Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

bajnokova
2. júl 2009

Tak starší dceru tam mám zapsanou v roce 2004 a tu mladší loni 2007
Tak to je v pořádku?To jste mě trochu postrašili mi v uterý odjíždíme

bajnokova
2. júl 2009

Chyba loni 2008

bbuuggii
2. júl 2009

ahojte.
Bol už niekto v Medeline hotetl Belvedere? 🙂

ketinecka
2. júl 2009

bbuuggii, ja som nebola v belvedere ale vo vedlajsom hoteli holiday, ak mas nejake otazky, napis do ip

hankah23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
addaa
2. júl 2009

Ahojte bbuuggii, my sme v Meduline boli, ale hotel Belvedere nepoznáme. piesková pláž v meduline ani to prostredie na mňa vôbec nezapôsobilo a to mám túto krajinu strašne rada. viem nepýtala si sa na pláž ale na hotel. Píšem to len subjektívne, možno niekto bol práve v meduline uchvátený. 🙂

ketinecka
2. júl 2009

no my sme medulinom boli doslova a dopismena znechuteny 😝 co sa tyka mora a plaze, bleeeeeeeeeeeee, ale inak hotel pekny, no to k dobrej dovolenke nestaci 😒

deni84
2. júl 2009

ahojte 🙂

...veľa strán som dozadu nečítala, ale hádam niekomu poradím...

...my sme boli s našim malým prvý krát v chorvátsku keď mal 5 mesiacov a neľutujem to... to som ho ešte kojila, takže s jedlom sme nemali problémy, cestu prežil v pohode, nemal problémy ani so zmenou prostredia... my sme si to takisto užili 🙂

...boli sme s ním aj minulý rok, to už bolo trošku zložitejšie, keďže už chodil, stále musel byť niekto s ním, ale pekne sme sa prestriedali, ale tak isto, čo sa týka cesty, bol úplne v pohode a režim mu zostal taký ako doma 🙂

...cesta nám trvala si 8.5 hodiny, to sme boli asi 10km od Šibenika, min. rok sme obchádzali slovinskú dialnicu, ale netrvalo to oveľa dlhšie ako keby sme išli po dialnici, dokonca sme ani nezablúdili 😀

...tento rok ideme do Šibenika - Solaris (do apartmánov), myslím, že pre detičky ktoré už chodia a treba im robiť program čo sa týka zábavy je to fajn prostredie... bola som tam už tento rok s malý na predĺžený víkend a odvtedy sa ma stále pýta, keby pôjdeme znova 😎 ...je to komplex hotelov, apartmánov, kemp a marína - sú tam novovybudované pláže, reštiky, bazény, dest. ihrisko 🙂

...ak by ste sa niektorá potrebovali niečo spýtať, tak kľudne napíšte, rada pomôžem ak budem vedieť 🙂

lovaa
3. júl 2009

Před dovolenou jsem se sem chodila koukat a hlavně se ptala....
...a protože jsme dnes přijeli...tak můžu napsat, že to bylo fakt super. Papulka byla úplně v pohodě, cesta nám trvala 10 hodin, jeli jsme přes noc. Režim stejný jako doma, koupání se jí líbilo. Počasí krásný. Přes poledne byla jen v kočárku a pod stromama...zkrátka jsme si to moc a moc užili. je mi jasný, že stát se může cokoliv, ale tak člověk s tím musí počítat...že nám první noc plakala, pže byla zmatená z prostředí, že nám prokadila kočár...atd...prostě se to yvřešilo a hotovo 😎
Zvládla i prohlídku v ergo-nosítku na PLitvicích, buď spala nebo se koukala...zkrátka dovolená v chorvatsku byla krásná 😵 😵

co se týče cesty...objížděli jsme slovinskou dálnici tam přes Šentilj, zpátky přes Maribor a doporučovala bych tu druhou, je kratší. Jinak nebyl žádný problém, dálnice v chorvatsku je nádherná, vše přehledně značené.
Všem co letos jedou, přeji krásnou dovolenou a pokud máte blízko či při cestě Plitvice...rozhodně je nevynechejte 🙂

janinunina
3. júl 2009

Ahoj holky,
prosim Vas na dovcu do Chorvatska je potreba mit dite nekde zapsane,nebo staci rodny list???????diky

bodka13
3. júl 2009

musíš ho mať zapísané v pase 😉 ...na SK do 5rokov a od 5 musí mať svoj vlastný pas...alebo rodíč ide na občiansky a dieťa má svoj pas 😉

cica13
3. júl 2009

Bodka spravne....zobrala si mi to z ust.... 😀 😀 😀 😀 😀

bodka13
3. júl 2009

cicuška 😀 😀

sstefi
3. júl 2009

a tí slovinci nerozbehli tie týždnové dialn. známky? 😕 😠
kolega spominal, že bol par dni dozadu a že tie cesty su tam v hroznom stave, t. j. hoci aj ako u nás 😅 😨

iluska6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
margareta93
3. júl 2009

VODICE-má niekto skúsenosti?????dakujem 🙂

lovaa
4. júl 2009

sstefi, zavedli 7 denní známky...ale kdo jede takovou dálku, aby pak měl jen 6 dní "na pláži"? stejně musíš koupit dvě 7 denní a tím pádem pak ušetříš pouze 5 eur 😠
je pravda, že ta cesta není nejlepší...hlavně je to tím, že se ty silnice spravují, ale fakt se to dá 😉 není to až takový kus ta objížďka 🙂

roasha
4. júl 2009

Vodice htl Punta,perfektna strava,plaz pod hotelom kamene,dalej je krasna okruhliakova,bazen s morskou vodou pri hoteli,vo vnutri wellnes bazen,animacie.... 😎 😵
mesto pekne,plno obchodikov... 🙂

sweetberry
4. júl 2009

ahojte nepoznate nahodou niektora ostrov Murter v Chorvatsku ? hladam dobry apartman, kebyze viete cosi fajn odporucit alebo i cosi ine budem velmi vdacna
dakujem do IP ak sa da 🙂

bubaczik
5. júl 2009

..no ja som včera v spravach pozerala,že už sa neda ani Maribor obisť,že slovinci si dali zaležať,aby ste si tie znamky kupili....sstefi ale tebe načo isť cez slovinsko?pekne sa dajte na budapešt,a stamad mate štreku rovno do chorv.teba slovinsko vobec nemusi zaujimať 😉 inak,ak idete cez rakusko,treba mať reflexne vesty taky počet,aky je počet osob v aute.. 😕 to ja som vobec nevedela,a do rakuska chodime 😕 takže my pojdeme cez madarsko 😉 ideme na Makarsku,zatial mame vybranu Bašku Vodu,ale ak niekto ma nejaky typ,čo sa tyka Makarskej,dajte mi prosim vedieť 🙂
a jaaaj,že eurače sa oplati meniť tam,že kurz je 7.22 😉

alias313
5. júl 2009

ahojte mate niekto skusenost ist do chorvatska na konci augusta?chceli by sme ist s malym bude mat vtedy 5m, ale este predtym ma cakaju statnice 😕 ani som velmi nerozmyslala, ze by sme tento rok isli, ale mam hroozny ekzem a predsa aspon dakych par dni v mori by bolo fajn 😉

roasha
5. júl 2009

bubacsik,Bašku doporucujem,vratili sme sa pred tyzdnom. 🙂
ak chces foto,IP 🙂

kubinkov
5. júl 2009

alias: loni jsme byli na Pagu v Pagu cca od 15.8. a dokonce už měli mimisezónní ceny. Počasí bylo parádní. 🙂

sweetberry
5. júl 2009

ahoj roasha a vies poradit apartman vhodny? je to fajn aj pre deti ? nepoznam to vdaka

addaa
5. júl 2009

alias ahoj my sme boli min. rok od 28.08. a tento rok ideme presne v tom istom dátume. Min. rok nám vyšlo na istrii nádherné počasie a malý mal presne pol roka. Tento rok sa chystáme opäť. Veľmi sa tešíme.

roasha
5. júl 2009

apartman neporadim,my sme hotelovi,ale hod si do google :nazov mesta a apartmany,a ono ti to urcite nieco vyhodi. 😉 🙂
a este,kdekolvek sme boli,vzdy bola aj ponuka apartmanov,maju pred domom vyhodenu tabulku,tak urcite nieco najdete. 🙂

andy.a
5. júl 2009

roasha a boli ste na Baške,či na Baške Vode ?? 😕 😅
tých Bašiek je tam milión 😅 😅 😀

roasha
5. júl 2009

Baške Vode 🙂

sstefi
5. júl 2009

bubi, ja len tak, pre istotu 😀 😀 😀

karelka
6. júl 2009

alias nasi chodia vzdy posledny prazdninovy tyzden na istriu a este nemali zle pocasie,dokonca na makarskej bolo horsie pocko ako hore urcite vam to vide