Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

juliakocka
20. apr 2010

ahojte, chcem sa spýtať....chcela by som ísť na dovolenku s 5 mesačným bábom k moru....čo vy na to?

jazminn
20. apr 2010

Ja si myslím, že kľudne. Veď také maličke to ešte lepšie znáša, ako také 2-3 ročné. Ja keď som bola s 4 ročnou dcérou mali aj také maličké. Veď dáš do kočiarika, napapať, prebaliť a spinká. Pred slnkom musíš veľmi chrániť.

zuzin78
21. apr 2010

ahojte
chceli by sme ist do chorvatska na dovolenku, len neviem kde, by sme mali ist. mame dvojrocnu dcerku.
´mozete mi hodit nejake linky, kam idete vy?

lalus
21. apr 2010

ahojte, tak my sme sa napokon rozhodli pre Nin..už som aj pozerala nejaké súkromné ubytko na nete...nevyzerá to zle, dúfam, že to klapne a všetko bude OK 😉

iinuska
21. apr 2010

julia, my sme boli s malym v Chorvatsku, ked mal3 a pol mesiaca a bolo super. Ja odporucam 🙂

lalus, aj my rozmyslame na Ninom, kvoli piesku

katulikzlatulik
21. apr 2010

ahojte, uz mam dalsieho favorita, a to ostrov RAB - LOPAR a zevraj prekrasnu dlhu piesocnatu "rajsku" plaz? bol tam niekto?

lalus
21. apr 2010

iinuska, my chceme ísť na konci júna...stretneme sa? 😀

siminks
21. apr 2010

Ahojte aj myy plánujeme v augudte chorvátsko s dvojročnou dcérou ak niekto máte kam idete môžete hodiť linky alebo kde ste už boli to by bolo lepšie 😉
dakujem

aalinka
22. apr 2010

ahojte, tiez sme sa rozhodli pre chorvatsko, vybrali sme nakoniec ostrov Pag. uz mame zarezervovane aj ubytko apartman blizko pri plazi, tak sa uz teraz vytesujem 🙂

majkaa76
22. apr 2010

ahoj aalinka, aj my ideme na Pag-Povljana a uz sa moc tesime,,, 🙂 Ubytko mame takmer pri mori,,,Do ktoreho strediska cestujete a zhanas si nejake info o ostrove, prip. o ceste? 😉

aalinka
22. apr 2010

majkaa76, tiez ideme do Povljany 😎 .. neviem ako sa vola stredisko kam ideme, ale nas apartman Toni je cca 700 m od centra..
kedy idete? my koncom jula. co sa tyka nejakych info, tak zatial sme nezistovali nic blizsie, nam hlavne najprv treba vybavit pre malu pas a potom ostatne

majkaa76
23. apr 2010

aalinka, my ideme zaciatkom jula na dva tyzdne 😉 , vola sa apartman More,,,takze uz hadam zacneme "strihat" meter,,, 😎 😎

linette
23. apr 2010

ahojte baby 🙂
zuzin ja som bola v chorvatsku dvakrat, raz na ostrove pag mesto pag a na gradaci .. na gradaci sa mi veeeelmi lubilo, krasne prostredie, pekne ciste more 😉 blizko je aj dubrovnik na vyletik .. ale tam potrebujes pas, pretoze prechadzas kusok cez bosnu a hercegovinu.. aj na pagu bolo pekne, tam je taky zaliv .. 😉
chorvatsko je cele pekne 😉 🙂

linette
23. apr 2010

tu je zopar fotiek z gradacu

linette
23. apr 2010

a tu nieco z pagu..

lauraa
23. apr 2010

http://picasaweb.google.com/1021467161954
ak chcete niekto pozrite ,urobila som album z Chorvatska(Rab,Lopar, Podstrana,Sejn) su to moje sukromne fotky, teda viac menej su tam fotky plazi , okolia, zaujmavosti z miest ktore sme naustivili..... 😉 komentare....

girasol
24. apr 2010

ahoj babule,
ostrov Rab urcite odporucam ako dovolenkovu destinaciu nielen pre krasnu pieskovu plaz Lopar vhodnu pre detiska, v lete sa na Rabe pravidelne organizuje letny stredoveky festival Rapska fjera, http://www.kristofor.hr/english-archers.html, http://www.fjera.hr/, tento rok by sa mal uskutocnit 25. - 27.7.
a z Blavy ste tam autom za 7 hodiek,...teda ak neratam letne zapchy na dialniciach 🙄

lilly21
24. apr 2010

🙂 super, tesiim

lauraa
25. apr 2010

girasol kam chodievate? priamo do rabu?

jasminet
25. apr 2010

baby kolko kun si cca beriete na tyzden - 2osoby + 1nenarocne rocne dieta 😀

lauraa
25. apr 2010

jasminet takzko povedat ...... minuly rok sme boli na dovolenke so znamymi ,(4 dospeli, 13-rocna dcera nasich znamych,2 deti,2a3 roky)varili sme sami, kupovali sme zeleninu , ovocie,ryby na trhu, vodu , vino a pivo v supermakt, detom zmrku, zasli sme kazdy den na pivko, kavu na plazi, chodili sme do okolitych dedin na vylet, par suvenirov , poplatky na dialnici a stacilo nam 150 eur.Teda ked ideme na rab sami (2 dosp.a dieta) minieme ovela viac lebo ranajky mame v cene apartmanu a kazdy vecer sa ideme niekam najest... takze to ide do penazi.....

maryem
25. apr 2010

lalus, boli sme v Zatone min.rok, ale nie v ich rezorte. Pristup na ich plaz bol spoplatneny-ale cenu si veru nepamatam..Ale od nejakej hodiny, neviem, ci 16.,alebo tak nejako, bol uz volny vstup. A ano, na preliezky sa dalo v pohode ist, ked uz sme sa dostali do objektu..Inak sa tam dalo dostat aj cez vodu 🙂), ale to by som s detmi neskusala 😀 Tie skakacie hrady a pod. sa platili, tusim aj pre tych, ktori tam byvali.

sara2
25. apr 2010

pekný večer 🙂
Pripájam sa do debatky.Tiež sa chystáme v júli do Chorvátska.Tri rodinky a troma deťmi od 2-4.5 roka.A rozmýšľame kam.Tu spomínaný Zatone nám odporúčali a tiež poloostrov Cres.Absolútne sa nevieme rozhodnúť.Hlavne kvôli deťom chceme niečo pokojnejšie a pieskové pláže.Ak máte dobrý typ budem rada.Ďakujem 🙂

girasol
25. apr 2010

Laura, ano priamo na Rab , a mala som moznost obist niekolko plazi, aj tych zasitych, kedze moj manzel chodieva pravidelne na Rab kazde leto uz vyse 30rokov. Vy ste si ho asi tiez zamilovali, chystate sa tam i toto leto?? 😉

lauraa
25. apr 2010

aj my obiehame zasite plaze, Rab nemame tak daleko a po skusenosti z minuleho roka (boli sme na blint od Jadranova po Sejn, Svaty jur) vyhrava na celej ciare Rab..... tento rok urcite aspon na par dni v juni 😉 inak ja mam rada aj od splitu dole smerom na makarsku ale to je dost daleko.... A vy kedy cestujete?A kam priamo chodievate? My do Banjolu, k Franke.....

nikollette
25. apr 2010

Ahojte, my ideme s malymv auguste, na ostrov Pag, Novalja ( k najvacsej piesocnej plaze Zrce) maly bude lat rok a pol. Ideme do apartmanu. Jasminet tal radsej zobrat viac a priniest to spat, ako keby ste mali mat presne, a obmedzovat sa a setrit na dovolenke, nie😉 my berieme minimalne 500😉 (na tYzden)

erza
26. apr 2010

Ahojte,

prosim Vas o nejaky super typ do Chorvatska pre rodinu s detmi/vek 3 a 5, zazili ste NAJ/SUPER dovolenku v Chorvatsku niekde? Dik za info. Erza
PS<dobre som pocula o mieste RAB...?

gabbi
27. apr 2010

Holky nemate nekdo nejaky odkaz na soukrome osvedcene ubytko v Chorvatsku?
Byla bych strasne vdecna 😵

Ale koukam, ze jsou tady nazory na to, ze z detma nejezdit na dovolenou do 3 let - no to by me asi vezli🙂
My na prvni dovce byli, kdyz bylo malemu 6 mesicu - bylo to sice jenom 4 hodiny jizdy,ale prima
Na takove delsi - 9 hodin jizdy jsme byli, kdyz bylo prckovi 9 mesicu.
Vyjeli jsme kolem 10 vecer - prcek chrapkal, pak se rano probudil - zastavili jsme, prosli jsme se, nasnidali a dojeli na misto.
Vylozene si to uzival. A stat u sporaku? Ani me nenapadlo. Koupila jsem ovoce, par sklenicek, cerealie pro batolata a kdyz jsme sli na veceri tak dostal kousek brambory, nebo jsme si dali vyvar - vybrali mu zeleninu a maso. Ja myslim, ze je to takove jake si to kazdy udela aneb kdo chce hleda zpusoby, kdo nechce hleda duvody.

adelinka
27. apr 2010

ahojky
tak ja chci tak letos do chorvatska..cca cervenec
na pas blink..
gabbi a kam bys rada?nase ditka jsou skoro stejne stare a taky bych jela hned 😵

gabbi
27. apr 2010

Adeline po pravde mi to je uuuuplne jedno 😀