Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

karkana
26. jún 2011

@urbisa ideme na Rabac,prvý krát,pred tým sme do Crikvenici chodili,už sa tešíme,len hore nás to ťahá,je tam krásne

lydia22
26. jún 2011

@zuzkap2 radsej si zoberte kuny lebo neviem ci sa da trajekt platit kartou,vsetci platili hotovostou.

diana23
26. jún 2011

@karkana ahoj, my ideme zas 1.x na kvarner - novi vinodolsli. vedela by si mi poradit nejaky vylet (okrem tych tradicnych ako plitvice a tak...). vzdy sme chodili na dalmaciu. mam trochu obavy z pocasia, mora, ale aj tak sa velmi tesim🙂

danielka_ma
26. jún 2011

@diana23 ahoj aj my ideme v stredu do novi vinodolski, idete do toho spa centra?
trochu sa obavam pocasia, to ma na hr vzdy odradilo, teraz ideme po dost dlhej dobe tak som zvedavaaa...

diana23
26. jún 2011

@danielka_ma nie, vy ano?odchazame az 16.7. tak snad bude fajn. s tym pocasim je to nepredvidatelne. planujete aj nieco popozerat?

zuzana710
26. jún 2011

takto o tyzden vyrazame na makarsku...neviete ako to tam vyzera s pocasim???

karkana
26. jún 2011

@diana23z tadial neviem,,je o dosť malé , ale celkom blízko z Crikvenice,možno aj zo Seliec , ide výletná lod na Vrbnik,odporúčam ,je tam krásne ,aj sme sa kupali plus obed, su aj ine vylety lodou inam aj na Starú Bašku všade je pekne,,obavam sa či tam nebudete mať studenu vodu,je to blizko Senj a tam je vždy studene,vôbec sme do vody nevošli,tu dalej je už super teplé,možno že bude,,v Selciach je pekne a v Crikvenici a sú tam super pláže teple more aj počasie stale pekné,

hori
26. jún 2011

Babenky, hlasim navrat z Vodic... 🙂 supeeeeer, co sa tyka miesta aj pocasia - cely tyzden slnecny hic, obcas s pofukovanim chladiveho vetrika, aby sa na plazi dalo vydrzat... 🙂 no proste kraaaasa! v dobrom zavidim vsetkym, ktorych dovca este len caka... 😉

desmodka
26. jún 2011

baby potrebujem poradit, kam na dovolenku s dietatom ale aj PSOM?? kam vy chodievate, ked beriete aj dom. milacika??? dakujem

tutifruti
26. jún 2011

@zuzkap2 da sa platit aj euráčmi

zuzkap2
26. jún 2011

@lydia22
@tutifruti
dakujem 😉

syja
26. jún 2011

@zuzana710 Noo tak my tiez vyrazame o tyzden a pocasie hmmm verim ze za ten tyzden do odchodu este predpovede upravia lebo zatial sice bez nejakych velkych dazdov ale teploty len okolo cca 27. tu mas stranku kde to mozes sledovat http://www.meteoprog.sk/sk/weather/MakarskaDA/6...

diana23
26. jún 2011

@karkana dakujem. ak bude studene voda, pojdeme do crikevnice, aj tak chcem ist urcite na tu pieskovu mestku plaz. vrbnik idem hned pozriet🙂

diana23
26. jún 2011

@karkana pozrela som vrbnik, vyzera to skvele 😀 myslis, ze sa to da zvladnut s rocnym dietatom? 😖

zuzana710
26. jún 2011

@syja http://www.makarska.sk/pocasie/ ja som pozerala tu pocasie a teda to je uplne ina predpoved... ale myslim ze makarska je dost juzne, ze tam je stale viacmenj pekne pocasie, ked sa aj nejaka ta burka prezenie, o chvilku sa zas vyjasni....hmmm, ale teda ja dufam ze budu take prave letne teploty nad 30 stupnov 🙂

danielka_ma
26. jún 2011

@diana23 hej, my ideme do toho spa...takze v pripade zleho pocasia sa budeme kupat vnutri...ale dufam, ze to nebude nutne, ideme hlavne koli moru....

gumimaci
26. jún 2011

ahojte, my sme v Omis, dnes sme boli pozriet Makarska, je horuco, ale fuka vietor, a su aj dost vlny. Na dlhe kupanie to nieje, ale na plazi sa da byt dlho 🙂

zdeniii
26. jún 2011

@danielka_ma ahojky kam jedete přesně, můžeš mi písnou link?

Holky jsem už zoufalá z vybíání, pořád se to manželovi nelíbí něco... ☹(

tutifruti
26. jún 2011

Ahoj baby, neviete ako je to s bicyklovaním v Chorvátsku... v jednom bedekri/y som čítala, že deti do 9 rokov môžu byt len v sedačke.... Neviete či je to pravda?

syja
26. jún 2011

@diana23 vrbnik je fakt nadherny. my sme tam boli tiez na vylet lodou z cirkvenice a boli tam aj rodinky s takymi drobcami v pohdoe s kociarom. plavba trva cca hodinu takze myslim ze aj drobcek by to mal v pohode zvaldnut. v ramci vyletu na vrbnik je prechadzka to je dost po kopca a do schodov ale da sa vyviest aj turistickym vlacikom takze v pohode aj s kociarikom. vramci vyletu je ochutnavka vin a kupanie na peknej plazi kde nie su skoro ziadny ludia.

syja
26. jún 2011

@zuzana710 no my ideme do baska vody co je par kilometrov od makarskej a tiez verim ze pocasie bude ok. to je este dlhodoba predpoved tyzden dopredu.verim ze sa to fakt zlepsi.

syja
26. jún 2011

@tutifruti tiez som to studovala a je to tak s tymi detmi do 9 rokov. ale tyka sa to len verejnych komunikacii tak myslim ze na promenadach a popri plazi by to malo byti ok. neviem.

tutifruti
26. jún 2011

@syja dik. ale to je dost blbé... nás to teda brutálne obmedzí... 😠

sedmolinka
26. jún 2011

Ahojte, tiež väčšinu chodíme na dovolenku na blind, 2x chorvátsko, 2x grécko, 1x bulharsko...ubytko sme si našli vždy, ale dalo to zabrať niekedy...tak určite neodporúčam hľadať ubytko s veľmi malými deťmi...teraz by sme chceli ísť začiatkom augusta do Chorvátska, ale už nie na blind, zajednáme si ubytko v cestovke alebo cez net...Boli ste niekto v BRELE, je to kúsok od Makarskej. Aké sú tam pláže, ako vyzerá mestečko a život v ňom? Ževraj pláž v Brele je vyhlásená ako 6. najkrajšia pláž sveta 🙂 A aké sú pláže v Baške Vode a na Makarskej? Osobne som bola v Chorvátsku v Dubrovniku, Trogir, Senj, ostrov Rab, Starigrad.

bubinko83
27. jún 2011

ahojte boli ste niekto tento rok na ostrove Rab? Ake je počasie a voda ? Ideme 8.jula dufam,že bude teplučko.

kessy11
27. jún 2011

ahojte, my odchádzame 16.7. do Poreču neviete mi poradiť, nejaké dobré výlety v okolí alebo nejaké dobre pláže???? Ideme s 20 mes. a 5 roč. chlapcami tak, aby to bolo niečo aj pre nich 😀 😀 😀

mima595
27. jún 2011

ahojte, ie, co poznate Nin, event. Zaton...ale skor teda Nin, lebo tam ideme... 🙂 byva tam rano nejaky trh, kde sa predavaju ryby???

danielka_ma
27. jún 2011
zdeniii
27. jún 2011

@danielka_ma wow to vypadá úžasně!! kolik to stálo?

fatima30
27. jún 2011

baby poradte ostrov rab(mali losinj),trogir alebo primosten????budeme mat rocne babo,tak kam???aj kde su pekne plaze aj nejake historicke pamiatky???dakujem