Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

katie1
20. júl 2011

@tinki my sme nosili topanky do vody vsetci 🙂

miss_shy
20. júl 2011

este som nasla toto http://pljusak.com/baska/wx.htm?ttt=1311098528
treba dole kliknut na ten graf pre dlhodobu predpoved

tinad
20. júl 2011

Ahojte, ideme prvy krat k moru. Manzel vybral živogošče,hotel nimfa. Boli ste tam niekto? Berieme aj synceka. No obavam sa tej cesty, ideme cez noc. Iba my traja.

veverina
20. júl 2011

@tinad No my sme tam neboli,ale pred par dnami sme sa vratili z Chorvatska z Omisu a mam 5 mesacne dvojicky a nebol ziaden problem..coho sa obavas ? 🙂 Isli sme na noc,baby krasne spinkali az do rana..naspat sme isli cez den a to som sedela v zadu medzi nimi a zabavala ich 😀

tinad
20. júl 2011

@veverina Ja sa bojim tej cesty, ze muz zaspi, ze maly sa bude v autosedacke budit... a mozem sa spytat co ste im vsetko pobrali?

karkana
20. júl 2011

@olik2009 aj pred tým ked bola zima u nás ,tak tam bolo vraj horuco,tak aj teraz tam svieti slniečko určite

veverina
20. júl 2011

@tinad noo,muza treba zabavat 😀 vies ze aj ja som sa tohto bala,kedze ja chodievam spat o desiatej,tak reku mu v aute zaspim a co ak bude mat mikrospanok,ale ani oka som nezazmurila,rozpravali sme sa a vevericky v zadu spinkali,ak Tvoj maly spava dobre doma,tak ani v aute nebude problem,tam ho ta jazda ucicika 🙂 inak rychlo presla ta noc a uz ked vychadzalo slnko.to uz sa mi vobec spat nechcelo,mala som co kukat naokolo 😎 a brali sme toho pre male dost a tristvrtku som nevyuzila..na sebe mavali len tricka a plienku a klobuciky,lebo tam boli take horka,ze aj v bodynku by im bolo teplo..jeden den az 41 st. 😝 no a nejake lieciky zakladne a plavko-plienky,hraciu decku-hrazdicku..taka klasika,nic ine ma nenapada..kludne sa pytaj,ak Ta este nieco napadne 😉

suchakaterina
20. júl 2011

Ahoj holky co si myslíte o dovolené v Chorvatsku s 5-6měsíčním mimčem? Šli by jste do toho? Nemáme raději počkat na příští rok?

miska73
20. júl 2011

@suchakaterina našemu malému bylo vloni v Chorvatsku 7 měsíců, byli jsme tam 14 dní a báječně si to užili 😉 i cestu zvládl úplně v pohodě 🙂 ,byli tam dovolenkáři i s 3 měsíčními dětmi...

suchakaterina
20. júl 2011

@miska73 Já furt váhám ☹ ......a kde jste tam přesně byli? Ať máme inspiraci 🙂

miska73
20. júl 2011

@suchakaterina byli jsme v Šibeniku v Solarisu, bylo to tam pro malé děti prima 🙂 a pak jsme ještě týden zůstali v soukromí pár km pod Šibenikem. Fakt to nemělo chybu 🙂 , letos jsme jeli zase, ale byli jsme nejdřív v soukromí a pak jsme přejeli na Istrii a strávili druhý týden v hotelu ve Vrsaru 🙂

suchakaterina
20. júl 2011

Jéé tak to jste měli super... 🙂 a jeli jste tam přez den, nebo přez noc, mám trochu strach abych malýmu nenabourala režim.

alias313
20. júl 2011

suchakaterina ja som bola prvy krat s malym v Chorvatsku na Baška vode-keď mal necelých 5 mesiacov. A musim povedať, že bolo úplne super. Celú cestu tam aj späť prespal-išli sme v noci. Do vody nechcel, bola pre neho studená tak sme mu napustili bazénik a veget. Večer sme ho dali do kočíka, prechádzali sme sa a on spal🙂 Bol to pre mňa veľký oddych.

miska73
20. júl 2011

@suchakaterina jeli jsme na noc, zpět přes den a fakt to bylo v pohodě 🙂 a jak píše @alias313, perfektně jsem si tam oddychla... 😵

suchakaterina
20. júl 2011

@alias313
@miska73 Maminky moc děkuji za odpovědi.....díky vám už nemusím váhat a na dovču se moc těším.... 🙂 jste hodné....

miska73
20. júl 2011

@suchakaterina pěkně si dovču s malým užijte 😵 😵 😵

ivkus
20. júl 2011

@suchakaterina my chceme ist tiež teraz v auguste mala bude mat 6 mesiacov a čo som sa pytala že kludne nech ideme že malej to neuškodí žiadno

suchakaterina
20. júl 2011

@ivkus Taky už neváhám....Dominičkovi se to bude určitě líbyt 🙂

veverina
20. júl 2011

@suchakaterina aj my sme sa teraz vratili pred par dnami,male maju 5 mesiacov a bolo super,ziaden problem 🙂 skor uz je vraj tazsie s takym co prave zacina chodit,taketo malinke,kam ich posadis,tam sedia 😀

suchakaterina
20. júl 2011

@veverina to máš pravdu 🙂 musíme využít toho že ještě nechodí 😀

lauraa
20. júl 2011

@miss_shy nepozeraj predpoved ......nam predpovedali cely tyzden ochladenie, dokonca celodenny dazd a z 12 dni len jedno rano sprchlo a poobede sa kupalo.....my sme celu dovolenku cez 30 a to sme boli uz koncom juna....

miss_shy
20. júl 2011

baby ako je tym pockom? da sa na tu stranku spolahnut?

miss_shy
20. júl 2011

@lauraa dakujem, lebo uz uvazujeme ze to prelozime o par dni neskor 😖

aalinka
20. júl 2011

ahojte, sme teraz v chorvatsku na ostrove vir a pocko sa dnes pokazilo ☹ 😒 , kazdu chvilu prsi, fuka strasny vietor a aj na pocit je chladnejsie oproti vcerajsku. cakame ako sa bude vyvijat pocasie, ci ostat alebo sa zbalit a ist domov 😕 predpovede na najblizsie dni nic moc, zajtra by malo byt este ako tak dobre, ale v piatok zas dazd

aalinka
20. júl 2011

inac predpoved pocasia si mozte pozriet aj na tejto stranke http://prognoza.hr/sedam_e.php?id=sedam&param=H..., staci si vybrat oblast

kukucg
20. júl 2011

Ahojte mala by som este jednu otazku, davam dokopy cenu za dovolenku, malo by to byt 243 eur na dospelu osobu, to je ubytko a plna penzia to je ok, super podla mna, akurat mame syna ma cez 4 roky a pre neho to vychadza 220 eur, co mi pride za dieta dost vela, ale vraj (mame to spostredkovane, tak to neviem prsne) sa nad 3 roky musi platit ubutko, ale preco tolko, staci nam pristelka, vlastne ani tu nam netreba, vyspime sa aj spolu bezne tak spavame, proste sme chceli dieta brat bez narolu na lozko a bez stravy, ale vraj to nejde... mate s tym skusenosti??

macka381
20. júl 2011

Ahojte, my sa chystáme na dovolenku do Chorvátska s malým synčekom, ktorý bude mať v čase dovolenky 2,5 mesiaca. Troška sa toho bojím, kedže ešte nebude mať základné očkovanie za sebou, ale tak stravu z umelého mliečka mu pripravujem z kupovanej dojčenskej vody, ktorú zoberieme so sebou zo Slovenska a tiež aj čajík. Kúpiť k moru sa s ním nemienim chodiť, iba skoro ráno alebo neskôr podvečer na prechádzky, žiadne opalovanie...Aký je váš názor??

ia.
20. júl 2011

@macka381 v červnu jsme byli v HR se známýma, jejíž holčička měla čerstvě 3 měsíce. Kamarádka kojí, takže to měla bez problémů, malá byla skvělá, spinkala v kočárku, když nespinkala, tak seděly ve stínu, ale většinu času prospala. Taky za sebou neměla žádné očkování. Bavily jsme se, že kdyby "něco", tak domů je to 12 hodin, tak se prostě sbalí tašky a jede se...takže si to užijte 😉
my byli poprvé u moře s malým, když měl 8 měsíců, ale jela bych i dřív...

alami
20. júl 2011

@macka381 JA osobne, by som s tak malým dieťaťom nešla. V tomto veku by som sa venovala nabehnutiu na správny režim, ktorý mu takouto cestou akurát tak celý rozhasíš a potom si budeš biť hlavu o múr, prečo ti nespí, keď má a prečo je cez deň podráždený.. (z dlhodobého hľadiska, nie len na dovolenke)
zváž tiež dlhú cestu, klímu v aute aj na izbe a celkovo vyššiu teplotu von (aj večer a ráno) pre teba to dovolenka nebude, ke´dže nebudeš môcť na pláž... tak potom načo? podovolenkuje manžel? 😅 ale to je môj osobný názor a nikomu ho nevnucujem. viem, že chodia k moru aj s maličkými detičkami, je to na tvojom zvážení 🙂

ina29
20. júl 2011

My ideme vecer,od rana mam zaludok v krku,nervozna som z toho vsetkeho.Este aj pocasie otras.A aby toho nebolo malo,tak najmensia dcera ma od vcera antibiotika,ma zapalene hrdlo,nastastie bez teploty.Zajtra ma poslednu davku,dr.povedal,ze mozeme ist v pohode.Tak dufam,ze sa jej to tam nezhorsi...