79 ja som zažila hladanie ubytka no dole pri omiši a nie hore prípadne pag, rab netuším či sa da ist a či niekto bol na blink a uspel 😒

debbie
18. jún 2010

@debbie nechcem sa strachovať a trpnuť celu cestu či dačo najdeme no tu cez net je to o hoooodne drahšie a nič sa mi nedarí rezervovať

marianka79
18. jún 2010

@debbie moja sestra bola hore a tam im povedali oni nevedeli že sa to dá mali to cez cestovku takže to bolo drahšie a pani domáca im to poradila 😉

debbie
18. jún 2010

čo a kde boli

debbie
18. jún 2010

ja som išla s mužom plus dvaja dospely smer omiš-makarská cez sezonu a dokonca v sobotu okolo 12.00 a pri ceste bolo hoooodne paničiek z domov a ponukali ubytko no hore ako rab,crikvenica, pag mi nikto nenapísal že sa tal da

marianka79
18. jún 2010

jaj to ja neviem kde presne 😖 ale bolo to hore lebo šli autom 😉

debbie
18. jún 2010

no to ale hore je široký pojem a my sme šli tiež autom na makarsku
😒

marianka79
18. jún 2010

na makarsku riviéru?

marianka79
18. jún 2010

daj typ na ubytko

debbie
18. jún 2010

no nič myslela som si že tu si baby posuvaju ubytko no ale ako nikto nič nedava do placu škoda....idem hladať cez cestovky 😢

marianka79
18. jún 2010

ja by som aj dala len tam idem po prvý krát i ja potrebujem niečo zohnat 😉

sonulienkas
19. jún 2010

marianka79 myslíš typ na ubytko? no ja som už bola v makarskej , tučepi , podgore, brele,baška vode- všade je krásne,my sme vždy bývali inde , lebo tam nie je problém si nájsť ubytko podľa svojích kritérií. 😵

adus123
19. jún 2010

Sonulienka, nebol problem aj ked ste hladali na blink? alebo ste mali vopred vzdy vybavene?

debbie
19. jún 2010

@sonulienkas ahoj a na blink si nebola pag,crikvenica,rab ,senj???netušíš či sa da aj tam zohnať v den príchodu???dik

sonulienkas
19. jún 2010

my vždy chodíme na blind a až tam si hľadame ubytko.
debbie - neviem ako je to vyššie , ale myslím si ,že si tam určite najdete niečo pekné podľa seba . Ja osobne by som si nezajednávala ubytko dopredu , lebo tam sa ti môže niečo viac pačiť a aj cena je väčšinou oveľa lepšia , ked si vyberáš priamo na mieste. 🙂

debbie
19. jún 2010

@sonulienkas ved takto som to riešila dole, no už mame dcerku 1,5ročnu a riskovať že nič nebude.....alebo plne obsadené....koli nej sa bojim

sarecka2
19. jún 2010

dobrý den, můžu poprosit fotečku ubytování? já byla loni s rodinou taky v Bratuši. Chtěla bych jiné ubytování s 2 pokoji.Stejně jako vy,jsme chodili do Promajny skoro pořád a večer to bylo kousek autem na Makarskou.Jinak pláž super čistá a hlavně málo lidí.Děkuji Šárka

sarecka2
19. jún 2010

@kisska dobrý den,můžu poprosit o fotečku domu-kde jste byli ubytovaní? já byla s rodinou taky v Bratuši,ale chtěla bych jiné ubytování.Děkuji Šárka

debbie
19. jún 2010

baby bol niekto na ostrove rab konkr.BANJOL? neviete o tom mieste niečo ,je tam pekne???

debbie
19. jún 2010

všade pozeram recenzie no su aj dobré aj zlé a na pagu je ako kontakt nema niekto príp.foto

sonulienkas
19. jún 2010

debbie 🙂 my sme šli prvýkrát s malou do Chorvatska , ked mala 17 mesiacov , na tri týždne a našli sme si super ubytko aj celá dovolenka bola super , no je pravda , že už odvtedy začalo chodiť na blind oveľa viac Slovákov - každým rokom pozorujeme viac slovenských turistov , aj iných , no osobne si myslím , že v júli si určite nájdete ubytko sami 😵

debbie
20. jún 2010

@sonulienkas si zlata že si ma upokojila 🙂 a vy kam chodíte? nemaš kontakt prípadne foto plaží kde ste boli

hpaja
20. jún 2010

Ahoj, za 14 dní bychom chtěli vyrazit do Chorvatska a chci se zeptat, jestli nemáte někdo tip na pěkné letovisko, kde jsou apartmány nebo studia nízko u moře? Myslím tím to, aby se nemuselo k moři po velkých schodech nebo do velkýho kopce.
Minulý rok jsme totiž byli ve vesničce Mimice (20km nad Makarskou), bylo to tam skvělý, nejsou tam vůbec hotely, takže klidná dovča, pláž i ubytko super (villa Kennedy), ale nevýhoda byla, že na pláž se muselo jít buď po schodech (asi 115, tzn. jako do 7. patra) nebo trošku oklikou po silnici, ale to byl taky děsnej krpál 😒 Synovi bylo tenkrát 7M, takže se to celkem dalo, vzala jsem ho vždycky do manducy a šlo se 🙂 Teď budu ale ve 28tt, tak to bych určitě nedala...

madlina
20. jún 2010

Ahojda.
Mám otázečku ohledně cesty do Chorvatska.Chceme vyjet asi kolem půlnoci a půl jednou v noci.jedzdíte takhle někdo? Adél jsou tři roky a přemýšlím kdy ji mám dát večer spát abych ji nemusela za pár hodin budit a přesouvat do auta.Jeký čas odjezdu se vám osvědčil?

debbie
20. jún 2010

@madlina ahoj a kam idete? mate rezerve či blink sa vam osvečil?.My planujeme odjazd tak ako chodí mala spávať dame večeru okupkame sa a začneme nosiť a baliť autíčko ak bude pršať naložíme počas dna aby sme nemali všetko mokré už len benzínka a hor sa na cestu presný čas nemame ešte dohodnutý s mužom 😉 ona sa pohrá vždy v aute ešte hodku a zabuvká sama potom len zastavíme prehodím deku a hračky ,dam podporu krčku a hor sa dovolenkovať ... 😀
hpaja aj my chceme tak niečo pri miri a pre detičky ak najdeš niečo daj info dik

sonulienkas
20. jún 2010

debbie- foto pláži nemám , ale daj si do googlového okienka tučepi , potom podgora , brela , makarska a povyskakujú ti krásne fotky týchto letovísk 🙂
pred cestou si my poobede trochu zdriemneme , potom ponosíme veci do auta, osprchujeme sa a vyrážame zhruba okolo 7 večer na noc , a ráno sme už pri mori 😵

sonulienkas
20. jún 2010

madlina - 🙂 my sme to raz tiež tak podobne skúšali ale zistili sme , že je to blbosť , pretože, ak chceš ísť okolo polnoci až jednej , tak musíš trochu skôr ísťspať a kedže je narušeny spankový biorytmus , tak my sme šli spať okolo ôsmej večer , a vstali sme o 9 večer-a teraz čo? čakať do polnoci? Takže sme sa osprchovali a o 10. večer sme už cestovali. 😵