Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

peige
26. júl 2010

Tak já se taky přidávám, včera jsme se vrátili z Chorvatska a bylo skvěle 🙂 Všem přeji, které ještě cesta čeká aby bylo fajn 😉 a všem se dovča vydařila.

lauraa
26. júl 2010

@lyongirl ake je pocasie na Rabe?posunieme dovolenku????????????????

lyongirl
26. júl 2010

@lauraa ahojky, dnes bolo teplo, ale fúkal vietor, na pláži bolo celkom fajn, len sa nedalo kúpať, lebo more bolo studené... Tým, že fúkalo, tak nebolo cítiť ako to slnko pečie, ale pripekalo dobre, dlho sme tam neboli, lebo nám všade fúkal piesok...a nechceli sme sa spáliť. Deťom som dala oblečko s UV 50 a hrali sa v piesku.

dominka11
26. júl 2010

@lyongirl - takže počasie nič moc? my sa chystame v stredu na noc, mali sme ist povodne skor, ale museli sme posunut dovolenku ešte...kde ste ubytovaní? nie si nahodou blizko kempu san marino? to je na rajskej plaži...

lyongirl
26. júl 2010

@dominka11 no to počasie je také klamlivé, síce slnko svieti, ale fúka a malý zostal už soplavý a mňa bolí hrdlo, hneď sa tá zmena počasia na nás ukázala ☹
sme blízko kempu a chodíme na tú Rajskú a do kempu chodíme na WC a sprachovať sa 😀 , z domu máme asi 5 min. na pláž, sme pri hlavnej ceste...

dominka11
26. júl 2010

@lyongirl chcela by som ta o niečo poprosit, napíšem do IP.

lauraa
27. júl 2010

@dominka11 aj my ideme v stredu na Rab, ale cestujeme cez den.... len z toho pocasia som trochu vedla..

unkas
27. júl 2010

Ahojky mám dotaz,máme si do chorvatska proměnit kuny nebo eura????Děkuji za odpovědi

kamilecka
27. júl 2010

Ahojte

uz koncom tyzdna ma byt pekne pocasie,vikend super a od utorka zasa zima ....no velmi ma to nepotesilo kedze my ideme teraz v piatok

tu je predpoved na 15 dni dopredu

http://www.accuweather.com/sk/hr/grad-zagreb/za...

kamilecka
27. júl 2010

@jankaw ty si nemala nahodou tu kartu z VUb co najprv prepocitava z kuny na dolar a potom na euro....preto ti zapocitali v banke tolko za benzin ...mm mi vcera vysvetlovat ze velmi zalezi ci mas master kartu,alebo niejaku inu

kamilecka
27. júl 2010

Nasla som este jednu predpoved...no asi sa neda velmi verit tym predpovediam....takze verim ze bude super

http://www.weather.com/outlook/travel/businesst...

daduska5
27. júl 2010

@kamilecka s touto som aj ja spokojna 😀

cica13
27. júl 2010

@kamilecka samozrejme, ze ta druha predpoved je lepsia, pretoze v tom prvom linku si hodila Zagreb, a ten je pomerne daleko od mora, je to hore vo vnutrozemi.....tam byva uplne ine pocasie ako pri mori 😉

tilly
27. júl 2010

ahojte, my sme uz doma, nakoniec sme skoncili na rabe, cesta v pohode, asi 200 km sme boli jedine auto na ceste, trosku hororove to bolo, kedze bol spln, ale potom zacalo prsat, co bolo horsie, isli sme takym volnym tempom, cez madarsko, nie dialnicou a za 7 hodin sme boli doma... tam sme isli dialnicou, ale ta bola dost plna, vela rumunov...

kamilecka
27. júl 2010

@cica13 ufff tak to som si vydychla,ze nebude zima...ze som zle pozrela...

tilly
27. júl 2010

inak, v sobotu sa ochladilo, asi na 28... ale uz sa znova oteplovalo ked sme odchadzali...

cica13
27. júl 2010

@kamilecka neboj, budete mat pekne..... 🙂

carmen86
27. júl 2010

@tilly - dufam ze pocasie bude ok, lebo my odchadzame v piatok 😉

aalinka
27. júl 2010

ahojte, my sme teraz na Pagu a pocasie tiez nic moc, hoci pocasie by aj uslo, horsie to je s teplotou vody 😒 😒

dominka11
27. júl 2010

jaj, baby nevyzera to bohvieako s tym počasím...ja som ešte aj nejaka nachcipana, volačo ma asi obchadza, priedušky mam chytene a hlas ani nehovorím...dufam, že nebudem chora.

jankaw
27. júl 2010

@kamilecka Nakoniec to bola uplne ina platba, co ja som vyberala z bankomatu v Chorvatsku este 15.7. ale na vypise bol datum 23.7. zo dna odchodu a ten benzin na vypise este nemam, tak ze sa to vysvetlilo, len aj som uz panikarila ked ze tam bol ten datum 😀

kamilecka
27. júl 2010

@jankaw no tak to je potom fajn ze sa to vysvetlilo 🙂 treba davat pozor aj tak akou kartou sa plati.

timotej
27. júl 2010

Ahojte my sa chystáme nabudúci týžden v stredu v noci do Chorvátska presne ku šibeniku - Rogoznica myslíte že bude pekne už? dobre že nejdeme tento týžden lebo mám teraz dostať aj krámy aj počasie nie je bohviečo. Je tam niekto blízko?

lyongirl
27. júl 2010

Ahojte, tak my sme stále v Rabe, už 3 dni je zimšie, pomaly teplota klesá, dnes je len 25 stupňov. Teplo by aj bolo, len fúka vietor, takže kúpať sa moc nedá, voda je studená, ale opalovať a vylihovať na pláži sa dá. Ja som chorá, beriem ATB, bolí ma celé telo, hrdlo ma bolí a škriabe, sopel mi zateká, som KO ☹

lyongirl
27. júl 2010

ináč ja pozerám počko tu a nič moc, zajtra pekne a nonovo sa má ochladiť..

iinuska
27. júl 2010

@timotej my sme boli v Rogoznici v tych najvacsich horucavach, pacilo sa nam, az na jezkov. bolo ich tam teda dost.

jankaw
27. júl 2010

@kamilecka Teraz uz viem a pred dovolenkou mi muz poslal peniaze na ucet, ze nech ja platim a pritom on nema take poplatky v jeho banke, len si myslel ze tie poplatky maju vsetky banky rovnake v zahranici. Aspon som sa poucila.

sksko
27. júl 2010

ahojte.... my sme boli cely minuly tyzden na Rabe... pocasie super....

pozerajte ho aj tu
http://pocasie.aktuality.sk/zadar/
tam si zadate mesto a vyhodi vam to co potrebujete.

@lyongirl ak je pocasie o nicom chodte pozriet vecer do Loparu s detmi.. je tam skakacia trampolina, kolotoce a tak... alebo chodte na vyhliadku na kopec nad rabom- je to po ceste do Loparu... perfektny zapad slnka je tam vidiet...je tam aj restika tak si mozete dat veceru...

a skoro uzdrav... a inak nejaka viroza je asi tam, lebo aj moj maly mal od stredy horucky a kaslal.. teraz to uz povoluje....chytil to tam na Rabe- v Lopare

lyongirl
27. júl 2010

@sksko na Rabe sme už boli 2x a vyhliadka s našim menším je nemožná, ale určite si to tam chceme pofotiť 😉
ja sa cítim tak, že sa mi ani nechce chodiť po výletoch, som nejaká zoslabnutá, všetko ma bolí, tak len trčím na apartmáne ☹