Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

nadush
24. jún 2010

@maartinkaa ja som sa pytala uz asi pred mesiacom 😅 skoda.. 😒

maartinkaa
24. jún 2010

@nadush ja som chodila na forum kam s detmi a tam v jednej teme o chorvatsku som sa tiez pytala, ze ci nie je nejaka mlada rodinka s detickami, ktora by sa k nam pridala..

maartinkaa
24. jún 2010

@nadush teraz sme sa zisli taka celkom dobra partia a ideme asi na blink 😀

nadush
24. jún 2010

@maartinkaa no, skoda 😅 ja zhanam, tej cesty sa obavam, ze co ked sa nieco stane... 🙄 😕

no uvidime, ak nioho nezozenieme, budeme musiet ist sami 😨

maartinkaa
24. jún 2010

@nadush chod na stranku kam s detmi, potom si klikni na piesocnu plaz v chorvatsku a na 3. strane mi jedna baba, vola sa slezakova odpisala, zial tiez uz neskoro, boli by sme sa prisali...a pise, ze vie zohnat aj ubytovanie 😉

debbie
24. jún 2010

@maartinkaa my ideme 10.7. na krk a vy kam 😀

debbie
24. jún 2010

@maartinkaa my ideme 10.7. krk baška a vy?

maartinkaa
24. jún 2010

@debbie , my by sme chceli ist asi do omisu, ale na blink 😉 akurat sa smejem, lebo som v predchadzajucom prispevku napisala, ze by sme sa prisali /ako prisavky/ 😀 😀 😀 , nie pridali 😀 😀 😀

debbie
24. jún 2010

hihi
@maartinkaa ved to aj ja zhanam na koho sa prisať hihhi 😀 je to istejšie cestovanie 😀

katka113
24. jún 2010

@nadush my chceme ísť presne v tom termíne na ostrov Rab do Loparu cez Maďarsko a tiež sa obávam pustiť sama so svojou rodinkou na takú dlhú cestu, ale máme ešte jeden veľký háčik. Nezohnala som pre našu 4 člennú rodinu ubytovanie ☹ ☹ ☹ všetko je totálne obsadené, ak môžeš tak mi prosím ťa pomôž, mohli by sme ísť tam potom spolu. Ak môžeš pomôž prosím a napíš na: ni.r.@azet.sk

katka113
24. jún 2010

nie na ni.r ale ri.n@azet.sk

katka113
24. jún 2010

-manžel mi pred chvíľkou oznámil 😒 ,že dátum sa mení (kvôli jeho práci) a do Chorvátska môžeme ísť až o týždeň neskôr od 23.07-31.07. Ale ak má niekto nejaké dobré info. na voľné ubytovanie v Lopari v spomínanom termíne nesmierne ma to poteší 🙂 🙂 🙂 , nechcem tam prísť v takom vysokom termíne na blink a nemať zarezervované ubytovanie, hlavne kvôli deťom.

vlasa
24. jún 2010

my ideme 2.7 na noc do biogradu do hotela adriatic.nejde este niekto tym smerom v tom case nahodou??? 😀 😀 😀

sonulienkas
24. jún 2010

čaute , 😵 my ideme 1. 7. na noc na makarsku , ak nám to vyjde 🙂

debbie
24. jún 2010

baby kto ma kontakt na krk baška ubytko pre dvoch plus prístelka ,som zufala vraj je to tam drahéééééé pomooooc 😲

andrea78
24. jún 2010

vlasa IP 🙂

lauraa
24. jún 2010

@katka113 super tak sa mozno uvidime , my ideme 28 na rab a urcite zajdeme aj Rajsku plaz....

lyongirl
24. jún 2010

my ideme na Rab - Lopar 20.7. - 3.8., vyrážame 19teho večer...

zuuzuu
24. jún 2010

@debbie stale nic, cez net si uz vsetko pozrela? pozri tu- je tam aj cislo na tu agenturu. my budeme asi tiez vsetko riesit na poslednu chvilu. jedina zachrana je- znami su teraz v baske v hoteli , ale vraj chcu byt dlhsie tak hladaju nejake ubytko privat- maju tiez male deticky, tak si myslim, ze kriteria podobne- prinesu mi kontakt dufam

debbie
24. jún 2010

@zuuzuu nič všetko pre 4osoby s dost.cenou dufam že daš kontakt potom 🙂 😀

debbie
24. jún 2010

@zuuzuu podte 9.7.a pojdeme spolu🙂 😀

debbie
24. jún 2010

@zuuzuu kde tu???

kamaelia
24. jún 2010

Ahoj!
Prepacte prosim, pripajam sa teraz k teme dovolenka v Chorvatsku s detmi. Mam typ na Zaton a citam, ze tu mate viaceri dobre skusenosti a spominate moznost objadnania priamo - poslali by ste prosim link?
Dakujem pekne.

reisi
24. jún 2010

katka113, my chodime kazdy rok na Lopar a tento rok som zacala riesit ubytko az mesiac dozadu a poslala som asi 50 mailov na sukromie plus som hladala cez cestovky a nic. Ale hotel Village San Marino mal este par miest volnych. My sme nic ine ako Lopar nechceli, tak sme museli najst, aj Vam sa podari🙂

hpaja
24. jún 2010

Ahoj, tak u nás je změna, nakonec nás pojede víc a sháním apt. pro 4+2... mátě některá tip na pěkné ubytko? Chtěla bych teda určitě 2 ložnice + obývák s kuch. koutem 🙂

marianka79
24. jún 2010

takže už máme konečne vybrané ideme 23.7 do31.7. na ostrov brač mesto supetar nejdete tam niekto????? 😵

katka113
25. jún 2010

@reisi hotel sme zatiaľ neriešili, chceli sme ísť radšej na privát, ak ho do dátumu odchodu nenájdem, pôjdeme na blink, a ak ho tam nezoženieme tak pôjdeme ďalej na juh.

andrejkag
25. jún 2010

@kamaelia ahoj aj my sa chystáme do zatonu, od 10. 7. a ideme len na blind, dúfam že nebude problém nájsť pekný apartmán chceme 2+1 a 2
ale potešilo by ma keby niekto poslal kontakt na ubytovanie blízko pláži 😉

sksko
25. jún 2010

@katka113 mi ideme tiez do Loparu... nam sa podarilonajst aj apartman- asi 3 tyzdne dozadu... tiez sme pisala na vsetkymozne adresy a jedna vysla...
Ono zavisi aj od toho ci a ako chces byt dalko od plaze... POdla mna prikostoloe v centre este nejake appp su....
Ak chces hotel, skus CKLIPA.. mas tam aj online ze ktore pavilony maju volne a nieje to ani take drahe aj s plnou penziou... aje to vlasne 50 az 200 m od plaze.

katka113
25. jún 2010

@sksko môžeš mi dať bližšie info. na apartmány pri kostole? Radšej by sme mali apartmán ako hotel. Vopred vrelá vďaka. Ešte som zabudla, už mi nezáleží ako ďaleko to bude od pláže, len aby to bolo v Lopare.