Dovolenka s dieťaťom v Chorvátsku

lulu2
19. feb 2008

Ahojte, chystate sa niekto toto leto do Chorvatska? My sme si vybrali hotelovy komoplex Solaris pri Sibeniku. Neboli ste tam niekto nahodou minuly rok? Ideme s malym - v case dovolenky bude mat rok a 4 mesiace. Nie je to skoro? Nepoznate tento hotel, ake su tam izby, sluzby, prostredie? Dakujem za vsetky prispevky.

kvetinqa
25. aug 2011

@petka55555 my sme boli pred 2 rokmi v polke septembra a uplne v pohode, bolo super teplo. Tento rok ideme tiez, 10. vyrazame, takze dufam, ze pocko vydrzi

kvetinqa
25. aug 2011

@petusko Ahoj, ako daleko to je od plaze?

petka55555
25. aug 2011

@kvetinqa hej tak super....dufam ze bude pekne, nikdy sme tam neboli...pravdepodobne zajtra vecer vyrazame....a v akej oblasti sme boli?

petusko
25. aug 2011

@kvetinqa fuha, ja nemam odhad, ale takych 200 m si myslim 😅 z terasy sme mali vyhlad na more, sice cez par domcekov, ale more sme videli.
Ta pieskova plaz je dalej, take 2 km, tam sme chodili autom po kamenistej prasnej ceste 😝 Ale deckam sa tam pacilo, dal sa prenajat slnecnik aj lehatka. Ale je naozaj malicka ta plaz, bolo tam asi 8 slnecnikov a dost. Tam treba ist hned rano, my sme tam chodili okolo 9.

katecameron
25. aug 2011

@petka55555 my ideme dnes v noci

zuzitka
25. aug 2011

@sonula44 a nevideli sme sa?? 😀 😀 😀 😀 kde ste boli ubytovaný?

@alias313 no samé serpentíny 😖 keby deti nemali kinedryl, tak neviem ako by to dopadlo 😀 už mi tá cesta liezla na nerv .... ale ked ideš pomaly a dávaš bacha, tak v pohode ..... boli sme 8miestnym autom, tak sme sa nemohli tak rútiť, tak sme auta púšťali pred nás, ked sa už robila kolona

maruska22
25. aug 2011

tak my vyrážame v nedelu vecer na Pag....presné miesto este neviem...rozhodneme sa az tam..dostala som vela dorbrých tipov, tak som zvedavá 🙂

zuzitka
25. aug 2011

@maruska22 bola som na Pagu v Novalja ... pekne tam bolo ..... bola tam taká menšia pláž pieskovo-kamienková, syn mal vtedy 1,5roka, prechádzal sa po vodičke 🙂

tinad
25. aug 2011

Ja uz mam cestovnu horucku, zajtra navecer ideme prvy krat my traja do Chorvatska, do Zivogosce, ja sa tak bojim :(

alias313
25. aug 2011

zuzitka tak my sme uz na rabe. dnes sme pricestovali, serpentiny sa dali v pohodke aj bez kinedrilu-ktory som aj tak nemala. A teda je to tu faaaakt super 😉 maximalna spokojnost

syja
26. aug 2011

@petusko Super. najma ta pieskova plaz. Na nej sme my neboli. Ktorym smerom sa tam ide? Vdaka.

petusko
26. aug 2011

@syja od konca plaze, nie smer Zukve, ale opacny koniec, ide taka lesna cesticka kamenista. Nam to boli ukazat domaci, zaviedli nas tam 🙂

maruska22
26. aug 2011

@zuzitka ja stale zvazujem, či pojdeme do Novalje alebo mesto Pag...asi sa rozhodneme az na mieste...

zdeniii
26. aug 2011

Ahojky, tak jsem se v noci vrátili z RABu, přesněji jsem byli na Loparu v hotelovém komplexu San Marino Veli MEL. Bylo krásně, ale poučení pro všechny, na ostrov jet zásadně v týdnu a ne o víkendu natož v sobotu když se střídají turnusy a najíždějí noví lidé. Zpět jsme raději vyrazli už ve čtvrtek (pibyt máme ještě do zítra ráno) abychom se vyhnuli zácpám na trajekt. Co jsem viděli 15 km frontu z ostrova bylo to šílený. Chdáci lidi co tam čekali. My stáli na cestě tam jen v 3km 3 hodiny,a le tihle tam museli být celý den na pařáku no šílený!!!
Jinak ubytování super, služby jinak nic moc - přijde mi že jim je tam člověk na obtíž... Jídlo výborné v restauraci, na pláži se taky dá všude možně jíst, ale je dost draho.... a smažené věci nechci vidět tak měsíc 😀
Jinak Rajská pláž pro děti ideální, úžasná - doporučuju. Voda po kolena tak 500 metrlů neli víc 🙂

skorica05
27. aug 2011

@majloo , tak včera sme sa vrátili z živogošče a bola som vešmi spokojná, žiadne preplnené pláže, klud, more čisté, pláž udržiavaná / za celú dobu som neviela ani ohorok od cigarety/ . super dovolenka pre tých čo hľadajú klud, len nesmia byť ubytovaní v depadancoch pri bazéne, tam hraje dosť nahlas do 23 00 hudba a cez den sú dosť rušné animačné programy, takže kto je zvyklý po obede spať, tak si nepospí. My sme boli ubytovaní na 7 poschodí a tam bol fakt kľud.Len neviem prečo šoféri chodia o starých cestách, to ma dosť naštvalo, ved čo ušetria na známkach za diaľnicu, tak to vrazia do opravy tlmičov

lin123
27. aug 2011

ahojte...ideme busom prvykrat do chorvatska..

zuzin78
29. aug 2011

ahojte. pred 2 dnami sme sa vratili z Puly. punta verudela bolo super , slniecka a more sme si uzili na rok 😀
len mi vadil nocny hluk ,hlavne co robili nemci a taliani. takze moc som si na dovolenke nepospala.ale detom to nastastie nevadilo. ale buduci rok ak pojdeme tak uz vieme kam chceme ist , do hotela par ten sa nam paci uz rok ,len je stale vypredany.

zuzitka
29. aug 2011

@zdeniii tak sme bývali v tom istom hoteli 🙂 Veli Mel v meste Lopar / ostrov RAB 🙂

tam sme išli piatok/sobota v noci, na trajekt sme došli o 9h ráno, čakali sme asi hodinku.
odtial sme šli v sobotu večer o 18 a na trajekte bolo pred nami len 1 auto 😉

ja som tam bola uplne spokojná 😉
tá pláž perfekt 😵

zdeniii
29. aug 2011

@zuzitka však já byla taky spokojená 🙂 jen ty trajekty to je vážně děs...
teda to se divím, že jen jedno auto před vámi, to jste měli vážně štěstí, j když to viděla jak jsme přijížděli tam no hrůza 🙂 raději jsme jeli domů ve čtvrtek večer...

drnduliak
29. aug 2011

my ideme vo stvrtok pri zadar do zatonu, nasli sme app. cez net na poslednu chvilu za super cenu a rovno na plazi, nebudeme byvat v tom hotelovom komplexe, ale v dedine, inak som bola prekvapena, kolko ponuk na ubytko som dostala, hlavne ked je to takto ze o pat minut dvanast, zrejme uz konci sezona...ale hadam bude este pekne

alami
30. aug 2011

@drnduliak jéj, môžeš potom napísať kontakt na domácich a pár foto z ubytka - ak budete spokojní? Budem rada. Ja by som na rok chcela do zatonu 🙂

majloo
4. sep 2011

@skorica05 Jeej super, som rada, ze sa ti pacilo. 🙂 Ja som sa dneska vratila z ostrova Rab, tak tam bolo super, malemu sa pacilo, vsade pieskove plazicky s pozvolnym vstupom, brutal teplo, take teple more som este v Chorvatsku nezazila 🙂 Ale mne sa tam tie letoviska nepacili (milion ludi), my sme byvali priamo v meste Rab, aj tam su pekne plaze a vecer sme sa flakali po meste, je krasne, starobyle a je to romantika 😉

iinuska
5. sep 2011

ahojte
My sme boli posledne dva augustove tyzdne v chorvatsku, a bolo super. Tento rok bolo aj mimoriadne teple more 😎

babulinkab
5. sep 2011

Ahoj, dnes v noci jsme se vrátili z bašky vody - bylo krásně celý týden svítilo slunce, vedro, moře teplé. Akorát nedoporučuji cestu dom v neděli - hrůza - dvouhodinová kolona na chorvatsko-slovinských hranicích, celkově velmi silný provoz 😝 😝

skorica05
5. sep 2011

@babulinkab , v Baške sme boli 2 x naposledy v roku 2002, ešte je pod tou starou lipou na promenáde taká super dobrá zmrzlina?

kvetinqa
5. sep 2011

@babulinkab si ma nepotesila. my ideme do basky v piatok a vraciame sa o tyzden v nedelu... tak ale to uz bude polka septembra, snad to uz bude v pohode...

babulinkab
5. sep 2011

@skorica05 nevím, kde je stará lípa, ale dobrá zmrzlina je tam na každým kroku 😀 😀

@kvetinqa tak to už snad bude ok, ona už ta sezona pomalu ale jistě končí, už za našeho pobytu končily různé atrakce - trampolíny a tak

maruska22
7. sep 2011

ahojky...tak my sme strávili minulý tyzden na ostrove Pag...bola som milo prekvapená počasiem..celý týzden vyse
30 stupnov 🙂 ubytko sme zohnali priamo v meste pag, 2 minutky od pláže... velký apartman - 2 izby, kuchyna, jedálen, nová kupelna a výhlad na more - 4 dospelý a jedno dieta 50 €/den..v meste je jedna velká pláž Prosika, kamienková, s pozvolným vstupom do mora...a este zopár menších pláží, ktoré boli skoro prázdne 🙂 mesto sa nachádza v takej zátoke, cize tam nebolo otvorené more. Boli sme jednkrát aj v dedinke Povljana, ale tam ma to az tak neoslovilo, pláž bola sice krásna, upravená...promedá, palmy...ale vo vode bolo viacej zivocíchov, aj voda sa mi zdala spinavsia 😒
Tiez sme boli aj v meste Novalja...tam ma to dost sklamalo...mesto na mna posobilo strasne rusne, vsade vela ludi, aut..bol tam problém zaparkovat...mesto Pag je také kludné, ovela menej ludí..
navstivili sme aj pze Zrce a Caska pri Novalji....plaz Zrce - nádherná, upravená, teraz na konci sezony skoro prázdna...ale skor je to pre mladých ludi, ktorý sa chcu zabávat...je tam zopár diskotek, rozne atrakcie...aj vstup do mora nie je pozvolny...par metrov od brehu je uz hlboka voda ☹
maximalna spokojnost s tohtorocnou dovolenkou 🙂 🙂

katecameron
14. sep 2011

dobre bolo malo bolo decka sa posledne dva dni naucili plavat iba s rukavnikmi tak sa im zapacilo ze sa im ani domov nechcelo

alami
15. sep 2011

@katecameron ahoooj a kde presne ste boli? 🙂